Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

cherries
8. mar 2009

terezka - tak ako ti tu pisali baby , neboj vsetko zvladnes a hlavu hore , uvidis ze vsetko dobre dopadne a ja ti budem drzat palce aby sa tak aj stalo 🙂 a je lepsie byt sama ako s niekym kto je este sam dieta a je nezodovedni 😉

sparocka - to pocasie mne ide teda riadne na nervy uz nech je jar , teplucko slniecko ach jaj

danielka - pripajam sa super!

Pekny vecer prajem !

cherries
8. mar 2009

danielka myslela som fotka 🙂

sorrelia
8. mar 2009

terezka
nehnevaj sa prosim, a prepac, ze som taka indiskretna, ale kolko mas rokov ?
ak nechces nemusis odpovedat 🙂 😉

terezka044
8. mar 2009

baby dakujem ste zlate. vidim ze tu mate fajn komunitu, tak vas budem chvilku sledovat, mozeme kecat- ja som napriklad z bratislavy a vy? 🙂
sorrelia, v pohode, ja som uz pisala, ze mam 17.. ked sa maly narodi tak mesiac na to mam 18

danielkapo
9. mar 2009

terezka, s byvanim to bude asi tazsie, ale skor ci neskor sa aj to poriesi, neboj 😉 a na zaciatok ma aj byvanie s rodicmi svoje vyhody....ja osobne som rada, ze sa mam aspon s kym porozpravat a aj s malou pomozu ak treba, najma spociatku, kym si nezvyknes na rolu mamicky 🙂 inak ako to vzali vasi? a si este taka mladucka, vsetko je pred tebou, aj laska este pride.... 😉

cherries dakujem 🙂

sparocka, no aní dnes to nie je nic moc co sa pocasia tyka.... 😖

my dnes ideme na tretiu davku hexavakciny, som zvedava ako to mala zvladne 😅 a ja tiez 😀

sorrelia
9. mar 2009

terezka
tak, tak ako danielka pise si mladucka a laska sa ti urcite nevyhne 😀 😉

danielka
drzim palcoky nech je vsetko ok 🙂 🙂

jozino24
9. mar 2009

ahojte...ako sa tu mate???

buchova
9. mar 2009

ahojte

jozino kde sibol tak dlho??chybal tu nejaky ten chlap 😀 😀

terezka

ako pisu dievcata nicoho sa neboj!a o sa tyka lasky pozri an nasu sorreliu tu mas zivy priklad laska ako z romanu!! 😉 🙂

danielka

drzim palceky 😵 🤐

jozino24
9. mar 2009

ja??? ja som vas choddil len citat.. hihi... ale uz som s5...

buchova
9. mar 2009

takze si sledoval situejsn???????? 😀

jozino24
9. mar 2009

tak presne... a nejako sa mi to tu nezdalo napinave... hihi 😀

danielkapo
9. mar 2009

Ahojky.....sorrelioa, buchova dakujem....vobec sa mi nechce nic, obliekat ju, seba a trepat sa tam (10minut pesi od nas mame dr.) 😅 och ta lenivost.....ale to pocasim asi bude 😀

jozino ty chces napinaky citat? 😀

jozino24
9. mar 2009

dani

noo nieze napinaky.. ale nejake vzruso ... hihi.... mas IP odomna

terezka044
9. mar 2009

jeej, no dufam, ze este lasku nejaku stretnem a bude to fajn 😉 😉
rodicia to zobrali na moje prekvapenie uplne super, mna mala mamina kratko pred 40tkou, tak uz ma svoj vek, dve vnucata (mam dvoch bratov ktori maju 31 a 32 rokov, ten jeden zatial bezdetny) 😀 a tesi sa 🙂 a otec sa trosku zmiernil 😲 😲 😲 si lepsie rozumieme teraz, uz na mna tolko nereve a nekrici 😀

jozino24
9. mar 2009

terezka ahoj... no ved otec ta zacal uz brat ako matku rozumies... uz si uvedomil ze uz niesi malicka... chapes...

terezka044
9. mar 2009

jozino ahoj, asi na tom nieco bude, ale skor by som povedala, ze pochopil, ze treba uz byt kludnejsi, lebo on je nervak a ked ma zly den v praci, no hroza.. a teraz je trochu pokojnejsi, co je super. inak je to velmi dobry otec. 🙂
a ty si slobodny otecko? kukam fotky - krasna dcera 🙂

cherries
9. mar 2009

😝 terezka - to mame podobneho otca cholerik ako hrom a este ked ho vytocia v robote co bezna vec jeho podriadeni tak to potom je zli na vsetkych ale odkedy je mali na svete tak je miernejsi 😉 ale inak to je super ocino 🙂 ale inak ja som po nom taki miernejsi cholerik a teraz este miernejsi pri malom ma uz len tak nic nevytoci 😝

Ja som bola dnes s malim na alergoimunologii mu brali krv na imunitne latky a rozne alergeny tak som zvedava co mu vyde , lebo to nie je normalne ze je v kuse zasopleni a pokaslieva ale na druhej strane ma mat po kom alergiu kedze ja som alergik na bakterie a chlad 😝

danielka - ako zvladla mala tretiu davku ockovaciu a aka bola ?

Co dnes inak take porabate ??

terezka044
9. mar 2009

cherries - ja som bola tiez odmalicka silne alergicka, sice sa to zlepsilo, ale mama so mnou musela prezivat muky 😒 dufam, ze to budete mat v poriadku tie vysledky. nastastie otec nasho maleho nie je alergik, ani nikto v ich rodine, a mam vybornu alergologicku, takze snad mi pomoze predist tomu nejako, urcite teda do 3.roku budeme krmit umelym mlieckom, je to sice priserne drahe, ale treba ☹

tinika
9. mar 2009

Jozino sa ti zda ze mas malo vzruša v živote? Ze o tom chces aj čitat? 😀 😉

jozino24
9. mar 2009

nooo a myslis ze mam dost??? hihi...

tinika
9. mar 2009

tebe asi stale nestači čo? Ty si dajaky skromny 😀 😀

angua27
9. mar 2009

terezka, dobrá prevencia proti alergiám je kojenie, čiže materské mliečko. tak keď sa Ti bude dať, tak koj. 😉

terezka044
9. mar 2009

angua, no viem, ale mozem max 6mesiacov, potom musim do skoly... ale zas uvidime jak to bude 🙂

jozino24
9. mar 2009

no moja manzelka prerusila skolu koli kojeniu... musela odlozit o rok... kojila malu az do roka aj nieco....

terezka044
9. mar 2009

no ja som uz dohodnuta s riaditelkou, ale budem mat nastastie individualne tak to pojde hadam po tom polroku 😖 skolu urcite odkladat nebudem

angua27
9. mar 2009

terez školu neodkladaj. radšej hneď od začiatku skús robiť zásoby mliečka do mrazáku a časom uvidíš, čo a ako. každopádne máš super rodičov, tak to podľa mňa zvládneš v pohode. 😉

adina22
10. mar 2009

terezka - suhlasim koj ak sa ti bude dat,a mliecko sa da vzdy odstriekat a skladovat v chladnicke alebo mraznicke.Drzim palce so skolou 😉

danielkapo
10. mar 2009

Ahojte...
nuz mala ockovanie zvladla v pohodke, trsku zaplakala pri vpichu, ale potom oki, reakcia ziadna tak som rada. O dva mesiace este proti pneumokokom. Zase nas trapi zapcha (Simku teda) tak jej predpisala sirup nejaky..duphalac a ked sa jej to nezlepsi, tak na gastro pojdeme... 😖 tak dufam, ze to nebude potrebne....

krasne slniecko, dnes sa vyprechadzkujeme 😵 😵 😵

jozino, mne taky stav bez vzrusa momentalne vyhovuje celkom 😅 bolo ho v poslednej dobe dost 😀

terezka to materske mliecko je fakt naj... 😎 najlepsia prevencia....skolu zvladnes isto..verime ti 😉

buchova
10. mar 2009

danielka

precojej davas samu chemiu???daj jej pit stavu s cucoriedok alebo slivkovu stavu!to by ju malo prehnat!!ked kojis tak sa nalievaj acidkom!!!

terezka

tak ako vravia dievcata koj koj a este raz koj!!!poprve usetris a podruhe dieta bude mat lepsiu imunitu a urcite lepsie vyzivy ako umele mlieko!!

danielkapo
10. mar 2009

buchova, nie je to az taka chemia, je to na baze prirodnom....no ja som uz skusala VSETKO .... fakt....no ked ti dieta nekaka tyzden, tak to uz fakt nemas na vyber 😒 stavu pila vselijaku, kazdy den, ovocie...no teraz uz kakal...chvalabohu