Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

tinika
22. mar 2009

vsak mne je jasne ze viac je takych chlapov ale su aj zenske. Aj kolegova zena odisla a nechala ho s dvoma synmi

terezka044
22. mar 2009

sorreli, tiez som tak dopadla, ze som si to az neskoro vsimla (a v kutiku duse dufala, ze ked bude starsi, sa zmeni 😖 )

adina22
22. mar 2009

No v tomto mas sorelia pravdu,ze on bol taky vzdy len ja som to prehliadala...na svoju obranu mozem snad len to,ze bol vynikajuci herec a klamar a ja kedze som ho lubila nemala som dovod nedoverovat.

terezka - chlapi vraj ''dospievaju'' az okolo tridsiatky ak nie neskor 😉 😀

tinika
22. mar 2009

no moj ma tento rok 30 a nemam pocit ze by uz dospel 😀 😀

terezka044
22. mar 2009

hej ale aspon je zodpovedny tinika, nie? a nehra sa na najdolezitejsieho a nerobi zo seba debila 😖 😀

tinika
22. mar 2009

no tery občas sa sprava ako decko, ale myslim ze spolahlivy je

terezka044
22. mar 2009

tak to je jedna z najdolezitejsich vlastnosti by som povedala 😉

danielkapo
23. mar 2009

Ahojte 🙂

tak mame za sebou pekny vikend, ani PC som nestihla zapnut...boli sme v pohybe 😀
simonke sa prerezal druhy zubok, tak srandovne hned oproti tomu dolnemu, tak ma jeden dole a druhy hned nad nim 😅 a paradne nimi skripe 😖 neznasam ten zvuk, no co uz, jej sa ocividne paci 😎
pekny dnik zelame

adina22
23. mar 2009

danielka - to poznam,ja som mala pocit,ze cim menej ma Natalka zubkov tym viac skripe 😀 Teraz ma pomaly vsetky a uz chvalabohu prestala 😉

zuzkafuny
23. mar 2009

Booože... Ja len či ten môj dôvod možno na rozchod by nebol malicherný oproti vašim...

zuzkafuny
23. mar 2009

Ty brďo...!!!
Tak to som vysúkala zo seba plodnú vetu 😀 😀 😀
ale kapišto...???
😉 🙂

adina22
23. mar 2009

A aky je ten tvoj zuzka?Myslim,ze ziadny dovod nie je malicherny 😉

danielkapo
23. mar 2009

no adi tak dik za povzbudenie, mozem sa teda tesit, ze to prejde 😀

zuzka tak tak, ziaden dovod nie je malicherny...ty vies najlepsie,preco si to urobila 😉

adina22
23. mar 2009

danielka - neboj urcite to prejde,to ona teraz len skusa co za ''veci'' jej to narastli v puse 😀

danielkapo
23. mar 2009

hej a ze co s nimi moze robit, nie....ze skripat, kusat a pod. 😅 uzijem si 😀 😀 😀

buchova
23. mar 2009

ahojte

nemozem vas citatz a ani pisat pretoze vikuska ma od soboty stale 39,5 horucku a nevieme z coho..
vcera som bola s nou na pohotovosti ze nech zistia co jej je pretoze anio nekasle ani nesopli len hoirucka..pani dr.mi povedala ze ona nevie od coho by to mohla mat ze mozno zuby!ale ze aby som si isla kupit sacok na moc a ked sa vycika tak mam prist!!!tak som zobrala malu a v horuckach sme sa rozvazali po cele nitre aby sme nasli otvorebu lekaren!!!!v celej nitre boli otvorene az 3 a ani v jednej nemali sacok na moc!!!!!
po takej hodine som sa naspat vratila na pohotovost s tym ze nikde nemaju sacok pani dr sa ma spytala ci ich nemam doma talk som jej povedala ze "mam" cely karton a len tak sa motam po nitre.......
takze domov sme ochadzali plny nervov a so ziadnou diagnozov!!

dnes som bola u nasej dr zobrala jej moc ze je negatzivyn ale ze tiez nevie od coho ma teploty ale asi od toho ze jej vidi zapalene hrdlo!!!!!!!!!!!!!!takmi dala antibiotika PENBENE a mame prist v stredu na kontrolu! 😠 😠 😠 😠 😠

takze ked to cele zhrneniem mala ma vysoke teploty neviemeod coho ale hlavna vec ze do nej budem pchat nezmyselne antibiotika...slak ma trafa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzkafuny
23. mar 2009

ešTE som neurobila... ale mám 100chutííí 😠 😠 😠

danielkapo
23. mar 2009

zuzka, tak ak mas chut, tak napis kde je problem.... 😒 lebo nase dovody na rozchod ti v tvojom rozhodovani asi nepomozu....

buchova, tak to ti verim, ze si nastvana....dufam, ze vikinke sa coskoro polepsi ☹ inak pohotovost ma ani neprekvapila....tam to vacsinou tak chodi....a horucku ma stale taku vysoku? davas jej capiky alebo sirupcek? chuda malinke....drzime palce

zuzkafuny
23. mar 2009

Veru pohotovosť je hrúza niekedy...
ale v malých mestách ako aj u nás, je to fajn... Tu sa takmer všetci poznajú 😀 tak preto...

buchova
23. mar 2009

od doktorky spinka tak cipok som jej nedala ale dala mi sirup anibiotika tak ten som jej dala na hlavu som jej dala studeny obklad hadam to pomoze!
a teplotu som jej tiez este nemeralaale ked ju chytimtak ma horucu tvaricku ale ruky
ma uplne studene!

adina22
23. mar 2009

buchova - drzim palce nech to viknke cim skor prejde.My sme mali presne to iste,vysoke teploty ale len dva dni,potom ustupili..ale Natalka mala zapal priedusiek.Vikinka to moze mat naozaj zo zubkov.A ma uz Viki nejake zubky,ci to budu prve?

zuzka - a si uz rozhodnuta?Alebo stale vahas?Ak chces tak napis kde je problem a my ti napiseme nas nazor na to...mozno ti to nejak pomoze.A ako vravim,ziaden dovod nie je malicherny ak uvazujes nad rozchodom. 😔

adina22
23. mar 2009

ozaj som sa zabudla pochvalit,odoberam casopis Mama a ja a zapojila som sa do sutaze a cuduj sa svete som vyhrala...a ani som o tom nevedela,posielala som to tam len tak a ani som necakala ze nieco vyhram.Dokonca som necitala ani vyhercov,az kamarat mi volal ze ci viem o tom, ze som vyhrala 😀

danielkapo
23. mar 2009

adi tak blahozelame 😉 daj vediet potom co si vyhrala ....ja neodoberam, ale kupujem ten cas.kazdy mesiac, tak si ho mozno uz predplatim, aj ja chcem vyhraaaat 😀 aj ked pri mojom stasti...na sutaze ho teda nemam 😅

adina22
23. mar 2009

danielka - dakujem..ale ved prave ani ja som nikdy nic nevyhrala,preto som ani nestriehla na mena vyhercov,jednoducho som brala ako samozrejmost,ze som nevyhrala.A vidis ked sa stastie unavi aj na mna sadne 🤐 😀 Mal by to byt nejky koretor od AVON 2v1.

danielkapo
23. mar 2009

no super, blahozelam 🙂 a teraz budes uz stale vyhravat... 😅 😀

luciaakubko
23. mar 2009

joj, buchova, mi nieco hovor o nr pohotovosti...mne dr co tam vtedy bola pripadala ako z inej planety, alebo minimalne ako namesacna. bud rada, ze vas neposlali do nemocnice ako vtedy nas (malaa mala len mesiac, tak sa bala poslat nas domov). prezili sme tam OTRASNE dva dni na ktore do konca zivota nezabudnem. inak, barborka mala tiez minuly tyzden teplotu - isli jej naraz dva zuby, plus den predtym ju ockovali proti pneumo.

terezka044
23. mar 2009

ahote 🙂 no to s tymi atb je dost zle, taku lekarku by som niekam poslala 😔 🙄
fakt nevedia nic lepsie len cpat do deti somariny, a bezdovodne (resp. s dovodom, ktory ona nepozna). 🤐 🤐 🤐

inak zuzkafuny, ak uvazujes nad rozchodom, tak to nie je malichernost.. mozno to su veci, ktore ti na partnerovi vadia a on o tom ani nevie, a tym padom to nemoze zmenit... a mozno su to veci, ktore mu opakujes stale dokola a on to stale nechape. a mozno niekde medzi tym. jedno je vsak iste - nieco ti na nom vadi, ci na jeho spravani, sposoboch, to, aky je... ono ked je to v tom stadiu ze clovek pochybuje, tak musia obaja chciet ten vztah udrziavat a robit pre to co najviac, najma, ked ide o deti - ale ak jeden nema zaujem, tak to je holt tazko 😖
vsak napis, aky mas dovod-mozno poradime. vsetko sa da vyriesit 😉

buchova
23. mar 2009

adina

myuz mame 7 zubkov a isli bez problemov tak neviem co sa deje..dam jej cipok na chvilu klesne teplota a potom znova vybehne na 39..uz neviem co mam robit!!robim jej zabal ale nic nepomaha!!!

lucia kubko

my sme lezali v nemocnioci asi ked mala 4 mesiace a tiíez na o nezabudnem!!nic jej nezistili a iba choroby si doniesla!!a ta hygiena no strach!!kupelna plesniva a podobne a v takych podmiekach s dietatom

cherries
23. mar 2009

buchova - a krvne testy jej nerobili ? Bakterie a zapal sa nie vzdy ukazu v moci 😠 Ja by som nepovedala ze su to zubky ...

cherries
23. mar 2009

trebalo by tvojej malej zobrat krv na CRP -cko a na leukocyty ale ako vidim tvoja doktorka sa nepretrhla a hned atb ☹