Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

terezka044
8. máj 2009

migaska tak to ma vazne mrzi, o to viac, ze ste ho obaja chceli ☹ uvidis, ako to cele bude, hlavne sa netrap, vsetko bude dobre 😉

danielkapo
9. máj 2009

dobre ranko...
angua tak dufam, ze malemu je dobre...a na rande chod a potom informuj (ak chces) ci stalo za to 😉 ja som vcera na prechadzku s malou vzala aj jedneho chlapa, co si uz dlhsie piseme....no vobec som nemaa chut sa zoznamovat, ale tolko naliehal....a teda nic moc....esteze som sa mohla vyhovorit na malu a rychlo to ukoncit 😅 som zlaaaa 😀 nie, ale fakt, to radsej sama 😉 ale drzim palce nech ti rande vyjde
migaska 😉 bude to uz len lepsie, nic neboj

adina22
9. máj 2009

migaska - vitaj,neboj bude dobre...niekedy je naozaj lepsie bez chlapa ako s nim.Aspon ja odkedy som bez neho som pokojnejsia. 😉

zuzu - urcite mas na narok na nahradu vydavkov spojenych s tehotenstvom a porodom,to viem 100%,ako uz dievcata pisali odkladaj si blocky sipsuj si to niekde a skus potom zajst na upsvar.JE tam oddelenie ktore riesi prava dietata a tam by ti mohli poradit ake tlacivo presne na to potrebujes a zahrn to potom k navrhu na sud kde budes ziadat o vyzivne a zverenie do starostlivosti.

angua - vobec nie si otrasna mama,co ti napada.O Matka sa predsa staras prikladne,tak preco tie vycitky?Ved aj ty mas pravo na svoj zivot a ked budes stastna ty bude aj Matko 😉 Drzim palce a napis potom ako dopadlo 🙂

danielka - si mi s tou prechadzkou pripomenula tiez jedneho co si s nim pisem dlhsie a tiez stale vaham,zatial ma nezlomil. 😀 Prave preto ze ked to bude take nemastne,neslane a to trapne ticho sa potom vyhovorit.Ale mala je perfektna vyhovorka, vobec nie si zla. 😵

sorrelia
9. máj 2009

ahojte 😀

angua, nie si otrasná matka 😉 ... keď máš dieťatko, neznamená to, že musíš zrušiť svoj život 🙂 😉 ...
Ja ti prajem nech ti to rande víde čo najlepšie 😵

migaska
9. máj 2009

určitě je lepší být bez chlapa než se s ním doma ještě trápit.ale už bych ho nechtěla milujiho ale jen mi ubližuje stejně by třeba netrvalo dloho a třeba by zase odešel!Ted už se jen těším na miminko.A všem vám mooooc děkuji 🙂 🙂 🙂

adina22
9. máj 2009

migaska - a co tak zrazu zmenil nazor,ked mininko chcel ako si pisala?Rozmyslel si to?

angua27
9. máj 2009

babuľky, díky za povzbudenie. celý deň váham, ale aj naši ma presviedčajú, nech idem. že furt sedím doma. tak asi pôjdem. malý stále kašliká, trošku soplí a okolo obeda mal jemne zvýšenú teplotu. je trošku viac mojkavý, ale viac ako mňa uprednostňuje dedka. takže mu asi nebudem chýbať. a vyrážam až na večer a to už bude spať. 😉

no a určo napíšem ako bolo. toto je už druhé rande s jedným chlapíkom. milý, vtipný, inteligentný, dobre vyzerá a preto mi nesedí, že je sám. tak som trošku opatrná. 😎
dieťa je dobrá výhovorka na ukončenie nepodareného rande. ale ja sa dokážem vyhovoriť aj bez toho, som zistila. chcem si toho človeka najprv oťuknúť sama a malého do toho zaangažovať, až keď sa bude niečo črtať. 😀

sorrelia
9. máj 2009

angua

jeeeej ja sa teším 😀 😀 😀 😀 !!!
Neboooj, možno doteraz hľadal tú pravú 😉 ... Veď uvidíš... Mooooc moc moc držím palčeky 😵

adina22
10. máj 2009

Ahojte dievcata zelam vam pekne prezity den matiek. 😉 😵

angua27
10. máj 2009

Čaute babuľky,

pridávam sa k adinmu prianu pekne prežitého dňa matiek. kopec pusiniek od drobcov. 🙂
ja som dnes bez malého, išiel k tatovi, ale večer si to vynahradíme.

no a rande bolo super. boli sme v kine a potom na dlhej prechádzke pri Dunaji, pri Devíne. a nakoniec sme dlho, dlho, dlho ešte kecali v aute s výhľadom na Dunaj. 😀 zatiaľ to vyzerá dobre, dúfam, že sa to bude takto vyvýjať aj ďalej. 😎

zuzu1202
10. máj 2009

Cavte, aj vam prajem pekne prezity den....niektorym z vas som poslala svoj pribeh cez internu postu. Tak ak chcu aj dalsie tak mi napiste. A takisto aj vy mne napiste svoj budem rada. Ved viete, ze na tomto skaredom svete niesom sama s babatkom....mojim este zatial nenarodenim. ale bude to riadny betar tak sa teraz hybe a tlaci ma ze az...

sorrelia
10. máj 2009

Krásny dník všetkým 😀 😀 😀 😀
Maminyyyy všetko NAJ k našemu mamičkovskému sviatku 😀 😵 😉

Angua
😀 😉 parááááda, len tak ďalej držím palce 😵

Zuzu
svet nie je len škaredý... veď uvidíš, keď budeš držať krpčeka v rukách 🙂 😉

migaska
10. máj 2009

I já vám přeji krásný den matek 🙂

danielkapo
10. máj 2009

Ahojky
angua, super, to znie krasne, tesim sa s tebou 😵 😵
vsetkym zelam taktiez krasny den matiek 😉
my dnes akoze oslavujeme ten rocik....simke je to zjavne fuk... 😀 pohrala sa s balonikmi....sviecky na torte sa zlakla 😅 a teraz spi 😀 no co uz....aspon my to oslavime.... 😎

cherries
10. máj 2009

ahojte aj ja tak dodatocne pekny den matiek vsetkým 🙂

migaska
11. máj 2009

Dobré ráno všem.Holky držte mi ve středu palečky jedu na vyšetření kůli srdíčku a tam se dovím co to bude.Moc si přeji chlapečka ale hlavně aby to bylo zdravé

terezka044
11. máj 2009

ahojte no angua je super ze to dobre dopadlo, len tak dalej 😉

danielka mas fotky? 😵

migaska drzime palce 🙂 🙂

danielkapo
11. máj 2009

pekne ranko...terezka imam len zopar, akosi v tom zmatku som nestihala fotit 😀 idem ich nahodit
migaska jasne, ze budeme mysliet na teba...v ktorom si tyzdni?

angua27
11. máj 2009

ahojte,

migaska, v stredu na Teba budeme myslieť.

danielka, fotky krásne. Simonka je krásavica. 😎

dievčatá díky za podporu. len mám pocit, že je to zatiaľ príliš dokonalé, na to, aby to mohla byť pravda. Rasťo je milý, inteligentný, vtipný, dobre vyzerá a máme spoločných kopec maličkostí. a to ma trošku dosť desí. ale snažím sa hovoriť si, že si treba užívať a čo má prísť príde. 😔

my máme dnes leňošivý deň. Maťko vstával nezvyklo už o 6.30 a podľa toho aj tak vyzeralo dopoludnie. bol dosť zrána umrnčaný. ale nedivím sa mu, ten kašeľ ho dosť vyčerpáva. už nech sa to začne zlepšovať. ale zajtra aj tak pôjdeme k doktorke, nech ho prezrie, aj keď nemá teplotu. chcela som ísť dnes, ale ordinuje od 11 do 14 a rozhádzalo by nám to komplet spanie denné. tak radšej zajtra, aj tak musíme do BA. ideme odviezť dedka, ide zase na mesiac za prácou. juj ako mi bolo dobre, keď bol doma. stále sa staral o Maťka. teraz zase budem fungovať mesiac ja. 😀

adina22
11. máj 2009

danilelka - simka je na fotkach zlatunka 🙂

angua - verim,ze mas obavy.Ja by som mala asi tiez,ale ako si uz napisala co ma prist tak pride.Tak preco sa dopredu obavat? 😉 A keby aj prisiel nejaky ten mrak,budes ho riesit ked bude tu.Zatial si uzivaj to co je tu a teraz 😵

migaska - daj vediet co to bude 😉

tictactoe
11. máj 2009

ahojte dievcence, ja si vas obcas pridem len kuknut a precitat, bo ma zaujimalo ako si ziju ostatne slobodne mamulky. a ako tak citam vy si uz spokojne randite 😉 kde prosim vas na tych chlapov chodite?
angua drzim ti palce nech je to ten pravy!

migaska
11. máj 2009

jsem ve 20.týdnu nebojte dám vám vědět.Zítra jdu na matriku s bejvalím kůli otcovstvý a příjmení a pak ho nechci ani vidět už mi zase psala ta jeho a neni to nic moc příjemného.je to mrcha ☹

sorrelia
11. máj 2009

angua

ja som obavy nemala 🙂 😉 ... načo ???
prinajhoršom by som si našla lepšie 😀 😀 😀 😀 - srandujeeem...
Veď uvidíš časom, ešte je veľmi skoro niečo očakávať, najlepšie je nič neočakávať 🙂 😉 ... nechaj to plynúť 😉 😉 a ver, že ťa tam hore musí mať niekto veľmo ráááád, keď ti poslal Rasťa 🙂
prajem veľa veľa šťastíčka

Migaska
zmeň číslo 🙂 😉

Tictactoe
oni nemajú na čele - som nezodpovedný a zdrhnem keď to budeš odo mňa žiadať 😀 😀 😀 😀 😀
ja za seba - toš bola som zalúbená ako koza do kapusty a nevidela som ani doľava ani do prava... tak mi treba 😀 moja blbosť 😝

tictactoe
11. máj 2009

jaaaaj, ale ja som myslela kde chodia slobodne maminy na chlapov s ktorymi randia?! kde ich hladate...
ved ja som tiez nevedela ze "nas otecko" zbuchne naraz dve a potom sa na mna vyprdne len co zistil ze som tehotna...

sorrelia
11. máj 2009

tictactoe

jááááj, som to zle pochopila, hlava dubová 😀 😀 😀 😀
Kde na nich chodíme ? No tam, kde aj slobodné 😀
Ja neviem no... Ja som asi špecifický prípad, a takto sa muž asi normálne nehladá 😅 takže Angua nám bude musieť prezradit 😅 😀

angua27
11. máj 2009

tictactoe, sorrelia a možno aj ostatné. internet je silné médium. takže internetové zoznamky. ja chodím teda iba na jednu, ale mala som už niekoľko rande. len zatiaľ boli všetky na prd. a obávam sa, že aj tento posledný. 😔 od soboty sa neozval. 😖 tak mi treba.
no a neviem, či sem môžem dať adresu tej zoznamky, aby ma nezmazali. ale teda skúsim partneri.sk 😉 veľa šťastia pri lovení. 😀

sorrelia
11. máj 2009

angua

veď uvidíš 🙂 😉 , a ak nič, tak to nebol ten pravý ...
neboooj aj slobodné maminy si môžu nájsť muža... aj sesternicina dcéra si našla dobrého chlapca, a tiež je slobodná mamina 🙂 😉

terezka044
11. máj 2009

angua to je super, ze ste si tak sadli, ako vravia baby - najlepsie je nic neocakavat, clovek sa potom nesklame. ale niekedy je to tazke no 🙂 kazdopadne, chlapov je na planete dost, co sa nimi trapit 😀
angua to fakt cez net si nasla??? aj kamaratka si nasla pred rokom cez internet priatela a teraz su spolu a planuju aj byvanie po skole a tak... to je sranda... fakt to funguje? no toto 🙂 🙂 🙂

angua27
11. máj 2009

terezka, veru funguje. tiež som tomu dlho neverila, ale je to novodobý spôsob zoznamovania. veď čo budem po baroch chodiť? 😀 a dajú sa tam aj normálny týpci nájsť.
a dík vám za povzbudenie. máte pravdu, ak sa ozve, dobre, ak nie, tiež. veď nie je posledný na svete. 😎

zuzu1202
12. máj 2009

Cavte babulky, prajem krasne rano- vonka svieti slniecko, a caka nas dalsi pekny den (dnes idem na to pozitivne).
sorrelia: Paci sa mi tvoj zdravy pohlad na svet, prosim posles mi internou postov svoj pribeh??

Tak vy tu uz balite chlapov? 😉 U mna je to dost cerstve, bude este trvat kym sa mi zahoji srdiecko a kym zacnem zit bez pocitu strasneho utrpenia a hlavne ponizenia..... 😖