Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

katarina1234
17. mar 2010

Mici...presne mam taky isty nazor ako Petula, len to pekne podaj a cim skor tym lepsie nakolko uz si vo vyssom stadiu tehotenstva a aj tak to v nasom sudnictve trochu dlho trva, takze sa moze stat ze sa to bude odohravat po porode. Ja uz tiez ocakavam ze sa to bude riesit az po porode nakolko BA je velmi pomala, asi toho maju vela 😀 aj ked tieto veci sa riesia prednostne.

mici111
17. mar 2010

dakujem kocky..musim teda nieco poriesit..aj ked slubil, ze mi prispeje na vybavicku ale doteraz som ani cent od neho nevidela a stale sa vyhovara, ze nema prachy.. 😠 hajzel..hlavne, ze sa chodi po nociach flakat..

katarina1234
17. mar 2010

Mici...ak budes nieco potrebovat poradit tak sa kludne ozvi rada ti pomozem. Moj ex celkom slusne zaraba a jedine co ho zaujima je staronova priatelka na ktoru oferuje nemale peniaze a na nas kasle a ani ho nezaujima odkial beriem peniaze na vybavicku. Proste chrapuni a ja dufam ze sud mu to poriadne spocita a da mu zaplatit viac ako polovicu. 😝

mici111
17. mar 2010

Katka, dakujem, keby nieco, napisem ti 🙂
no to je teda chrapun, sud by mu mohol dat zaplatit aj celu vybavicku, nie?

katarina1234
17. mar 2010

Mici....je to mozne ale o tom uz musi rozhodnut sud 😒 a kedze sa ten sud bude konat v mieste jeho trvaleho bydliska ta sa bojim ze to bude ovplyvnene jeho mamickou nakolko ta ma styky vsade a dokaze vsetko vybavit aj to aby platil najmanej 😠

nicky11
17. mar 2010

mici tak ako hovori katarina ☹ ☹ ja som ziadala preplatit celu vybavicku a uznali mi len polku 😒 😒

nicky11
17. mar 2010

baby ako dlho moze trvat poslat balik normalnou postou???pondelok mi posielali tu austsedacku a este mi nic neprislo mam nervy bo ju potrebujeeem... 😒 😒 ked som objednavala malej tenisky jeden den mi ich poslali a na druhy som ich mala doma..... 🙄 🙄 🙄 🙄

nicky11
17. mar 2010

inak babulky ktore ste este tehulky zostala mi po malej krasna vybavicka (minule som to preberala tie najmensie vecicky vyzeraju uplne ako nove nemaju zmolceky ani nie su vyblednute alebo co,len ich treba ozehlit)ak by ste mala nejaka zaujem tak to rada lacnejsie predam,nechcem po malej nic nechavat,a niekomu to este posluzi,lebo kupovat vsetko pre babo nieje zrovna lacne... ☹ ☹ a nechce sa mi to davat po bazaroch len takto nejakej znamej alebo tak to chcem predat.... 😉

katarina1234
17. mar 2010

Nicky, keby ti to poslali uz v pondelok tak by si to uz mala mat. Ak by ti to nahodou do zajtra neprislo, skus zavolat opat do tej firmy a ked ti povedia opat ze to poslali chod sa spytat na postu ci to tam nemas, lebo stane sa ze sa strati listok o doruceni.

nicky11
17. mar 2010

asi budem musiet katka... 😒 lebo uz mam fakt nervy... ☹

katarina1234
19. mar 2010

nicky....tak ako uz ti dosiel ten balik?

nicky11
19. mar 2010

ahoj katka no dosile mi dneskaj nastastie.. 🙂 🙂 aj kocik mi doniesli...som z neho inak happy je uplne perfis aj laure sa paaci 🙂 🙂

katarina1234
19. mar 2010

Nicky tak to som velmi rada. A aky kocik si si kupila a kde?

nicky11
20. mar 2010

objednala som si z eshopu ramzes.sk tento http://www.ramzes.sk/sportovy-kocik-magic-2010-...

katarina1234
20. mar 2010

Nicky...velmi pekny aj ta farba sa mi paci tak nech dobre sluzi 🙂

nicky11
20. mar 2010

hah katka dakujem 🙂 🙂 dufam ze bude 🙂 🙂

ffiinnkkaa
20. mar 2010

Mám trošičku jiné dotaz než je tohle téma. Chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenost s tím, kdy si partner (manžel) dítě strašně přeje a když už se to povede dostane strach? Vím, že kamarádce se to taky stalo, než mu došlo, že je to nejkrásnější věc na světě. Manžel projevuje radost, ale slovy. Poznávám na něm, že se něco děje. Ale mluvit se mnou o tom nechce. Spíš to vidím na jeho chování..

nicky11
20. mar 2010

finka myslim ze to uplne normalna reakcia.myslim ze tak obcas reaguju aj zeny nielen muzi.. 🙂 🙂 mslim si ze nemas mat preco obavi ,chlapi su obcas zbabelejsi nez mi zeny,ale nedokazu to tak prejavit 🙂 🙂

nicky11
21. mar 2010

baby kde steeeee...podte cosi piisat sak sa tu nudiiim 😒 😒 drobec mi buva tak mam kopu casuuu 🙂

martinka17
21. mar 2010

ahoj nicky
ja vždy víkendujem u našich bez netu 😠 😎 😎

Ale ja mám tiež nový očiar nakoniec🙂
http://www.babybee.sk/p/343/babypoint_traper_sp...
sme ho kúpili úplne úúúžasne 😝 Najprv som 3 dni na nete porovnávala kočiare, ceny....sondovala....potom happy obejdnala tento
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
mali minuloročnú sériu za 77...tak happy, že mám objednané o týždeň doma....ale nakoniec mi zavolali, že sa nevyrába, obe kočiare sa nedali používať, jeden štrajkuje koleso, druhý je blbý v tom, že malý v ňom total nevedel sedieť a ja tlačiť jednou rukov...tak sme skočili do mesta, mali na predajni, kde som mala pôvodne ten vysnený obejedaný len 1 športiak, ináč len buginy a to som nechcela, tak máme trapera 😀

nicky11
21. mar 2010

hah mata tak to by som mala nervy... 🙂 🙂 ale sak henten je v pohode,,,,,sme sa vynovili na jaar 🙂 🙂 🙂 🙂

martinka17
21. mar 2010

ja som bola sklamaná, lebo v akcii bol o 20 EUR lacnejší, to mám v DM 2 pakle plienok....ale tak aj tento je super, presne ako píšeš a jar môže prísť 😀 😀

nicky11
21. mar 2010

sak jasnee.. 🙂 🙂 ja som mala nastastie dost penez lebo som predala stary kocik...este mi vysla aj autosedacka z toho 🙂 🙂

martinka17
22. mar 2010

tak to je super, že sa ti ho tak rýchlo podarilo predať. Nám prispel dedko s babkou, ale tak je to super, že zase nebol veľmi drahý. Ináč tie plienky, akurát som penila, keď som mala zásobu tak všade bola nejaká super akcia...teraz nikde nič, tak použijem žolíka...len tie body sa mi rýchlo míňajú a pomaly pribúdajú 😲 😀

nicky11
22. mar 2010

noo.. 🙂 ja najradsej malej kupujem pampersky ale teraz su zas take drahe ze mam tiez nervy...furt to len zdrazievaju.... 😒 😒

latvia
22. mar 2010

na www.najlacnejsieplienky.sk su lacnejsie plienky nez v obchodoch 🙂

nicky11
22. mar 2010

fuuha latvia a ty takto objednavas plienky 🙂 🙂 cena dobra ale este som veru plienky neobjednavala 🙂

latvia
23. mar 2010

v pondelok som si objednala huggiesky a dnes uz dosli, a to som dala ze dobierka 2.triedou co by malo prist do 4.dni 🙂
objednanie je lahke, len vlozis do kosika a vyplnis adresu, mail, telefon a das ci chces dodat do 48h alebo do 4 dni.oplati sa objednavat viac baleni

martinka17
23. mar 2010

ja pampers veľmi nemusím, mali sme tie hnusné sleep and play, malý je strašne vyhádzaný, mi dlho trvalo, kým som prišla nato prečo 😝

latvia, dobrá cena 😉 🙂 , ja ale ostanem pri babylove, tie sú za nejakých tuším 12 centov na kus so zľavou a 14 bez zľavy 😀

nicky11
23. mar 2010

tie sleep and play stoja za figu,ale klasicke su podlamna tie najlepsie plienky.. 🙂 ja malej kupujem podla toho ktore su v akcii vzdy su nejake bud huggies,pampers a obcas aj tesco plienky,tie sa mi zdaju dokonca lepsie nez huggies...