Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

hillary23
12. jún 2008

siduska

vies ona je s nim bo ho velmi miluje a vobec ale vobec ma nevie pochopit.on ami povedala ze jej sa to stat nemoze nikdyy!!!aj kebyze sa rozvedie rychlo si najde chlapa pna ze o to nema nudzu!!!a ze jej deti budu aspon vedet kto je ich otec ..tymto neviem co mysllela..moja mala bude tez vedet kto je to za clovek aky kkt!!!vies nja je na tom ze ona je buduca pani ucitelka...chce ucit decka na skole vies!!bo ma taku VS na to...nepochopim ale to ze on jaky je debiol pri nej..zalaskovany az po usi..oni si snivaju jeden krasny sen vies v ktorom su veelmo stastny a ona mi povedala ze jej nehrozi aby sa s nim rozviedla!!! ale co je jej ja budem hovorit..a jemu uz kor nebudem nic hovorit!! ani si nespomenul na malu ked mala rok a ani jeho rodina

hillary23
12. jún 2008

plasta

hej hej mas pravdu nic im nechybaa..robia nam radost ale i hnev a starost ale to vsetko z lasky ku nam!!! 🙂

hillary23
12. jún 2008

sorrelia

heej? 😀 super potom heh..no moju malu ja cchystam spat bo ese nespala..len spieva ako daky spevak..uz by som si priala aby cupitala sama bo moje krize chudata:D:D 😀 ale inak dnes pohodka jee..zimsie vonku ale pohoda svieti oskar

hillary23
12. jún 2008

siduska

a mozem sa ta spytat ako to tam dopadlo?je s tou kozou ten tvoj byvaly?? vies ten moj ex nema o malu zaujem mna nechce videt a som aj rada bo sme daleko od seba cca 450km ..z opacnych koncov slovenska..on vychod ja zapad!!!!

sorrelia
12. jún 2008

Dievky fakt kaslat na nich idiotov. Ja som slobodna mamina len mesiac. Nie som ziadna kraska, mam krasnych 70kg, takze ani ziadna modelka. No a uz som dostala 4 pozvania na rande 😀 !
Takze deticky nie su ziadny problem ked chcete mat partnera. Ja este nechcem. Nejako mi to teraz nechyba.

Plasta
vidis aj tvoja dcerka vie kto ma o nu zaujem a kto sa o nu stara ! mas rozumne dietatko 😀 !

hillary
aj ja som od ex cca 400km, a som za to neskutocne vdacnaaaa 😀
aspon sa nam nemontuje do zivota (zatial 😖 ) dufam, ze aj pri tom zostane....

naifka
12. jún 2008

baby obdivujem, ako to zvladate... tiez by som uz chcela byt v tom stave, ze sa neskutocne tesim....
dnes som bola u gyn. na kontrole, ked som tam v cakarni videla 2ocinkov, ako su stastim bez seba a tesia sa na prvy ultrazvuk, tak mi skoro puklo srdce od nestastia ☹ normalne som musela ist na zachod a revala som tam asi 15minut ako Niagara ☹

zuzana1710
12. jún 2008

naifka,neboj aj mne to neni prijemne,ked vidim ako s bud.mamkami chodia na poradne aj tatkovia,ale poviem si je lepsie byt sama ako mat debila po boku...dnes bol u mna ten moj a povedal,ze urobime si este druhe...skoro som odpadla..a pyatm sa,ze kto sa bude starat o obidve ked on nema zaujem...ja som neni robot.a povedal,ze ved on aj tak nechcel ani to prve..pritom od sameho zciatku nasho vztahu o nicom inom nerozpraval,len to ako on chce mat so mnou babo...ale ja sa uz nad tym nepozastavujem..kupila som pre mimi komlet celu vybavicku sama a ked som chcela od neho nech mi da aspon polovicku na kocik,tak horko tazko mi ich dal...a potom dodal,ze naco kupujme debiliny..ze kupujem zbytocnosti a vsetko sa ma kupovat az ked sa male narodi..a chcel vsetko vyhodit.neviem ci by som sama zvladla nkupy pre babo po narodeni...sem tam nerozmysla... 😠 nuz muzi su muzi...

idem do obchodu..majte sa tu pekne 🙂

sorrelia
12. jún 2008

zuzka viem ze to nie je na smiatie ale musim sa smiat nad sprostotou tvojho ex(?) 😀 😀 😀 ... pretoze aj ten moj taral take koniny ... a ver tomu, ze ked sa ti babo narodi nebudes mat cas na nakupy 😝 (ze mu to odkazujem lebo som to zazila)... ja som mala nakupene v 7 mesiaci.... a veru bola som rada lebo v 8 a 9 mi bolo vsadev obchodoch zleee... takze nakupy nehrozili

nafika
dievka poriadne sa vyplackaj a hod to za hlavu... cim viac sa budes trapit, tym viac sa bude trapit aj babatko... pocuj ak si z BA mozme ist dakedy von 😀 len tak na zmrzku pokecame a ty prides na ine myslienky

hillary23
12. jún 2008

zuzana1710
mas to podobne ako ja som mala ...neviem naco o tom basnili ze chcu mat babetka ked nakoniec povedia ze nechcu..ja som to to tiez zazila s exom a tiet mi povedal ze ese chce aj druhe se mnu..a ja pozeram ze coo???si normalny?ako mozes ked sa nezaujimas o jednoa ja dve nezvladnem..bo mi povedal ze nasa mala musi mat sudodenca.ale to bol napity vies..a tako koniny mi hovoril..skutok bol inyy ako reci jeho!!az som sa musela smiat..:D:D a to ked sa ti narodi babo tak to dostanes hej penaze za ktory by si si mala kupit vsetko ale radsej kupit vsetko do predu ako potom bo sa nebude stihat..ak ho udas ako otca dietata v jeho rodnom liste budes musiet lietat po uradoch a to nie je na jeden den...a ese sudne spory!ale ak nie ..nemusis nic...ja to mam sudne dane a aj tak nemam pokoj s tym!!!bo ten chumaj dreveny sa odvolava stale .a ja nemam od neho ani floka!!!bo nedavni mi povedal ze on decko nechcel,vsetko dava na mna vinu!ale aby sa pozrel na seba niee!!a t ajeho pipinaa tiez to je vykvet::D:D..inak ti poviem ze v letnych mes.chodit s bruskom je fakt zlee.bo to byva cloveku moc zle....ja uz mam rocnu dceru a min.rok vtakychto horucavach som porodila ju..uff..heh..ale som sa rozpisaala..:D:

sorrelia
12. jún 2008

zuzka a dievcata
ozaj ak si nemozete dovolit pravnu pomoc nezufajte aj tak sa mozete branit !!! existuje bezplatna pravna pomoc... ak niekto potrebuje poslem kontakt aj info 😎

hillary23
12. jún 2008

sorrelia

hej a kde??inak ja nepotrebujem ja ked daco neviem si zajdem poradit si nie sice pravnikovi ale tak na socialku..

zuzana1710
12. jún 2008

ahojte babenky,.,,dakujem.ste zlate...ale ja to mam trosku tazsie..som v cudzine a tato je tiez cudzinec a este k tomu nie z europskej unie a ked som volala na ambasadu,ze ci sa daju riesit alimenty,tak mi povedali,ze som mala skor rozmyslat este ked sme nesexovali,bo s ludmi z neeuropsej unie nemam sancu...ze si mozem piskat..pokial on nebude sam od seba plati,tak sa mozem stazovat aj na lamparni...ale slubil,ze bude platit,tak uvidime ci vie dodrzat slovo...no a tych horucav sa aj ja bojim..bo sem este neprisli take teplaaa velke..tak zatial sa to da...uz mam sest a pol mesiaca za sebou,tak nejak to dobojujem...prave som poprala vsetky mimi vecicky a pozehlila..tak ma bolia krize jak kona... ☹

hillary,ja sa bojim tych uradov jak cert kriza..chcem porodit tu v spanielsku a po mesiaci,ked vsetko vybavim,tak chcem odist na slovensko..mala by som tu dostat slusne prvorodicske,tak pevne dufam,ze ich naozaj aj dostanem do toho mesiaca...a nakupy mam uz naozaj za sebou..mam komlet vsetko a velmi mi pomaha mamina...vsetko organizujem cez nu..aj kocik aj postielku..no proste vsetko,.ja som si tu nakupila len zakaldne veci pre babo co budem na ten jeden mesiac potrebovat...no ale beriem to vsetko z tej lepsej stranky a nezatazujem sa probelmamy,bo naozaj to nerobi dobre ani drobcovi...sice mam aj ja stvy,ze si poplacem,ale to je skor tym,ze som tu sama a niekedy je toho na mna moc..ale zatial sa drzim...

pojdem hajat,tak vam prajem dobru nocku a zajtra sa tu stretneme... 🙂 ..nech ziju slobodne mamkyyyyyyy 🙂

naifka
13. jún 2008

ahojky baby
SORRELIA si strasne zlata....rada niekedy niekam vybehnem... nie je problem... som z BA a ty kde byvas?
ZUZANA no tak tym , ze si v cudzine, mas to ovela tazsie...ale snad to uz nejak vydrzis a potom prides na SK a rodinka ti urcite pomoze...
pekny piatkovy den Vam prajem...aj ked ... vraj bacha 🙂 piatok 13teho 😉

sorrelia
13. jún 2008

hillary
neviem ci sa sem moze hadzat link, ale je to centrum pravnej pomoci :
www.legalaid.sk
ja som tam bola, su mili a pokial splnas dane podmienky (su na stranke) tak ti poskytbu aj bezplatnu pravnu pomoc, popripade ak sa da z druhou stranou komunikovat na urovni tak aj mediaciu 🙂

zuzka
😒 hmm tak to nie je bohvieco... to sa asi moc poriesit vyzivne nebude dat... nebolo by v takom pripade lepsejsie ist rodit na Slovensko ???
juuuj inak ja ked som zehlila maleho veci, myslela som, ze mi nohy a krize odpadnu 😀

naifka
ja som z Peeetrzky 😀 , tak az budes mat dakedy chut a cas mozeme niekam vybehnut... aspon prevetram drobceka 😎

hillary23
13. jún 2008

sorrelia

ok dik..som tam nakukla a ani tak nepotrebujem ju..ja viem co robit..taze ale kebyze daco im napisem..no tak s exom nevychadzam nijak!!!ziadny vztah ani kamaratsky nijaky ziadnyy...

sorrelia
13. jún 2008

hillary
ach jo s tymi biochrapunmi je zrejme akakolvek komunikacia o nicom...
kde behaju ti super tatovia co chodia s partnerkami do porodna, co chodia kocikovat a hrat sa na pieskoviska 😕 ???

plasta
13. jún 2008

sorrelia
neboj sa, taki tatkovia este nevymreli... aj nam sa mozno ujde kazdej po jednom takom... proste sme narazili n atakych mamickinych maznacikov, ktorym je vsetko ostatne prednejsie ako ich vlastne dieta....

a fakt.... nech ziju slobodne mamicky....

sorrelia
13. jún 2008

😀 😀 😀 plasta ta posledna veta ma dostala !!! veru nech ziju slobodne mamulky 😎 !

ozaj aj ten tvoj bol taky mamin cecok ??? lebo ten moj ex mal tusim s matkou 500 km dlhu pupocnu snuru a ked bol na SVK tak sa natiahla o dalsich 400km 😀 ...
boze dievky kde som to ja sprosta mala oci ??? neviete mi povedat 😕 😅 ?

plasta
13. jún 2008

sorrelia... 😎 😎 😎 ... ako inak... klobuk dole pred nami....

hej a on je doteraz mamickin milacik... vies, ja keby som mala svoj vlastny byt, tak by som svojich rodicov neotravovala... ale vies, mamicka navari, operie, ozehli a tak... akoze vsetko tip-top a ked som prisla na navstevu, tak clovek nemal pomaly kam stupit... uz ked si navstevu pozvem domov, ta aspon poupratujem... no, ja som zasa fest pedant, ale fakt, aspon trosku by som s tym nieco porobila....
a potom tie stale telefonaty.... mamicka, uz som na ceste, urobis mi prosim ta roztek so salamkou... si asi myslel, ze aj zo mna si spravi taku malu sluzticku, co mu bude vsetko pod nos strkat, ale ja som mala cas akurat tak na Sasku...

a ako sa Vam vodi... ako malicky....

hillary23
13. jún 2008

sorrelia

neviem ale oni su taky ludia existuju ale je ich malo.ja mam kamosov takych co by nikdy svoje decko neopustili aj kebyze sa stane co kolvek!!!len my na takeho nemame stasite vies o tom!!vzdy stretnem dakoho debilneho cloveka..len vies na zaciatku ked spoznavas by si si nemysllela ze ten clovek je taky chrapun ale potom uz ked ho stratis si poviem boze to je ale ....neviem ale ja sa smojim exom uz nemozem normalne bavit bo to sa ani neda..vzdy do mna dacim podzubne vzdy si najde daco a mi uz nekomunikujeme skoro vobec..tak je to lepsie..ked nema zaujem tak naco!!!len ten sud chcem vybavit ale to bude na dlhe roky asi..

plasta

no tak takych maminkynych cukrikov mam najradsej.sak to su rozmazlany fagani ese si myslim..nemam takych ludi rada!!! vies ja byvam tiez s nasimi ale som samostatna..uvarim si, operem ozehlim a upracem..asi tak.

hillary23
13. jún 2008

plasta

a ese ti takto poviem ze u mojho exa je viac podstatne a viac mysli na svoju snubenicu na rodicov.nez na svoje dieta....my sme od seba vzdialeny 450km a to nejde len tak si vybudovat vzutah on ne chce a na silu to nejde!!! on hce mat decka s nou nie so mnou.ale nech si ju aj zozeriee..ona je osoba ktora ma nevie vobec chapat sa mi skor smeje z toho.ze ako som mohal byt naivna a myslet na daco..ked ona mysli rozumom a jej sa to nemoze stat..ona ked sa snim vyda ese nechce mat deckaa snim..neskor..hm to bude zaujimave manzelstvoo!!_D_D:D 😀
a ja som si povedala,ked on nejavi zaujem kaslem na neho aj jeho celu rodinu!!!oni raz vsetci tam z jeho strany raz obanuju ze sa ku nam tak chovali a hlavne mojej malej..ta im to vrati uplnee..ale co mozno ani nikdy nebudu mat zaujem aj to sa moze stat!!!aleje mi to uz jednoo..

sorrelia
13. jún 2008

plasta
tak ten moj exna neho mati kaslala jak na placaty kamen, aale zato na robotu vo firne bol dobry ved nic nestal... a ked zbadala, ze jej syn ju zrazu nepotrebuje... ze uz neni zavisli od kazdeho jej bezvyznamneho pohladu - otocila... zacal jej chybat, zrazu mala problemy, a bez neho sa to nedalo riesit 😔 ... aaach a ten trulo najivny jej skocil na lep...
ozaj - lakomy ja po nej ! ona ma luster v obyvka za 150tis (vazne neprehanam), a z jeho izby je macaci zachod (ani to neprehanam)... okno tam drzi na verim boha, bordel a smrad ako v tanku...

no co aj tak sa da... ako jeho mater k nemu tak on ku svojmu dietatu - sere na neho 😖

hilary
asi to tak bude... inak ani ja s ex nekomunikujem... je to idiot to sa skor porozpravom s mojim psom 😀 a omnoho inteligentnejsi rozhovor by to bol 😝 😀 !!!

naifka
13. jún 2008

SORRELIA tak do klubu "sprostych a slepych" sa mozem k tebe uspesne pridat aj ja ☹

hillary23
13. jún 2008

sorrelia

:DD: ved aj ja mam psov som psickarka a mas pravdu su a verny suuu..chapavy ja mam ovciakov

sorrelia
13. jún 2008

naifka
kon ma 4 nohy a predsa sa potkne 😝 .. noo a my sme sa tiez potkli 😖 , ale tym zivot nekonci
kukni vsetky sme tu krasne, mudre (mudre preto lebo sme sa s nimi rozisli a nie sme v nefunkcnom vztahu) a uzasne silne zeny 😠 😀 a tymti idioti nam mozu vyliezt na hrb 😎

jaj kocka - ja viem boli to ... mne ked niekto hovoril, bude lepsie neverila som ! ale je lepsie 🙂 , lebo sme bez neho 😀 ... casom to aj ty tak uvidis

Hillary
ovciakov ? ty mas nemeckych ovciakov ???
ja ma teraz takeho krizenca - total salamista 😀 ignorant... ale mala som aj NO... booozinku to bol hafan, inteligentny urco mal vyssie IQ ako moj byvaly 😀 😀 😀

hillary23
13. jún 2008

no hej mam ..mam NO s PP typ REX.vystavne kusyy...ale moc sa im nevenujem bo nemam kedyy!!! 😀 a mam sa zle bo moja mala mala rok a tu doma nesuhlasia aby som jej robila oslavu vis..ze naco ze je mala a take kkt!!! tak sa ti priznam ze ani doma to nemam lahke s nasimi si nerozumiem ale inam nemam kam ist..na ulicu nepojdem s detatom....proste mne rodicia vycitaju ze preco som sa len tak dala nabuchat pricom to neni pravdaa!!!!!nemam to lahke nikde..mam nestastny zivot

sorrelia
14. jún 2008

hillary
myslim, ze tvojich rodicov mozno trapi to, ze si na malicku sama - a, ze ta trapi aj ten ex... prosto, ze to nie je asi tak ako si to ini predstavovali... kazdy rodic chce pre svoje dieta to najlepsie... i ked potom to davaju rodicia divne najavo...
ja som dlho otcovi nevedela prepacit, ze nesuhlasil aby som isla do nemocnice... hanbil sa za mna 😖 ... prosto radsej by strpel moju chorobu ako to, ze som chcela byt zdrava... ☹ je to smutne a pre mna dodnes nepochopitelne ale je to moj otec a viem, ze navzdory tomu ma ma rad...

juj neviem co ti poradit... mozno keby si sa s vasimi porozpravala... povedala im, ze ta situacia trapi rovnako mozno aj viac ako ich... ze si im vdacna za pomoc a lubid ich... treba sa vela rozpravat

plasta
14. jún 2008

hillary...
a ved to je uz jedno, aki ti ex su..hlavne, že už s nimi nie sme a mali sme dosť rozumu a síl na to, aby sme odišli z nefunkčného vzťahu a vzali si na seba ťarchu a vychovávame svoje deti najlepšie ako vieme...
nech si majú svoje nové priateľky, veď uvidiš, keď prídu prvé príznaky ich skvelých pováh, vtedy budeme my tie, ktoré sa budú smiať a mädliť si ruky 😀 😀 ... sme totiž o veľkú skúsenosť s nimi ďalej ako tie, s ktorými sú teraz... na každého raz dôjde....
ja som sa už dávno vykašlala na jeho rodinu, mám ich hlboko, veď viete kde... a nech sa naďalej zaujíma len o to jedno, čo bolo v jeho živote number one: prachy, money, love a peneži.... a potom on, dlho, dlho nič a potom zasa len peniaze...
inak, ani ja s mojim ex nekomunikujem, načo, veď so Saškou sa porozprávam viac a lepšie ako s ním...

sorrelia....
tak to myslím, že to je veľa takých ľudí... mne ten môj ex stále tvrdil, že je vo finančnej kríze, že nemá ani na kočiar, ale mesiac na to kúpil auto... to boli suchoty, čo... vraj mamka vytiahla z knižky, to nech tomu rozpráva, čo seno žerie a nie mne...

joj, baby, aj ja som chcela psa, ale chovať psa v byte, to je trápenie toho zvieratka....

sorrelia
14. jún 2008

Plasta

nas je tak trapeny v byte, ze spi na gauci 😀 eventuelne na svojom sprivatizovanom kresle 😀 ... zerie z dvoch misiek - jedna je na granule a ta druha je na varene. Varene dostava kazdu sobotu a nedelu - masicko s polievky s ryzou... No a kazdy den rano hodinova vychadzka. Potom pride domov kuka telku, papa, spi, necha sa sem tam pohladkat... Poobede hodinova vychadzka. A zas kuka telku, papa a spi. Vecer tristvrte hodinova vychadzka a spanok 😀 😀 😀 .. No takto sa trapi moj pes 😀 ... Juj vies podla mna to nie je az take trapenie pokial sa havovi venujes. Je to vzdy lepsie ako ho mat na retazi na zahrade.

Inak to s tymi peniazmi. No musela som sa zasmiat, lebo ten moj ma tiez ohromne financne suchoty. Nemohol mi dat ani na kanavit a vit.D, lebo vraj je to sprostost a maly to vobec nepotrebuje a on nema peniaze. O tyzden na to pozyval v restike 6 ludi na pivo 😀 a tahali 6 kol . Vravim je to idiot. Ale ma to po materi. Ta kvika ako nema peniaze. Malemu kupila vsetko stare, smradlave, spinave z druhej ruky (mohla to koza aspon vyprat). Vraj ona nema peniaze. A teraz sa podrz. Nema peniaze lebo si ide kupit hotel v Prahe. 😀 😀 😀

naifka
15. jún 2008

ja su to mala prave tento vikendik 2psikov...kamoske som ich "babysitovala" no paradicka... su to hrozne maznosky, este vacsie ako decka 🙂 robili celu noc bengal az do vtedy, kym som ich nezobrala spat k sebe do postele a potom bol uz klidek 🙂 male mile zlate "vychcalky" 😉

SORRELIA 😀 zrejme aj ten hotel bude stary, spinavy, smradlavy 😝 no coment...sa mi rozum zastavuje, ked to tu citam... pomoooooooc