• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky v Čechách II

26. augusta 2015 
baby mne by sa viac hodila ta streda, lebo vo stvrtok sme v poradni o 11tej a mrzelo by ma ak by som sa nezucastnila, to mozna aj Ufka este bude moct prist.
3. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Natalka sa narodila 18.3. A tiez sa snazim prikrmovat ale ani to jej velmi nejde Este som sa nejako nedocitala ze co a ako ohladne stretka
3. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky

onlinka tak tak.V Prahe bez problemov.My sme nakoniec isli na Slovensko lebo v Brne pobocku zrusili a mali sme to domov blizsie ako do Prahy.V pohode nam to zobrali aj u nas doma na matrike na dedine a poslali to do Blavy
3. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiez za stredu- vo stvrtok tiez musim ist nahlasit maluna plavanie...
3. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa: skoncila som ked mala verca tusim 6 mes. ale ja som len ciastoc. koila, 3x som davala denne UM, lebo bola hladoska :sunglasses:
skoncili sme vtipne: mali sme v spalni akvarko a prve padlo vecerne kojenie-pred spanim-vtedy bolo akvarko osvetlene, tak pozerala skor na to :sunglasses: 2x cucla a uz len rybicky...

nakoniec padlo aj poobed. kojenie.
3. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sory, nie 6 ale 7 mesiacov :sunglasses: inak ona bola v tom veku dost hyperaktivna a vsetko ju rozptylovalo, takze skor pila z flasky um, ako z prsu :sunglasses:
3. nov 2008 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susik- aha tak to mojej nehrozi, ta taha za 3:slight_smile:no raz sa k tomu dohrabeme snad... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susik, lullka, kate, peti, ufka, veronka- stretneme sa teda v STREDU- teda zajtra v UHRINEVSI? dajte vediet.
4. nov 2008 o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa: ano, super. o kolkej vam to vyhovuje?myslim, ze okolo 9.30 je taky rozum. cas. keby ste sli na ten bus 8.56 z hajov...
4. nov 2008 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja pojdem autom cez kolodeje, ja ani neviem kde su haje:slight_smile:
4. nov 2008 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, jasne :slight_smile:
4. nov 2008 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susik- a nemusime rezervovat stol? nechodia tam ludia na ranajky?ak pojdeme vsetky tak to bude predsa len banda ludi
4. nov 2008 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. nov 2008 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa: tak tam zavolaj ak chces...ale az tk vela ludi tam nebyva...
4. nov 2008 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, tak zajtra- my pojdeme na ten bus 8.56h
4. nov 2008 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko,
my urcite dorazim tiez na 9:30, uz sa tesim
4. nov 2008 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
parada , tak o tej 9.30 zajtra tam.
4. nov 2008 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak zajtra?Zuzka ja to mám bus z metra Háje hej?Inak my tiež spíme od obeda 3 hodky a preto že ešte nesedíme poriadne,tak musíme používat hlboký kočík a Elen radšej nechám zajtra doma s mužom..príde sa ukázat inokedy...tak zsjtra 9,30
4. nov 2008 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kate- zajtra..no ty si teda, povyrazis si bez malej:slight_smile:inac moja eliska asi v zivote nespala 3 hodiny vkuses cez den..a aj noci s 3 hodinami mozem len tazko naratat..tie jej intervaly su des, ale sna ju to raz prejde a zcne normalne spat
4. nov 2008 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka, vsak zober malu...keby si neco potrebovala, mozme skocit k nam-je to pesi asi 15 minut.
ano, inak je to z Hajov bus c.267
4. nov 2008 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja ešte uvidím či ju vezmem..ona proste ked nemá čas spania,tak v kočíku byt nechce..Lucia aj ja pojdem 8:56 z Hájov,tak sa uvidíme..No a ten kočík jej je už malý chúda a na športák ešte nemá..teda nemala by ked nesedí..som ju doma len tak vozila v športáku..taká stratená v nom bola ale páčilo sa jej..i som myslela,že ju dám do autosedačky,že ako sedí..ale už i v tej je s hrubým oblečením nejak napasovaná...
4. nov 2008 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak vám vsetkym dakujm za odpovede :slight_smile: . Ako sa tak divam, tak skoro vsetky byvate v Prahe. Uz som minule pocula nazor, ze je tam pomaly viac Slovakov ako Cechov :grinning: . A este som si vsimla, ze ja sa na net dostavam v uplne inom case ako vy vsetky. Ale neva, precitavam si vasu diskusiu spatne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2008 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
onlika a ty byvas v prahe?
4. nov 2008 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa88 - ja byvam v Usti nad Labem, uz som si to aj opravila v profile, zistila som, ze tam som mala este Zilinu :slight_smile:
4. nov 2008 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
onlika- tak skoda, mohla si zajtra dorazit na zraz..tak snad raz nabuduce:slight_smile:..ved casom mozme baby zorganizovat aj nejaky vikend ( podla moznostia chuti samozrejme), moja jedna kamoska si to takto cez konik zorganizovali a stretli sa 15 rodin s rovanko starymi detmi, lebo oni si pisali myslim v teme rovnaky mesiac narodenia dietata...a bolo vraj super, boli aj s chlapmi, vecer si baby vyrazili a tak..tak uvidime co cas prinesie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, tak som si pozerala na mape trasu a mne bude cesta trvat hodku. Sla by som autom, ale uz sa to neda. Je to dost dlho, takze si to este radsej premyslim.
4. nov 2008 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale pozerala som si foto tej kaviarne a musim povedat, ze Jakubkovi by sa tam asi pacilo :slight_smile: , maju tam stolcek, stolicky, papiere a pastelky na kreslenie. To uz hej
4. nov 2008 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ufka, ty mas dnes termin?ty brdo :sunglasses: Ja som inak rodila 41+0 :wink:
4. nov 2008 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snad niekedy nabuduce :slight_smile:. Presne ako pises, uvidime, co cas prinesie
4. nov 2008 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ufka- uvidis...inac drzim ti moc palce!nabuduce mozme zorganizovat stretko niekde inde- alebo ak to stihneme tak sa mozno stihneme s tebou stretnute este inde...ako sa citis?
4. nov 2008 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok