Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

petka152
3. nov 2008

baby mne by sa viac hodila ta streda, lebo vo stvrtok sme v poradni o 11tej a mrzelo by ma ak by som sa nezucastnila, to mozna aj Ufka este bude moct prist.

verunka222
3. nov 2008

Natalka sa narodila 18.3. A tiez sa snazim prikrmovat ale ani to jej velmi nejde Este som sa nejako nedocitala ze co a ako ohladne stretka

bianca
3. nov 2008

Ahojky

onlinka tak tak.V Prahe bez problemov.My sme nakoniec isli na Slovensko lebo v Brne pobocku zrusili a mali sme to domov blizsie ako do Prahy.V pohode nam to zobrali aj u nas doma na matrike na dedine a poslali to do Blavy

sisa88
3. nov 2008

ja som tiez za stredu- vo stvrtok tiez musim ist nahlasit maluna plavanie...

susik77
3. nov 2008

sisa: skoncila som ked mala verca tusim 6 mes. ale ja som len ciastoc. koila, 3x som davala denne UM, lebo bola hladoska 😎
skoncili sme vtipne: mali sme v spalni akvarko a prve padlo vecerne kojenie-pred spanim-vtedy bolo akvarko osvetlene, tak pozerala skor na to 😎 2x cucla a uz len rybicky...

nakoniec padlo aj poobed. kojenie.

susik77
3. nov 2008

sory, nie 6 ale 7 mesiacov 😎 inak ona bola v tom veku dost hyperaktivna a vsetko ju rozptylovalo, takze skor pila z flasky um, ako z prsu 😎

sisa88
4. nov 2008

susik- aha tak to mojej nehrozi, ta taha za 3🙂no raz sa k tomu dohrabeme snad... 😝

sisa88
4. nov 2008

susik, lullka, kate, peti, ufka, veronka- stretneme sa teda v STREDU- teda zajtra v UHRINEVSI? dajte vediet.

susik77
4. nov 2008

sisa: ano, super. o kolkej vam to vyhovuje?myslim, ze okolo 9.30 je taky rozum. cas. keby ste sli na ten bus 8.56 z hajov...

sisa88
4. nov 2008

ja pojdem autom cez kolodeje, ja ani neviem kde su haje🙂

susik77
4. nov 2008

ok, jasne 🙂

sisa88
4. nov 2008

susik- a nemusime rezervovat stol? nechodia tam ludia na ranajky?ak pojdeme vsetky tak to bude predsa len banda ludi

sisa88
4. nov 2008
susik77
4. nov 2008

sisa: tak tam zavolaj ak chces...ale az tk vela ludi tam nebyva...

lullka30
4. nov 2008

ok, tak zajtra- my pojdeme na ten bus 8.56h

petka152
4. nov 2008

dobre ranko,
my urcite dorazim tiez na 9:30, uz sa tesim

sisa88
4. nov 2008

parada , tak o tej 9.30 zajtra tam.

kate77
4. nov 2008

tak zajtra?Zuzka ja to mám bus z metra Háje hej?Inak my tiež spíme od obeda 3 hodky a preto že ešte nesedíme poriadne,tak musíme používat hlboký kočík a Elen radšej nechám zajtra doma s mužom..príde sa ukázat inokedy...tak zsjtra 9,30

sisa88
4. nov 2008

kate- zajtra..no ty si teda, povyrazis si bez malej🙂inac moja eliska asi v zivote nespala 3 hodiny vkuses cez den..a aj noci s 3 hodinami mozem len tazko naratat..tie jej intervaly su des, ale sna ju to raz prejde a zcne normalne spat

susik77
4. nov 2008

katka, vsak zober malu...keby si neco potrebovala, mozme skocit k nam-je to pesi asi 15 minut.
ano, inak je to z Hajov bus c.267

kate77
4. nov 2008

No ja ešte uvidím či ju vezmem..ona proste ked nemá čas spania,tak v kočíku byt nechce..Lucia aj ja pojdem 8:56 z Hájov,tak sa uvidíme..No a ten kočík jej je už malý chúda a na športák ešte nemá..teda nemala by ked nesedí..som ju doma len tak vozila v športáku..taká stratená v nom bola ale páčilo sa jej..i som myslela,že ju dám do autosedačky,že ako sedí..ale už i v tej je s hrubým oblečením nejak napasovaná...

onlika
4. nov 2008

Tak vám vsetkym dakujm za odpovede 🙂 . Ako sa tak divam, tak skoro vsetky byvate v Prahe. Uz som minule pocula nazor, ze je tam pomaly viac Slovakov ako Cechov 😀 . A este som si vsimla, ze ja sa na net dostavam v uplne inom case ako vy vsetky. Ale neva, precitavam si vasu diskusiu spatne 🙂 🙂 🙂

sisa88
4. nov 2008

onlika a ty byvas v prahe?

onlika
4. nov 2008

sisa88 - ja byvam v Usti nad Labem, uz som si to aj opravila v profile, zistila som, ze tam som mala este Zilinu 🙂

sisa88
4. nov 2008

onlika- tak skoda, mohla si zajtra dorazit na zraz..tak snad raz nabuduce🙂..ved casom mozme baby zorganizovat aj nejaky vikend ( podla moznostia chuti samozrejme), moja jedna kamoska si to takto cez konik zorganizovali a stretli sa 15 rodin s rovanko starymi detmi, lebo oni si pisali myslim v teme rovnaky mesiac narodenia dietata...a bolo vraj super, boli aj s chlapmi, vecer si baby vyrazili a tak..tak uvidime co cas prinesie 😝

ufka1
4. nov 2008

Ahojte baby, tak som si pozerala na mape trasu a mne bude cesta trvat hodku. Sla by som autom, ale uz sa to neda. Je to dost dlho, takze si to este radsej premyslim.

ufka1
4. nov 2008

Ale pozerala som si foto tej kaviarne a musim povedat, ze Jakubkovi by sa tam asi pacilo 🙂 , maju tam stolcek, stolicky, papiere a pastelky na kreslenie. To uz hej

susik77
4. nov 2008

ufka, ty mas dnes termin?ty brdo 😎 Ja som inak rodila 41+0 😉

onlika
4. nov 2008

snad niekedy nabuduce 🙂. Presne ako pises, uvidime, co cas prinesie

sisa88
4. nov 2008

ufka- uvidis...inac drzim ti moc palce!nabuduce mozme zorganizovat stretko niekde inde- alebo ak to stihneme tak sa mozno stihneme s tebou stretnute este inde...ako sa citis?