Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

ufka1
4. nov 2008

Susik, ved prave, keby nebol dnes termin, tak tolko neuvazujem. Lekar mi uz minuly tyzden vravel, ze sa neuvidime a predsa. Vediet tak, kedy si to drobec planuje 😉

susik77
4. nov 2008

sisa-dobry napad 🙂 ked sa trochu spozname, mozno si padneme do oka a nieco zorganizujeme 😉 ja by som bola za, decka by sa vysantili. este keby sme nasli nej. dobru chatu alebo nieco pre deti-s hernou al. detsk. kutikom 😉

ufka1
4. nov 2008

Sisa, dik za opytanie, citim sa fajn, zatial ziadne predpoklady na rodenie 🙂

sisa88
4. nov 2008

susik- no ta kamoska vravela ze to bolo nieco skvele...vies si to predstavit 15 decak, niektori samozrejme aj viac kuskov..chlapi s detmi a tak. no sranda..do dnes sa stretavaju.u mna dnes bola peta s malou, bolo to super🙂) 😀
peti-dobre si dorazila?

sisa88
4. nov 2008

ufka- raz to pride 😀 drz sa!!

susik77
4. nov 2008

ozaj sisa-vy mate domcek al. byt? a manzel je cech?

sisa88
4. nov 2008

ano je cech a mame dom tuv ujezde.

susik77
4. nov 2008

to je fajn 🙂

sisa88
4. nov 2008

susik- no to hej..ja mam byt v BA, ale nevedela som si tto am predatvit s malou, lebo to rusno, prach, v centre, to je des..aj ked vsekto ma svoje vyhody a nevyhody..ale vyrastala som v dome, takze som sa stale v bytoch citila stiesnene, proste je super vybehnut na zahradu len tak v teplakoch a proste super.hlavne v lete to je super....ale aj byt je super, ale v kludnejsej stvrti, podla mna uhrineves je super.ja tam mam 2 kamosky a mne sa tam paci,cely tento vychod je taky mily musim priznat... 😀

sisa88
4. nov 2008

susik- inak pozeram ze som pouzila slovo super, skoro v kazdej vete hehe..to je tym, zre tu krmim malu a davam pozor a tak a poriadne nevnimam🙂))

lullka30
4. nov 2008

Katka, ak ta náhodou nespoznám, tak sa ohlás ty- malá bude mat ružovú bundu, ja bielu a golfky máme hnedo-oranžové 😉

sisa88
4. nov 2008

baby- no to som zajtra fakt zvedava..pripomina mi to ten cesky film- gulovy blesk🙂)..som zvedava aka bude rano premavka, lebo u nas to je des v ujezde, v tuto rannuhodinu to ide krokom.tak snad to bude OK.

petka152
4. nov 2008

ufka bolo by fajn ak by si prisla ak do rana neporodis 🙂))) . ved uvidis ako sa budes citit, je to predsa ranna hodina. inac ja som chodila takto tesne pred porodom na aqua aerobic do letnan z dlhej chvile, som si mysllela ze mi to rozbehne porod....

Sisa sme doma, sara bola cela pokakana a spala asi do piatej, tak som zvedava co bude v noci.

sisa88
4. nov 2008

peti- tak snad sa baby trhnu...eliska sa hra, nespala dlho ale vzhladom na to divne rano som tiez zvedava..teraz je zlata, naucila som ju tapi tapi ruckami, tak jej to je smiesne, najrpv to opakovala po mne a teraz si sa mal tlieska a smeje sa pri tom...presne ako s hopsi..je podarena..inak fotky su zlate, poslem ti ich alebo ti och donesiem na usb

zittka
4. nov 2008

ahoj

k tomu pitiu : ja som obe dievčatá naučila piť rovno z pohárika, je zbytočné dávať 6-mes. dieťaťu fľašu - toľko moj názor

androna
autor
4. nov 2008

ahoj dievcata.
uzite si zajtrajsi srazik.ja tu mam este mamku.ale i tak sa stretavate pre mna na blbej strane Prahy 😠 to mam autom blizsie do usti nad labem nez k vam.tak az bude sraz v letnanoch tak sa pridame. 😎
a zittka suhlas kojene dieta je zbytocne ucit na flasku.najlepsi je hrncek s mekkym pitkom a naucit pit vodu.

zittka
4. nov 2008

ufka - mala by si si dať iné foto do pasu, admini ti ho zmažú, keď tam máš len dieťa a nie si tam s ním 😉

zittka
4. nov 2008

užite si zrazík a hlavne foťte, všetkým pekný večer

sisa88
4. nov 2008

zittka, androna- diky a rady...ano voda je najlepsia...🙂)tak uvidime ako to bude zajtra a raz sa nam snad podari stretnut vsetkym..ved cas ukaze..velky zraz si mozme dat na morave hehehe, tam je aj tak perfektne, hlavne to viineecko 😀

janula34
4. nov 2008

Dievčata,
prajem vam pekne posedenie na kafé, rozmyslala som ze sa k vam pridam, aj ked som tu "nova" rada by som vas spoznala, ale pozerala som mapu, je to pre mna druhy koniec Prahy a jazda cez Prahu......to by bolo na infarkt - hlavne pre ostatných vodicov 😀 😀 😀

sisa88
5. nov 2008

baby- fotky su pridane, checknite moje albumy..bolo to fakt super stretko..!! 😝

susik77
5. nov 2008

sisa: diky, krasne fotky si nafotila 🙂
bolo mi s vami super 🙂

kajacz
5. nov 2008

ahojte 🙂
fotky sú krásné, velmi Vám to všetkým pristalo... 😵 škoda, že nebývam bližšie k Prahe... 😒 😀

sisa88
5. nov 2008

susik- hej bolo dobre..ved to nie je snad posledny raz..do uhrine to mam ja 10minut, to je cez kopec.
kajacz-- nidky nevies, my sa asi skor stretneme u nasich na spisi hehe alebo ked mozno niekedy nieco naplanujeme mimo prahu alebo vikend, alebo co...lets see what future brings 😀

kajacz
5. nov 2008

sisa- to máš pravdu...asi skor na Spiši... 😀 i ked na Čierny most to mám autom hodinu, ale sama by som si asi netrufla... 😒

sisa88
5. nov 2008

no vidis, a od CM je to ku mne blizko.musis sa odvazit..ja som tiz mala problem, ale skor kvoli tomu si zvyknut ze je mala v aute...🙂

zittka
5. nov 2008

ahoj, fotky super. len mám prosbu: nešlo by urobiť popis, kto je kto? aspoň na fotke 11, 12, 13 😉

sisa88
5. nov 2008

zittka- hotovo🙂

lullka30
5. nov 2008

už sme doma, Natalka spinká. Stretko musíme určite zopakovať 🙂
11-ja, Susik,Petka a Kate a na tej 13 je namiesto zase ja 🙂 ,Susik, Kate a Sissa

sisa88
5. nov 2008

lullka- aj moja Elise zalomila..divne..zase bude v noci 100x hore.to som zvedava.musime, ako som spominala baby, kludne dojdite ku mne, este je celkom pekne pocko....a snad to nemoze byt ani dopravou take hrozne si myslim, z CM je to fakt kusok...varim celkom dobru "brazilsku" kavu ( to bol vtip- ak si pamatate z filmu gulovy blesk, ten stary sa tam stale pytal, ci si niekto neda dobru brazislku kavu)...hehe.