Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

kate77
29. aug 2009

Ty ideš ešte na nákupy?Taaa si sa vytešovala,že už a ono to bol sen,prosím Ta jaaaa na teba tiež tak myslím,že i ja v noci chodím těhootná a rodím....

susik77
29. aug 2009

katka: to si dobra 😀
boli sme na Chodove doobeda a nic, uz sa necitim ani tehotne, som uplne fit 😎
akurat som strasne teraz unavena...

mmem_
29. aug 2009

cafte🙂
zuzi este dokupujes vybavu) ja este vobec nist 😀 😀 😀 az na overal a nejake drobnosti a o prani este ani nerozmyslam,ale asi by som uz mala zacat,bo som minule smirovala novembrovky a oni uz peru 🤐 ,popravde pri simonkovi som uz aj ja mala prvy krat oprane 😀

zuzi ja ti hovorim ze na hrubu skalu chodte, my sme boli v nedelu poobede a v pondelok v noci sme uz leteli 1 x do Krca 😀 😀 juuuj uz nech to mas za sebou,budem potom hnusne zavidiet,stale kontrolujem mobil ci uz tam svieti sms 😀
zajtra idem tu kamosku pozriet co sa jej vo stvrtok narodilo,nech sa trochu motivujem 😀

kate: tak to je sikovnica, no darmo baby musia byt paradnice,ale teraz je tych siat tolko ze urcite nebudes mat problem nieco vybrat 😀

susik77
29. aug 2009

Monika-my rozmyslame zajtra na Petrin 😎
ale uz sme sa aj pred chvilou trochu doma posnazili, vsak hadam sa to aspon trochu posunie 😀

mmem_
29. aug 2009

zuzi 😀 😀 😀 ved treba treba 😀 😀 😀 ,no niekam sa vyberte, mne obchodne domy nepomahali 😀

mmem_
30. aug 2009

zuzi no co nist? 😀

susik77
30. aug 2009

nic 😖 poobede ideme aj s vercou na Petrin 😎

lullka30
30. aug 2009

Ahoj baby, včera večer sme sa vrátili...u našich bolo super, vobec sa mi nechcelo vrátit
Zuzka, ja že už budeš mat bábo a ono nič!!! Neboj, Terezka sa dlho parádí, dáva na seba čakat, ale potom behom 2.hod od začiatku bolestí bude vonku 😉

lullka30
30. aug 2009

pozerala som, že s Mmem máme skoro rovnaký TP 🙂

mmem_
30. aug 2009

jeej ahoj

tak to je super 😀 , ja mam narodky 17 🙂 a kam pojdes do porodnice?

mmem_
30. aug 2009

zuzi a ste zmenili plan ze Terezka? bilu ma na to upozornila 😀

susik77
30. aug 2009

Ahojte, Petrin bol nakonec pohodova prechadzka, takze nic sa nedeje 😖 teraz bastime cesnakovu natierku 😎
Ahoj Lucka 😉

mmem_
30. aug 2009

zuzi cesnak to isti 😀 ,ta kamoska ma tiez Terezku-pekne meno

ja ti stale hovorim ze trosku akcnosti 😀 😝 ,verim ze uz sa nevies dockat,to cakanie je najhorsie 🙄 🙄 🙄 ja som prenasala 7 dni a som skoro uz zosalela 😝 , neviem si predstavit ze budem aj toto prenasat

lullka30
31. aug 2009

Mmem, ja mám zase narodeniny 11.11. 🙂 a rodit sa chystám do Podolí, ale od 23.11. maluju, tak uvidím, či to vobec stihnem

susik77
31. aug 2009

mmem: noo, je to dost pravdepodobne 😖
ja som Vercu prenasala presne tyzden, teraz prenasam 4.den, sestra tiez obidve prenasala...
dnes som bola na kontrole, ze vraj cipok mam uz na 1 cm, ale vzadu, poprosila som ho, aby mi urobil Hamiltona, ani to moc nebolelo a ze by som mala trochu spinit...zatial nic, uvidime.Jedine co mam su nebolestive kontrakcie-vcera skoro cely den, inak voooobec nic 😖

kate77
31. aug 2009

Zuziiii,ta ja už tiež myslela,že dnes kuknem a už tu nebudeš,bo rodíš..no ale šak ona Terezka vie čo treba...kedy treba...
Hm ta vy s Luckou a Monikou budete mat kámošov a frajerov pre Terezku..
Lucka a kedy ideš s malou na tu operáciu,booo sa chystáme s Betkou že na kafe do človíčkova,samozrejme keby sa chceli i Monike,len viem,že Monika ty nie si priamo z prahy..od Boleslavy či ako???

lullka30
31. aug 2009

Katka, ešte neviem, na budúci štvrtok idem s Nat do Krča na detskú chirurgiu a tam mi všetko povedia, ale počítam, že až koncom septembra, takže kludne možeme do toho Človíčkova

kate77
31. aug 2009

Dobre Luci,tak ked sa tu objaví Beth,tak sa dohodneme...

mmem_
31. aug 2009

lulka: tak ked bude podoli zatvorne,tak sa mozno stretneme v Krci nie? 😀

kate77: a kde je to clovickovo? ja tak maximalne cernak,este letnany do tesca 😎

zuzi:co je to ten Hamilton na vyvolanie? drz sa.

mmem_
31. aug 2009

a jak to poriesite s Veru ked ti svokra odide? ja by som ti nejako pomohla ak by si byvala tu blizsie niekde ,ale s tym bruchom teraz, no bol by to zaprah 😝 ,

susik77
1. sep 2009

Ahojte. Monika: hej. Vcera som mala pocit, ze mi to pomohlo-mala som trosku krvi na vlozke a cely den mi tvrdlo brucho. Ale teraz v noci zase nic ☹ Asi sa to ukludnilo...Mozno je to aj tym, ze podla ultrazvuku som este len 39+5, je to o tyzdenm mensie ako podla PM.

Ak do nedele neporodim, svokra ide domov, dalsi tyzden ma dovcu Mato, bol by doma s Vercou. Ak by som rodila cez den, Mato da Vercu k jednej z nasich 2 znamych, co byvaju tu na bytovkach, ak v noci, tak budem v porodke sama, nechcem ich otravovat...

lullka30
1. sep 2009

Zuzka, tak s tým hlídanim sme na tom rovnako. Máme tu v Prahe síce svokrovcov, ale od 14.11. letia do Itálie a ja mám termín 19.11. a určite ako naschvál v tom čase, ked budú preč tak porodím.
Ak by boli doma, tak nie je problém, lebo svokor je na dochodku
ale inak by som musela šupnut malú k nejakej kamoške, ale ked to bude v noci, tak ju nebudeme budit a ešte otravovat niekoho iného

Človíčkov je na Budejovickej

kate77
1. sep 2009

Jejéj baby,ta to ked už človek v cudizne ide mat druhé dietatko ta má takýto problém,že nemá kto byt s tým prvým..hm hm..no jo ked bude u nás niekedy druhé,tak to bude taky tak..Aaa to ste pre druhé baby niečo nakupovali?Ved to všetko musíte už mat....a to pekné,kedže hned tak rýchlo 2 špunt...
Zuzi ale ved vieš ako ten utz,to len zmeraju hlavu,nohu ruku a pod a z toho priemer že aké je staré(ehm mne už v 36 týžni s El povedali,že je zrelá lebo vážila už 3.5kg!!!!!A iked bol jej čas(termín porodu),aj tak si tam ešteeee lenošila......
No ale už rooooooď...žužkooo

ikuska26
1. sep 2009

Ahoj holky, vidim, ze sa tu ocakava nove mimi, drzim palce susik 😉

mmem_
1. sep 2009

baby no som sa prave vratial z poradne a babo je zadockom,takze idem pod noz ak sa neotoci ☹ a to uz bolo dole hlavickou, no som z toho dost hotova 😢

lullka30
1. sep 2009

Mmem, ja ja som bola dnes na ko a ten n áš prcek už minule bol krásne ortočený dole hlavičkou a dnes zase zadočkom...takže sme na to fakt rovnako
Katka, ja nemám ešte nič kupene, jasné, že nejaké veci bude mat po Nat, ale do ružových dupačiek ho určite nedám 🙂 a tak budem musiet konečne aspon niečo nakupit

kate77
1. sep 2009

Ved sa ešte možu otočit,ale nie je to hrozné monika ten cisarák,vid Luci?
Ehm som pozabudla Lucka,že to chlapček bude..tak to hejjjj nejaké modré dupy by to chcelo...

susik77
1. sep 2009

baby, drzim palce aby sa otocili...ale aj keby to bolo cisarskym, hlavne aby boli v poriadku 😉
sranda, ja som teraz ovela menej nervozna ze prenasam ako pri verce...

lullka30
1. sep 2009

mne cisársky vobec nevadil, ale chcela by som skusit aj prirodzene

susik77
2. sep 2009

Ahojte. Dnes rano mi zac. odchadzat hlien. zatka, tak snad porodim do soboty. Pri Verce mi odisla v piatok a v nedelu vecer mi zacali kontrakcie. Tiez sa narodila tyzden po termine.
Mozno mi teraz pomohol ten Hamilt. hmat.
Vcera som si dala super horucu vanu-lebo ma boleli krize, tak mi to perfektne padlo 🙂 A plnu peny 😵
To si tak skoro po porode neuzijem 😖