• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky v Čechách II

18. augusta 2017 
@zmrzlinka jasne uz som tu tak napis ako kde teraz byvate? my sme v Prahe a prave dnes ideme na SR na vikend na rodinnu oslavu :wink: babo chystame niekedy buduci rok a ty ako aku pracu si si nasla v CR? ja mam celkom dobru pracu strasne ma bavi tak dufam,ze to budem moct z domu robit aj pocas rodicovskej :sweat_smile:
29. júl 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmrzlinka prave som si vsimla, ze ste pri Plzni a kde pracujes mohli by sme daj aj stretko ked to bude trosku dalej od Prahy tak dojdem - ja robim na Zlicine je to cestou na Plzen :sweat_smile:
29. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj tak to Ti zavidim,ze ides domov.Ja som mala ist tiez na oslavu,ale od pondelka nastupujem do prace,tak nejdeme :unamused:
Inak my byvame u svokrovcov,lebo staviame domcek.Uz mame dosku a na buduci tyzden sa budu tahat muri.Takze od buduceho roku budeme konecne vo svojom,tak chceme zacat snazilkovat.Snad sa rychlo zadari.
A budem pracovat ako sestricka.Po skole som nepracovala v odbore a vraciam sa k tomu po 5 rokoch,tak som vyklepana,ale verim,ze sa rychlo zaucim.Dufam,ze budu mat so mnou kolegine trpezlivost :grinning:
Stretko by sme niekedy mohli dat.A byvate niekde blizsko Zlicina?
29. júl 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pozyvame aj dalsie Slovenky ci predsnazilky (pekny vyraz ,nie?), snazilky, tehulky alebo uz mamicky........trochu ozvivime zaprasenu temu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmrzlinka no ja sa musim balit, lebo manzel ma zabije, ze tu vypisujem :grinning: inak my nebyvame pri Zlicine, ale dost daleko Brandys nad Labem, ale mozme dat stretko aj v Prahe, alebo niekde kde by to sa nam hodilo obom :sweat_smile: :sweat_smile:
29. júl 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastnu cestu a pozdravuj Slovensko :wink:
29. júl 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmrzlinka ahoj ako sa mas po vikende a kedy vlastne nastupujes do tej novej prace a kde to budes robit v nemocnici, alebo nejakej albulancii? mne sa zajtra vobec nechce ist do prace :unamused: dnes je tu take strasne pocasie a na SR bolo teplucko 27 :slight_smile:
3. aug 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy uz ste naspat?Tak to bola rychlovka :slight_smile: Ja uz som dnes druhy den v praci.Dali ma na novorodenecke odd.,tak som rada.Mam sa dost ,co zaucat.....dufam,ze to rychlo zvladnem.Teraz mame vela deti,tak je to zaucanie v behu....mam hlavu ako balon.
No to pocasicko je des :unamused: Svokor ma dovcu,ze nam pomoze na stavbe a ono takto prsi :confounded:
3. aug 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme boli len na vikend lebo babca mala 80, ale na zaciatku jula sme boli na 2 tyzdne na SR na dovci takze stacilo :grinning:
a ako stavba? staviate v Rokycanoch? svojpomocne? a co uz mate..
no a robis aj na nocne denne? a to je kde to novorodenecke niekde pri Vas?
3. aug 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo dva tyzdne doma je az mooooc :grinning:....... :grinning: :grinning: :grinning: Robim v Rokycanoch od svokrovcov to mam 15 min pesi :slight_smile: do kopca :grinning: :grinning: :grinning: Tento tyzden nocne nerobim...uvidim ako na buduci tyzden....zo zaciatku ich asi vela nebude.....potrebujem sa zaucit.

Staviame vo Veselej.Taka mala vesnicka kusok od Rokycian a uz sa tahaju muri.Celkom to ide.Myslela som ,ze to bude horsie.Ale co nie je ....este moze byt :grinning: :grinning: :grinning:
Inak sa uz sialnene tesim do svojho.A vy mate nieco svoje?Myslim byvanie :wink:
3. aug 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tiez sa k vam pridavam :slight_smile:
3. aug 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @zuzuna_ vitaj napis nieco o sebe :slight_smile:

@zmrzlinka ja sa moc netesim do prace mam toho dost a niektori kolegovia nie moc schopni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvetka tak to ma mrzi :unamused:

zuzanka vitaj :slight_smile: prezrad nam nieco o sebe.

Asi aj ja by som mala nieco viac napisat.No takze....som z vychodu :grinning: :grinning: :grinning: Manzelik je Cech.ALe nie 100 % :slight_smile: Maminu ma Slovenku.Taka rodinna tradicia :slight_smile: Manzelia sme rok aj desat mesiacov a inak na Vianoce to bude 7 rokov,co sme spolu.
:slight_smile:
3. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmrzlinka my sme oslavovali 7 rokov tohto roku v aprili :slight_smile:
3. aug 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco tu nikto nie je? :frowning2:
9. aug 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, keď Vy ste si tu s Ivetkou tak trošku spravili súkromnú tému z toho... ale lepšie nejaké príspevky ako žiadne... :wink:
9. aug 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co nieco nanapisete.....ked sme tu len dve,tak debatujeme dve.... :wink: ....a cakame na dalsie prispevky :sweat_smile:
9. aug 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, ja som tiez slovenka v cechach :wink:. ale zatial sa na drobceka cakame. inak v cr, sme tusim 10 rokov. manzelia sme rok aj 3 mesiace.
9. aug 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmrzlinka No, veď som konečne napísala... ale do takej debaty sa ťažko vstupuje.. ale to nie je žiadná výčitka, veď píšem, že lepšie nejaké príspevky, ako žiadne... a Ty @eustoma si kde v Čechách?
10. aug 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v Prahe.
10. aug 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dievcata, ja som presne dnes mesiac vydatá :slight_smile: a hneď po svadbe sme začali "pracovať" na bábatku. Včera som mala dostat menzes, tehotensky test midnes rano ukazal dve čiarky ešte pred limitom - Unimark tycinka. Citala som ze je ale nespolahlivy a moze ukazovat falosny vysledok. Mate s tym skusenosti?
10. aug 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciernavila Ahoj Čierna víla, s takým skúsenosti nemám, ja som si robila test až keď mi M meškal 3 týždne :wink:
10. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky no je pravda,ze ked nikto nepise tak si piseme len 2ks :grinning:
ja toho mam dost vela nestiham tu chodit :slight_smile: v Prahe, alebo okoli nas tu je dost ...
my planujeme babo az tak buduci rok takze este mame casu :wink: , aj ked uz vsetci okolo mna tehu nejako sa mi do toho nechce :unamused:
10. aug 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme planovali babo pred rokom a pol spetne. takze ono planovat planujeme, len nejako rok a cca 8 mesiacov sa nedari. takze s tym planovanim som uz opatrna.
10. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eustoma chapem ta, ale ja si davam asi len taky cas ze od kedy v pohode :sweat_smile: v podstate aj teraz keby sa podarilo tak nemame nejaky vacsi problem, ale buduci rok by bolo lepsie no uvidime... :sweat_smile: urcite to nechcem nejako riesit extremne, lebo psychika robi vela :slight_smile:
10. aug 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som druhé strááááášne chcela...ale nie je na to momentálne vhodná situácia (bývanie a iné veci...), tak si môžem akurát tak v snoch..a kamarátkam beriem deti a nosím ich na rukách a ukájam svoje rozbúrené materské pudy :confounded:
10. aug 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vitajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: ja si svoje materske pudy ukajam v praci :grinning: :grinning: :grinning:

10. aug 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robíš v jasliach??? :slight_smile:
10. aug 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha nie...teraz čítam...sestrička... :wink:
10. aug 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok