Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

kajacz
28. júl 2007

je pravda, že manžel može mat ešte pravdu 🤐

bianca
28. júl 2007

no som zvedava 😀

musko
28. júl 2007

Tak som pozmývala halu, spálňu, detskú a kúpelňu - som ja šikulka, čo? 😀
Bianca, mne nebolo zle vobec, prvé 3 mes som sa cítila super - len nekonečne unavená, dokonca som nemala ani migrény!

bianca
28. júl 2007

musko:ja mam podobne problemy 😀 😀 😀

emalea
28. júl 2007

Ahojte 🙂 Vidim, ze tu vediete tehotenske diskusie 😵 . Lenze o chvilu tych tehuliek rapidne ubudne.

Bianca, bud rada, ze ti je dobre. Mne nevolnosti zacali okolo 7-8tt, teda take super poriadne, 24h, 7 dni v tyzdni zle a zvracanie dennodenne a trvalo to 6 mesiacov 😖
Prisla by som sa aj ja kuknut na tie vase bruska v pondelok, manzel na Prazskeho povstani pracuje a ja nedaleko, na Budejarne, ale zrovna tu mam do utorka brata, takze neviem, aky bude mat program ☹

Inak, co ste tu zase rozoberali to obcianstvo, tusim webi, ospravedlnujem sa, ak som skomolila meno...myslim, ze niektore uradnicky v tom maju, alebo urcite donedavna mali hokej. Moj otec je tiez Cech, ma dvojite obcianstvo, trvaly pobyt 30 rokov na Slovensku a ja som si cez neho mohla vybavit ceske obcianstvo. Takze bordel 😒 Inak, ja si myslim, ze vase dieta by malo mat narok na obe obcianstva, skus si to este pozistovat. Neviem, ako je to teraz, ale ja som pred troma rokmi zazivala upne horory, mna posielali od certa k diablovi, nikto nic nevedel, vsade mi podavali rozne informacie..som stastna, ze to mam uz za sebou 😵

Majte sa zatial pekne, idem zalahnut, som grogy 😔

Jo...este vam poviem pikosku...moj manzel konecne po dvoch dnoch odkladania a pracovneho nasadenia sa dal do hladania dovolenky, ale na vlastnu past, asi som ho prilis otravovala. Takze nakoniec bezo mna objednal a zaplatil zajazd na 12 dni do Tuniska. Nastastie si myslel, ze potrebuje uz teraz nadiktovat cislo pasu. Tak som ho zacala hladat a nenasla. Viem, ze som mu ho pred troma tyzdnami davala, ked sme sli do SR a Madarska. Mal ho furt pohodeny na posteli, tas som mu ho kazala odlozit, ze mu ho zhabu deti a uz ho nenajdeme. No vobec si to nepamatal. Ja som prehladala vsetko, co ma napadlo, aj pod postelami, matracami, nic...on ho samozrejme nasiel. NAstastie na mieste, kam ani ja, ani deti bez stolicky nedosiahneme. Chcel to, samozrejme, hodit na nas. Ale taky blbec nie som, aby som si kvoli jeho pasu brala stolicku 😵 Tak bol na seba hrdy. No ja som mu ho pre istotu skontrolovala, ci to nie je nejaky storocny a skoro hej...platnost do 30.7.!!!!!!! Takze ci chce, ci nechce musi naklusat do Blavy a vybavit si novy. Do 48h, takze vraj nejakych 4000 Sk. No nezabili by ste ho? Ja som to skoro urobila 😠 Moj muz zasadne skomplikuje, co sa skomplikovat da 😀

Tak dobru noc, dievcata 😵

musko
29. júl 2007

emalea 😀 😀 😀

mmem
29. júl 2007

emalea: zabit ich je malo 😀
bianca: ja som za cele tehu vrackala asi 2x a som rada ,neviem neviem ako by som soferovala do prace😝,ono este budes mat kopec inych tehotenskych prijemnosti 😀 hlavne ku koncu,neboj neuniknes 😝 zelam peknu nedelu

zittka
29. júl 2007

ahojte,
na chvíľku na vás pozriem

bianca - mne vobec nebolo zle, ani jedno tehotenstvo, takže to prísť nemusí

susik77
29. júl 2007

bianca: ani mne nebolo zle, len mi oklo 8.tt do 11.tt vadili niekt. vone-gril. maso, cerstve pecivo-takze som vydrzala v potravinach max. 7 minut 😎
Teraz nakonci tehu zase chodim od 1 WC k 2. 😎
Inak fakt nas je tu dost augustoviek 😉

kajacz
29. júl 2007

ahojte
aj u vás sa pokazilo počasie?tu sa ochladilo a prší, ale po tých horúčavách som aj rada. Možno by sa dobre rodilo... 😀 že augustovky?

susik77
29. júl 2007

kajacz: u nas je pod. pocasie uz nejake 3 dni tusim 😉 ano, akurat na rodenie 😉 😀

mmem
29. júl 2007

kajacz:bodaj by si mala pravdu,ja by som rodila hned🙂

kajacz
29. júl 2007

tak pošlite nejakú zaručenú radu a ideme na to! 😀

susik77
29. júl 2007

mmem: ako este sa nic nechysta? My sme sa prave vratili z mesta, boli sme v centre a na kafco, teraz varime obed-pstruha a zemiaky 😉

susik77
29. júl 2007

kajacz: keby sme vedeli, uz tu netrcime 2v1 😀
Ja som okrem schodov vyskusala vsetko 😀 Idem si teraz na obed dat trochu vinka 🙂

mmem
29. júl 2007

ahoj🙂 som ta inspirovala? mne sa pecie losos,manzela mam na kole,kolega v pohotovosti-kdyby neco a maly to ma na haku. Vcera bolo aj vinko aj vylet do Liberca a na Krasnu vyhlidku a nic.Aj som vysavala no maleho to bavi takto nas natahovat 😀

susik77
29. júl 2007

mmem: videla som v obchode, ze zrovna mali pstruhov v akcii 😉 uz sme aj dojedli, bolo super 😉 urcite aj vas losos 🙂
mozno fakt porodime spolu 😉

mmem
29. júl 2007

nas losos sa este pecie,manzel pride tak najskor o 2hodky domov,dovtedy casu dost🙂

susik77
29. júl 2007

aha...a ako bolo v Liberci? 🙂

bianca
29. júl 2007

ahojte 😀 😀 😀

susik77
29. júl 2007

bianca: ahoj 😉 kolko mas rokov? Na fotke vyzeras dost mlado 😉

bianca
29. júl 2007

mlado?mam 24

susik77
29. júl 2007

ja uz 30 😎

bianca
29. júl 2007

co porabas v nedelu?

susik77
29. júl 2007

doobeda sme boli v meste, potom sme varili a teraz pozeram telku a netujem, este musim potom poupratovat a nieco vyzehlit...a ty? 🙂

bianca
29. júl 2007

mi sme tiez boli v meste,potom na obed a teraz tlacim prazenicu.Typicke jedlo pre nedelu 😀 Manzel je na nocnej,tak si mozem papat co mimco chce

susik77
29. júl 2007

a ty si na pn do konca tehot.?al. len teraz kvoli tomu prechladnutiu?

bianca
29. júl 2007

ja som na PN koli pracovnemu zaradeniu az do konca

susik77
29. júl 2007

aha...a nenudis sa?Ako mas vychadzky?

bianca
29. júl 2007

vychadzky nemam,ale zatial sa nenudim.Mala som dost tazku pracu,tak teraz som vdacna ze mozem sediet