Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

kajacz
31. júl 2007

kate77- ja mám do Tatier 20km a tiež by som sa tam stratila...hanba mi je! 😀

betka007
31. júl 2007

kajacz : ty už máš na to nárok, veď to máš na vlásku. Ja som si myslela, že to iba mňa tak zvlaštne bolí,ale som rada, že nie som sama. Aspoň viem, že je to tehotenské 🙂 . Tiež som preletela jedným očkom srpnovky, mám pocit, že tam každý druhý deň niekto rodí a my furt nič, že? 😒

kajacz
31. júl 2007

betka007- podla poslednej MS mám termín dnes, ale podla UZ najskor 8.8, v srpnovkách už je 7babatiek, čo sa narodili v predstihu, tak tiež tajne dúfam 😉

betka007
31. júl 2007

kajacz : tak to sme na to podobne 🙂 , ja som mala termin podlˇa MS 15.7 a podľa UZ mam tiež 8.8. . Dr ma strašil, že porodím predčasne a teraz to vyzerá, že sa trafím do druheho terminu 😎

kajacz
31. júl 2007

8.8.je pekný dátum 😉 len to čakanie je na nervy 😠

musko
31. júl 2007

Kaja a odkiaľ si? Ja som 5 rokov pracovala v Tatranskej Polianke a boli to pekné roky, po Tatrách sme si pochodili - super!

betka007
31. júl 2007

Kajacz : to máš pravdu, súhlasím s tebou.. som zvedavá kto to rozbehne u nás, hm? 😎

susik77
31. júl 2007

caute, tak som si dala super teplu sprchu a varim si obed 😉 Ja mam podla ultrazvuku 2.8. a podla PM 6.8, tiez som zvedava...ale uz mam nej. zvlastne pocity...uz aby to bolo, uz mame pre malu prichystanu postielku aj kocik 😉

betka007
31. júl 2007

baby, idem sa natiahnut, lebo ma boli chrbat zo sedenia.. pekne popoludnie prajem vsetkym 😉

kajacz
31. júl 2007

musko- som zo Spišskej Novej Vsi, v Tatrách som bola párkrát, minulý rok sme mali u nás na Slovensku návštevu z Čiech a ked sme išli na výlet do Tatier, tak oni nás museli viest... 🙂

kajacz
31. júl 2007

susik- ja mám tiež všetko pripravené, len postielku ešte nemám povlečenú, neviem, či ju nepovlečiem, až ked sa vratime z porodnice

kate77
31. júl 2007

Zuzi,prosím Ta-kupila som si ten maliník z lekárne,nie som bylinkárka,ale nepozdáva sa mi-nesype sa-je nejak v celku,akoby zvlhnutý a pri tom v papierovom vrecušku a navyše,ked som to otvorila,tak som kýchala,tak to asi pre mna moc dobré nebude..mám sennú nádchu,takže to u mna asi nebol dobrý nápad s maliníkom..

Joj ani ja tu nemožem byt dlho..ta to čo to,i mna strašne bolí chrbát..
No Kaja,takze preto asi 1 dovca s mimi budu Tatry🙂

susik77
31. júl 2007

kate: tak to radsej nepi...ved sa Ti to aj same rozbehne, uvidis...skus to cerv.vinko 😉

kajacz
31. júl 2007

kate77- moj malinik je presne taký istý akoby zaparený, ale mam už druhý sačok a ten je rovnaký, ja ho pijem takýto...

kate77
31. júl 2007

Fakt..to také može byt?Ale asi to nechám tak..lebo mi to nejak smrdí no..nemožem,ešte by som sa..chcela som urobit všetko pre klud duše,ale...no nevonia mi🙂

susik77
31. júl 2007

kate: ked si alergicka, tak radsej nie...
ja mam ten sackovany

kajacz
31. júl 2007

ked ti je z toho zle, tak to nepi. ja sa tiež musím nutit, myslela som, že to bude chutit po malinách, ale vobec, chutí ako seno 😝

mmem
31. júl 2007

caute, no mne to cervene vinko nejak nepomaha, radsej to uz ani nebudem chlastat, maly vzdy potom strasne kope,este sa mu to zapaci a uz ho vobec nedostanem von 😀

susik77
31. júl 2007

mmem: mne osobne viac chuti biele 😉 ale neviem, ci to tiez pomaha 😎

lullka30
31. júl 2007

baby,skúsili ste sex? Po ňom by sa mal porod rozbehnúť 😀

susik77
31. júl 2007

lullka: ano, a nejak nezabera...ale dnes mam nej. divne pocity, mozno sa neco rozbehne...

lullka30
31. júl 2007

tak držím palce nech Veronika čo najskor vykukne na svet 😀

androna
autor
31. júl 2007

tak vam drzim palce aby ste rodili ked je ten spln.malinik som mala aj ja taky zvlhnuty a aj vino sme pili.kate ten malinik to uz teraz je zbytocne zacat pit.to sa pije skor.az mimco bude chciet na svet tak vyleze a mozte to urychlovat jak chcete.

mmem
1. aug 2007

skusali sme aj tutu-mutu - a tiez nic 😀 ,vcera som bola na takej poriadnej ture aj s kopeckami a schodami a maly si veselo kopka v brusku dalej 😀 ,tak to budem uz musiet nechat na neho,alebo doktorov 😒

musko
1. aug 2007

Ahojte kočky!
Tak ešte nič? Zajtra má byť zas zmena počasia - veľmi teplo a potom zase veľmi zima - tak snᨡd sa to tento týž. zlomí 😉 . Už to musíte len vydržať 🙂 . Miminá vedia, kde im je dobre.
mmem - ja som víno - ani iný alkohol nemohla, ani keď som kojila - prvý krát som si skúsila dať pohárik červ. vínka na Vianoce min. rok a to bola noc!
Dieťa nespalo, hídzalo sa ako ryba a narážalo do šprušlí. Takže som radšej ani nechutnala. 😉

lullka30
1. aug 2007

DObré ráno holky, tak ak sa teraz niektorá z Vás nevyspí v tehotenstve, tak sa pripravte aj na horšie veci!!! 😀
To naše mrňa sa zobudilo o 2.hod na papanie a do 5.30hod na mňa čumelo a nechcelo zaspať, som myslela, že sa zbláznim. Teraz si spinká v postielke ako anjelik...mrška malá 🙂

musko
1. aug 2007

lullka, to ste dobrí. My sme vstávali á 3 hod - na jedlo - deň, noc.... A ešte nedávno - kým sme kojili sme vstávali priem. 2x za noc.....

kate77
1. aug 2007

Caute..hej hej ten maliník mi pripomína seno..kašlem nanho🙂 skúsim radšej tie vaše metody🙂vínko rada🙂a ťuťu-muťu..ked mna to prejde kým si najdem polohu pohodlnnú.. 😉 😉 😉

Joj ?tak často treba vstávat v noci?no ta čo už..nejako to musíme vydržat...

betka007
1. aug 2007

Zdravím vás, tak ako po včerajšej noci? Ja úplne v pohode, žiadne náznaky pôrodu 😒

musko
1. aug 2007

kate, to zvládneš! 😉
No, betka, musíš veriť, že svoje urobí zmena počasia.....