• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky v Čechách II

26. augusta 2015 
No ja dneska už tiež plá energie a nič podozrivé
1. aug 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som citala v srpnovkach, ze sa narodilo dalsie mimco, my sa nejako necinime
1. aug 2007 o 10:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ja som teraz zistila,že nemám detskú doktorku dohodnutú-vraj jej treba volat už z porodnice a na 2.den je u teba na návšteve.Vy máte?
1. aug 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, hlasim sa z poradne :wink:
ziadny naznak porodu-CS 5-rovnake ako posledne 2 tyzdne, mala je kludnucka na monitore, ziadne kontrakcie :sunglasses: A ze vraj v Podoli vyvolavaju 12-14 dni po termine :frowning2:
Takze prechadzam na rezim malinik - liter denne a asi pridam castejsie vychadzky a upratovanie bytu :wink:
1. aug 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, prajem krasny den :dizzy_face: ja som dnes v praci prvy den po dovolenke ...a vooooooobec sa mi nechce :unamused: co tu mame noveho??
1. aug 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kate: ja ju mam vybav. uz asi mesiac a pol. Skoc k nejakej, len jej povies, ci by si tam mohla chodit a ked Ta zoberie, tak to potom nahlasis aj v porodnici-oni jej poslu spravu z porodnice a ked prides domov, zavolas jej a ona si vas objedna
1. aug 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte- u mna tiež nič nového, dnes som bola na monitore- žiadne kontrakcie, u dr.rovnaký nález ako pred týždnom, iba povedal, že to trochu makkne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aspon jedna dobrá zpráva, dr.povedal, že ma nenechá prenášat...
1. aug 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajacz: to mas dobre, asi ich skusim ukecat, aby mi to vyvolali uz v 41.tt-ja som mala pravid. cyklus a kratsi-takze termin by mal sediet, este k tomu podla ultrazvuku je mimco vacsie o tyzden :sunglasses:
1. aug 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kate77- u nás chcú v porodnici podpis detskej dr., že nás berie
1. aug 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta niekto sa ma,že ho nenechaju prenašat:slight_smile:
Susik,ked tak hovoriš,že i staršie by malo byt,tak fakt sa pokus dohodnut,niekde čakaju max týžden..10-14 dni..ty jo..kto tomá vydržat?
1. aug 2007 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky,
tak sa opat trochu hlasim, kym mala spi :slight_smile:

kate77...doktorku este stihas

susik77...malinik, vychadzky, upratovanie a sex si zabudla :grinning: Inak tiez som mala podla UZV vacsie mimi, rodila som presne 41+0, inak na druhy den by som sla uz na vyvolavacku, no a bola z toho 4kg baba :grinning:
1. aug 2007 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kate : ja mam tiež dohodnutu dr, ale od piatku ma 4 tyzdne dovcu a dala mi kontakt na zastup. neboj, urcite ti mimco vezme dr do starostlivosti, len si zajdi k nejakemu pediatrovi/čke aopytaj sa... vyber si niekoho , kto je k vam najblizsie
1. aug 2007 o 19:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik : teda, to ti nezavidim. zase fyziologicky nalez.. na nervy, nie? aj tak si myslim, ze to prijde necakane a jedneho dna sa tu proste neukazes, lebo budes v Podoli. Inač, mne Martin naplánoval, že budem cez víkend drhnut s ryzakom podlahu pri grile, lebo sme ju cez vikend ocintali s olejom :grinning: , aby sme to trosku pohli, ta neviem neviem , či to zaberie :sunglasses:
1. aug 2007 o 19:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajacz : možno ani veľmi nestihneš prenašať, keď už mäkkneš :grinning:
1. aug 2007 o 19:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babenky!
Tak ako? Myslím na Vás a dúfam, že ste všetci v poho!
Emalea - už ste pobalení? Máte cestovnú horúčku? Potom daj určite vedieť, ako ste zvládli let a všetko! Peknú dovču!!!!
2. aug 2007 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: my sme vcera mali navstevu-moju byv. spoluziacku s manzelom-bolo super, dobre sme sa nasmiali-aj som myslela, ci mi to nerozbehne porod-a nic :sunglasses: Dnes mozno pojdem behat po schodoch :grinning:
ikka: s manzelom sme sa zhodli, ze to dopravovanie spermii ku krcku maternice nas nebavi :grinning: :sunglasses:
Ale inak pohoda :slight_smile: Rodine sme oznamili, ze porod najskor za 2.5 tyzdna, tak budeme mat klud :slight_smile:
Baby, co idete dnes, zajtra na poradnu: drzim palceky :wink:
Emalea: prijemnu cestu a uzite si dovcu :slight_smile:
2. aug 2007 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte- tak ja som mala strašnú noc, bolo mi zle od žaludku a to som mala na večeru iba zelen.salat, ked to prešlo, nemohla som zaspat a to ja spím celkom v pohode...neviem, či nejaká zmena tlaku...brucho ma nebolelo vobec
betka007- skor mám pocit, že mi makknú nervy... :frowning2:
2. aug 2007 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kate77- teraz som si všimla, máš termín na moje narodeniny :dizzy_face: ešte sa vtedy narodila Madonna :slight_smile:
2. aug 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co tak dat este jedno stretko? :wink:
2. aug 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko všetkým, mne sa opakovala včerajšia noc s tou pondelkovou, furt ,,plany poplach ,, :sunglasses: . Dnes som už stihla vygruntovat cely byt, zostala mi vanička, ktoru musim vycistit a nuda, no....

Kajacz : :slight_smile: možno budem mať aj ja to stastie a odvezu ma vtedy do porodnice

Susik : stretko by bolo fajn, ale dnes sa mi vobec nikam nechce, som zmordovana po tej mojej nocnej smene na wcku :frowning2:
2. aug 2007 o 10:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka: no, vsak ja mam este 2.5 tyzdna cas, :grinning: tak hocikedy na buduci tyzden :wink:
tu noc nezavidim, hadam to dnes dospis :wink:
2. aug 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:
ja som bez zmeny:slight_smile: a vyvolavaju okolo 41.3,4 mi dnes povedal lekar :frowning2: ,ja este ale stale verim,ze si to maly rozmysli:slight_smile:

kate77:tak sme sa minuli,lebo ja som dnes sla skor,manzel mal nejaky termin tak sa potreboval dostat do prace co najskor, aj brblala sestricka,ale ma zobrali
tak sa stretneme v porodnici:slight_smile:

susik77: to dopravovanie nebavi ani nas :grinning:
2. aug 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik : ok, tak ďalší týždeň dame stretko, teda, ak si to Veronika nerozmyslí :sunglasses: . Ja už normalne pospavam aj cez deň ako na začiatku tehotenstva. SOm nejaká unavená furt.

mmem : keď ťa straši dr s vyvolavačkou, tak je to dobre, lebo malý sa zľakne a pôjde von sam ani sa nenazdáš :wink:
2. aug 2007 o 10:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence- ja som mala prvý porod vyvolávaný a nemožem si stažovat. Okolo 11.00 mi zaviedli vaginálnu tabletu, o 15.00 mi začali slabé bolesti akokeby som mala hnačku, tak to bolo do 18.00, vtedy mi píchli plodovku a začali pravidelné a čoraz silnejsie bolesti. Fakt silné kontrakcie som mala asi hodinu a presne o 21.00 sa malý narodil. Mala som problémy s tlačením, nevedela som ako tlačit, nejako to nešlo...nastastie to nakoniec slo :dizzy_face:
2. aug 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by bolo stretko na budúci týždeň, tak by som sa pridala :slight_smile: teda zatial nič nemám v pláne.
Ale podla mňa už niektorá z Vás bude mať odrodené, veď už máte najvyšší čas!
2. aug 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lullka30 : jaj, čas by už aj bol,ale bábätkam sa nechce asi ešte :slight_smile: . tak sa dohodneme na ďalší týždeň. Som zvedavá kto každý dorazí :sunglasses: .

kajacz : no priebeh bol aký bol, ale hlevné je, že si to zvládla a že to dopadlo dobre :wink: . aspoň si to teraz môžeš porovnať s prvým pôrodom :grinning:
2. aug 2007 o 12:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lullka: ja urcite este budem 2 v 1 :sunglasses:
kajacz: moja sestra mala tiez dobry a rychly vyvolavany: sice jej tu tabletku davali na zavadzanie 3 dni, ale ked to uz konecne 3.den zabralo, tak mala bola do 3 hodin na svete :wink:
2. aug 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: dievcata. Tak vidim, ze ste este vsetky pokope :wink: . No ja balim, samozrejme, nad ranom, okolo tretej odchadzame autom do Brna, tam ho zaparkujeme u znamych a zavolame si taxik. Aby sme nahodou uz nemali trochu kludu, vcera mi moj muz zahlasil , ze na aute cosi klepe, ked sa zahreje :rolling_eyes: super nie? Jak my dopadneme na tej dovolenke som zvedava. :confounded: :confused: Pri nasom stastie sa bud nevojdeme do lietadla alebo do hotelu. Ocakavam, ze im niekde vypadneme zo zoznamu :grinning: No robim si srandy, nejako to uz dopadne, nech zije dobrodruzstvo! :sunglasses: A mozno budeme mat uplne nudnu povalovaciu dovolenku, dam vam potom vediet. Majte sa pekne, pa pa pa a drzim palce s porodmi, ked to na niektoru pride :wink:
2. aug 2007 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvi peknu dobrodruznu dovolenku.snad sa potom uz stretneme.musime chodit do Kladna na rehabilitaciu kvoli prelezanej hlavicke. :sunglasses:
2. aug 2007 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emalea : peknu dovcu a uzite si to tam vsetci ako sa patri :sunglasses:
2. aug 2007 o 14:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok