• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky v Čechách II

10. novembra 2017 
susik : mne teraz volala mamka, ze mam ist upratovat byt, aby sa to pohlo konečne. Prší u vas? Tu su hromi blesky a leje :wink:
9. aug 2007 o 15:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky, tak co este nerodite? ja som len na skok, kym malinka spi :slight_smile: v Prahe vam prsi? tak to bude za chvilu u nas...takze poobede uz prechadzka asi nebude...inak vsak sa tu uz pekne mraci
9. aug 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kate...je nam to luto, posielame silu, drz sa
9. aug 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikka : ano, je tu pekna burka :slight_smile: , ale porody nevyvolava :frowning2: , mozno ked sa prenesie k vam, tak sa malej bude lepsie spinkat :sunglasses:
9. aug 2007 o 15:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka: neboj ved sa dockas :slight_smile: Ja mam este v zivej pamati ako som ja uz 2 tyzdne dopredu chcela, aby to uz bolo a nakoniec som si pockala o tyzden dlhsie :slight_smile: Juuj malinka mi spi uz 2,5 hodiny, ona je taka dobrucka, niekedy ani neviem, ze ju mam ako sa hovori :wink: Tak uz by aj mohla vstat, nech sa tu mam s kym rozpravat no nie? :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
u nás to zatial na búrku nevyzerá, dokonca svieti slnko, je polooblačno
možno to ešte príde...ja som si teraz trochu zdriemla, po nociach spím strašne
musím nabrat sílu na zajtra... :confused:
9. aug 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaja: mozno to este pride same v noci.. :slight_smile: ale inak zajtra ma moja presne 3 mesiace...10.8. je pekny datum :slight_smile:
9. aug 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikka : praveze to cakanie na porod ne najhorsie :unamused: . vies, ze to ma prist,ale nevies kedy. super, ze malinka je poslusna a ze neplace :sunglasses: . mas z nej radost, co?

kajacz : ja spim aj v noci aj cez den, ako na zaciatku tehotenstva. zajtra ti drzim palce,aby to slo ako po masle :slight_smile:
9. aug 2007 o 15:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaja: tiez drzim palce :dizzy_face:
betka: malinka mi robi radost to vies :dizzy_face: ale zachvilku bude aj tebe :dizzy_face:

babky a planujete epidural? ci bez?
9. aug 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prave som si na hodku pospala supeer :wink:
ikka: ja asi pojdem do epiduralu, hlavne ak by to bola vyvolavacka a trvalo by to dlho
9. aug 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikka : dakujem, je to od teba mile :slight_smile: , inac, epidural velmi neplanujem, povedala som si, ze to skusim bez neho a ze ked to bude neznesitlne, tak ze si ho dam pichnut, dost sa ho bojim, ale uvidim potom, ked budem na porodnom sale. dotaznik mam vyplneny,ale zatial nepodpisany.
9. aug 2007 o 15:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to mala ako betka a nakoniec som si ho dala...a bolo to OK, pomohlo a potom to uz slo veeeelmi rychlo :slight_smile: dufam, ze sa potom vsetky co najskor ozvete aj s babatkami :slight_smile:

my ideme skusit tu prechadzku, dufam, ze nebudeme musiet utekat domov :grinning:
9. aug 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikka : určite sa ozveme :wink: , peknu prechadzku prajem :slight_smile:
9. aug 2007 o 16:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte- ďakujem za podporu, dúfam,že sa to určite rozbehne, nechcela by som tam kysnúť dlhú dobu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás v nemocnici je internet, tak ked to bude možné, napíšem...
vy sa tiež držte :wink:
9. aug 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak biance pise snazilka tak to asi znamena ze sa nieco stalo ze?asi preto sa neozyva. :frowning2:
inac tehulky myslim na vas. :sunglasses:
9. aug 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak čo babule, že by Vás tá búrka naštartovala a Vy ste už v porodnici?
10. aug 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, mne moc nie :frowning2: dnes sme to skusili s manzelikom podporit, tak uvidime :sunglasses:
10. aug 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby, hlásim sa z dnešnej kontroly v Podolí. Nález rovnaký ako minule. Dr ma ukludňovala, že to nič neznamená a že to, že dnes nerodím neznamená, že mi v noci nemôže presknuť voda a prídem tam opäť. Hovorila, že mám byť rada, že teraz enrodím, že je hore na sále plno. Objednala ma už v pondelok na monitor a do poradne idem v stredu, že to bude presne 41+0tt. Včera sme sa s manželom pokušali vyvolavať a nič :frowning2: .

susik : asi sa v stredu stretneme u dr. dnes som si všimla, že chodím na vyšetrovňu č.2 :slight_smile:

kajacz : veľa šťastia dnes na pôrodnom sále želam, nech to ide čo najrychlešie a nech ste obaja v pohode a zdraví :wink:
10. aug 2007 o 11:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka: tesi ma, ze si solidarna, mohlo by to klapnut, ze tam budeme buduci tyzden spolu :wink:
kedy ides v stredu? Ja skoro rano-o 7.hod. na monitor, 8.hod. poradna
a teraz v nedelu idem na 9.na monitor...inak, to je blbe, ze je plno...sice sa necitim na rodenie, akurat mam pocit, ze mala je uz nizsie-uz ma bolia bedrove klby a mam dost tlak dole tak dufam, ze keby neco tak ma neposlu prec...
kajacz: drz sa :wink:
10. aug 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik : tak to sa určite uvidíme, lebo ja mam monitor v stredu ráno o 7:30 a potom poradňa :slight_smile: . Asi sa ti už tlačí mala vonku a robí si cestičku :slight_smile: . My ideme za chvíľu k rodičom a potom asi do reštiky na papaničko, keďže ma dnes Martin narodky, tak to oslávime. škoda, že nerodím :frowning2: .
10. aug 2007 o 12:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka: tak si to pekne uzite, ja oslavujem zajtra meniny :wink:
10. aug 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak to ranajsie vyvolavanie asi zabralo :wink: o 19. mi odisla zatka aj s trochou krvi a mam sem-tam kontrakcie :sunglasses:
uvidime, co to urobi do rana :sunglasses:
10. aug 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik! Drž sa a daj vedieť!!! Veľa šťastia a všetko naj k zajtrajším meninám - asi si dáš sama ten najkrajší darček!!! :wink:
10. aug 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, kaja, betka! Ako? Ste v pohode? Čo je nové? Dobré ráno všetkým!!!! :slight_smile:
11. aug 2007 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
musko: dakujem za prianie :sunglasses: vcera to sice vyzeralo, ale prestalo to okolo 2.30. Pre istotu sme boli o polnoci v porodnici na monitore-mala je v poriadku a ze este nerodim :sunglasses:
a ze vraj Praha je beznadejne plna, tak ze este nemam rodit, ze vraj posielaju do Benesova a do Melnika :sunglasses:
Neviete nieco o tychto dvoch porod.?Ake su?
11. aug 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to sa dobrew povie, ešte neroďte - ale miminko má svoju hlavu, že? :wink: O tých 2 por. nič neviem, mrkni na net na ich stránky. Držím palce!!!
11. aug 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerala som obe, vyzerá to tam pekne, ale vic sa mi páči Mělník.... :sweat_smile:
11. aug 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha ..... tak som si prečítala to hodnotenie na koníkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Skús tie Neratovice, čo tam odporúčajú.
11. aug 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, stále si vás tu čítam, držím vám všetkým palce, už ste určite na finále :wink: Inak aj Benešov je fajn, je to tam také komorné, pracovala mi tam kedysi kamarátka. Benešov alebo Mělník, aspoň tam nebude taký frmol ako v Prahe :wink:
11. aug 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musko: aj mne padol lepsie Melnik-maju uvedene navstevy 24 hod. denne-to by tam manzel mohol prist za mnou z Prahy-Ten Benesov ma 13.-17.-to by musel ujst z prace a ani by nemohol prist kazdy den :sunglasses:
11. aug 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok