• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky v Čechách II

26. augusta 2015 
Ahoj baby.
Betka kde si?Uz asi v porodnici co? :slight_smile:
11. aug 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj dievcata.
susik doporucujeme Melnik rodila som tam a mali sme aj nadstandart a manzel bol pri mne kedy chcel aj u kupania.nadstandart stoji 600 na noc a manzel moze ostat na noc tiez za dalsich 600.ja som bola velmi spokojna ze som bola sama.krasne som sa s prckom zladila a su tam velmi mili.
11. aug 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rodili tam vsetky moje kamosky z prahy ci trutnova.takze my sme boli spokojni.je tam klud a nie ako na beziacom pase v Prahe.rodila som v sobotu a vo stvrtok som sla domov.
11. aug 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik : ahojky :slight_smile: , veľká gratulácia k dnešnému sviatku a k tej zátke. Už to máš isté, že to čoskoro príde :sunglasses: . Waw.. Teším sa stebou :wink:
11. aug 2007 o 20:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik : ešte som zabudla pozdravt aj od manžela že sa tiež pripaja k blahoželaniu. mam pocit, že už si v pôrodnici, hm? Posledný príspevok doobedu... Hmmm :slight_smile:
11. aug 2007 o 21:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vachovka : ahojky :slight_smile: , my sme boli s manželom pri rodičoch na návšteve a až teraz večer sa hlásim od PC z domova. pôrodnica zatiaľ nehrozí. Mám pocit, že porodím na Vianoce takým tempom :angry:
11. aug 2007 o 21:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Betka, neboj, mimi naveky v brušku nebude :wink: . Pekný večer.
11. aug 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musko : vďaka aj tebe pekný večer. Ja asi pomaly pôjdem do postele, lebo ma nejako popicháva zase tam dole a aj v krížoch - to sú bohužiaľ iba moji falošný poslíčkovia, ktorí sa objavujú už asi mesiac.
11. aug 2007 o 21:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobrú! :slight_smile:
11. aug 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, androna: dik za tip, ak by to nevyslo v Podoli, pojdeme do Melnika, ak si budem moct vybrat :wink:
este nie som v porodke :sunglasses:
betka: dik za blahozelanie :wink: aj manzelovi dakujem :wink: este nie som v porodnici, nejak sa to zastavilo :grinning: za chvilu idem s Matom na kontrolu na monitor, mozno sa tam stretneme v stredu na kontrole :wink:
vsetkym peknu nedelu :slight_smile:
12. aug 2007 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj!
Možno si Ťa tam nechajú. :wink:
12. aug 2007 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik : daj cedieť ako si dopadla na monitore.. snad nie fyziologicky nalez :wink:
12. aug 2007 o 12:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, betka: trefa do cierneho :sunglasses: vsetko ok, kontrola v stredu :sunglasses:
ale aspon sme boli na Chodove na kave-bolo super :wink: a nakupit v Hypernove, teraz robime obed :wink:
12. aug 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susuik : mna z toho asi klepne :sunglasses: . Zase nič? No ja nedopadnem o nič lepšie zajtra na monitore. Idem tam poobede. My sme boli v Letňanoch nakúpiť doobedu a už je aj navarené a najedené :grinning: . Pred chvíľou som sa zobudila. Nejako som vytuhla.
12. aug 2007 o 16:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak vyešte nič?Ale budte radi,že čakáte na prirodzený porod,mne ked to museli vyvolávat(vite prečo :frowning2: :frowning2: :frowning2: )tak to nemáte čas si oddýchnut,lebo tie kontrakcie su furt..bože a ani epidurál mi nezabral..Ach jo..Stále smútim,ale mala by som sa dat dokopy,aby sme to mohli skusit znovu i ked nič na svete nemože nahradit toto stratené miminko...
12. aug 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka: no, uz to psychicky zvladam len s Matovou pomocou :frowning2:
Hladam motivaciu, ako sa nezblaznit :sunglasses:
Mozno pojdeme vyvolavat, mam pocit, ze v piatok sme to dost posunuli...akurat je hrozne, ze uz mam kontrakcie skoro zakazdym, ked idem na WC :sunglasses: Uz aby to bolo :sunglasses:
Kate: Drzim palce, to muselo byt hrozne...Keby si cokolvek potrebovala, tak sa ozvi :wink:
12. aug 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym, ako? nezabrali vcerajsie padajuce hviezdicky?

susik : no o psychike mi ani nehovor :confounded: . my by sme aj vyvolávali, ale tie moje kríže... nejako sa budem musiet donutit.. to ti je taka bolest,akoby som tam tu ihlu fakt mala a pri kazdim kroku alebo otoceni to fajne pichne :unamused: . ale drzim sa statocne, lebo ozajstne bolesti este len pridu (snad).. dnes som popratala cely byt, horko tazko a letela som na pc precitat si, co je nove. o chvilu ma caka postel. trochu si oddychnem.

kate : my stale cakame a babätka si davaju nacas. dufam, ze sa coskoro z toho dostanes, tak ako aj psychicky, tak aj fyzicky, aby ste mohli planovat zase babätko :slight_smile: . drz sa
13. aug 2007 o 09:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak ako, susi, že by? :wink: Betka, nemáš to ľahké, ale vydrž - veď iné Ti nezostáva, že? :wink:
13. aug 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, uz to mam za sebou. Veronika sa nam narodila o 11h. (3.69kg/52cm)
13. aug 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik 77: Gratulujeeeeeeeeeeeem!!!Hlavne nech ste obe zdrave... a teraz betka 007 :slight_smile:
13. aug 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka,ved nech Ti ten porod vyvolaju...ono ked to takto pojde dalje,tak sa tam malej tak zapaci,ze tam bude chciet zostat aj na Vianoce :slight_smile:
13. aug 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik: blahoželááááááááááááááááááám :wink: Sme to tu čítali neustále a držali ti palce! Až budeš mocť, napíš ako to prebiehalo...
13. aug 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
susik super uz to mas za sebou.velka gratulacia............ :sunglasses:
13. aug 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik gratulujem a nech sa vam obom dari... :dizzy_face:
13. aug 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik!!!!
Som strašne rada, že ste na svete!!! Prajem zdravíčko a šťastíčko!!!! A veľa radosti!! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
A kde ste nakoniec rodili?
13. aug 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:
dakujem aj ja za gratulacie:slight_smile: uz sme so Simonkom doma,tak sa pomaly adaptujeme,ale snad to pomaly zvladneme:slight_smile:

susik rodila v Podoli,mala aj epidural,ale ze ta druha cast porodu prebehla dost rychlo.Ma izbu sama s vyhladom n Vysehrad a Vltavu.
13. aug 2007 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik : ahojky Zuzka, tak ešte raz veľmi gratulujeme s Martinom :o) a prajeme len to najlepšie :wink: . V stredu sa uvidíme.

zuzulik : ahoj, ja som dnes presne 40+5, bola som poobede na monitore, nic zvlastne sa nedeje, fyziologicky nalez. Ale utesujem sa tým, že Zuzka mala bábo staršie od toho môjho iba o dva dni, takže snáď čoskoro zakotvím pri nej v Podolí :sunglasses: ...

musko : ja sa snažím, ale už mi to lezie dosť na city... furt nad tým rozmýšľam a čakám a čakám a ono nič :angry:

Baby, prosím vás o radu, ak máte nejaké skúsenosti s maliníkom. Ja som dnes prvýkrát vypila šálku maliníku a strašne ma prehnalo. Malá sa odvtedy fest mrská. Nemôže jej to nejako uškodiť?
13. aug 2007 o 21:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kate77: je mi to strasne luto :unamused: drz sa a vela sil,aby si to co najskor prekonala
13. aug 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka: na malinik je odbornik susik:slight_smile: ja som ho tiez pila,ale mne to nic nespravilo :fearful:
a ty ako betka?
13. aug 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem - aj Tebe gratulácia k synčekovi!!! Tiež veľa veľa zdravia!!! :slight_smile: Dúfam, že sta zdraví a máte sa k svetu!
13. aug 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok