Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

kajacz
5. nov 2007

ahojte 🙂
susik- ta dr.je podla mna blbá 😠 , na prednáške z pediatrie nám hovorili, že dieta do troch mesiacov nikdy neplače bezdovodne a že sa nemá nechat plakat bez povšimnutia...

kajacz
5. nov 2007

susik- ešte ma napadlo, skus vymenit Sab Simplex za Mydocalm, vraj je lepší

susik77
5. nov 2007

kajacz: nemyslis baby calm? 😉 ten pouzivame, ale tiez nic moc 😎

musko
5. nov 2007

susik, takú dr. nepočúvaj! A kaja má úplnú pravu, deti nemajú čo plakať a už vobec také malinké.... Aj Petrík mával koliky, ale nie až také ako Vy.Ja si vobec myslím, že deti by plakať nemali - nevedia inak vyjadriť, že ich niečo trápi... Deti nosené a chované sú lepšie a sebavedomejšie... Ja myslím, že sa to už zlomí...Po treťom mesiaci to bude lepšie 😉

susik77
5. nov 2007

musko: no, ja som ju skusila nechat v postielke asi 6 minut, kym som do seba nahadzala obed, ale ked som videla jej nestastne ocka, tak som ju zobrala na ruky. Hrozne mi je jej luto a neviem, co jej moze byt 😢
Ale ten plac teraz je ovela horsi ako predtym...Myslite, ze mam skocit este k nasej dr?

kajacz
5. nov 2007

jééééj, teraz som zneistela, snád je to Mydocalm, alebo nejako podobne sa to volá 😅

kajacz
5. nov 2007

ano, baby calm 😀

mmem
5. nov 2007

susik: este mi napadlo,tie probioticke kvapky mas v chladnicke?? mi sme kupili este dalsie balenie a ja si myslim ze to pomaha.K veceru uz trochu mrnka,ale od toho noveho balenia je viditelne kludnejsi.

mmem
5. nov 2007

ikka: tak to si mala stastie,ja pocuvam odvsadial pravy opak. Dokonca ze vraj ani nedvihaju telefony. No asi to zajtra skusim.

ikka
5. nov 2007

susik: aj nasa Emily celkom plakavala, ale urcite sme ju nenechavali plakat a na ruky si nejak extra podla mna nezvykla. Teraz uz je v pohode a od 3 mesiaca to fakt bolo lepsie 🙂 A tiez sme mali celkom koliky a zistila som, ze to mala od toho, ze ja som jedla celkom vela mliecnych vyrobkov a ked som prestala, tak to pomohlo 🙂

susik77
5. nov 2007

mmem: ano, v chladnicke 😉 teraz ma napadlo, ze cez vikend som jej ich zabudla dat. moze to byt tym? 😕

mmem
5. nov 2007

susik: aj mne je ho luto nechat plakat,par krat som to skusila,ale ja to nevydrzim tiez ked place.

susik77
5. nov 2007

ikka: no, asi skusim tedadit vsetky mliec. vyrobky...za pokus to stoji 😉
nebude mi ale chybat vapnik?

mmem
5. nov 2007

no zbohom, vidim same chyby: myslela som mi s ypsilonom

pokial ja viem,malo by to byt v chlade,aby nepokapali tie bakterie,
no musim koncit maly kope do klavenice

ikka
5. nov 2007

vraj to niektorym detom vadi...tie mliecne vyrobky...teda vo vacsom mnozstve. a vapnik? neviem, mne nechybal...bolo to okej

androna
autor
5. nov 2007

susik vapnik je v maku a v sezamu a je ho tam ovela viac nez v mlieku.a je mozne ze ma alergiu na mlieko a preto ma take koliky.

susik77
5. nov 2007

androna: hm, asi to vyskusam, fakt mi je jej strasne luto 😔

susik77
5. nov 2007

este ma napadlo, ze ked ma tu alergiu na mlieko, tak to bude mat asi probl. cely cas, ako ju budem kojit, nie???Ale vlastne do 6.mesiaca sa s tym neda nic robit asi?Al. davat nej. sojove mlieko?

kajacz
5. nov 2007

susik- má tvoja malá aj problémy s pokožkou? to je tiež pri alergii na kr.mlieko

androna
autor
5. nov 2007

alergiu na kravske mlieko ktore ty pijes a konzumujes.skus omedzit a uvidis nemusi to tak byt.mozno je iba proste velmi citliva.ja by som ti ale ovela viac doporucila do kazdeho jedla co jes rascu.ak ju ovsem nepouzivas.

susik77
5. nov 2007

androna: no, to uz robim od zaciatku, dokonca aj manzel dava do vsetkeho, co vari 🙂

androna
autor
5. nov 2007

tak to skus s tym mlieckom, ale po 3mes by sa to malo vylepsit.tak drzime palceky nech menej place

susik77
5. nov 2007

to mi aj kamaratka povedala, ze hned po 3 mesiacoch to uplne z nicoho nic utlo. Tak este 9 dni 😎

lullka30
5. nov 2007

Ahoj baby,
Susik aj Natalka mala brutálne prdiky 2.mesiace-potom som jej dávala každý deň trošku fenyklového čaju, alebo SPokojené bříško a prešlo to.Teraz ju bolí bruško tak 1x do týždňa. A určite skús Baby calm, tie fakt zabrali

susik77
5. nov 2007

ahoj lullka 😉 no, ja jej davam aj ten caj, ale pomoze len sem-tam. uz ho tiez pijem.ten baby calm nam moc nepomohol 😔

lullka30
5. nov 2007

Ja som potom musela prestať davať ten čaj,lebo jej nechutil.U nás sa to po Babycalme zlepšilo o 100%
Zajtra možno skočím do plazy, čo máš v pláne Ty?

susik77
5. nov 2007

ak bude verca ako-tak v poho, mozno pojdem aj ja 😉 doobeda som bola, ale okolo obeda mala tu koliku, des ☹ teraz uz asi 2 hodiny spinka, aspon to dohoni-cely den nespala 😎

lullka30
5. nov 2007

Chudinka malá ☹
Natalka mala tie koliky našťastie iba večer.
Tak sa krásne vyspinkajte obidve, dobrú noc

mmem
5. nov 2007

susik: ja som tiez obmedzila mliecne vyrobky, my sme mali taku skaredu zelenu kaku a potom sa to vylepsilo,jedavam len bifi jogurt,ten mu nevadi. a asi nemozem mc donald, vzdy ked si nieco od nich zobnem tak v noci nespime, potvrdilo sa mi to uz treti krat,tak uz ziadny cheesburger,ani nic podobne :(

kaja cz: a ake by to mali byt kozne problemy, nas maly ma stale este taky novorodenecky exem a nie a nie sa ho zbavit :(

lullka30
5. nov 2007

Mmem, prosím Ťa v akom programe upravuješ tie fotečky čo más v 3.albume?Myslím ten kalendár...