Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

susik77
22. dec 2007

betka, co ste kupili laure pod stromcek?my verce lehatko ale uz v nom nechce moc byt 😎

betka007
22. dec 2007

aha, to robi aj naša Laura, ale podľa mňa to zubky ešte nebudu, teda u Laury. My tiež budeme maťoblatky a kapra so salatom a ked sa mi vydari, tak aj kapustnica 🙂

betka007
22. dec 2007

nam doktorka zakazala lehatko kvoli chrbtici, laura dostane taku teplu supravu oranzovu s bielou kozusinkou, kos na hracky a hracku

susik77
22. dec 2007

betka a tiez ti uz mala nechce byt v kociku?mne v nom uz stale place, obracia sa a uz by sa chcela posadit...chcem kupit nositko ergo a ked sa trochu otepli-tak v marci uz ju nosit v tom.

susik77
22. dec 2007

a v jan. asi prejdeme do sport.verzie ale este poleziacky...
inak, aku stolicku a ohradku kupite?

susik77
22. dec 2007

inak, myslim, ze u verci su to uz zubky, ked jej pretriem dasna tym gelom a dam jej kusatko, uplne sa ukludni.

betka007
22. dec 2007

kdeze, laura v kociku spinka, hned ked ju tam dam a vyrazime na prechadzku,tak spinka. my zatial ostavame pri inglasine, mlaure sa dobre lezi, uvidime, co bude po zime, stolicku sme este nevyberali,ale bavili sme sa s martinom, ze bude urcite drevene a nie plastova. ohradku sme vobec nerozoberali, zatial ju nepotrebujeme, lebo laura nelozi. s akym gelom natieras dasna veronike?

susik77
22. dec 2007

s mundisal gelom-potom si tak neco zamrmle a je spokojna 🙂

betka007
22. dec 2007

a ten gel davas preco?

susik77
22. dec 2007

to je proti bolesti, ked sa prerez.zubky.inak, ja som jej uz nahmatala hore take drsne-aj manzel...

betka007
22. dec 2007

aha, musi to prezkumat aj ja Laure 😀

musko
23. dec 2007

Ahojte!
My sme mali Peg Perego Prima Pappa stoličku a sme úžasne spokojní.... Ohrádka, susik, ja podľa mńa zbytočná - neviem si predstaviť, že by som tam malého zavrela. Vezmi malú so sebou, daj jej na zem deku a hračky a máš ju pod dozorom 😉
Inak pekné Vianoce!

susik77
23. dec 2007

musko: aj tebe pekne vianoce 🙂 aj ja som nad tou istou stolickou rozmyslala ale pripada mi strasne draha ☹
dokedy -do kolkych mesiacov ste ju vyuzivali?
ja by som asi radsej kupila tu ohradku, lebo mala je strasne ziva a uz parkrat ako sa otocila, dostala sa az na okraj deky a buchla si hlavicku o plav.podlahu ☹

lullka30
23. dec 2007

Ahoj babulky, s Natalkou Vám prajeme krásne Vianoce.Dnes prídu naši zo Slovenska, tak sa moooooc teším 🙂

Malej som v nedelu našla dva zuby dole a našťastie to znášala celkom dobre a dokonca v noci začala lepšie spávať, tak dúfam, že to tak bude u všetkých zubov.
Susík, kamarátka má to ergo a nemože si ho vynachváliť, malého v tom nosí aj teraz v zime.

ikka
23. dec 2007

Ahojte, aj my s Emily prajeme vsetkym mamickam a babatkam krasne Vianoce....nam uz stoji stromcek, dnes zacneme varit a zajtra budeme kukat rozpravky, ak Emi dovoli 😀 😀 😀

susik, neboj takych buchnuti bude coraz viac...ked sa bude plazit a davat sa na styri a tak sa pohupovat, tak si obucha hlavicku o to viac 😒 Ja to vidim podla mojej malej, my ohradku nemame a myslim, ze by mi tam ani nevydrzala, pretoze ked ju dam do postielky sa hrat, tak je tam len chvilku a potom uz vykrikuje a napriek tomu, ze tam mame mantinely, tak si stale bucha hlavicku...aj v noci, to podla mna zo spanku sa plazi 😅 Najlepsie jej je ked sa plazi...preskumala uz celu kuchynu a najnovsie sa zaujima o chodbu 😀 Vsetko nebezpecne som odstranila a ona si uz najde veci, ktore ju zaujimaju...napr. nejaky kablik, PET flasku a tak...
Veronika je este malicka, tak uvidis.. 🙂

androna
autor
23. dec 2007

Slovenky prajeme vam vsetkym pekne sviatky. 😎
Susik mala ti v ohradke nebude.a presne jak pise Ikka tych padov bude. z tych prvych sme hotovi ale potom si vsimnes ze tie zle pady sa neopakuju pretoze si dietatko da uz samo pozor a je opatrnejsie.tie pady patria k jeho vyvoju.je zbytocne ich omedzovat.a na deke ju tiez neudrzis zachvilu precestuje cely byt.my uz mame za sebou pady z vysky este ze je prcek 67cm.a uz sa z toho stoja dokaze opatrne apomaly posadit aj na brusko sa dostat.a my mame obycajnu drevenu jedalnu stolicku a sme spokojny.

musko
24. dec 2007

susik, mali sme ju z druhej ruky a Petrík ju používal do cca 2 rokov. No a s tou ohrádkou - myslím si čo Andri - mne to pripadá ako zvieratko v ZOO ☹ . Keď som niekam šla a potrebovala istotu, že bude všetko v bezpečí, tak som dávala do postieľky a mám e cestovnú postieľku - a tú som využívala na tieto krátko chvíľky, ale inak nemá zmysel. Moja mama hovorí, že deti rastú s chorobami a pádmi.... Báť sa budeš vždy a nemožeš mať Veronku na "vodítku" - ona vie čo je pre ňu bezpečné a čo nie, tak jej ver 😉 .
Všetkým Vám dievčatá prajem požehnané Vianoce, pohodu a radosť v srdiečkach - nech sú také, ako ich chcete mať!! 😉

zittka
24. dec 2007

maminy, všetkým vám i vašim rodinkám prajem krásne vianoce. a jedno prianie, je síce české, ale páči sa mi:

Lásku a zdraví, štěstí a něhu,
nechť Tobě přinese vánoční sen.
Přání své posílám na vločce sněhu,
zachyť ji na dlani v ten Štědrý den.

betka007
27. dec 2007

Ahojte, ako sviatkujete? My stale stavebne. Susik dufam, ze pancusky boli dobre Veronike 😉

susik77
28. dec 2007

ahojte, betka, my zase zariadujeme a nakupujeme, takze podobne ako vy 🙂 vcera sme kupili luster.chceli sme aj zaclony, aj sme videli take, co sa nam pacili, ale zrovna tam mali inventuru do 11.1 ☹ dnes isiel manzel kupit zrkadlo, uz mame aj osvetl. do kupelne 😉
inak, dakujem zapancusky, este sme nestihli vyskusat, ale myslim, ze budu ok 🙂
rozmyslam, ze vyrazim na nakupy-boli sme na chodove 26.a zacinaju zlavy-videla som pekne zlavnene vecicky v mothecare 🙂

betka007
28. dec 2007

Ahoj Zuzka a kedy chces ist na nakupy? Ja som rozmyslala, ze pojdem dnes do tesca na nardonu triedu, lebo tam maju velky vyber papuci od schollu

susik77
28. dec 2007

betka:chcem ist v nedelu do chodova, mato postrazi vercu.

betka007
28. dec 2007

Aha, myslala som, ze by sme sli spolu, ale to martin je stale na stavbe, bral si dovolenku kvoli tomu, a tiez musime ist s martinom nakupit mu nejake veci, chceli sme vyuzit vypredaje, myslis, ze budu vypredaje aj po novom roku??

susik77
28. dec 2007

betka:urcite 😉

betka007
28. dec 2007

mne sa snivalo dnes v noci, ze som znovu rodila 😒 u nas na chire, brala som tabletky do puy na vyvolanie porodu 😀

susik77
28. dec 2007

drsny sen 😀 ja si hovorim, ze najskor za 5 rokov 😀 😎

betka007
28. dec 2007

no hej, som to prezivala ako naozaj 😠 .. co robite? mne sa laura fajne pokakala, som ju prebalila asi sa mpomaly budeme chystat von

zittka
28. dec 2007

ahoj baby,
som rada, že už sa míňajú posledné kúsky napečených dobrot, som totálne prežraná. ale sviatky boli fajn, darčeky skvelé a atmostéra nádherná. Len Janku mám už 2 týždne chorú, chúďatko moje. kašle a soplí.

susik77
28. dec 2007

ahoj zittka: verca tiez sopli, trochu kaslikuje a mala aj teplotu-37,7 ale chvalabohu uz nema 🙂
inak, teraz sme sa vratili z prechadzky, bola som len tu okolo nasho domu .
betka, keby ste mali cas, pridte nas pozret 😉

betka007
28. dec 2007

ahojky, ja som dnes bola s Laurou d 14:30 vonku, baby mne sa urobila tak zle, ze som skoro omdlela. uplna slabost na mna prisla, na nohach som sa nudrzala poriadne, asi preto, ze sa mi dostavila menstruacia, myslela som, ze po porode sa mi to upravi, ale kdeze... takze som lezala v posteli, kym sa to neurovnalo. ale uz je to ok.

zitka ahoj, ja som si myslela, ze cez sviatky naberiem kilecka a ja som schudla, mam 61kg... ide to pomaly,ale hlavne samo, lebo papam normalne ako predtym 😉 , tiez uz dojedame od vianoc jedla..

baby, prajem vam,aby sa deturence rychlo uzdravili, je to neprijemne. nasa Laura je zatial ok i ked posledny tyzden je dost mrzuta,stale place, najlepsie jej je na rukach, ked ju nosim, tak sa utisi,ale inac..rev...