• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky v Čechách II

30. apríla 2017 
Ahojky vsetkym, teda, my sme cely vikend makali na pristavbe. Uz mam toho fakt dost. A este k tomu aj svalovku. Dnes nas zobral manzel vyvencit do Drazdan. Bolol fajne, ale nohy ma bolia. Tesim sa do postele, lebo som dlho nespala a skoro sme vstavali :wink: .

Zuzka, ty mas taku hladosku :slight_smile: . Hlavne, ze jej chuti, nie?

Zittka, teda, to je fajn. To u nas este nehrozi, ale vsetko ma vcas, ze ? :wink:

Lulka, krasne papka, Natalka ma 8 kg a kolko cm? Ja len na porovnanie s nasou Laurou :slight_smile:
21. jan 2008 o 22:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
androna prajem krasnu dovcu :sunglasses:
21. jan 2008 o 22:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Betka, Natalka meria 68 cm...
22. jan 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulka ahoj, tak to mame skoro rovnake dcerky :grinning: . Laura ma tiez 68 cm a 7,5 kg :grinning: , ale mne Laura pripada skor dlha ako baculata
22. jan 2008 o 10:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zase naopak, mne sa zdá, že je Natal prťavá
Baby, mohli by sme si dohodnúť nejaký zraz, čo vy na to?
22. jan 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
lullka: super, my mame uz dost stereotyp doma, to by bolo fajn :wink: verca uz celkom vydrzi vonku :wink:
22. jan 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi,tak čo na budúci týždeň? Ja možem okrem pondelka stále...
22. jan 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez za, aby sme dali stretko :slight_smile:. mne sa zase vratila nadcha. uz ma to otravuje :confounded:
22. jan 2008 o 11:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, my ideme zajtra plavat, tak zajtra dam vediet, kedy budeme moct-podla toho, kedy bude dalsie plavanie :wink:
betka: skoro sa uzdrav :wink:
my sme chvalabophu zdravi
22. jan 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ja som myslela, ze uz to je ok a zase sa mi to vratilo :angry: . ako casto chodite plavat?
22. jan 2008 o 11:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my začneme chodiť plávať od februára- každú sobotu ráno
22. jan 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lullka: a kde je to v sobotu?
a od kolko mes.tam mozu cghodit mimi?
22. jan 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka - kúp si Imuregen - sú to kvapky pre deti, dosp. a možu to aj tehotné a kojace. Poradila mi to jedna hohla odtiaľto z koníka a som spokojná - dávam Petríkovi :wink:
22. jan 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.aquababyclub.cz/

my budeme chodiť na Vyšehrad, máme to blízko, ale je blbé, že to bude asi od 8.hod a to je dosť skoro
22. jan 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dakujem za gratulácie a palce..no budú sa hodit,aby to už dopadlo dobre...Ja sa tu pri vás dopredu naučím čo a ako..kukám,že už i prikrmujete.(.tie čo sme ehm minulý rok boli rovnako těhu.)..joj tak len nech sa babatka maju dobre.tak v lete tie vaš už budú moc tlačit ten moj kočík..to už budú chodit:slight_smile:...aj plávat budete..jej..to sa vaším ratolestiam určite bude páčit..tak papa
22. jan 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati, urco to dobre dopadne :wink: inak, zacinam znovu premyslat o tehu...nostalgia :sunglasses: celkom sa mi to pacilo, byt take kinderko :grinning: je to strasne zlate, citit, ako sa to hybe a premyslat, ake miminko bude, ako bude vyzerat :wink:
22. jan 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik to je naozaj krásne obdobie to tehulkovanie :wink:
betka - to vieš, každé mimino je iné a má svoje "hodiny", ale neboj, všetkého sa dočkáš :slight_smile:
23. jan 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik, kedy máte to plávanie na budúci týždeň?
24. jan 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá :slight_smile:
nemám na vás teraz vobec čas, mam jednu zkušku za sebou, dve predsebou... :unamused: dnes som sa dozvedela, že 9.7.mám štátnice a chytila ma z toho depka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hlavne som chcela oznámit, že včera som našla Šimonovi 2 zúbky!!!!!!fakt sa prerezali spolu, lebo mu pusu kontrolujem každý den. On sám sa z toho teší, ked mu cinkám s lyžičkou, furt si tam dáva jazyk a prsty... :grinning:
24. jan 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kate- strááááááááášne velmi gratulejem!!!!!!!!!!a prajem všetko dobré... :dizzy_face:
24. jan 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaja ahoj :grinning: , gratulujem k zubkom :grinning:
24. jan 2008 o 14:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka-dakujeme už si zdravá?
24. jan 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdeze, stale fukam nos. som si naordinovala nurofen a strepsils :slight_smile:). nie je to take silne, ale neprijemne. nedcha. smrkam, kycham...
24. jan 2008 o 14:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, to plavanie mame v stredu o 9.hod.takze stretko moze byt okrem stredy... :wink:
24. jan 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak navrhujem štvrtok alebo piatok
24. jan 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulka, susik, mne by viac vyhovoval stvrtok na prechadzku :slight_smile:
25. jan 2008 o 14:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je to jedno...moze byt aj stvrtok :slight_smile: a kam vyrazime?
25. jan 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,takže Zuzka ty už rozmýšlaš o dalšom?Jeeej.hej hej nech je to jedným šupom...a baby a už viete ako budete na materskej?či si vyberiete tu rychlu,strednú či pomalú???hm ked si človek vyberie rychlú a nahodou zistí,že proste sa dietatku nepáči v školke,že nejak nie je pripravené,tak čo potom?
Kajacz -dakujeeeeem
Betka-minule si sa pýtala,či zvažujem zas Krč..taaa donedávna len som tamade prechádzala autom a bolo mi špatne,ale ked je blízučko..fakt neviem..uvidím

baby príjemne stretnutie,ked už budem v máji na MD tak vás rada uvidím zas naživo i s bábikami:slight_smile:papaaaaa
25. jan 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kate: super , ty si uz 17.tt, ale to uteka :slight_smile: ja som sla na rodicovsku na dva roky...uvidime, bud dalsie mimi, al. praca v prestavke medzi dalsim miminkom...
mne sa strasne paci dievcenske meno Adelka a chalanske asi Lukas :slight_smile:
Ale este predtym si chcem uzit letnu dovcu :slight_smile:
25. jan 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, štvrtok ale neviem, že kde, mne je jedno, ja si prisposobim
26. jan 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok