Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

susik77
30. máj 2008

super🙂

kate77
30. máj 2008

ty už pobalená?

susik77
30. máj 2008

este niee, ciastocne, idem zehlit 😉

kate77
30. máj 2008

Mne treba povysavat,len kým poskladám vysavač s tým pupkom...na víkend mi príde kámoška z BA...dnes idem na obed do práce,ale tak je dusno,že musím nabalit vodu a vejár🙂

betka007
30. máj 2008

caute baby 😀 , stretko bolo uzastne, Katka ma pravdu, ze sme kecali ako babky na jarmoku 😀 . Rano sombola pri dr. s mojim bolavym krkom, dostala som penicilin. Ta fajne. Mam odpocivat, takze idem umyt kolieska na hlbokom kociari a zlozit ho a povysavat. Ten kociar na konikovi nechce nikto, asi sme dali velku cenu, ale ked on je vo vyborno stave, zda sa mi ho blbe predat nejako pod cenu. Skusim inde hosit inzerat

Zuzka, ty sa balis,akoby si sla na mesiac prec 😀 . Hlavne nezabudni nic 😀

susik77
30. máj 2008

🙂 betka, ja som predavala znackove oblecenie a tiez strasne pod cenu-saty z nextu-mala ich mala na sebe 2x a predala som za 15 kc. povodna cena 800 kc 😒
Mne sa tiez zdala ta tvoja cena nadsadena-teda ked porovnavam za kolko ini predavaju kociky 😎
Ja som rozmyslala, ze by som predala moju keby ju predavam teraz tak asi za 5-6000 kc. Ale skus mrknut na mimibazar, tam sa tocia vyssie ceny 😉 este zavisi aj ako rychle ho chces predat 😉

susik77
30. máj 2008

ono je to tak, ze ked chce niekto kupit ojazdeny kocik, chce co najvyhodnejsie. A za tych 8000 kc si kupi aj novy 😎

susik77
30. máj 2008

sorry, nepredala som ich za 15 kc, ale 150 kc 😎 tych 15 by bolo fakt pod cenu 😀

susik77
30. máj 2008

kolko vas stala ta inglesina? nas 12000- a bol top rocnik 2007

betka007
30. máj 2008

tak nas stala tiez 12 tis,ale aj s taskou a ja ho chcem pradat za 4700a bez tasky, ta neviem ci to vela ci malo, ci normalne

susik77
30. máj 2008

aha, sorry mne sa zdalo ze si ho mala za 8000, to som sa asi pomylila 😎

betka007
30. máj 2008

nie, cosi, 8000 😀 by mi nikto nedal 😀

susik77
30. máj 2008

sorry, to sa mi asi neco blbo zafixovalo 😎

betka007
30. máj 2008

aky mate program na vikend? my ideme vecer nakupit nejake maso na zjatrajsiu grilovacku 🙂 😀 bude rodinna seslost

susik77
30. máj 2008

super
my ideme na sk v nedelu krstime 🙂 zostavame do pondelka

sweetky
30. máj 2008

ahojte,nie ste nahodu niektora okolo usti nad labem?

kate77
30. máj 2008

Hi,
Beth..ja myslím,že ta cena je v poho..ved je iba rok starý nie?Skus radšej dat viac inzerátov..mne chceli predat minulý rok asi 3-4 ročnú inglesinu za 5000,-..Zuzi ,šak nepredávaj🙂 vecičky,ved si vravela,že idete za chvílu na druhé🙂
Na víkend mi príde naj kamoška zo SK.tak sa teším...hm leeebo ja už nevalušná cestovat..tak je teplo...musia návštevy za mnou...tak pekný víkend..

susik77
30. máj 2008

katka, to poznam 😉 ja som necestovala na sk od 20.tt 😎 aj kvoli poisteniu-tehotne zeny nad 20.tt nikde nepoistovali 😒
ja to predavam preto, ze neviem, ci bude 2.chalan al. baba a kopec veci mam cisto babskych a su uzasne, je mi luto to skladovat, ze sa to znici a ze to bude nemoderne 😒 a ktovie kedy sa zadari 2.baby. My sme mali aj 1.krat problem otehotniet...nie pri verce ale v r. 2004 ☹

susik77
30. máj 2008

a nemame vobec skrine , nemam ani kde skladovat 😒 myslim, ze sa nevyplati. aspon si urobim radost a kupim nove 😉
inak, ja uz kupujem casto aj z netu, kupim lacnejsie krasne vecicky 🙂

betka007
1. jún 2008

Caute baby, dnes sa nam Laura prvykrat postavila a to ma dnes meniny 😀 😝 😎

kate77
2. jún 2008

Ou?už ti bude utekat Betuš...🙂..Hej hej Zuzi..skladovat nemá cenu..ani svoje neskladujem...Myslím,že by som tiež nakupovala lacnejšie z netu,lebo ked si niektoru vec oblečie babatko len 2x,taaaaaa...Dnes zas taký hic,ale už mám ventilátor na dialkové🙂

betka007
3. jún 2008

Katka uživaj dni kľudu 😀

betka007
3. jún 2008

Ja idem dnes poobede s Laurou k dr, lebo kašle

betka007
3. jún 2008

cus, ta tu nikto nechodi?

susik77
3. jún 2008

Ahoj🙂.Som grogy, mali sme rusny vikend...

betka007
3. jún 2008

zuzka ako dopadli krstiny?

susik77
3. jún 2008

betka: dakujem, dobre, len cestovanie a spanie dost o nicom-tam sme cestovali v noci, svokra sa o 1 v noci zacala s Vercou hrat, ona sa prebrala uplne a podarilo sa uspat az o 4.00. po ceste naspat sa zase tak pokakala, ze aj cela autosedacka bola pokakana 😝

kate77
4. jún 2008

Caute...dnes je pre mna parádne počasie🙂.konečně pod mrakom🙂...čo Beth..Laura ok?
Zuzi ked odmyslí cestovanie tak ale priebeh krstin ok?mslej sa páčilo v kostole?čo to pohostenie?

susik77
4. jún 2008

Ahoj Katka, inak vsetko ok,pohostenie u svokry-to bola ina sranda 😎 nemal moc kto jest, my dve so svagrinou sme boli na diete-aj ona ma malu dceru-14 mesiacov-este stale chudne, aj ja sa snazim zhodit. Ale pacilo sa im 😉 U nasich tiez super, nabalili nas jahodami-do mraznicky som hodila asi 6 stvrtkilovych sackov 🙂

betka007
4. jún 2008

ahojky baby, tak ja bojujem s Laurou 😒 , dostala vcera od dr 2 sirupy a vobec ich nechce. Este k tomu sa aj pozvracava. Nechce jest. Takze tak... 😒 STale kasle,tazko sa jej dycha,nemoze spinkat

Zuzka, my sa chystame na zber jahod, cakame kedy budu inzerovat 😀 . Mozes sio vybrat, ze bud si nazbieras sama alebo kupis nazbierane ceske jahody 😀