• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky v Čechách II

30. apríla 2017 
Zvladnete Zuzka, robte si prestavky na prebalovanie a krmenie a v pohode. Babicka bude v zadu davat tekutiny :wink: . Uzite si to
3. júl 2008 o 11:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zuzi tak štatstnu cestu a pekny pobyt a vela zážitkov...Betka-nechodím,lebo je veelmi teplo,tak nevládzem...no tak domáce práce robím:slight_smile: segre som urobila 2 korálky..ja sa zabavím a ona ušetrí:slight_smile:..ale čakám na burky,že sa trochu ochladí,aby som ešte mohla vyliezt:slight_smile:
3. júl 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka:dik :slight_smile:

katka: dik :slight_smile:
betka: a do toho kruhu ste malu posadili a normalne v mori? trochu sa obavam, aby sa nevyhadzala-mato hovori, ze je tam dost spinave more :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, ano sedela, najvaic sa jej pacili bojky :grinning: . poslala by som ti foto, ale nefunguje mi akosi galerka na pc. Lauara sa nam teda snazila vyliezt z toho kruhu. Znama nam hovorila, ze to je aj tym, ze deti maju tazsie hlavy, ze to v tej vode prevazi :grinning: , ale v pohode. Ved ju tam samu nenechate a budete sa clupkat s nou :sunglasses:
3. júl 2008 o 12:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka: skor som to myslela tak, ze aby nedostala nej. vyrazku, ked je tam tak spinava voda :sunglasses:
3. júl 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, neviem, ja som sa v Taliansku este nekupala, tak neviem ako to je.
3. júl 2008 o 13:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cus baby, co robite? Hnusne prsi, co?
4. júl 2008 o 10:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to vam musim napisat :grinning: . Laure sa prerezal zuby, alebo mozno 2 dole :grinning: . Waw, prve zubky
4. júl 2008 o 13:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky,jak hnusne?paráda-konečne sprrrrchlo:slight_smile:som nabrala sily a dnes vyliezla konečne zas vonku,to som myslela že už nedám,ale fakt ked nie je teplo,tak mám silu vacsiu...Vau,gratulujem k zubikom...
4. júl 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka má zajtra termín :slight_smile: a možno má už mimi u seba :slight_smile:
6. júl 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute ,tak tak dnes mám termín a nic sa nedeje....zajtra idem na kontrolu,tak to som zvedavá....
7. júl 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka daj zajtra vediet , co a ako :sunglasses:
7. júl 2008 o 10:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, držíme palce na kontrole :wink:
7. júl 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už som po kontrole,monitor ok,ale nič nenasvedčuje blízkemu porodu..hm hm...vš odpovedá presne 40+1tt ,ta asi sa jej nechce,mám príst v piatok a keby nič ta v PO,UT na príjem.KLed povedali,že sa nič nedeje,ta ja hybaj ešte som bola dnes po obchodoch na Chodove...bo doobedu sa tam fajne chodí.tak zatial.
8. júl 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,ale dobre, ze ti povedali, e ak to nepride spontanne, tak si ta vezmu do porodnice :slight_smile: , teraz ma cely tyzden prsta, mozono bude nejaka burka tvoja :grinning:
8. júl 2008 o 12:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nejaké burky boli...a ništ....ved pamatáš...jak ty i na ture bole a ništ?
8. júl 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka pamatam, ale mne to tie burky rubili schvalne, lebo som chcela rodit za kazdu cenu :grinning: , skakala som po schodoch, drhla dom po styroch, na ture sme boli a ništ :grinning:
8. júl 2008 o 16:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaa.len hlásím,že sa nič nedeje,ani tá zátka se ešre neobjavila :unamused:
9. júl 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katka, uz sapozorujes, co? :slight_smile:
9. júl 2008 o 12:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej pozorujem a dnes furt nič....
10. júl 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, tak co nic? Napis ako bolo na kontrole :slight_smile:
11. júl 2008 o 12:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Katka stale 2v1?
11. júl 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby...najprv som bola na monitor,neboli spokojny bo babo spalo a nechcelo vstat,mi tam s bruchom kývali,mala som sa prechádzat..to prečo musí byt hore pri točení monitoru?tak som sa vyplašila,že krvi by sa mi nedorezal..ale nález k porodu nič..tak zajtra mám príst na kontrolu i zas ten monitor a v pondelok mi napísali príjem...
Bianca vyneviete ešte pohlavie?či neprezradíš:slight_smile:
11. júl 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, oni chcu, aby bolo babatko hore,aby videli ako sa chova ked nespinka, ci kope, ako mu bije srdiecko pri aktivite a tak.. Tiez sa mi to stalo cudne a mne spala Laura stale,aj ked neviem co robili, mohli kyvat s hruchom, dokonca so zvoncekom ako na kravy- tak zvonili pri bruchu :grinning: a nic.. musela som vela pit pred monitorom aj pocas neho a najest sa, hlavne daco sladke, aby bolo mimi aktivne :grinning: ..nepomohlo teda nic :grinning: , lebo ja ked som sa najedla, tak laura sa najedla tiez a sla si schrupnut :grinning: . Teda to je fajn, ze ta takto kontroluju. Drzim prsty :wink:
11. júl 2008 o 12:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca ahoj, ako sa dari ? dlho som ta tu nevidela :slight_smile:
11. júl 2008 o 12:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj ták,tak ja si zajtra so sebou vezmem čokoládku a colu a skusim si to tam pred tým dat alebo nejako po ceste...
11. júl 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano, urcite si daj daco fajne, dajake mnamky, zober si fajny casopis,aby si sa nenudila na monitore.. mne ho natacali aj 40 min, alebo dvakrat... :slight_smile:
11. júl 2008 o 13:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka nepodala správu o kontrole,že by už???? :wink:
12. júl 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, mas pravdu, nenapisala za cely den nic... Ona da urcite nejako vediet :slight_smile:
12. júl 2008 o 23:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm..ta nič furt..včera kontrola ok,kafe a sladke zabralo:slight_smile:..ale nález nič..tak sme šli na nákupy do Ikei,presuvali nabytok v spálni kvoli postielke,vrtali police a pod ..tak som sa unavila...A zajtra teda si idem lahnut do nemocnice,ale prej to neznamená,že mi hned daju vyvolačku..asi vyčkávací manéver abooo?no uvidíme..ked tak pošlem sms..mám na Beth a Susik,tak vam dá vediet,ju?paaa
13. júl 2008 o 05:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok