• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky v Čechách II

30. apríla 2017 
a fotky z dovoleniek sú prekrásne
15. júl 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojky, Katka pisala, ze vas vsetky zdravi. Sms o narodeni malej mi pisal jej manzel, lebo Katka rodila nakoniec cisarom, ale ze ju dr. nechala, nech si to skusi normalne a potom, ze z toho bol cisar. Je grogy :o).

Katka vela silo prajem :slight_smile:
15. júl 2008 o 21:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo, to ju nechali trápiť sa rodiť normálne pri takej váhe? Chuďátko....ešte, že to už má Katka za sebou a to najkrašie pred sebou :slight_smile: už sa teším, až sa s nimi stretnem, asi to bude za dlho...
15. júl 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, na ten budúci týždeň by sme sa mohli stretnúť...potom tu budem až po 17.8.- budem totiž na Slovensku huráááááá :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy,
dufam, ze si na mna este niektore pamatate...lebo som tu uz velmi dlho nebola. Teraz som zrovna natrafila na fotky susik z Italie, tak si hovorim, ze nakuknem aj sem do temy :slight_smile: A natrafila som tu akurat na taku krasnu novinu...super gratulujeme katke, nech sa rychlo zotavi a mala Elen ma teda fakt super miery :slight_smile:

Videla som tu nieco o stretku, rada by som sa aj ja niekedy pridala...nemam to do Prahy az tak daleko :wink:
Baby ako ste cestovali na dovcu do Talianska resp. do Chorvatska. Autom a na noc? Lebo mi tiez uvazujeme, ale neviem, ci by to mala prezila tu cestu...predsa len tolko hodin :unamused:
15. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ikka, my sme boli tento rok v Itálii a cestovali sme na noc a nemožem si to vynachváliť. Natalka skoro celú cestu prespala, len pár krát sa prebudila, cucla si čajíku a spala ďalej. Cesta nám trvala 8.hod a to by určite cez deň bol pre ňu problém, velmi dlho v autosedačke nevydrží.Ale je to asi individuálne, záleží od detičiek
15. júl 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lullka dik, no tak celkom sme zvyknuti, ked cestujeme na SK, ze tu cestu nejak zvladame, ale tiez planujeme zatial Italy a na noc...tak asi to aj tak dopadne :slight_smile:
15. júl 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na SLovensko cestujeme do Nitry a to nám trvá cca 3.5 hod, takže sa to dá zvládnuť aj cez deň
Myslím, že Susik išli do Talianska cez deň a v pohode
15. júl 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my cestujeme do Ziliny cca 5,5h :confounded: vzdy v takom case, ked ma mala spat :grinning:
15. júl 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my vždy vyrážame ráno a Natalka prespí max 1.hod a potom jej musím robiť všelijaké opičky alebo sa hrá s hračkami, ale takým štýlom, že ich rozhadzuje po aute a ja ich musím zbierať :slight_smile:
15. júl 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to poznam, u nas je to to iste :wink: vsak su skoro rovnako stare...Natalka je junova alebo este majova?
15. júl 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
narodila sa 11.6.
dnes už končím, dobrú noc
15. júl 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru :slight_smile: tiez idem hajat
15. júl 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme sli tam po polnoci, naspat cez den. v noci sa mala vobec nebudila, cez den sme robili prest. po hodine a pol, v graazi -v rakusku na 1.5 hod. prechadzku :wink:
16. júl 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, my sme cestovali do Chorvatska autom, robili sme prestavky, ked sa Laura zobudila,aby sme ju prebalili a krmili sme ju pocas jazdy v pohode. Vecer sm,e prespavali v Slovinsku a rano sme sli do Chorvatska dalej. Po ceste boli kolony, havarky... Des. AUtom nikdy viac :slight_smile:
16. júl 2008 o 13:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikka ahojky, samozrejme, ze sa pamatame, len neviem, co si sa tak dlho neukazala, hm? Vy uz byvate na Slovensku??
16. júl 2008 o 13:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka:ja si zase neviem predstavit cestu s vercou lietadlom...neviem, kam by sme natrepali vsetky nase veci :sunglasses: :grinning:
16. júl 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka :grinning:
16. júl 2008 o 13:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mato hovoril, ked sme sli pre mamu, ze si moze zobrat maximalne bikiny :sunglasses: :grinning:
ale dalsiu dovcu k moru by som uz chcela tiez letecky-az ked budeme bez kocika :slight_smile:
moj dalsi ciel je Francuzsko :slight_smile:
16. júl 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my tiež plánujeme dovču do Chorvátka autom na noc. Verím, že to bude v pohode
16. júl 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak to je super, ze ste tak pozvladali cesty :slight_smile:
Betka nie nie, my sme stale v cr v Koline, muzik tu ma pracu no a ja som od neho trocha zavisla momentalne :wink: :grinning:
Susik presne, keby sme sli lietadlom, tak tiez neviem ako by som nas zbalila :sweat_smile:
16. júl 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka aha.. tak ty si to mala jednoduchsie.. ja to musim nejak vyriesit kvoli malej.. len si to neviem dost dobre predstavit :pensive:

bianca to je co? ze jak sud :sweat_smile: naozaj ti ten ultrazvuk odporucam..je to neskutocny a nezabudnutelny zazitok..
16. júl 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prave som si urobila radost :slight_smile: objednala som darcek malej k 1.narodkam" http://adamkova-monika.takeit.idnes.cz/chicco-quattro-odrazedlo-4-v-1-22744?211514
malo bz to bzt do 3 rokov, tak sa to vzplati, bude aj pre 2.mimi :slight_smile:
17. júl 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej Zuzik, my sme tiez uvazovali o takom niecom :slight_smile:
17. júl 2008 o 13:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj betka :slight_smile: len neviem, ci sa to bude dat pouzivat aj vonku :confounded: asi len doma :sunglasses:
17. júl 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cus baby, krásny dník vám prajem :sunglasses:

Zuzka, vobec netusim, my sa chytame do detskeho raja pozriet detske stolicky, tak poklukam asi aj po odrazadlach
18. júl 2008 o 12:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka: davajte si pozor, niekt. odrazadla sa daju pouzit az od 18-24 mes.-vyberte take, co sa da od roku, aby laura dociahla na zem :wink:
18. júl 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..možem sa k Vám pridať?
:sweat_smile:
18. júl 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bertica ahojky a vitaj :slight_smile:
19. júl 2008 o 17:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac, som teraz volala s Katkou, maju sa fajn s malou Elen, uzivaju si jedna druhu :slight_smile: , manzel im robi spolocnost. Vsetkych vas pozdravuje :slight_smile:
19. júl 2008 o 18:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok