Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

sisa88
5. nov 2008

susik- a inac z portalu mi odpisali, ze majuvela obejdanovk ale ze moju robia prednostne a ze mi to dnes posielaju, tak som zvedava..lebo som im povedla,ze to potrbeujem do buduceho tyzdna, tak som zvedava co dojde.ale tie tricka su tam zabavne. 😎

susik77
5. nov 2008

sisa-super

androna
autor
5. nov 2008

no pekne fotecky mate zo sraziku. 😎

kajacz
5. nov 2008

ked už sisa spumenula kávu- rozmýšlam, že si kupim kavovar Dolce-gusto, celkom sa mi páči, nemáte ho niektorá? 😨

sisa88
5. nov 2008

kajacz- ak ti mozem poradit. vyzera dobre, ale ide o to co ocakavas..ak si pochutnas na dobrej kave, tak potrujes silny kavovar aspon 20barov...my sme si kupili pred mesiacom delonghiu na kapsle a je to skvele. fakt..ale ak chces kavu poriadnu, tak musis do toho investovat:( my sme tiez dlho vahali, ale neoplati sa kupovat lacne veci, lebo podla mna na tej kave to poznas...tneto nas stal 10000, co je tak OK. samozrejme tie naj ale to uz fakt clovek nepotbeuje su uplne sialene drahe..odvtedy pijem 3x viac kavy ale nastatsie maju strasne vela druhov kavy a maju aj 3 druhy bezkofeinu latte.toto moj nazor a skusenost.v podstate mi pomohla k rozhodnutiu aj suseda, ona uz podobny mala aj v podobnej cenovej relacii a fakt sme zhodnotili ze kupovat nieco len aby a potom to vyhodit nema zmysel.radsej raz a poriadne.

kajacz
5. nov 2008

sisa- dakujem...ja nemám žiadny kavovar, varím si obyč.instantnu kávu Nescafé, ale páčilo by sa mi občas si dat latte alebo čokoladu...

sisa88
5. nov 2008

kajacz- ani ja som sa v tom nevyznala a pila som tiez kadeco doma ale nikdy som to poriadne nedopila..teraz si fakt kavu vychutnam a nemusim chodit nikam na dobre kafe🙂)takze ta investicia sa mi casom vlastne aj vrati hehe..dojdes k nam ochutnas a posudis 😀 ale kupovali sme to na parizskej ulici v nespresse.

kajacz
5. nov 2008

sisa- ešte to preberiem s manželom...uvidíme...presne toho sa bojím, že nadmerne potom zvýšime konzumáciu kávy... 😝

onlika
5. nov 2008

Ahojte. Pekny ste mali zraz, skoda, ze byvam tak daleko ☹. Ale mozno niekedy sa stretnem s vami aj ja 🙂.

kajacz- ja mam doma dolce gusto, nie je to najhorsie, ale uz som pila aj lepsiu kavu. Tiez som si ho kupovala, lebo sa mi strasne pacil. Potom som otehotnela a asi tak 7 mesiacov som kavu nemohla ani citit 😖 . Teraz uz si obcas dam, ale z kavovaru vynimocne, pretoze to som zrovna robila kavu odtial, ked sa mi z nej prvykrat zdvihol zaludok ☹

ufka1
5. nov 2008

Zittka - dik za radu, uz som to zmenila 😉

Jeej, tak vam hej. Nabuduce snad uz prideme aj my. Ta cesta bola pre mna v tomto stave fakt na dlho. Este som sice neporodila, ale Jakub mal akusi nanho divnu noc. Zaspal az okolo 22., a potom bol v noci 2x hore, takze som nemohla zaspat kym nespi on. A rano bol hore uz o 7.30 😝 . Pri pohlade do zrkadla som nevidela seba, ale ... ani neviem koho. A to som este v noci mala krce v nohach a boleli ma vsetky kosti. Takze super.

petka152
5. nov 2008

caute baby, dnes bolo fakt super. buduci tyzden by sme sa mohli vidiet na tom Vysehrade ak bude pekne pocasie. dnes mala sara prvu mrkvu. chuda tak ju z toho napinalo az mi jej bolo luto. zjedla asi 4 male lyzicky a potom bol krik, tak som ju nenutila. zajtra pokracujeme.

KAJA: ten Sisin kavovar je ozaj dobry, vybornu kavicku vari
UFKA: nezabudni na nas po porode, budes mat toho dost, urcite nam ale daj vediet ako to vsetko dopadlo

Pridavam do albumu nase tri fotky, viac som nestihla pofotit

sisa88
5. nov 2008

ufka-mas skvely popis v pase, ze "vcera cakame chlapceka" - ten software nezohladnuje porody po termine hehe..ak sa citis fajn, tak je vsetko super🙂

peti- posli mi tie fotky aj v origin. velkosti do mailu

baby- vraj ma byt krasny vynimocny november teply ako dnes..to mi teraz povedala susedka...tak ak to tak bude, tak jedno stretko mozme urobit u mna.

zittka
5. nov 2008

ahoj, díky za popis 🙂 pristane vám to, všetkým 😉

kate77
5. nov 2008

caute..tak som rada,že sme sa videli,my sme ešte boli s Elen na prechádzke,tak pekne bolo dnes,takže kto bude mat čas cez teplý november,možme opakovat,že?
Janula,či kto sa to tu pytal,že je novýýýý?Jasne,že sa možeš pridat..baby iste suhlasia,to je isté!!!majte sa zatial...

bianca
5. nov 2008

ahojte

kocky nekrstil niekto nahodou mimino na Slovensku?Logicky si myslim ze nam malu pokrstia az zo slov.rod.listom ale rodina vyvadza ze chceme krstit 4 mesacne babo

kajacz
5. nov 2008

bianca ahoj- my sme krstili Šimona na Sk, ked mal asi 4mesiace, knaz po nás ani nechcel rodný list, ani rodné číslo...na krstnom liste je iba dátum narodenia...

sisa88
5. nov 2008

susik- ozaj a ked tvoj manzel je z BA, kam chodil do skoly a aky je rocnik? clovek nikdy nevie, mozno chodil na EU ako ja 😲
peti- dik za fotky, ani som tinestihla zavidiet, ze si dnes v noci bola len raz hore!!tosa mne nestalo este vobec. o tom mozme snivat..ak to je 3x tak je to suuper noc..som zvedava co dnes.....
kate- ten stano o ktorom sme sa bavili je 76 rocnik a teraz som si spomenula,ze ma starsich surodencov a myslim ze rodicia su ucitelia...brata ma urcite a myslim ze aj sestru..aj brat si myslim ze zije v BA..tak neviem ci ho poznas..hral basket a chodil na EU ako ja je vodnar ako ja hehe, to si zo skoly pamatam 😀

ozaj baby len tak zo srandy, ake ste znamenia?normlane si to vacsinou u ludi tipujem, nejake tajne tipy mam, ale predsa priznajte sa aspon budeme vediet kedy mame svatek, tak si mozme zablahozelat hehehe 😅
ja som 25.1.76, manzel vodnar tiez a eliska baran hehehe, ta nam to spocita 😝

ufka1
5. nov 2008

BIANKA: my sme Jakuba krstili ked mal priblizne 5 mesiacov. Uz si nepamatam, ci sme davali aj rodny list, ale myslim, ze vobec nevadi ked budete krstit malu ako 4-mesacnu.

ufka1
5. nov 2008

a aj Tomaska budeme takto krstit. Proste skor sa domov nedostaneme, nechceme ist za kazdu cenu ked je zima. Cesty su blbe, tak nebudeme riskovat. Tiez uz nam teraz vraveli, ze preco az takeho velkeho budeme krstit, ale ked sa neda, tak sa neda.

janula34
5. nov 2008

Bianca - ja som krstila Bronku ked mala 10 mesiacov a Filipka budeme teraz po Vianociach - 28.12. 😉 a to bude mat tiez 10 mes. proste sme to skor nestihli 😀 😀 😀 A myslim ze RL nepotrebuje, aspon pri Bronke ho nechceli.
Kate - diky, nabuduce sa pridam. 🙂

susik77
5. nov 2008

sisa: manzel studoval na STU- FEI-ku 😎 Je roc. 1975 - 16.11. Teraz bude mat narodky 🙂
Ja som byk 😎 28.4.1977.Co by si mi tipovala? 😎
verca je Lev, 13.8.2007

petka152
5. nov 2008

sisa tipni si ze ake som znamenie 😀

petka152
5. nov 2008

susik nemas nahodou fotku tej vasej stolicky, alebo by stacilo presny nazov najdem ju na internete

sisa88
5. nov 2008

peti- som uz asi ovlyvnena, lebo sme uz nejaky cas spolu stravili...na teba by sa mi hodilo viacero, taka extrovertna vesela povaha...poviem blizenec lebo mi pripominas jednu osobu, ale nie som si tym uplne ista, pretoze sa mi na teba hodi aj kus strelca a vodnara...niketori ludia su uplne typicki "nieco" a niektori su takou zmesou..
susik- ty crty byka mas🙂 a tvoj manzel, jezis ma datyum narodenia akomoj davno byvaly..hehe-skorpion

petka152
5. nov 2008

takze sisa som baran 😀 ako tvoja Eliska, Petr je býk a Sara bých.tvrdohlava rodina

sisa88
5. nov 2008

peti-no to sa tiez doma nasmejete..vravim,ze som ovplyvnena, prvy pocit je stale iny ako tie dalsie..a ked hadat tak najlepsie na prvy pohlad.takto som hend vedela ked som stretla svojho draheho ze je vodnar.a baranov teraz nejako hufne stretavam, mam ich pochopit🙂)hehe..kedy presne si sa narodila?

sisa88
5. nov 2008

peti- a inac prvy dojem som mala iny fakt musim priznat, to by som ti tieto 3 co som vymenovala netipovala a mohlo ma to napadnut, ked ta eliska tak zerie- ona ma strasne rada aj moju svokru a moju sestru a obe su baranice🙂)

petka152
5. nov 2008

😀 😀 😀 ja si netrufnem tipnut znamenia... ja som inac baran ako vysity, dost tvrdohlava a pod. narodila som sa 26.3.1979

sisa88
5. nov 2008

no ved to, vravim,ze moj prvy dojem bol z teba uplne iny- vtedy si mi pripominala sestru.....tak vidis budete s eliskou spolu oslavovat hehe, ona je 22.3..ono s tym tipovanim, vravim, ze lahsie sa tipuje clovek estenepopisany...lebo uz potom su v tom emocie a kus toho, co by si mozno chcel aby ten clovek bol a tak....a zase je to len jeden pohlad..povaha ako taka je ovplyvnena este kadecim inym, to by bolo prilis zjednodusene sa hrat len na znamenia🙂veci ako ascendent, samotna genetika, rodina, prostrediea co ja viem co este..ale je to aj tak sranda, mna tieto veci vsetky fascinuju, ved som ti hovorila, vestenie, sny atd..

susik77
6. nov 2008

peti-ja by som ti barana vobec netipovala, pripadala si mi strasne mila a vesela🙂 taka extrovertka. mozno ryby-ta moja kamoska, co si mi ju pripominala bola ryby-tiez narodena v marci. okolo 10, tusim 🙂