Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

sisa88
6. nov 2008

ufka a aka FBI??nemyslis FHI???ak to tak nie chodila som na narodohospodarsku- markoekonomia ak som spravne desifrovala tvoju skratku

ufka1
6. nov 2008

ano, narodohospodarska, len neviem presne odbor. Ja len, ze mi tam chodil bratranec, mozno ho poznas (Svirloch)

marikasz
6. nov 2008

Ahojte!
som na materskej a hladam mamicky na spolocne prechadzky a pokec.
Byvate niekto na Prahe 10 alebo niekde blizko?

susik77
6. nov 2008

ahoj marika, ja v uhrinevsi. kde byvas ty?

sisa88
6. nov 2008

marika ahoj, si to ty??to som ja sisa

sisa88
6. nov 2008

ufka- aky rocnik? ja som 76

ufka1
6. nov 2008

to som dobra sesterka ani neviem presne, ale myslim 76 alebo 77

sisa88
6. nov 2008

ufka a odkial je? a ty si odkial?

lullka30
6. nov 2008

čo sa týka príkrmov, tak u nás sa začínalo v 6.mes so zeleninou, v 7.s masom,ovocím a jogurt od 9.mes tiež Holandia

ufka1
6. nov 2008

Sisa, praveze je z BA, ja som z PP

marikasz
6. nov 2008

ano, to som ja 🙂 Sisa

lullka30
6. nov 2008

tu sa to ale rozjelo 🙂

sisa88
6. nov 2008

tak super marika, vitaj este raz🙂 bude sa ti tu pacit, su tu skveli ludia 😀
ufka- jasne, ja som povodom z krompach..ok, zila som v BA poslendych skoro 14 rokov..a z popradu bobesa piecku nepoznas?tam bolo kopec ludi z popradu

marikasz
6. nov 2008

presnejsie byvam v Hornych Mecholupoch, nad Hostivarskou priehradou, presne pri tom velkom parku.

sisa88
6. nov 2008

lullka- to hej,a le to je dobre, cakaju nas dlhe zimne vecery som zvedava co budeme robit namiesto rpechadzok po vonku... 😲

kajacz
6. nov 2008

ahojte 🙂 , som rada, že sa tu tu rozbieha a pribudajú dalšie slovenky... 😵
My sme sa predchvílou vratili, boli sme posediet so známymi v bare s detským kutikom...musím tam chodit častejšie lebo šimon ma obdobie, že sa bojí ludí... 😖 aj na plávaní sa mu nepáčia ludia okolo, ked sme sami vo vírivke je nadšený... 😕

ufka1
6. nov 2008

Sisa - nie nepoznam ho
Marika - ahoj, ja byvam na Letnanoch

petka152
6. nov 2008

baby nestiham citat...boli sme dnes so sarou az na pankraci, cestou v centre vyzdvihnut jednu reklamaciu a uz mi dosli bateky... dnes ani muz nieje vecer doma, tak dufam ze mi sari zaspi uz o osmej.

Ufka: este nerodis? to sa ale vlecie, vsak?

Marika: ahoj, my sme z Kyje-Hute

Sisa: dnes ked sme boli v poradni, tak tam prisla vasa cvicitelka z Anahity,taka tmavovlasa a kratke vlasy vsak? jej by som tipovala znamenie skorpion 😀 (len tak od oka) dakujem za recepty su perfektne, urcite nieco vyskusam. vlani na vianoce som piekla asi sest druhov, tento rok budem rada ked napeciem dva. dnes sa citim ako dostihovy kon, tesim sa do postele. prikrmy uz neriesim.zajtra bude mrkva a pozajtra zemiak 😀

sisa88
6. nov 2008

peti- mas pravdu...mne vcera eli spala tak dobre lebo som s nou bola sama..som zistila, ze takto spala 3x od porodu ked s nou bola v case vecera a zaspavania sama doma. hehe..tak dufam ze vy budete mat super noc. uz sa moji kupu, tak som zvedava aka noc ma caka 😀
ta cvicitelka je taka silnejsia kratke vlasy a na prikrmy sa vykasli, nieco jej zachuti

petka152
6. nov 2008

sisa toto mame aj my, ze ked som s nou sama, tak je hrozne zlata. dnes ma asi teplotu z ockovania, plackala hodinu vkuse som ju nevedela utisit, ladove ruky mala a horuce celo. teraz spinka tak som zvedava dokedy.

androna
autor
7. nov 2008

dobre rano.uz sa to tu rozbehlo tak ze sa v tych menach stracam. 😀
sisa dik za IP.

kate77
7. nov 2008

caute..no ja tiez kukám ako sa to rozbehlo,určite dačo popletiem...či si dakoho popletiem..androna tebe malý kde spí vonku?bývate v dome?ja bud prechádzky alebo šup na balkon..musím kuknut ako dnes hlásia tie splodiny z včerajšieho požiaru..Peti my bud.týžden ideme na očkovanie..beriem i muža...leboooo
Sisa ako ste spali?zdravím Mariku..
Kaja..hej treba s nim chodit medzi ludi,možno to prejde..moja ma zatial velmi rada nové xichtíky...ale nebrat ju na ruky!!!

sisa88
7. nov 2008

caute- super ze sa to tak rozbehlo, este mozno pribudnu 2 xichtiky🙂uvidime.my sme dnes boli u doktorky s malou 1x tu v CZ, mila pani doktorka uplne uzasna aj sestricka..az som gulala ocami..doteraz sme boli v SK aj to v sukromnych centracha tam su ludia hrozne neosobni, aspon moja zla skusenost aj s takym poodbnym sukromnym centrom tu..a toto je pani doktorka u nas v ujezde a skvela.
marika- cau, aka bola noc?kate- my noc, patri medzi tie supr, hore sme boli len 3x🙂
kaja- mozno ma len take obdobie, ved vies ze sa to meni..ale ak ma k tomu tendenciu, tak treba na tom pracovat od mala, kazde dieta je ine a ak uz teraz vieme, kde moze mat neskorvacsi problem, tak musime zacat od mala🙂) 😀
peta- aka bola noc??zastavite sa u nas v nedelu?
androna- pozerala si si tu stranku?

kate77
7. nov 2008

Sissa my chodíme normálne na polikliniku k mudr a tiež su fajn..mudr si ju sama vyberie z kočíka,povyzlieka,pokecaju si...srnda..

kate77
7. nov 2008

Sissa?teraz čítam spatne o tých znameniach a tvojich snoch..takže ty si taká malá bosorečka?ja mám k tým veciam rešpekt...
taaadakedy by si nám mohla povykladat...aaaa auru nevidíš alebo tak..

sisa88
7. nov 2008

kate- ale nic nie som, vravim, ze len tie sniy mam 😀 ale vychadzaju...a tak celkom v ludoch sa vyznam si myslim, ale to clovek"studuje" cely zivot hehe...jasne, mozme sa hrat, kludne...ved sa musime dohodnut nabuduce, dojdite ku mne, bude to pohodlnejsie...len sa musime dohodnut kedy..ja buduci tyzden mozem jedine stvrtok, inak tu mam navstebu cely tyzden.a ak nie, tak potom az ten dalsi- ale to tu asi peta nie je..no raz nam to snad vyjde
a ktym dr- v tom"sukromnom platenom" som si vsetko robila sama a stale sa na teba pozeraju akoby sme tam boli 1x🙂 vravim neosobne. len o peniazoch.

kate77
7. nov 2008

hej to bude paráda...ved to nemusí byt hned buduci týžden...potom dohodneme

petka152
7. nov 2008

dobre ranko dievcence,

SISA : v nedelu dojdeme velmi radi, este sa spytam Petra ci nema nieco specialne na plane, co by nam v tom zabranilo, ale nic nespominal. tesim sa. noc bola hrozna, sara mala tu teplotu, kazdu hodinu hore aj dnes je nejaka rozladena. rano sa pokakala, to bol smrad...Inac ked sme pri tom vesteni, ja by som zasla kludne ku vestkyni, aj u ciganky by som si dala vyvestit. sisa a co to plavanie? ja som tak nerozhodna, rada by som sla do tych klanovic, ale to mame vela cestovania.

ANDRONA: nechystas sa nahodou do Prahy, ze by sme sa videli aj s tebou? ja som tu bud. tyzden a ten dalsi budeme na slovensku.Susik mala dobry napad, ze by sme sa mohli vypravit na vianocne trhy ked zacnu do centra. chvilu vonku pobudnut a potom sa zasit niekam do tepla. az teraz som si vsimla ze si tehotna, gratulujem, ako sa citis? teraz si asi v tretom, alebo v stvrtom?

sisa88
7. nov 2008

peta-o tom vesteni a tak to sa dohodneme..zatial ti poslem cez IP www mojej kamosky co som ti spominala ze som mala ist na kurz..ja uz len k niekomu komu verim, ludia su rozni, a nie kazdy to mysli dobre...takze ja si davam pozor.
ozaj pod do klanovic, ja sa pojdem zahlasit buduci stvrtok, tak ak to budete poobede tak budes mat celodenny vylet, dojdes ku mne a odtial pojdeme spolu a ja ta domov hodim.to neni problem.a jazdit musis zacat🙂))

androna- bolo by super ta poznat nazivo 😝

petka152
7. nov 2008

sisa mas pravdu, pojdem do klanovic a aspon sa rozjazdim trochu, to uz budeme mat hadam opravene to auto. Sisa divala som sa na tie recepty, tu nedostat Linu, tak ti donesiem zo slovenska, ak by si chcela aj nieco ine, daj vediet