Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

bambola
25. okt 2011

@barushkaaam drzim palce 🙂 velmi odporucam letne babo 😀
@yvetta
@lilliaan baby ak chcete jest tak kludne mozme aj do nejakej restiky 🙂 len ja sa malej nezbavim 😉 keby som mala ist bez malej tak najskor o piatej poobede

lilliaan
25. okt 2011

@barushkaaam
@yvetta
@bambola Ja tiez sa maleho nezbavim skor ako o 5pm 😝 😝
Inac teraz podla mna je najlepsi cas otehotniet 😀 😀 😀 Lebo sa babo narodi v juni/juli... A nemusite chodit ako velryba, ked je vonku +30C 😀 😝

bambola
25. okt 2011

@lilliaan tan tvoj aspon nebeha okolo 😀

bambola
26. okt 2011

@barushkaaam prisla som sa pozriet ako dopadli vysledky ranneho testu 🙂

barushkaaam
26. okt 2011

@bambola bohuzial negat. ☹ a testovala som tym s najvacsou citlivostou ☹

barushkaaam
26. okt 2011

@yvetta
@lilliaan
@bambola
Baby mozete teda o tej 13? a kludne mozeme ist aj niekde do restiky, ked chcete 🙂 poslala som vam vsetkym cislo na mna, dneska tu este budem, ale zajtra uz nie, takze keby sa nieco zmenilo, poslete mi prosim sms, oky? 😉

bambola
26. okt 2011

@barushkaaam nevadi 🙂 vsak nemusi vyjst na prvy pokus 😉

barushkaaam
26. okt 2011

@bambola jasne 🙂 buduci mesiac sa budeme snazit obden, budem pit cajik a brat FEMIBION a bol by v tom cert aby sa to nepodarilo 😉 😀 a na tehu test kaslem, buduci mesiac testujem az ked budem mat aspon 14 dni meskanie 😀 😀 😀

bambola
26. okt 2011

@barushkaaam pocuj ale vsak sa nesnazte, normalne si uzivajte 😉 nieze ho chudaka vystresujes na presny datum 😕 😅
inac neviem aky a co je femibion ale urcite nieco zbytocne drahe 😉 uplne staci obycajna kyselina listova 😉

barushkaaam
26. okt 2011

@bambola no ja presny datum ovu ani neviem, len tipujem podla hlienu...baby, co mi radili ten femibion, tak som kukala na nete, ze stoji 278 kc a je v tom baleni 30 tabiet.

bambola
26. okt 2011

@barushkaaam no neviem, nebudem radit ked sa nevyznam 😉 nam to vyslo na prvykrat a neplanovane tak nebudem mudra 😀 😀

lilliaan
26. okt 2011

@bambola @yvetta
@barushkaaam Nevadiiii, ono sa to podari 🙂 Naozaj najlepsie na to nemysliet a nestresovat sa. Vraj pomaha zmena prostredia, co mozem len potvrdit, sli sme na dovcu do Ceskeho Krumlova a ono sa proste stalo 😀 😀 To bol sok! 😀
Holky mne by viac vyhovovalo stretnut sa o 1.30 alebo o 2pm, lebo moj maly okolo 12h papa obed, uz prikrmy, a to pluje vsade okolo a ja mu musim spievat a tancovat, aby sa smial a sup lyzicka do pusy 😀 😀 inac mu zelenina moc nechuti no 😖 Tak na tu 1pm by sme nestihali moc, ale 1.30pm uz bude v pohode 🙂 🙂 I ja by som rada sla do nejakej restiky, nieco chutne spapat 😝 ale v zasade na to netrvam 😎

barushkaaam
26. okt 2011

@lilliaan oky, tak teda 1.30 pm, baby suhlasite?
inak zuzi ja som sa straaasne smiala, ked som citala ako malemu spievas a tancujes, aby papal, som si to velmi zivo predstavila 😀 😀

lilliaan
26. okt 2011

@barushkaaam 😀 😀 😀

bambola
26. okt 2011

@lillian @yvetta @barushkaaam baby a kde presne? lebo teda andel je velky 😀
inac nedaleko asi o dve ulice 😉 je taky podnik, velmi dobre varia 🙂 a isto mavaju aj denne menu a myslim, ze ked tam cez den zoberem malu tak to nebude taka tragedia (vecer by po mne asi kukali 😀 )

barushkaaam
26. okt 2011

@bambola Zuzka tu dala navrh, ze pred vchodom do obchodneho centra 🙂 tak neviem, ci ste s tym suhlasili s yvettkou, ci nie....mne je to v podstate jedno kde sa stretneme 🙂

bambola
26. okt 2011

@barushkaaam jaj, to som musela prehliadnut 😉 tak ok, keby nahodou prsalo tak pred vchodom zvnutra 😀

bambola
26. okt 2011

@yvetta @barushkaaam baby kedze nemate foto tak sa budete musiet prihovorit lebo pri mojom stasti oslovim uplne cudzieho cloveka 😀 ja budem mat maclaren golfac (na boku je velkym napis Maclaren 😀), hnedy a pravdepodobne fialovy fusak 🙂

barushkaaam
26. okt 2011

@bambola jasne, ten vchod zvnutra bude asi lepsi napad, nie ze tam niektora z nas pride skor a za tu chvilu prechladne ☹ predsa len uz zacina byt vonku dost hnusne a mne konkretne staci malo a som chora ☹

Takze baby vsetky zajtra o 13.30 na Andeli zvnutra vchodu do obchodneho centra (tam hned u vchodu su informacie, tak kludne niekde tam), cisla na seba mame keby nieco 😉 suhlasite s tym vsetky? 🙂

barushkaaam
26. okt 2011

@bambola ja som ti poslala ziadost o priatelstvo, tak ked ho potvrdis, vo fotoalbume mas jednu moju fotku 🙂 urcite ma spoznas podla nej 😉

yvetta
26. okt 2011

@barushkaaam @bambola @lilliaan - holky jasne suhlasim o 1.30pm na Andeli. Ja nemam fotku, ale dufam,ze Vas spoznam a ked nie tak zavolam...poslem teraz cislo do IP

bambola
26. okt 2011

@barushkaaam ja som si tu ziadost aj vsimla a potom ma nieco zabavilo a zabudla som na to, takze uz potvrdene 🙂
inac v obchodaku uz niesu zvnutra tie informacie 😉 ale teda tam niekde 🙂

lilliaan
27. okt 2011

super vecer to bol holky!! 🙂 🙂 🙂

bambola
27. okt 2011

@lillian @barushkaaam @yvetta ahojte, strasne ma mrzi, ze sme nedosli ☹ to vzdy ked sa na nieco tesim tak to takto dopadne 😒 s dietatom je to ale tak, clovek mieni , dieta meni 😉
mala v noci zle spala, lebo....no zubky ☹ a cele doobedie bola taka mrncava a len na mne visela (musela som ju nosit v manduce) cakala som co najdlhsie, ze ako sa to ukaze do tej jednej ale podarilo sa jej zaspat a nechcela som ju natahovat uz. spala krasne vyse troch hodin cize potom sa zobudila pekne vesela 🙂 aj ked vecer zase zle zaspavala, tak som zvedava na noc.

Zuzi, vecer? to ako dlho ste boli? 😕 a kde ste boli? vsak mi nieco napiste 🙂

bambola
27. okt 2011

myslela, som totizto povodne, ze ked mala zlu noc, ze mi zaspi skorej, rano vyzerala tak spavo ale nedalo sa jej, alebo ja som neschopna alebo co 😕 🙄 no proste uz aj ja som mala dost a ked zaspala tak sa mi aj ulavilo trosku 😔

lilliaan
27. okt 2011

@bambola @barushkaaam @yvetta Matka, to chaapeme, tesime sa na teba nabuduce 😉 Skoda Matky, ze ste nemohli dojst, ale mas pravdu: clovek mieni - dieta meni 😀 Boli sme na Andeli, cele poobede da sa povedat, o 8.10pm sme odchadzali 😎 Tedika si tato vyzdvihol a sli spolu skor domov... Jaaj, Teo bol dnes umrncany, lebo on rad sa plazi a v restike nemohol 😝 😝 Tak snad baby este stale po detoch tuzite 😀 😀 😀 Lebo moje kolegyne z prace mi povedali, ze moj syn je ich najlepsia antikoncepcia 😀 😀 😀 Teraz si to googlosim,, ale uz pojdem chrapat 😅 papaa

bambola
27. okt 2011

@lilliaan no to este nevideli nasu Maťu az po tom ich prejde chut na deti 😀 tak ste sa mali super a este viac mi to prislo luto, keby som vedela, ze ste tak dlho mohla som malu nechat tatikovi a dojst ale zase by mi to nedalo ked je taka mrncava a maminkata mu ju tu nechat placucu

yvetta
28. okt 2011

@lilliaan - na mna posobil Teo uplne kludny, obcas trosku mrncal, ale ja som videla aj horsie deti 😀 este ma co dohanat, aby nas odradil 😀
@bambola - dufam,ze sa nabuduce uvidime
ja bezim - idem ku kamoske co ma rocneho chlapceka tak sa tesim som ho nevidela 3 mesiace 😀

barushkaaam
28. okt 2011

@lilliaan
@yvetta
Zuzi a Ivet vy dve prepacte, ze som Vam vecer neodpisala na sms. Stretla som susedu vecer a ze reku pokecame, tak sme kecali a kecali dllllho predlho, tak som potom vas uz potom nechcela rusit sms 😉 inak mne sa to stretko tiez pacilo, niekedy to musime zopakovat 😉 A Zuzi mne Teo prisiel tiez v poho, takze na mna asi ako antikoncepcia nefunguje 😀 😝
@bambola no veru vcera sme sa s babami zakecali, tak sa stretko trosku predlzilo 😀my chapeme ze si nemohla, nejake stretko urcite este zorganizujeme a potom sa na teba tesiiiiiiiiime 😉

bambola
1. nov 2011

ahojte 🙂
ako sa mate? nikto sa neozyva 😕