Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

zittka
15. júl 2008

a fotky z dovoleniek sú prekrásne

betka007
15. júl 2008

AHojky, Katka pisala, ze vas vsetky zdravi. Sms o narodeni malej mi pisal jej manzel, lebo Katka rodila nakoniec cisarom, ale ze ju dr. nechala, nech si to skusi normalne a potom, ze z toho bol cisar. Je grogy :o).

Katka vela silo prajem 🙂

lullka30
15. júl 2008

ty jo, to ju nechali trápiť sa rodiť normálne pri takej váhe? Chuďátko....ešte, že to už má Katka za sebou a to najkrašie pred sebou 🙂 už sa teším, až sa s nimi stretnem, asi to bude za dlho...

lullka30
15. júl 2008

Baby, na ten budúci týždeň by sme sa mohli stretnúť...potom tu budem až po 17.8.- budem totiž na Slovensku huráááááá 😀 😀 😀

ikka
15. júl 2008

Ahojte maminy,
dufam, ze si na mna este niektore pamatate...lebo som tu uz velmi dlho nebola. Teraz som zrovna natrafila na fotky susik z Italie, tak si hovorim, ze nakuknem aj sem do temy 🙂 A natrafila som tu akurat na taku krasnu novinu...super gratulujeme katke, nech sa rychlo zotavi a mala Elen ma teda fakt super miery 🙂

Videla som tu nieco o stretku, rada by som sa aj ja niekedy pridala...nemam to do Prahy az tak daleko 😉
Baby ako ste cestovali na dovcu do Talianska resp. do Chorvatska. Autom a na noc? Lebo mi tiez uvazujeme, ale neviem, ci by to mala prezila tu cestu...predsa len tolko hodin 😒

lullka30
15. júl 2008

Ahoj Ikka, my sme boli tento rok v Itálii a cestovali sme na noc a nemožem si to vynachváliť. Natalka skoro celú cestu prespala, len pár krát sa prebudila, cucla si čajíku a spala ďalej. Cesta nám trvala 8.hod a to by určite cez deň bol pre ňu problém, velmi dlho v autosedačke nevydrží.Ale je to asi individuálne, záleží od detičiek

ikka
15. júl 2008

lullka dik, no tak celkom sme zvyknuti, ked cestujeme na SK, ze tu cestu nejak zvladame, ale tiez planujeme zatial Italy a na noc...tak asi to aj tak dopadne 🙂

lullka30
15. júl 2008

na SLovensko cestujeme do Nitry a to nám trvá cca 3.5 hod, takže sa to dá zvládnuť aj cez deň
Myslím, že Susik išli do Talianska cez deň a v pohode

ikka
15. júl 2008

my cestujeme do Ziliny cca 5,5h 😖 vzdy v takom case, ked ma mala spat 😀

lullka30
15. júl 2008

my vždy vyrážame ráno a Natalka prespí max 1.hod a potom jej musím robiť všelijaké opičky alebo sa hrá s hračkami, ale takým štýlom, že ich rozhadzuje po aute a ja ich musím zbierať 🙂

ikka
15. júl 2008

no to poznam, u nas je to to iste 😉 vsak su skoro rovnako stare...Natalka je junova alebo este majova?

lullka30
15. júl 2008

narodila sa 11.6.
dnes už končím, dobrú noc

ikka
15. júl 2008

dobru 🙂 tiez idem hajat

susik77
16. júl 2008

ahojte, my sme sli tam po polnoci, naspat cez den. v noci sa mala vobec nebudila, cez den sme robili prest. po hodine a pol, v graazi -v rakusku na 1.5 hod. prechadzku 😉

betka007
16. júl 2008

ahojky, my sme cestovali do Chorvatska autom, robili sme prestavky, ked sa Laura zobudila,aby sme ju prebalili a krmili sme ju pocas jazdy v pohode. Vecer sm,e prespavali v Slovinsku a rano sme sli do Chorvatska dalej. Po ceste boli kolony, havarky... Des. AUtom nikdy viac 🙂

betka007
16. júl 2008

ikka ahojky, samozrejme, ze sa pamatame, len neviem, co si sa tak dlho neukazala, hm? Vy uz byvate na Slovensku??

susik77
16. júl 2008

betka:ja si zase neviem predstavit cestu s vercou lietadlom...neviem, kam by sme natrepali vsetky nase veci 😎 😀

betka007
16. júl 2008

zuzka 😀

susik77
16. júl 2008

mato hovoril, ked sme sli pre mamu, ze si moze zobrat maximalne bikiny 😎 😀
ale dalsiu dovcu k moru by som uz chcela tiez letecky-az ked budeme bez kocika 🙂
moj dalsi ciel je Francuzsko 🙂

zittka
16. júl 2008

ahoj, my tiež plánujeme dovču do Chorvátka autom na noc. Verím, že to bude v pohode

ikka
16. júl 2008

Ahojte, tak to je super, ze ste tak pozvladali cesty 🙂
Betka nie nie, my sme stale v cr v Koline, muzik tu ma pracu no a ja som od neho trocha zavisla momentalne 😉 😀
Susik presne, keby sme sli lietadlom, tak tiez neviem ako by som nas zbalila 😅

katmi
16. júl 2008

betka aha.. tak ty si to mala jednoduchsie.. ja to musim nejak vyriesit kvoli malej.. len si to neviem dost dobre predstavit 😔

bianca to je co? ze jak sud 😅 naozaj ti ten ultrazvuk odporucam..je to neskutocny a nezabudnutelny zazitok..

susik77
17. júl 2008

ahojte, prave som si urobila radost 🙂 objednala som darcek malej k 1.narodkam" http://adamkova-monika.takeit.idnes.cz/chicco-q...
malo bz to bzt do 3 rokov, tak sa to vzplati, bude aj pre 2.mimi 🙂

betka007
17. júl 2008

Jeej Zuzik, my sme tiez uvazovali o takom niecom 🙂

susik77
17. júl 2008

ahoj betka 🙂 len neviem, ci sa to bude dat pouzivat aj vonku 😖 asi len doma 😎

betka007
18. júl 2008

Cus baby, krásny dník vám prajem 😎

Zuzka, vobec netusim, my sa chytame do detskeho raja pozriet detske stolicky, tak poklukam asi aj po odrazadlach

susik77
18. júl 2008

betka: davajte si pozor, niekt. odrazadla sa daju pouzit az od 18-24 mes.-vyberte take, co sa da od roku, aby laura dociahla na zem 😉

bertica.h
18. júl 2008

ahojte..možem sa k Vám pridať?
😅

betka007
19. júl 2008

bertica ahojky a vitaj 🙂

betka007
19. júl 2008

Inac, som teraz volala s Katkou, maju sa fajn s malou Elen, uzivaju si jedna druhu 🙂 , manzel im robi spolocnost. Vsetkych vas pozdravuje 🙂