Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

betka007
6. jún 2008

ahojky, kde ste?

rano som bola slaurou pri dr, ma zase zapareny zadok,ale ako........... Dali jej pevaryl mast proti plesniam a kvasinkam. Brali jej vyter zo zadku, boli sme jej dat odobrat krv, ci nie je alergicka na mlieko a lepok.... A do toho sopli, ma zachvaty kaslu, nechce sirupy..stale place. Hrozne. V pondelok mame doniest vzorku mocu.

Zajtra chceme ist na rodinny vylet do Litomysle, ze tam prespime a v nedelu domov, nech trochu zmenime prostredie 😒

susik77
6. jún 2008

betka: chudatko-to vyzera na zubky 😎 my sme si zazili neco podobne. verca chcela ten sirup len v noci, ked bola ospala.
boli sme si sadnut s katkou na kafco na chodove, bolo super.
uzite si litomysl 😉

betka007
6. jún 2008

o jak vam fajne, aj ja by som s vami sla na kafco 🙂.. Myslis Zuzka, ze to su vsetko zubky? Kiezby 😒

betka007
6. jún 2008

zuzka, dr mi dala na skusku sudocrem, ze to mam pouzivat, stale ked sa laure zlepsi pindulka a zadocek. Mas s tou mastou nejake skusenosti? Co ste to vtedy davali Verce? Doporucila nam zmenit plienky. Z pampers na Bambolino a nepouzivame ani obrusky iba cistu vodu

kate77
6. jún 2008

Cauteee,ta už i ja som sa dostala k netu....Hej hej..Zuzka išla na nákupy na Chodov..ta som bola i ja🙂..je to blízko ta fajne...som si vyskúšala kočárkování-ja tlačím do jednej strany a kolečka idú do 2. strany..ehm...
Kebyže sa vám ešte chce príst na Chodov ja budem len rada!Dajte vediet a pojdeme na kafčo a pokecáme...Mne už je tažko íst daleko metrom-kvoli počasiu..to ma unavuje..
Beth...ta v takom hice sa nečudujem,že ste zaparené..ved to i my by sme boli kebyže musíme mat pelenky 😲

susik77
6. jún 2008

betka: sudokrem je super, tiez pomohol, ked mala verca vpredu na jaskynke zaparene a vyrazky. Asi za 3 dni uplne v pohode 🙂 Odvtedy ho pouzivame stale 🙂 Ja som vtedy zmenila obrusky-Pampers na Niveu 😉

betka007
8. jún 2008

zuzka a kae plienky pouzivas?

susik77
8. jún 2008

betka: DM babylove, ale tie fial. tesco asi lepsie saju 😉

betka007
8. jún 2008

aha, nam zase doporucila dr Bambolina

susik77
8. jún 2008

to nepoznam-to su latkove?

betka007
8. jún 2008

nie,predavaju ich v lekarni

susik77
9. jún 2008

aha, to vobec nepoznam...aku maju vyhodu?

betka007
9. jún 2008

Zuzka, vobec netusim. Uz raz nam to dr odporucila, pouzivali sme ich a potom sme sa vratili k pamperskam. Dnes som bola na Narodnej Triede kupit Laure tie sacky na moc, lebo dr nam dala 1ks a Laura sa pri tom pokakala, moc sa tam vobec nedostala.... Takze to budem skusat dnes odchytavat. Mohli by sme dat stretko na kafco, co? Mozem kludne dojst na Chodov. Katka prides? Kto s aprida? 😎

susik77
9. jún 2008

betka: super 😉 mozem tento tyzden tak stvrtok, piatok, mozno v stredu, uvidim...

kajacz
9. jún 2008

Ahojte dievčence, tak sa po dlhej dobe ozývam. Dnes som úspešne ukončila vysokoškolské štúdium. 😵 Bola to teda poriadna fuška. 🙄 Vytiahla som si jednu najtažšiu otázku 😖 , aj komisia to uznala... 😕
Učila som sa vkuse asi posledný mesiac, Šimon za ten čas stihol mať zápal priedušiek, zápal stredného ucha a nakoniec(snáď) 6.detskú nemoc. Takže som si užilla. Inak máme strašné noce, je vkuse u prsu a budí sa tak 10x za noc... 😒

betka007
9. jún 2008

Kaja gratulujem 🙂, co si si vytiahla?

kajacz
9. jún 2008

ahoj betka- vytiahla som si výzkum v oše 😒 a bezvedomie, z psychologie starý človek ako pacient
A ty ako prijímačky?

betka007
9. jún 2008

jajaj, neprijali ma. ale ani sa nedivim, kedze som nevenovala ziaden cas na pripravu. uz si mala aj obhajobu prace?

kajacz
9. jún 2008

Škoda, že ta neprijali...obhajobu som mala dnes predtým ako som začala odpovedat...teraz už len to príjemné 15.7 promocie v Prahe

susik77
9. jún 2008

kajacz: gratulujem 😵 to musi byt super pocit 😵 si to pamatam, moje promocie 🙂
betka: tak stvrtok mi uz neco prislo do toho, tak prip. v piatok sa mozme stretnut 😉

kajacz
9. jún 2008

dakujem susik 😵

lullka30
9. jún 2008

AHoj baby, tak by som sa rada s Vami stretla, ale v piatok v noci už odchádzame do Itálie, takže budem baliť
Zuzi, vy kedy idete na dovolenku?

kate77
9. jún 2008

Zdravím,Kaji blahoželám ...jej promocie,to pekná udalost,taká doležitá ..aspon my sme to tak vnímali,že pekne obliect,učitelia mali tie ako sa to povie taláte..
Ja idem zajtra do nemocnice na kontrolu..tak potom..povedzte kedy dorazíte na Chodov🙂Lucka užij si dovču,snad sa teda niekedy konečne i s tebou uvidím🙂
Tažeee?V piatok?

androna
autor
9. jún 2008

kaja tak to velka gratulacia.
dievcata my v piatok uz mame ine plany tak snad niekedy inokedy.i minule stretnutie sme teda presvihli.skoda.

betka007
10. jún 2008

katka, zuzka, piatok na chodove hej?

baby polepsite sa , nech sa uvidime konecne, ne? 😀

lullka30
10. jún 2008

ja vám budem celú júl k dispozícii 😀

kate77
10. jún 2008

Dnes som bola už na kontrole v porodnici...taaa doktorka sa netvárila nadšene z velkosti mojho mimča...jej prvá otázka tiež bola,či jedno?Teraz má vraj 3,4kg,a že to je vraj moc-skúmala či beriem vitamíny ta ja že tak pred mesiacom som prestala-ta ste mali vidiet,že vraj to sa nesmie už od 6.mes.brat..dalej,že aký velký muž je sa pýtala..no som si pripadala jak... Dúfam,že to teda nejak zvládneme...
Dobre v piatok na Chodove..kedy ?

susik77
10. jún 2008

katka, neboj, si v poho 😉 mne dr. predpovedal mimco 3.6 kg a mala aj mala 3.69 a porod nebol taky hrozny 😉
tak v piatok na Chodove o 10.hod. moze byt?
lucka: my ideme do Bibione 5.7. do 13.7. ale predtym esteideme pre moju mamu na sk a potom ju znovu hodit domov 😉
betka: vy kedy idete do Chorvatska?

kate77
10. jún 2008

hej pre mna o 10:00 može byt...

lullka30
10. jún 2008

tak by sme sa ešte pred vašou dovčou mohli stretnúť, to možno ešte aj Katka bude 2 v 1
Baby, zajtra má Natalka1.rok 🙂 - je to fakt neskutočné, že ako ten čas rýchlo letí. Presne pred rokom som už bola nervozna v porodnici a čakala som na 8:30 hod ráno, keď som mala naplánovaného cisaře