Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

sisa88
11. dec 2008

katka- s tym cumlikom je to na tebe..ja uz neviem tie mudre- co mudra to nazor, takze si myslim,ze ty ako matka, ked pojdes na to citom a intuiciou nic neskazis..ak ho bude chciet OK, ak nie, tak by som to nesilila..eli cumel nemala lebo nechcela a ja uz sa neunuvat ho skusat davat.na co.

kate77
12. dec 2008

ja jej ho strkám..ale nechce..stále len palce cmúla...
Idete na Vianoce na SR,či už všetky pekne v Prahe s rodinkou?my sme vždy chodili na SR..ale teraz asi zostávamw...

susik77
12. dec 2008

my sme min. rok nesli, este sme nemali vercu v pase. tento rok ideme 25.

betka007
12. dec 2008

cus baby, konecne sa hlasim aj ja na chvilku. Laure lezu zubadla, place, teplotuje a ma srajdy. Bola som s nou pri dr. brali jej ster z dupy a v utorok ideme na kontrolu. Davam jej calgel a nurofen a je to lepsie, dnes bez teploty, srajdy sa upravili. Hore ma 5 zubov z toho 2 stolicky a dole 3 😀 . Inac, pohoda. Vianocna nalada u nas panuje od zaciatku decembra. My sa na slovac chystame hned po Novom roku a tesime sa 😀

sisa88
12. dec 2008

ahojte

ja ostavam v Ph, my sme sa nacestovali pred svadbou a pocas tehu dost, stale na D1, takze teraz pokial nevylzeu zubajdy a nebude chodit, nikam nejdem 😀 celkom sa tesim ze po tych zhonoch posledne 3 roky budeme konecne na 1 mieste.
beti- tak to mas super, my mame zuby 6- hore 4 a dole 2 a idu dalsie..

lullka30
12. dec 2008

my tiež tento rok ostávame v Prahe, v zime ma na D1 nikto nedostane. My to vždy striedame tak, že bud ideme my na Slov, alebo naši prídu do Prahy, ale tento rok ostanú všetci doma. V Nitre sme boli v novembri a pojdeme zase až na jar

lullka30
15. dec 2008

Jeeeee Betka pridala foto,Laura je zlatá 🙂

betka007
15. dec 2008

ahoj Lucka, hej dala som nejaku aktualnu fotku 🙂

lullka30
15. dec 2008

a má krásne blonďavé vlásky

betka007
15. dec 2008

Lucka dik, je cela po manzelovi, ked bol malicky, tak bol blondacik, v puberte mu to ztmavlo trosku 🙂. Neiem ako Naty, ale Laure rastu vlasy pomaly. Ma ich riedke, jemne... ako ja
😒

lullka30
15. dec 2008

Natal zase rastu rýchlo, síce ma ich jemnučke,ale ma ich dost

betka007
15. dec 2008

Naty je tiez blondava 🙂

kate77
15. dec 2008

My vlasov tak po skromne,to kedy ich bude viac?Zuby máme 2.Keby sme stihli kupit auto,tak na vianoce pojdeme na sr..ale ked busu blbe cesty,tak nie-min.rok sme búrali..presne na ceste z Vianoc už do Prahy..tak klllzko bolo!to som bola už tehu s Elen...
Hej s tými zubajdlami..to dokedy rastúú?
Dnes som bola so segrou i s El na Chodove..mi vykupili zimne boty,potom sme dali kávu..taaa Elen čumela na svetielka a okolitý svet s velkým záujmom..ale ked sa obliekame von,hruuuza-řve jak tur!!

lullka30
15. dec 2008

Katka, Natalke vyrástli prvé zuby v 6.mes a teraz ich má 16.ks ( má 1,5 r)chýbajú len už len štyri,ale tie majú čas vyrást až tuším do 3.rokov

zittka
16. dec 2008

ahojte všetky

my máme tiež málo vláskov a jemných. ale nerobila by som teraz z toho unáhlené závery. Janku som nedávala nikdy strihať, tiež mala jemné vlásky a málo - ako Markétka a teraz jej ich každý závidí.
zúbkov máme14, chýbajú nám spodné očné zuby a druhé stoličky.

petka152
16. dec 2008

ahojte,

my sa chystame domov 25-teho. dufam ze cesty budu dobre. vlani sme tiez tak sli,skoro rano a nebola vobec ziadna premavka, tak uvidime. u nas zuby ziadne, uz cakame kazdu chvilu a stale nic.

sisa88
18. dec 2008

baby caute

chcem sa spytat predovsetkym vas s vacsimi detickami, co u zchodia. moja eli sa uz zacina dvihat takze myslim,ze otazka par dni, co sa postavi🙂 ale otazka znie:
je lepsia ta postel, ktore moze pridrziavat- myslim ohradka? ja mam klasicku postielky s mrezami a ona v nejd vlastne vobec nie je, mam ju ako kulisu v kuchyni, uplne zbytocne, tak rozmyslam, ci sa mi oplati kuopit tu umelu ohradku ci postel, je to rpedsa lne nizsie a mozno aj lepsie..ako s tym mate skusenost a pripadne nemate ju nahodou niekto doma a chcete sa jej zbavit?pekny vecer, S.

susik77
20. dec 2008

Ahojte 🙂 my tu mame svokru, tak sme dnes boli v kine a na obede v pizerke 🙂
a mam par noviniek: verka chodi sama-dokonca aj v papuckach 🙂 pije sem-tam z hrnceka a posl. novinka v mojom pase 🙂 vianoc. darcek 😵

sisa88
20. dec 2008

susik- blahozelam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😎

lullka30
21. dec 2008

Susik, mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc blahoželám a držím palce nech je všetko ok, to máte ale krásny vianočný dáreček 😉

androna
autor
21. dec 2008

zuzka tak to je fajn ze vam to vyslo.gratulacia 😎

susik77
21. dec 2008

dakujeme 🙂 som strasne rada, ze mi vobec nie je zle-ale mozno aj to bude 😖
krasnu nedelu vam prajem 🙂

kate77
21. dec 2008

vauuuuu...to je vela noviniek..zuzi blahoželám...
my sme tiež boli v pizzerke..u nas je to rarita,lebo konečne si aj my možme vyliezt z domu a nemusí spat..čumí..a my nepijeme ani z hrnčeka,ani pítka,ani flaše☹..myslím čaj...)

zittka
22. dec 2008

ahojte 🙂

susik - velikááánska gratulácia, nech krásne rastiete 😉

betka007
23. dec 2008

Krásne a požehnané sviatky vianočné prajem

zuzka gratulujem 😀

androna
autor
23. dec 2008

Stastne a vesele vianoce a rozžiarene očička vašich deti 😵 😵 čiek

sisa88
23. dec 2008

Aj ja sa pripajam a zelam Vam krasne vianoce v kruhu najblizsich, najmilsich, najmensich a vsetkych milovanych. 😀 😎

lullka30
23. dec 2008

Babulky, prajem Vám krásne Vianoce, hlavne nech sú detičky zdravé a poslúchajú maminky 😉

susik77
23. dec 2008

Ahojte, aj ja vam prajem krasne prezitie vianoc s vasimi najblizsimi 🙂
My sme sa rozhodli nakoniec necestovat na sk, hlasili ze bude mrznut...tak mama pride k nam v januari 🙂

kajacz
24. dec 2008

Veselé Vianoce chcem Vám priať,
aby človek človeka mal viacej rád,
aby človek človeku viac šťastia prial,
aby ten nový rok za to stál...

Prajem krásne prežitie vianočných sviatkov...