Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

susik77
8. aug 2007

caute, idem dnes do poradne, tak som zvedava, ci sme trochu pokrocili 😎

musko
8. aug 2007

Ahoj!
Tak Ti držíme palce. Možno si Ťa tam už nechajú 😉 . Veľa šťastia!!!

susik77
8. aug 2007

musko: ak bude vsetko ok, nenechaju, asi az od pondelka...Ale diky 😉

musko
8. aug 2007

No, veď uvidíš. Tašku máš doma určite nachystanú - keby dačo - manžel Ti ju doručí. Kde budeš rodiť?

susik77
8. aug 2007

v Podoli, dufam 😎 ak nebude stopstav

musko
8. aug 2007

Ta dúfam, že nie. Čítala som samé chvály - tak dáš vedieť. Opatruj sa a vezmi si pitie - v tom hice potrebuješ doplniť 😵

kajacz
8. aug 2007

ahojte- tak sa hlásím po kontrole, v piatok ráno idem na príjem na vyvolanie porodu, slúži moj dr.tak som rada, inak mne nerobili UZV od 30.týždna, takže vobec neviem odhad váhy, každý mi rozpráva, že mám malé brucho...tak uvidíme

musko
8. aug 2007

Ahoj kaja!
Mimčo sa naľaká a pojdete skor 😀 😵 . A kde budeš rodiť Ty? Tak držím palce!!!

kate77
8. aug 2007

Ahojte ..len som Vám chcela dát vediet,že som sa minulý týžden zo štvrtkovej poradne už nevrátila-prišla som o mialú..som teraz velmi smutná,tak nevládzem o tom písat..včera ma pustili z porodnice.Katka

musko
8. aug 2007

Ježiši, kate, je mi to strašne, strašne ľúto....... Keby si niečo potrebovala, daj vedieť, rada pomožem, ako budem mocť..... Fakt mi je to ľúto! Opatruj sa a myslím na Teba!!!! Andrea

susik77
8. aug 2007

Katka, je mi to tiez strasne luto, napis, alebo zavolaj, ak by si si chcela o tom porozpravat 😔

betka007
8. aug 2007

androna : ja som vcera za cely den citila asi 4 pohyby, tak som podvečer cinkla do Podolí a sestrička povedala, že nech dojdem, že mi natočia CTG. Tak sme tam prišli okolo 19tej a už to vyzeralo, že si ma tam na noc nechajú,ale potom sa to rozpohybovalo a bolo to ok. Odchadzali sme niečo po 21:30, celkom dlho sme tam boli, ale hlavne, že už je to OK. Dnes som bola na kontrolný CTG a USG. Tiež ok, som kľudna a mala už zase kope. Vraj to mohlo byť tým, že je teraz tak teplo.

vachovka : ahoj krajanka 🙂 , mile takto niekoho stretnúť. Dovolila som si popozerať si tvoj album, či ťa náhodou nepoznám,ale eeee. Za to bábo máš nádherné, veľmi pekné fotky 🙂. Hej, s Askou sa kamaratime 🙂 . Inač ja som dnes 40+0tt , koník mi ukazuje tt podľa PM, ale dr sa spoliehaju na sono a podľa sona mam termín dnes. A furt sa nič nedeje 😠

susik77
8. aug 2007

betka: aj mne dopadol ultrazvuk ok,oznamili mi, ze podla USG ma mala 3340 gramov, co ma milo prekvapilo 😀 cakala som tak 4 kila 😀 😎
monitor tiez velmi dobry 😉
to bolo super, ze sme sa tam stretli 😉

betka007
8. aug 2007

susik : ahojky , uz si doma? ani som sa s tebou nestihla rozlucit v Podoli, isla si hned po mne. dr, bola dobra, že? My sme ok, podla usg važi mala 3242g, asi z nej bude macik

vachovka
8. aug 2007

susik nechcem strasit ale mne doktor tiez v piatok povedal ze mala ma 3500 a v nedelu sa mi narodila a mala 4350 docela zaberacka to bola.

Baby ja vam tak zavidim budete mat take malinke miminka.Vcera som kukala na kamoskinho maleho ma 2.tyzdne a prislo mi to ze to ani neni pravda ze aj moja bola taka.To tak rychlo uteka.Ach jaj.

betka007
8. aug 2007

kajacz : z maleho bruška si nic nerob, mne sa moje zda tiez male oproti niektorym inym mamickam no a vyzera to tak, ze budeme mat celkom velkeho drobca 😉

betka007
8. aug 2007

susik : to stretko super, že? take neplanovane 😉 a nahodne . No vidíš, tak aj tebe to dopadlo dobre, teším sa s tebou. No a čo ti povedali? Do kedy ťa tak nechajú čakať?? Ja idem na kontrolu v piatok ráno

betka007
8. aug 2007

kate : Katka, mňa to uplne zaskočilo, je mi to úprimne ľúto. Nechápem ako sa to mohlo stať. Drž sa moja, ak by si náhodou niečo potrebovala, daj vedieť ☹ .

susik77
8. aug 2007

betka: noo, ja idem na monitor rano na 9 hod. A na kontrolu potom v stredu.
vachovka: ja viem... 😎 kolegyni 2 dni pred porodom povedali, ze mala ma 2800 gramov a porodila 3600 g mimco 😀

kajacz
8. aug 2007

kate- aj ked ta nepoznám, je mi to velmi luto ☹ drž sa...

lullka30
8. aug 2007

Kate, je mi to strašne ale stašne lúto ☹

kajacz
8. aug 2007

musko- rodit budem u nas v nemocnici, pracujem tu skoro 5rokov, tak mám aj nejaké výhody- manžel u porodu zadarmo, nadštandard zadarmo, neomezené návštevy...asi by som bola hlúpa íst niekam inam 😎 akurát dúfam, že si neurobím hanbu a nebude sa o mne po špitále hovorit:,,tá slovenka bola ale hysterická!a tak strašne kričala!" 😅

susik77
8. aug 2007

betka: to je fajn, ze aj vy ste v poriadku 😉 mozno sa stretneme v porodnici...mame na seba cislo, tak potom napis sms-ku 😉

kajacz
8. aug 2007

betka- nič si z toho bruška nerobím, ani u prvého syna som nemala velké brucho, ale vtedy som sa bála, že bude malý a mal 3kg...teraz si myslím, že to bude podobné...i ked druhé deti su vraj vačšie.. 😕

susik77
8. aug 2007

kajacz: to mas dobre 😉 a myslim si, ze s tymi reakciami sa pri porode pocita, nie? Vsak nebudes rodit ako Stepfordska panicka-s usmevom na tvari a make-upom 😀

kajacz
8. aug 2007

susik- normálne som dnes rozmýšlala, že ked pojdem v piatok na to vyvolanie, či sa mam namalovat, inak vyzerám staršne 😀 tie indukované porody su zvyčajne dost rychlé, aby som sa stihla odmalovat 😅

betka007
8. aug 2007

kajacz : no ja som tiež zvedava , že ako veľmi sa trafili s tou vahou 😀 , nech ti to v piatok dobre dopadne 😉

susik77
8. aug 2007

aha, ten make-up som ale myslela len zo srandy 😀 😎

betka007
8. aug 2007

kajacz : ja by som zvolila decentny make up, tiež vyzerám bez neho ako lochneska 😀 a stale si prredstavujem, ze v akom stave budem , ked to na mna pride..

betka007
8. aug 2007

susik : takže ty ideš na kontorlu zajtra - ctg a potom zase poradna o týžden? to je uz na nervy, nie?? boze , ako vidim, mna caka rovnaky postup ako u teba