Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

zittka
5. máj 2008

ahoj všetkým, dlho som sa neukázala, u nás nič nové. sme veľa vonku, tak na net moc času nie je. pekný dník 😉

betka007
18. máj 2008

Čavky baby, nejako sme zamrzli 😀 , to bude tym ako bolo vonku krasne, my sme teda dost cavargovali 😀.
V piatok som bola dat Laure nastrelit nausnice, velka caja je z nej 😀

susik77
19. máj 2008

ahojte 🙂 betka: pozerala som, ze predavas inglesinu 🙂 my nechavame pre 2.baby 😉 a myslim, ze v zime sa s golfkami nikam nedostanem 😎
my sme v stredu boli s mmem a simonkom skoro cely den na vysehrade, bolo super, mali si pokecali 🙂
ja chcem dat malej tie nastrwel. nausnice zase dole po 2 mes. a neviem ako 😎

betka007
19. máj 2008

teda mne ten konik blbne

betka007
19. máj 2008

uz som tu pisala pred chvilou a nezverejnilo to

susik77
19. máj 2008

ahoj betka, uz aj ja som tu 🙂

betka007
19. máj 2008

zuzka ja chcem predat hlboky,lebo mame malo miesta na chodbe, chceme tam dat sportovy. keby nahodou niuekedy bolo druhe dieta, tak kupime novy 🙂

susik77
19. máj 2008

mala ma teraz novu zalubu: papa vsetky spinky po byte. preto jej davame dudlik-ked pocujeme, ze vypluje, hned bezime za nou, co chce zase spapat 😎

betka007
19. máj 2008

😀 aspon nemusis upratovat

susik77
19. máj 2008

no, vsak jej hovorime, ze je nasa prachovka 😀
betka, prave sa mi podarili nasadit malej nausnicky-nase, zlate a zapnut 🙂 dufam, ze neprijde socialka, plac sa ozyval po celom sidlisti 😎

betka007
19. máj 2008

😀 zuzka neboj, ona si zvykne a isto sa to zahoji 🙂

susik77
19. máj 2008

dufam...na dnes mam dost, 😎

betka007
19. máj 2008

to verim 🙂a davala si tie vase nausnice do liehu na 24 hod? nam hovoril dr, ze mame dat predtym, nez nasadime

susik77
19. máj 2008

aha-to som nevedela...
ale aspon som jej dala teraz na usi framykoin a pretocila nausnice, asi jej ho budem par dni znovu davat

betka007
19. máj 2008

uvidis, ci to pomoze

betka007
20. máj 2008

Cawes baby, ako sa mate?Pekny dnik 😎

susik77
20. máj 2008

ahoj betka, dnes som bola asi na tej vasej polikl. u koznej. nechodila si na revolucni? ja som bola dat si skontrol. znamienka a ona ma zase drezirov. kvoli mojmu atopic. ekzemu 😎 mam tam ist za tyzden na kontrolu.
ze vraj riad ma v rukach umyvat manzel, aj prat no a Mato povedal, ze on ma tiez zakaz od svojej alergologicky 😀
tak to zostava na Vercu 😀 😎

betka007
20. máj 2008

Ahoj Zuzik, ja som v Revolucnej bola iba raz s Laurou pri pediatricke, co som tu uz spominala, ze bola mimo, zahuleno v ordinacii,ona sama modrina a vyzerala ako ozrata... Inac chodim s Laurou na polikliniku Palackeho je to medzi Vaclavakom a Narodnou triedou - mame tam kalmetizačnu sestru a boli sme tam na ORL nastrelit nausnice. Dokotorov mame rozne po Prahe 🙂. Ale s tym riadom je to dobre 🙂.. Skus pouziavt gumove rukavice, moja svokra a svagrina to tak robia odjakziva, lebo maju suchu pokozku 😎

zittka
20. máj 2008

ahoj dievčatá 😉

betus - gratulka k náušničkám

Zuzi - to je zaujímavé s tým riadom. ja by som to v rukaviciach nezvládla, ale skús to

čo robíte celý deň keď prší? my už sa tešíme, až bude zasa slniečko

kate77
20. máj 2008

Ahojte baby,zas po dlhšej dobe ozývam🙂 to viete-pracujúca trieda!!🙂Ale už meliem z posledného,tento týžden je moj posledný v práci,už sa len flákam-školím a ja už nič nerobím....už som taká guľa...Takže ked bude zas pekne,dajte vediet,či niekde nezájdeme,trebárs i na ten Vyšehrad Zuzi,-Betka,bo čo budem doma robit?Zatepluju nam bytovku,tak z každej strany lešenie,vrtanie..hrůza
Zittka ta ked prší,by som len spala🙂 a kukala TV🙂 ale pri detoch je to asi iné... 😲
No a tie naušnice,to se nedá tak,že rýchlo sa nastrelia a je to..či to davaju len take bodaj jake a potom ich musíš vymenit?

susik77
21. máj 2008

ahoj katka 🙂 tak si uzi posledny tyzden v praci 🙂 mozes prist potom kuki k nam a zaexperimentovat si na verce 😎 inak, ten vysehrad by bol fajn, prip. chodov, al. obed al. kava na budejarne🙂
tie nausnicky nastrel. su provizorne, do mesiaca sa maju vymenit za vlastne.

betka007
21. máj 2008

Ahojky 😎 , tak ja som s Laurou v takom hnusnom pocasi doma, ale ak chvilu neprsi, tak svokra ide s malou na prechadzku.

Katka ahojky 🙂my sme museli u Laury cakat s nastrelenim nausnic, nez bude celkom zaockovana a az potom no a nausnicky ma z titanu - vraj je to lepsie ako chirurgicka ocel a tiez to mame po mesiaci vymenit za tie nase..

Zuzka suhlasim s tebou, ked bude krasne urtcite vyrazime von, sportak je lahky, takze uz nemam problem cestovat metrom. I ked minule som sla s Laurou na Budejovicku za Martinom do prace a ako som tak dvihla kociar hned stal u mna mladik, ci nechcem pomoct a ja ze velmi rada 😀 😀 😀 . Ked sa nukal, som ho vyuzila hned 😀

susik77
22. máj 2008

ahojte.
betka: uz sa tesim, az vyrazime. inak, aj ja som vzdy rada, ked mi niekto pomoze s golfkami do metra 🙂 aj ked to sama zvladam, ale ked sme plne nalozeni-s nakupmi-dobre padne 🙂
tento vikend ideme do jn interier objednat vstavanu skrinu do spalne, uz sa tesim 🙂
a umyt okna v celom byte, to bude makacka 😎

lullka30
22. máj 2008

AHoj baby, potom mi prosím písnite do IP, ak sa dohodnete na nejakom stretku- ten Vyšehrad by bol asi fajn, keď bude krásne počasíčko, ale vyhovuje mi aj Budejárna al .Chodov

Natalke nastrelili naušnice po 2.očkovaní a po mesiaci som jej ich vymenila, ale kludne možu v uškách ostať aj dlhšie

kate77
26. máj 2008

Caute,tak hovorte ako ste na tom,čo máte v pláne tento a budúci týžden...Kto kedy može a nemože🙂 aby sme sa videli...Ja nemožem zajtra🙂 ale nepredpokladám,aby sme sa dohodli tak rýchlo,že už zajtra🙂

zittka
26. máj 2008

ahoj žienky, stretko tichúčko závidím. užite si to.
ja som Markétke tiež dala naušničky nastreliť a doteraz ich má.
pekný dník všetkým 🙂

susik77
26. máj 2008

ahojte 🙂 katka, ty si uz doma? zvladas to nicnerobenie? 😎
ja som hrozne busy, mozno eventualne by som mohla vo stvrtok, v piatok vecer odjizdime na sk, budeme krstit, uz teraz periem a balim 😎

lullka30
26. máj 2008

Ahoj baby,mne by ten štvrtok celkom vyhovoval... 😉

betka007
26. máj 2008

Ahojky baby, ja tiez mozem vo strtok 😎

zuzka konecne mas fotku a album 🙂

lullka30
26. máj 2008

teraz ma napadlo, že vo štvrtok idem ku kaderníčke, takže by som s Vami mohla byť iba do 13.hod max 14.hod, takže asi z toho nič nebude 😝 jedine, že by sme išli na Vyšehrad a manželovi by som malú predala na metre a ja som išla rovno zo stretka sa dať ostrihať