Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

betka007
3. júl 2008

Zvladnete Zuzka, robte si prestavky na prebalovanie a krmenie a v pohode. Babicka bude v zadu davat tekutiny 😉 . Uzite si to

kate77
3. júl 2008

jej zuzi tak štatstnu cestu a pekny pobyt a vela zážitkov...Betka-nechodím,lebo je veelmi teplo,tak nevládzem...no tak domáce práce robím🙂 segre som urobila 2 korálky..ja sa zabavím a ona ušetrí🙂..ale čakám na burky,že sa trochu ochladí,aby som ešte mohla vyliezt🙂

susik77
3. júl 2008

katka:dik 🙂

katka: dik 🙂
betka: a do toho kruhu ste malu posadili a normalne v mori? trochu sa obavam, aby sa nevyhadzala-mato hovori, ze je tam dost spinave more 😝

betka007
3. júl 2008

zuzka, ano sedela, najvaic sa jej pacili bojky 😀 . poslala by som ti foto, ale nefunguje mi akosi galerka na pc. Lauara sa nam teda snazila vyliezt z toho kruhu. Znama nam hovorila, ze to je aj tym, ze deti maju tazsie hlavy, ze to v tej vode prevazi 😀 , ale v pohode. Ved ju tam samu nenechate a budete sa clupkat s nou 😎

susik77
3. júl 2008

betka: skor som to myslela tak, ze aby nedostala nej. vyrazku, ked je tam tak spinava voda 😎

betka007
3. júl 2008

aha, neviem, ja som sa v Taliansku este nekupala, tak neviem ako to je.

betka007
4. júl 2008

Cus baby, co robite? Hnusne prsi, co?

betka007
4. júl 2008

No to vam musim napisat 😀 . Laure sa prerezal zuby, alebo mozno 2 dole 😀 . Waw, prve zubky

kate77
4. júl 2008

Cauky,jak hnusne?paráda-konečne sprrrrchlo🙂som nabrala sily a dnes vyliezla konečne zas vonku,to som myslela že už nedám,ale fakt ked nie je teplo,tak mám silu vacsiu...Vau,gratulujem k zubikom...

lullka30
6. júl 2008

Katka má zajtra termín 🙂 a možno má už mimi u seba 🙂

kate77
7. júl 2008

Caute ,tak tak dnes mám termín a nic sa nedeje....zajtra idem na kontrolu,tak to som zvedavá....

betka007
7. júl 2008

Katka daj zajtra vediet , co a ako 😎

lullka30
7. júl 2008

Katka, držíme palce na kontrole 😉

kate77
8. júl 2008

Tak už som po kontrole,monitor ok,ale nič nenasvedčuje blízkemu porodu..hm hm...vš odpovedá presne 40+1tt ,ta asi sa jej nechce,mám príst v piatok a keby nič ta v PO,UT na príjem.KLed povedali,že sa nič nedeje,ta ja hybaj ešte som bola dnes po obchodoch na Chodove...bo doobedu sa tam fajne chodí.tak zatial.

betka007
8. júl 2008

Katka,ale dobre, ze ti povedali, e ak to nepride spontanne, tak si ta vezmu do porodnice 🙂 , teraz ma cely tyzden prsta, mozono bude nejaka burka tvoja 😀

kate77
8. júl 2008

už nejaké burky boli...a ništ....ved pamatáš...jak ty i na ture bole a ništ?

betka007
8. júl 2008

katka pamatam, ale mne to tie burky rubili schvalne, lebo som chcela rodit za kazdu cenu 😀 , skakala som po schodoch, drhla dom po styroch, na ture sme boli a ništ 😀

kate77
9. júl 2008

Aaa.len hlásím,že sa nič nedeje,ani tá zátka se ešre neobjavila 😒

betka007
9. júl 2008

Ahoj Katka, uz sapozorujes, co? 🙂

kate77
10. júl 2008

Hej pozorujem a dnes furt nič....

betka007
11. júl 2008

Katka, tak co nic? Napis ako bolo na kontrole 🙂

bianca
11. júl 2008

ahojte

Katka stale 2v1?

kate77
11. júl 2008

Caute baby...najprv som bola na monitor,neboli spokojny bo babo spalo a nechcelo vstat,mi tam s bruchom kývali,mala som sa prechádzat..to prečo musí byt hore pri točení monitoru?tak som sa vyplašila,že krvi by sa mi nedorezal..ale nález k porodu nič..tak zajtra mám príst na kontrolu i zas ten monitor a v pondelok mi napísali príjem...
Bianca vyneviete ešte pohlavie?či neprezradíš🙂

betka007
11. júl 2008

Katka, oni chcu, aby bolo babatko hore,aby videli ako sa chova ked nespinka, ci kope, ako mu bije srdiecko pri aktivite a tak.. Tiez sa mi to stalo cudne a mne spala Laura stale,aj ked neviem co robili, mohli kyvat s hruchom, dokonca so zvoncekom ako na kravy- tak zvonili pri bruchu 😀 a nic.. musela som vela pit pred monitorom aj pocas neho a najest sa, hlavne daco sladke, aby bolo mimi aktivne 😀 ..nepomohlo teda nic 😀 , lebo ja ked som sa najedla, tak laura sa najedla tiez a sla si schrupnut 😀 . Teda to je fajn, ze ta takto kontroluju. Drzim prsty 😉

betka007
11. júl 2008

bianca ahoj, ako sa dari ? dlho som ta tu nevidela 🙂

kate77
11. júl 2008

Jaj ták,tak ja si zajtra so sebou vezmem čokoládku a colu a skusim si to tam pred tým dat alebo nejako po ceste...

betka007
11. júl 2008

ano ano, urcite si daj daco fajne, dajake mnamky, zober si fajny casopis,aby si sa nenudila na monitore.. mne ho natacali aj 40 min, alebo dvakrat... 🙂

lullka30
12. júl 2008

Katka nepodala správu o kontrole,že by už???? 😉

betka007
12. júl 2008

lucka, mas pravdu, nenapisala za cely den nic... Ona da urcite nejako vediet 🙂

kate77
13. júl 2008

Hm..ta nič furt..včera kontrola ok,kafe a sladke zabralo🙂..ale nález nič..tak sme šli na nákupy do Ikei,presuvali nabytok v spálni kvoli postielke,vrtali police a pod ..tak som sa unavila...A zajtra teda si idem lahnut do nemocnice,ale prej to neznamená,že mi hned daju vyvolačku..asi vyčkávací manéver abooo?no uvidíme..ked tak pošlem sms..mám na Beth a Susik,tak vam dá vediet,ju?paaa