Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

susik77
29. júl 2007

ale asi sa za chvilu budes 😎 Nemozes poziadat Dr. o vychadzky?

mmem
29. júl 2007

susik: v Liberci bolo fajn len zacalo prsat,tak sme museli zaliezt do cukrarne na ooooooooobrovsky veternik🙂a co vínčo? mne este tiez manzel nieco zo vcera nechal🙂
zehlit by som mala aj ja,ale asi radsej budem nieco citat🙂mam novu maminku🙂
bianca a uz ti je lepsie?

bianca
29. júl 2007

to teda budem.Po skonceni skoly som nevidrzala doma ani mesiac a uz som bola v Kar.Varoch 😀
O PN poziadam v utorok

susik77
29. júl 2007

mmem: mnam, veternik 🙂 ja zacinam byt nej. unavena...v noci sa mi nechcelo spat, asi preto

bianca
29. júl 2007

mmem .uz mi je ovela obela lepsie.Uz to ani neboli,len mam furt neaky knedlik v krku
ty kokso.Veternik 😝

mmem
29. júl 2007

🙂
idem si aj trosku lahnut,nejak mi zacinaju puchnut nohy 😢
a cmulas este tie homeopatika? mne na to hrdlo pomohol homeovox,ale to si uz asi skusala

bianca
29. júl 2007

mmem:este cmulam.Mam Homeogene.
Dobru noc 😀 😀 😀

kate77
29. júl 2007

Ahoh baby..ty jooo,2 dni tu nie som a kolo ste popísali...i nejaké nové krajanky tu máme,tak vítam...

Joj Bianka,ty furt chorá...?

Lullka,to je škoda,že už v PO niečo máš..by sme videli malú,by si nám porozprávala,čo a ako..ale určitě ešte niečo podnikneme.

MMem písala,že ide do Krče?Či kto?Hej chodím na poradne vo štvrtok..

Baby,manžel robí obývák,tak ja bývám v spálni(mám tu prenesenú TV,PC-sa nemusím pohnut z postele),ale strašně sa bojím,že to do narodenia nestihne,kam sa s malou podejeme?Ani na Slováč nemožme íst(doklady budú bohvie kedy,žeee?)

musko
29. júl 2007

Kate, neboj, manžel je určite šikovný a stihne s prehľadom 😉 . Už len koli miminku 😵 .

webi
29. júl 2007

Ahoj dievcence, ja Vam tak zavidim, ze to uz mate "za par"....Ja by som rodila hned. Strasne sa tesim az babatko uvidim 😀
Bianca: ja som tiez od zaciatku na PN, vychadzky mam uplne debilne, od 9-11,00 (to este spim) a potom 15-17,00. Zo zaciatku som sa snazila to dodrziavat, ale teraz na to kaslem a spolieham, ze kontrola nepride. A kde pride, aj tak mi to za tu slobodu stoji, ze by mi peniazky vzali. Ale zatial neprisli 😉

androna
autor
29. júl 2007

ahoj babenky.no nestiham vas docitat jak ste sa rozbehli.my sme sa prave vratili zo slovenska a super.maly bol zlaticko.lietadlo sa mu pacilo.
zdravim vsetky nove slovensky co sa pridali. 😎 😎

bianca
29. júl 2007

webi:ja nedodrzujem nic.PN mam napisanu na trvale bydlisko v SR a som v CR.Pochybujem ze by mi kontrola prisla domov .

susik77
29. júl 2007

bianca: to mas dobreho doktora 😉 odo mna chcel adresu, na ktorej sa budem na PN zdrzovat...ale behom tych 6 tyzdnov kontrola ani raz neprisla 😉 aj sme si parkrat vysli s manzelikom von-do pizerky, alebo na kavu 🙂
a raz mi niekto aj zazvonil dole, uplne som sakla, ze kontrola a to boli nejaki jehovisti 😀 😎

bianca
29. júl 2007

susik77 :sak odo mna tiez a ja som nadiktovala slovensku a vobec sa nebranil

susik77
29. júl 2007

tak to mas dobreho doktora 😀

bianca
29. júl 2007

hej je super.Taky ujo,ale je z nim sranda

susik77
29. júl 2007

mne sa nechce spat...ani vcera so 😎 m nemohla-bola som do 2.hore, to bude zase noc...

bianca
29. júl 2007

mne sa zasa dnes chce.Som chronicky nespavec,ale dnes som neaka hotova.Rano idem k zubarke,tak idem spat nech na to nemusim mysliet.
dobru noc 🙂

susik77
29. júl 2007

dobru nocku 😉 Ja som sa poobede vyspala pri filme 😀 😎

musko
29. júl 2007

bianca dobrú!
Aj ostatné, idem - tus a spustil lejak, tak sa nám bude lepšie spať všetkým 😉

susik77
29. júl 2007

aha, dnes je spln, preto sa mi nechce spat 😎 dnes sa bude dobre rodit 😀 😎
ale inak, dobru nocku vsetkym 😉

musko
29. júl 2007

No nazdar!
Som si to neuvedomila, tak nech len prší a je zatiahnuté, Petrík vtedy zle spáva..... Čafte!
A možno niektorá porodíte - za splnu sa rodí viac! Držte sa babuľky!!!! 😵

kate77
30. júl 2007

Vám sa večer nechce spat??Betka, Zuzka-dnes ešte nič dúfam?Nie že budem marne čakat na Pražského povstání🙂

musko
30. júl 2007

Caf kete!
Ja som myslela, že už ste dvaja! Tak si to stretnutie užite!!! Tu je škaredo - zima a prší! 😠

susik77
30. júl 2007

caute, tak som spinkala celu noc, ziadne poslickovanie 😉
Kate: tak 11.30? 😉

mmem
30. júl 2007

dobre ranko🙂))

kate aj ja chodim tiez vo stvrtok🙂 tak ak budem dovtedy 2v1 tak sa vo stvrtok vidime? 🙂 a ako sa ti to tam pozdava? je to dobra masovka,ze?

betka007
30. júl 2007

Ahojky 🙂 , tak co? tešite sa kate a susik? Ja ano, pred chvilou som vyliezla zo sprchy a idem nieco so sebou urobit, aby ste sa ma nezlakli 😀

susik77
30. júl 2007

ahoj Betka, to sa nemusis bat, myslim, ze sme na tom relativne podobne 😉 😎
Ja som sa prave vratila z lekarne a obchodu, aspon neco som stihla doobeda, uz sa tesim 😉
Stretneme sa dole v metre 11.30, ok?

betka007
30. júl 2007

nemohli by sme hore v metre? ja asi dojdem autom, manzel by ma doviezol, lebo ma tamade cestu, hm? budem mat oblecene cierne nohavice a bielu bluzku. vy s kate sa uz poznate, tak aby ste spoznali aj mna, hm?

susik77
30. júl 2007

ok 😉