Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

betka007
21. jan 2008

Ahojky vsetkym, teda, my sme cely vikend makali na pristavbe. Uz mam toho fakt dost. A este k tomu aj svalovku. Dnes nas zobral manzel vyvencit do Drazdan. Bolol fajne, ale nohy ma bolia. Tesim sa do postele, lebo som dlho nespala a skoro sme vstavali 😉 .

Zuzka, ty mas taku hladosku 🙂 . Hlavne, ze jej chuti, nie?

Zittka, teda, to je fajn. To u nas este nehrozi, ale vsetko ma vcas, ze ? 😉

Lulka, krasne papka, Natalka ma 8 kg a kolko cm? Ja len na porovnanie s nasou Laurou 🙂

betka007
21. jan 2008

androna prajem krasnu dovcu 😎

lullka30
22. jan 2008

Betka, Natalka meria 68 cm...

betka007
22. jan 2008

Lulka ahoj, tak to mame skoro rovnake dcerky 😀 . Laura ma tiez 68 cm a 7,5 kg 😀 , ale mne Laura pripada skor dlha ako baculata

lullka30
22. jan 2008

mne zase naopak, mne sa zdá, že je Natal prťavá
Baby, mohli by sme si dohodnúť nejaký zraz, čo vy na to?

susik77
22. jan 2008

ahojte 😉
lullka: super, my mame uz dost stereotyp doma, to by bolo fajn 😉 verca uz celkom vydrzi vonku 😉

lullka30
22. jan 2008

Ahoj Zuzi,tak čo na budúci týždeň? Ja možem okrem pondelka stále...

betka007
22. jan 2008

ja som tiez za, aby sme dali stretko 🙂. mne sa zase vratila nadcha. uz ma to otravuje 😖

susik77
22. jan 2008

ok, my ideme zajtra plavat, tak zajtra dam vediet, kedy budeme moct-podla toho, kedy bude dalsie plavanie 😉
betka: skoro sa uzdrav 😉
my sme chvalabophu zdravi

betka007
22. jan 2008

zuzka ja som myslela, ze uz to je ok a zase sa mi to vratilo 😠 . ako casto chodite plavat?

lullka30
22. jan 2008

my začneme chodiť plávať od februára- každú sobotu ráno

susik77
22. jan 2008

lullka: a kde je to v sobotu?
a od kolko mes.tam mozu cghodit mimi?

musko
22. jan 2008

betka - kúp si Imuregen - sú to kvapky pre deti, dosp. a možu to aj tehotné a kojace. Poradila mi to jedna hohla odtiaľto z koníka a som spokojná - dávam Petríkovi 😉

lullka30
22. jan 2008

http://www.aquababyclub.cz/

my budeme chodiť na Vyšehrad, máme to blízko, ale je blbé, že to bude asi od 8.hod a to je dosť skoro

kate77
22. jan 2008

Ahojte,dakujem za gratulácie a palce..no budú sa hodit,aby to už dopadlo dobre...Ja sa tu pri vás dopredu naučím čo a ako..kukám,že už i prikrmujete.(.tie čo sme ehm minulý rok boli rovnako těhu.)..joj tak len nech sa babatka maju dobre.tak v lete tie vaš už budú moc tlačit ten moj kočík..to už budú chodit🙂...aj plávat budete..jej..to sa vaším ratolestiam určite bude páčit..tak papa

susik77
22. jan 2008

ahoj Kati, urco to dobre dopadne 😉 inak, zacinam znovu premyslat o tehu...nostalgia 😎 celkom sa mi to pacilo, byt take kinderko 😀 je to strasne zlate, citit, ako sa to hybe a premyslat, ake miminko bude, ako bude vyzerat 😉

zittka
23. jan 2008

susik to je naozaj krásne obdobie to tehulkovanie 😉
betka - to vieš, každé mimino je iné a má svoje "hodiny", ale neboj, všetkého sa dočkáš 🙂

lullka30
24. jan 2008

Susik, kedy máte to plávanie na budúci týždeň?

kajacz
24. jan 2008

ahojte dievčatá 🙂
nemám na vás teraz vobec čas, mam jednu zkušku za sebou, dve predsebou... 😒 dnes som sa dozvedela, že 9.7.mám štátnice a chytila ma z toho depka 😝
Hlavne som chcela oznámit, že včera som našla Šimonovi 2 zúbky!!!!!!fakt sa prerezali spolu, lebo mu pusu kontrolujem každý den. On sám sa z toho teší, ked mu cinkám s lyžičkou, furt si tam dáva jazyk a prsty... 😀

kajacz
24. jan 2008

kate- strááááááááášne velmi gratulejem!!!!!!!!!!a prajem všetko dobré... 😵

betka007
24. jan 2008

kaja ahoj 😀 , gratulujem k zubkom 😀

kajacz
24. jan 2008

betka-dakujeme už si zdravá?

betka007
24. jan 2008

kdeze, stale fukam nos. som si naordinovala nurofen a strepsils 🙂). nie je to take silne, ale neprijemne. nedcha. smrkam, kycham...

susik77
24. jan 2008

cafte, to plavanie mame v stredu o 9.hod.takze stretko moze byt okrem stredy... 😉

lullka30
24. jan 2008

tak navrhujem štvrtok alebo piatok

betka007
25. jan 2008

lulka, susik, mne by viac vyhovoval stvrtok na prechadzku 🙂

susik77
25. jan 2008

mne je to jedno...moze byt aj stvrtok 🙂 a kam vyrazime?

kate77
25. jan 2008

Ahojte,takže Zuzka ty už rozmýšlaš o dalšom?Jeeej.hej hej nech je to jedným šupom...a baby a už viete ako budete na materskej?či si vyberiete tu rychlu,strednú či pomalú???hm ked si človek vyberie rychlú a nahodou zistí,že proste sa dietatku nepáči v školke,že nejak nie je pripravené,tak čo potom?
Kajacz -dakujeeeeem
Betka-minule si sa pýtala,či zvažujem zas Krč..taaa donedávna len som tamade prechádzala autom a bolo mi špatne,ale ked je blízučko..fakt neviem..uvidím

baby príjemne stretnutie,ked už budem v máji na MD tak vás rada uvidím zas naživo i s bábikami🙂papaaaaa

susik77
25. jan 2008

kate: super , ty si uz 17.tt, ale to uteka 🙂 ja som sla na rodicovsku na dva roky...uvidime, bud dalsie mimi, al. praca v prestavke medzi dalsim miminkom...
mne sa strasne paci dievcenske meno Adelka a chalanske asi Lukas 🙂
Ale este predtym si chcem uzit letnu dovcu 🙂

lullka30
26. jan 2008

Ok, štvrtok ale neviem, že kde, mne je jedno, ja si prisposobim