Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

betka007
18. nov 2008

sisa my byvame s manzelovymi rodicmi, takze babicka hlida stale ked treba 🙂

betka007
18. nov 2008

zuzka, mali ste tu matovu mamu?

kate77
18. nov 2008

caute..a sissa tebe nema kto postražit?či problém v tom,že bez vas nechce byt a spinkat..u nas je ešte segra ale ešte som ju nenechávala na noc či večer..
Baby ja som dnes elen strčila už do športáka..išli sme len na chodov..tak sa obzerala a bola ticho..tak myslím,že už možem íst aj ja s elen ehm na stretko🙂 mimo jej spania 😎

petka152
18. nov 2008

caute baby,

hlasim sa zo slovenska, je tu ukrutna zima, uz som stihla aj prechladnut.

Sisa: ja som vcera na teba myslela ze ako si uzivas v divadle, to je skoda,ze to takto dopadlo. Eli nechcela byt s vasimi? s tym spanim ma to mrzi, ale ono to zase prejde ked vykuknu zubky. my so spanim klasika, ani horsie ani lepsie, sme tak 5x hore za noc a nevieme zaspavat.mas na mysli ten mobil alebo pevnu linku? 😀 vasim sa pacili tricka?

Katka: ako vam to ide s papanim? nasa sa tak rozpapala, ze jej uz nestacia tie flasticky, dnes spapala plnu misku zeleniny.dufam ze vam to ide lepsie

sisa88
18. nov 2008

peti- tu pevnu linku🙂zatial pomaly, to jej musi stacit hehekedy prides?
gtratulujem k papaniu, aj u nas to tak bolo....a varis? ja idem v piatok k dr a musim sa jej spytat ako s tym dalej, lebo sa mi to zda jednotvarne...

beti- tak to mas super, fakt.. a inac ja som tiez vychodniarka🙂moje babky su na morave a na vychode..takze tak. a sestra v bratislave...zivot je krasny 😲 😝

buduci tyznde by sme sa mohli baby vidiet, mohli by ste dojst ku mne na "brazilsku" kavu 😝

neviem baby ako vy, ale mne ten posun casovy a ta tma vonku o pol 5 ide na nervy..mala je na nevydrzanie od tej pol 5, to je fakt hruza, ked sa neda po vonku... a vonku dobra kosa, dnes som pochodovala v ciapke a rukaviciach...takze budeme musiet robit program detom doma🙂

kati- ty tu mas sestru? alebo s nou byvate?

sisa88
18. nov 2008

kati- mala by kludne s nasimi ostala m v tom problem nebol, ale kedze 2 predosle noci spala nespala, ( kazdu hodku hore) tak by sme na tej akcii asi zaspali...takze sme nesli a dobre sme urobili, lebo ta vcerajsia nocbola fakt des, to by sa nasi zblaznili..tak som zvedava co dnes.ale kedze zase zuby, tak nic prevratne necakam.

petka152
18. nov 2008

sisa: dorazime do prahy v nedelu, nasi zostanu asi u nas bud do pondelka, alebo do utorka, uvidime este. ked sme boli v prahe, tak som davala len flasticky a teraz ked ideme k mojej babicka, tak ta jej chce vyvarat. tak to tak nejak striedam, ale tiez sa mi to zda dost fadne. stale zemiak, karfiol, brokolica dookola. zajtra uz dam masko, to mame vo flaske tak bude zmena. eliska papa iba tu jednu flasku? alebo dve flasky naraz? zda sa mi toho nejako malo v jednej davke 😒

sisa88
18. nov 2008

peti- no na obed ma 1 flasku, ale neviem, niekedy tu malu, niekedy vacsiu a nie kazdy den sa jej chce..na zaicaktu teiz mala taky apetito! ale tera zna desiatu a olovrant ma zase ovocne vyzivy, tak neviem, zda sa mi to stale dokola...asi to tak ma byt, som zvedva co povie doktorka.

betka- uz mas tie fotky? ak hej, hod mi nejake - vies ako sme sa bavili aby som videla ako vam to ten kachlickar urobil, diky

betka007
19. nov 2008

Krasny dnik vsetkym 🙂

petka152
19. nov 2008

caute baby,

sisa: davas masko kazdy den Eliske? zevraj sa dava aj zltko, neviem tiez ako casto to mam davat. Aka bola noc? u nas celkom dobra, bola len dvakrat hore, ale aj tak som nevyspata, lebo sa stale tuli ku mne a ja spim potom na jednom boku...

betka: ahoj

kajacz
19. nov 2008

ahojte 🙂

betka, susik- Myslíte, že je film Mamamia vhodný pre 9roč. chlapca? Čitala som, že je prístupný...ten náš syn žerie pesničky od Abby a chcel by vidiet ten muzikál... 😅

sisa88
19. nov 2008

caute
nedavam maso kazdy den..a zltko som este nezacala. v piatok idem k dokr tak sa spytam co a ako dalej. davam tak 2-3x max maso za tyzden, neviem si myslim citim ze staci, viac jej nechuti, tak ju nebudem napchavat. my tiez jeme maso raz za 2 tyzdne..🙂))ale viem ze je mala a potrbeuje odtial vyzivu, ale to snad staci.pochybujem ze deti niekedy jedli maso kazdy den.

lullka30
19. nov 2008

Ahoj, tak naša malá je na maso...ona je celkovo na to jídlo 🙂 ale na maso obzvlášt, takže ho má skoro každý den
Na ten budúci týžden by sme sa mohli stretnut, len v pond a štvrtok už niečo mám

susik77
19. nov 2008

kajacz: no, su tam narazky na sex. zivot 😎 myslim, ze vulgarizmy ani nie, ale su o tom aj tie pesnicky...skor by som povedala, ze od 15.rokov 😉

betka007
19. nov 2008

kaja, ja by som tam tiez nedoporucovala brat syna, titulky su blbo prelozene, ale aj tak sa tam spominaju slova ako holit si pin..... alebo krem v slich varl.. to je vec nazoru no

kajacz
19. nov 2008

dakujem, tak pojdeme na Madagaskar 2... 😉

betka007
19. nov 2008

madagaskar vbyzera byt super 🙂)

kate77
19. nov 2008

Caute..tak my sme sa dnes vybrali do mojej práce na Václavák po 1x..dala som ju ale do športáka aby okukovala..a i v práci sa jej páčilo jak ju každý očumoval a niečo jej hovoril..
Peti,my tiež vyzerá,že už zjeme celú výživku so zeleninou..masko som ešte nedávala..ale skusila som ovocné výživy len tak,každý den 1-2 lyžky..jak sa kyslila až ju striaslo🙂
Sissa segra byva s nami...ale ešte sme sa fakt niikdy nevybrali niekam obaja ...

sisa88
19. nov 2008

kati- no ono to neni take easy s tymi detmi- ist a nechat ich s niekym doma🙂teda cez den nemam problem, ale cez noc..ale chcela by som absolvovat 2 akcie do konca roka,tak som zvedava ale uz som zmierena aj s tym ze nikam nepojdem..:(
a co si robila pre materskou?
tak vyzera ze buduic tyzden tak v stredu by sme sa mohli vidiet.co vy na to?

kate77
19. nov 2008

hej tak ako vravíš,cez den je niečo iné než na noc..ja by som chcela íst na náš bankovný večierok..a možno i s manželom..a tiež neviem,že čo malá...lebo mame minule proste nechcela zaspat a nemohla ju utíšit hodinu..No a tu je i odpoved,že som robila v banke na VN 😉 Zatial nič v stredu my nemáme...
zajta máme ukázat kdesi na Antala Staška TBC..i vy ste tam boli?No a už musím zariadit to porodné....som ešte nevybavila a malá bude mat čo nevidiet polroka 😀

sisa88
19. nov 2008

fakt a v ktorej banke🙂?no aj ja chcem ist na koncert pre zakaznikov a este jednu party...divadlo bola tiez akcia a to som "nezvladla" hehehehe. tak som zvedava beriem to s humorom. som zvedava aky bude silvester🙂 ozaj baby planujete silvestre?asi budete vsetky predpokladam cestovat do SK nie?

ufka1
19. nov 2008

Ahojte baby,
hlasim sa po dlhsom case. Nestihla som citat spatne, tak to docitam nabuduce, vela ste toho popisali 🙂 . Chcem vam oznamit, ze uz je Tomasko s nami na tomto svete. Narodil sa 12.11. o 3:10 (ospravedlnujem sa, nepamatam kto, ale viem, ze niektora z vas mala 11.11. narodeniny, tak vsetko najlepsie), mal 3370 g a 50 cm. Bolo to dost rychle, odisla mi hlienova zatka, hned nastupili kontrakcie a slo to. Od sameho zaciatku po narodenie preslo 1,5 hod. Tomasko je rychly 😀 . Teraz sa snazime nejako zohrat, takze budem trosku vynechavat.
pa

susik77
20. nov 2008

ufka: gratulujem 🙂 super rychly porod 😎 ja som to mala 13 hodin 😝

kajacz
20. nov 2008

ufka- gratulujem!!!! prajem rýchle zotavenie tebe i malému... 😵

sisa88
20. nov 2008

ufka- blahozelame!!!!prajem vela mlieka a pokojny spanok 😀
ahojte baby, dnes je dobre veterno, som zvedava ci sa dostanem vonku..je to hruza takto s detmi v takom zlom pocasi, uz neviem co vymysliet.

kajacz
20. nov 2008

sisa- u nás strašne leje...asi sa von nedostaneme... 😒

petka152
20. nov 2008

caute baby,

ufka: gratulujem!!! nech sa vam dobre dari a Tomasko nech rastie ako z vody. ked budete mat chut a budete trosku vacsi urcite sa ozvi, aby sme sa mohli vidiet konecne.

sisa: my sme tu v jednom kolotoci, sara putuje od jenej babky k tetkam a ja tu mam leharo, ved mi prejdu zlate casy. takze ani nevnimam zimu a dazd, vcera tu este aj snezilo. ved ked dorazim do prahy, nieco vymyslime. Eliska ako bojuje so zubkami? spanie je uz lepsie? nasej sa polepsilo trochu, uz sa tak casto nebudi, ale musim byt stale pri nej, takze ja sa moc nevyspim na boku, uz ma tak boli chrbat ze az. dnes idem dat kasu, necakam zazraky, ale tajne dufam ze by to mohlo trochu pomoct

kate77
20. nov 2008

Je Ufka..gratulujeme i my s Eleeen.
Sissa v HVB a teraz sme UniCredit ..aj ty si robila v banke?
Kukám,že je fakt hnusne a máme sa s malou trepat na Antala staška,ukázat očkovanie po TBC

sisa88
20. nov 2008

kate- nie len tak sa pytam ..ja som IBM🙂a co si tam robila? bavi ta to?

kate77
20. nov 2008

Ty si IBM??taa to tam také múdre hlavy pracuju..tu na Chodove?Ja som na začiatku bola operátor..v Call centre a potom poradce pre poradcov z pobočky.. 😎