Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

sisa88
20. nov 2008

hej som - 😲 aj moj manzel, spojila nas draha praca🙂ale asi zacnemnieco uplne ine po materskej, tak sa snazim od kazdeho inspirovat

sisa88
20. nov 2008

kate- ja som pracovala v SK IBM, ale manzel hej na chodove

androna
autor
20. nov 2008

ufka gratulujem nech sa rychle zzijete. 😎

sisa88
20. nov 2008

baby- ako prezivate tento hrozny veterny den?dajte nejake tipy na zabavu s takym baby ako je moja mala!!
inak- peti, zuzi, kati, luci pripadne androna- vyhovuje buduca streda?

susik77
20. nov 2008

sisa: v stredu zatim nic nemame. Ak bude verca uz zdrava a nebude tak hnusne ako dnes, v poho. A kam pojdeme? inak k tebe asi mhd nepojdem, to by tu hodinu a 3 prestupy verca neprezila 😝 😎

sisa88
20. nov 2008

aha-ja som myslela, ze k nam.tak inak neviem. budem tu mat este jednu kamosku s chlapcekom 5m- konecne chlapec..tak neviem, ci mas inu moznost prist sem..pravdu povediac v tomto pocasi sa mi nezda uplne pohodlne sediet v kaviarni- teda ak by bola vacsia a pohodlnejsia🙂))ale inak dajte tipy ja sa prisposbim..to sa fakt divim ze je k nam taky divny spoj

lullka30
20. nov 2008

Gratulujeme Ufke k Tomáškovi, hlavne nech ste obaja zdraví 🙂
v stredu máme zatial volno...

androna
autor
20. nov 2008

veterny den prezivame tak ze je maly vonku a jazdi na motorke 😎
moj maly divoch rozhodne nevydrzi v ziadnej kaviarni iba ked bude v jedalnej stolicke a jest takze max 1hod.
sisa streda je zatial volna,tak este uvidim co a ako.inac by som este navrhovala letnany.

petka152
20. nov 2008

sisa: ja mam v stredu volno tiez, uz sa velmi tesim davno sme sa nevideli. nasa sari super spi cez den momentalne. doobeda aj 1-1,5 hod a poobede tiez podobne. dnes spala doteraz a trochu sa pohrame a ide spat, ja jej furt musim spievat a hrat sa s nou, takze takto travime cas. v prahe sme sa zvykli vozit autobusom to sa jej tiez paci 🙂

susik77
20. nov 2008

letnany by sme zvladli. je tam detsky kutik?tiez uz nevydrzi sediet 😎

androna
autor
20. nov 2008

http://www.oc-letnany.cz/cz/detsky-svet/
no nic moc pre male deti nato ze to je tak obrovske centrum.

sisa88
20. nov 2008

no neviem tie letnany, podla mna je tam strasny hluk- moja eliska shopping centra neznasa 🙂 tak neviem....
peti- aj ja sa uz tesim..my sme spali posledne 3 noci des, tak som dnes zvedava,..ale to mala asi z toho ze ja som bola nervna, asi......uvidime dnes vecer.

susik77
20. nov 2008

baby a co ta kaviaren na vysehrade, co spominala sisa?

sisa88
20. nov 2008

susik a ozaj neexistuje nejake ine spojenie k nam? to mi pride fakt strasne divne ze je to tak komplikovane, ved to je coby kamenom hodil, autom fakt 10 minut

susik77
20. nov 2008

sisa: to iste mam aj do hornych pocernic, dokonca aj do pruhonic-vsetko tak okolo 10 min. autom a ziadne norm. spoje busom 😖

lullka30
20. nov 2008

tak skúsme ten Vyšehrad..

petka152
20. nov 2008

vysehrad je dobry, je to tam otvorene ale len doobeda do jednej, tusim.baby ja este viem o jednej super pizzerke priamo na Palmovke s detskym kutikom, kt. je rozdeleny pre vacsie a mensie deti /ak by vam to viac vyhovovalo/

susik77
20. nov 2008

petka: pre mna palmovka je tak obtiazna ako prist k Sise 😎 sorry, som asi potizista 😖
inak mne vyhovuju len doobedia, takze vysehrad neva. alebo nechcete prist vy k nam? 😎

petka152
20. nov 2008

sari mi doobeda zvykne spinkat a potom obedujeme, tak neviem ci sa dooabeda dosteneme my z domu.

androna
autor
20. nov 2008

http://www.ententyky.cz/detske-koutky
tak toto som nasla a bieda v prahe.najlepsie je na tom zlicin ma beckiland i clovickov.
inac super je i www.cirkuscafe.cz smichov

susik77
20. nov 2008

peta: mne zase verca po obede...

sisa88
21. nov 2008

dobre rano- baby, kto chce je vitany u mna v tu stredu, mne by to v tu stredu vyhovovalo tak najviac. ako chcete vy, ja v stredu asi z domu nepojdem. a u nas je fakt pohodlne-ale viem,ze je tazke zladit vsektych. takze kto chce, je vitany.

lullka30
21. nov 2008

Dobre ránko, ja chodím aj na Palmovku a je to tam fajn. Aj o tom Circus cafe som počula a nemám to daleko, ale ostatné to majú z ruky....ja sa dopravím skoro všade 🙂
ono je trošku problém, že nemáme rovnako staré deti- tie maldšie spia dopo aj odpo a tie naše staršie už iba po obede, takže je to tažšie zjednotit

lullka30
21. nov 2008

ešte otvorili Človíčkov na Budejovicke, ale je menší a skor pre tie vatšie deti...
alebo piatky je otvorená velká herna na Hájoch....

kate77
21. nov 2008

včera sme boli na buejárne v nemocnici a kukli sme i do nákup.centra a videla som tam človíčkov..bolo plno boli všešlijaké deti,ale tie prcky len sedeli mamám na rukách...ja nebudem moc do toho kecat 😉 my sme najmladší a ešte sa moc nehráme..teda len mame na rukách alebo v lehátku s hrkalkami...takže ja podla toho čo vyberieteuvidím...samo vítazí červené metro..palmovka može byt ale zličín báárs daleko a kde to sisa bývaš?

susik77
21. nov 2008

baby a to komunitne centrum na hajoch-co aj lucka spomina?

kate77
21. nov 2008

pre nás háje paráda🙂..ale i u Sissy by nám určite bolo dobre,lebo má nejaké to lehátko alebo min autosedačku,kde by som na chvílu Elu položila hodila hrkalku🙂 aby som ju v kaviarni nemuselamat stále na rukách 😀

sisa88
21. nov 2008

kati- mam tu dokonca aj zahradnu hojdacku v obyvacke, lehatko, choditko, hrazdu , fitloptu a "kafe late"vsetky tie blboviny a ked zacnu zjapat tak ich mozes vyhodit na vzduch hehe..ale mne je to fuk..tak sa mozme stretnut aj viackrat, vravim, kto v stredu chce, dojdite ku mne..dalsie stretko mozme robit inde.ja len ze tu stredu urcite nikam nepojdem. ale koli mne topresuvat nemusite🙂)

petka152
21. nov 2008

sisa: my sa hlasime ku vam na stredu 🙂 baby vrelo doporucujem, u Sisi je super. da sa ist aj na prechadzku do lesa!!!

androna
autor
21. nov 2008

No ja som tiez za k sise.mne maly spi od 11.00-13.00.ale uvidime jak sa budeme citit momentalne sme pekne obaja usopleni a ukaslani.
dievcata ved sa mozte rozdelit i na dve skupiny.nikto k sise niekto do mesta.