Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

susik77
23. nov 2008

katka, my sme od zac. na Mundisale. To je gel, das jej to na miesta, kde to ma napuchnute 😉
verca to zboznuje a pomaha jej to 😉

marikasz
23. nov 2008

Kate - diky za podporu, ja uz som si myslela, ze je nejaka nervovo labilna 😉
Ona praveze nema exem, ale ma asi citlivejsiu kozicku. Nasa Sofi ma skoro 4 mesiace a uz si
myslim, ze zacinaju zuby, hrozne slinta a kuse vsetko co jej pride do cesty.
Sisa - na P10 tiez husto snezi.
S uspavanim mate niekto skusenosti? Nam mala v pohode zaspi okolo pol osmej-osmej po papani, ale za pol hodky je hore a nedaj boze ju uspat, min. hodinu uspavame na rukach, az tak horko tazko zaberie. Skusam jej davat este aj papat. Myslite, ze jej uz nestaci moje mlieko? V noci sa ale budi len dvakrat.

sisa88
23. nov 2008

baby- pridala som fotky, pozrite na nasho snehulaka! 😎 pekny vecer

betka007
23. nov 2008

sisa pekne fotky, vy uz ste stihli spachat stretko ako vidim 🙂

sisa88
23. nov 2008

ahoj beti🙂) hej mali sme v uhrinevsi...v stredu planujeme nieco u mna doma , ak chces zastav sa pripadne.

lullka30
24. nov 2008

Sisa, ja to mám tiež dost daleko k Tebe, tak sa uvidíme ked to stretko bude niekde bližšie...

petka152
24. nov 2008

dobre ranko,

Sisa: super fotky, najlepsia je Eli v lehatku na snehu 🙂 amerika
Katka: Elen je rychlik, uz zubok, nasa este po zuboch ani chyru ani slychu. Nasa zacala spekulovat pri papani, vcera cakala co jej dame, mala masko, tak sa zalizovala, ale ked jej dam zeleninu, tak do toho fuka a neotvara pusinku, no neva.

uz sa tesim na stredu

sisa88
24. nov 2008

ahojte- OK, takze teda aby sme to zhrnuli- pride androna, peta, kate a mozno betka? budem tu mat este jednu kamosku zo SK s polrocnym chlapcekom🙂)

susik77
24. nov 2008

ahojte, my sme znovu nespali. verca mala vcera 37.9 a bolelo ju brusko a celu noc plakala 😢
o 0.00 sa zobudila a chcela sa hrat 😎 ako cez den 😎 no, som zvedava...a este zacala kaslat 😒

sisa88
24. nov 2008

susik- tak to ma mrzi,...ze ste chorucke..ale to pocasie je ved vies raz teplo, raz zima..tazko sa v tom orientuje...
my nespime poriadne furt, dnes smeboli asi 6x hore, ale je to este v "norme"

betka007
24. nov 2008

sisa, o kolkej planujete to stretko? ja nieco poobede mam, rada by som dosla, ale asi to nevyjde 😒

sisa88
24. nov 2008

beti- ja som doma, takze myslim,ze peta dojdem hocikedy hehe- doobeda, okolo obeda by mala androna a katka asi tiez doobeda..ved to je jedno, ty to mas kusok odo mna.

petka152
25. nov 2008

dobre ranko,

Sisa: na kolku mozem zajtra prist? okolo tretej by som mala byt doma, lebo budem strazit neter

susik77
25. nov 2008

Ahojte, uzite si stretko 😉 my dnes rano 38.5 verca je zachripnuta a skredo kasle 😒 ideme o 10. k dr.

petka152
25. nov 2008

a este donesiem listove cesto a jablka do strudle

kate77
25. nov 2008

caute..ja este neviem ako so mnou...treba mi po urade chodit,som to podcenila..včera som išla vybavit porodné,ale chýbaju mi nejaké papiere a 7 dec mi končí materská,tak už musím vybavit rodičovský...
Sissa: to lehátko máme stejné..také od Chicca a vibruje ?Ešte mi povedz čo za spoj k vám chodí..
Zuzka kde máš fotku?joj to mi je luto že zas ste choré..

sisa88
25. nov 2008

caute, nestiham dnes!!!!same navstevy🙂
zajtra- peti kedykolvek, ved ideme piect ne?
kati- ja neviem spoj, ja som mhd v prahe nikdy nesla🙂 ale je to zastavaka BLATOV. dojdi dobeda, alebo uvidis ako ti to je.

sisa88
25. nov 2008

peti- jablka nenos. ja ich mam plno od nasich, neviem co s nimi,

sisa88
25. nov 2008

peti- dojdi aj uplne skoro rano- ved vies, my sme SPACI, takze od 5 stale hore. hehespat moze sara u nas rano na zahrade

petka152
25. nov 2008

dobre Sisa, rano sa vystrojime a dojdeme, saru ulozim u vas. dnes sme boli nakupit autom na cernaku, tak mozno dojdem na aute ak bude pekne pocasie, som zvedava, nesmiem sa bat....

sisa88
25. nov 2008

peta- super!!tesim sa.

susik77
25. nov 2008

cafte, mame laryngitidu 😝 teraz sme boli u dr., dala verce kortikoid. injekciu a napisala nam kortik. cipky, keby sa v noci dusila. zajtra rano kontrola a ak nebude lepsie, znovu antibiotika ☹ v nedelu sme jedny dobrali 😒

lullka30
25. nov 2008

Zuzi, tak to mi je luto, že je Verča zase chorá a držím palce nech sa rýchlo vyzdraví

susik77
25. nov 2008

lucka:dik

androna
autor
25. nov 2008

zuzka keby sa ti verca dusila tak vystrcit von z balkonu a poriadne zababusit.studeny vzduch laringitide pomaha.

susik77
25. nov 2008

androna: dik, presne toto mi sestricka hovorila 😉 +rectodelt cipok-to je kortikoid

susik77
25. nov 2008

baby, inak rozmyslame, ze dame veronike do detskej taky bazen s gulickami, co si o tom myslite? myslite, zeju to bude bavit dlhsie, al. len na chvilu?

zittka
26. nov 2008

susik - Verči mi je veľmi ľúto, nech je čoskoro zdravá.

marika - myslím si, že tvoje mliečko jej stačí. to zaspávanie: my doteraz zaspávame na prsníku, tak neporadím.

zittka
26. nov 2008

kate - tá gramáž je len orientačná, každé dieťa je iné, tak si nerob zbytočné stresy 🙂

kate77
27. nov 2008

Okej Zituš díky moc🙂Baby ja od včera chorá...chodím s plienkou na xichte aby som malu nenakazila..
Ako ste sa mali u Sissy?
Marika..s tým uspávaním..my to máme od mala hruza,teraz spí proste v kočíku,lebo ju musíme ukolísat..na rukách by tiež zaspal ale kto ju má tolko nosit..a niekedy jej pustím fen na ukludnenie a zaspatie...skušala som postielku tak 4 dni v nej bola ..šak sa naučí...keby som nemala postielku už a menšie baby,tak kupujem kolísku..