Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

betka007
9. aug 2007

susik : mne teraz volala mamka, ze mam ist upratovat byt, aby sa to pohlo konečne. Prší u vas? Tu su hromi blesky a leje 😉

ikka
9. aug 2007

ahojte tehulky, tak co este nerodite? ja som len na skok, kym malinka spi 🙂 v Prahe vam prsi? tak to bude za chvilu u nas...takze poobede uz prechadzka asi nebude...inak vsak sa tu uz pekne mraci

ikka
9. aug 2007

kate...je nam to luto, posielame silu, drz sa

betka007
9. aug 2007

ikka : ano, je tu pekna burka 🙂 , ale porody nevyvolava ☹ , mozno ked sa prenesie k vam, tak sa malej bude lepsie spinkat 😎

ikka
9. aug 2007

betka: neboj ved sa dockas 🙂 Ja mam este v zivej pamati ako som ja uz 2 tyzdne dopredu chcela, aby to uz bolo a nakoniec som si pockala o tyzden dlhsie 🙂 Juuj malinka mi spi uz 2,5 hodiny, ona je taka dobrucka, niekedy ani neviem, ze ju mam ako sa hovori 😉 Tak uz by aj mohla vstat, nech sa tu mam s kym rozpravat no nie? 😀 😀 😀

kajacz
9. aug 2007

ahojte
u nás to zatial na búrku nevyzerá, dokonca svieti slnko, je polooblačno
možno to ešte príde...ja som si teraz trochu zdriemla, po nociach spím strašne
musím nabrat sílu na zajtra... 😕

ikka
9. aug 2007

kaja: mozno to este pride same v noci.. 🙂 ale inak zajtra ma moja presne 3 mesiace...10.8. je pekny datum 🙂

betka007
9. aug 2007

ikka : praveze to cakanie na porod ne najhorsie 😒 . vies, ze to ma prist,ale nevies kedy. super, ze malinka je poslusna a ze neplace 😎 . mas z nej radost, co?

kajacz : ja spim aj v noci aj cez den, ako na zaciatku tehotenstva. zajtra ti drzim palce,aby to slo ako po masle 🙂

ikka
9. aug 2007

kaja: tiez drzim palce 😵
betka: malinka mi robi radost to vies 😵 ale zachvilku bude aj tebe 😵

babky a planujete epidural? ci bez?

susik77
9. aug 2007

ahojte, prave som si na hodku pospala supeer 😉
ikka: ja asi pojdem do epiduralu, hlavne ak by to bola vyvolavacka a trvalo by to dlho

betka007
9. aug 2007

ikka : dakujem, je to od teba mile 🙂 , inac, epidural velmi neplanujem, povedala som si, ze to skusim bez neho a ze ked to bude neznesitlne, tak ze si ho dam pichnut, dost sa ho bojim, ale uvidim potom, ked budem na porodnom sale. dotaznik mam vyplneny,ale zatial nepodpisany.

ikka
9. aug 2007

ja som to mala ako betka a nakoniec som si ho dala...a bolo to OK, pomohlo a potom to uz slo veeeelmi rychlo 🙂 dufam, ze sa potom vsetky co najskor ozvete aj s babatkami 🙂

my ideme skusit tu prechadzku, dufam, ze nebudeme musiet utekat domov 😀

betka007
9. aug 2007

ikka : určite sa ozveme 😉 , peknu prechadzku prajem 🙂

kajacz
9. aug 2007

ahojte- ďakujem za podporu, dúfam,že sa to určite rozbehne, nechcela by som tam kysnúť dlhú dobu... 😝 u nás v nemocnici je internet, tak ked to bude možné, napíšem...
vy sa tiež držte 😉

androna
autor
9. aug 2007

tak biance pise snazilka tak to asi znamena ze sa nieco stalo ze?asi preto sa neozyva. ☹
inac tehulky myslim na vas. 😎

musko
10. aug 2007

Tak čo babule, že by Vás tá búrka naštartovala a Vy ste už v porodnici?

susik77
10. aug 2007

caute, mne moc nie ☹ dnes sme to skusili s manzelikom podporit, tak uvidime 😎

betka007
10. aug 2007

ahojky baby, hlásim sa z dnešnej kontroly v Podolí. Nález rovnaký ako minule. Dr ma ukludňovala, že to nič neznamená a že to, že dnes nerodím neznamená, že mi v noci nemôže presknuť voda a prídem tam opäť. Hovorila, že mám byť rada, že teraz enrodím, že je hore na sále plno. Objednala ma už v pondelok na monitor a do poradne idem v stredu, že to bude presne 41+0tt. Včera sme sa s manželom pokušali vyvolavať a nič ☹ .

susik : asi sa v stredu stretneme u dr. dnes som si všimla, že chodím na vyšetrovňu č.2 🙂

kajacz : veľa šťastia dnes na pôrodnom sále želam, nech to ide čo najrychlešie a nech ste obaja v pohode a zdraví 😉

susik77
10. aug 2007

betka: tesi ma, ze si solidarna, mohlo by to klapnut, ze tam budeme buduci tyzden spolu 😉
kedy ides v stredu? Ja skoro rano-o 7.hod. na monitor, 8.hod. poradna
a teraz v nedelu idem na 9.na monitor...inak, to je blbe, ze je plno...sice sa necitim na rodenie, akurat mam pocit, ze mala je uz nizsie-uz ma bolia bedrove klby a mam dost tlak dole tak dufam, ze keby neco tak ma neposlu prec...
kajacz: drz sa 😉

betka007
10. aug 2007

susik : tak to sa určite uvidíme, lebo ja mam monitor v stredu ráno o 7:30 a potom poradňa 🙂 . Asi sa ti už tlačí mala vonku a robí si cestičku 🙂 . My ideme za chvíľu k rodičom a potom asi do reštiky na papaničko, keďže ma dnes Martin narodky, tak to oslávime. škoda, že nerodím ☹ .

susik77
10. aug 2007

betka: tak si to pekne uzite, ja oslavujem zajtra meniny 😉

susik77
10. aug 2007

ahojte, tak to ranajsie vyvolavanie asi zabralo 😉 o 19. mi odisla zatka aj s trochou krvi a mam sem-tam kontrakcie 😎
uvidime, co to urobi do rana 😎

musko
10. aug 2007

susik! Drž sa a daj vedieť!!! Veľa šťastia a všetko naj k zajtrajším meninám - asi si dáš sama ten najkrajší darček!!! 😉

musko
11. aug 2007

susik, kaja, betka! Ako? Ste v pohode? Čo je nové? Dobré ráno všetkým!!!! 🙂

susik77
11. aug 2007

ahojte,
musko: dakujem za prianie 😎 vcera to sice vyzeralo, ale prestalo to okolo 2.30. Pre istotu sme boli o polnoci v porodnici na monitore-mala je v poriadku a ze este nerodim 😎
a ze vraj Praha je beznadejne plna, tak ze este nemam rodit, ze vraj posielaju do Benesova a do Melnika 😎
Neviete nieco o tychto dvoch porod.?Ake su?

musko
11. aug 2007

No, to sa dobrew povie, ešte neroďte - ale miminko má svoju hlavu, že? 😉 O tých 2 por. nič neviem, mrkni na net na ich stránky. Držím palce!!!

musko
11. aug 2007

Pozerala som obe, vyzerá to tam pekne, ale vic sa mi páči Mělník.... 😅

musko
11. aug 2007

Aha ..... tak som si prečítala to hodnotenie na koníkovi 😝 . Skús tie Neratovice, čo tam odporúčajú.

ao
11. aug 2007

ahojte baby, stále si vás tu čítam, držím vám všetkým palce, už ste určite na finále 😉 Inak aj Benešov je fajn, je to tam také komorné, pracovala mi tam kedysi kamarátka. Benešov alebo Mělník, aspoň tam nebude taký frmol ako v Prahe 😉

susik77
11. aug 2007

musko: aj mne padol lepsie Melnik-maju uvedene navstevy 24 hod. denne-to by tam manzel mohol prist za mnou z Prahy-Ten Benesov ma 13.-17.-to by musel ujst z prace a ani by nemohol prist kazdy den 😎