Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

vachovka
11. aug 2007

Ahoj baby.
Betka kde si?Uz asi v porodnici co? 🙂

androna
autor
11. aug 2007

ahoj dievcata.
susik doporucujeme Melnik rodila som tam a mali sme aj nadstandart a manzel bol pri mne kedy chcel aj u kupania.nadstandart stoji 600 na noc a manzel moze ostat na noc tiez za dalsich 600.ja som bola velmi spokojna ze som bola sama.krasne som sa s prckom zladila a su tam velmi mili.

androna
autor
11. aug 2007

rodili tam vsetky moje kamosky z prahy ci trutnova.takze my sme boli spokojni.je tam klud a nie ako na beziacom pase v Prahe.rodila som v sobotu a vo stvrtok som sla domov.

betka007
11. aug 2007

Susik : ahojky 🙂 , veľká gratulácia k dnešnému sviatku a k tej zátke. Už to máš isté, že to čoskoro príde 😎 . Waw.. Teším sa stebou 😉

betka007
11. aug 2007

susik : ešte som zabudla pozdravt aj od manžela že sa tiež pripaja k blahoželaniu. mam pocit, že už si v pôrodnici, hm? Posledný príspevok doobedu... Hmmm 🙂

betka007
11. aug 2007

vachovka : ahojky 🙂 , my sme boli s manželom pri rodičoch na návšteve a až teraz večer sa hlásim od PC z domova. pôrodnica zatiaľ nehrozí. Mám pocit, že porodím na Vianoce takým tempom 😠

musko
11. aug 2007

Betka, neboj, mimi naveky v brušku nebude 😉 . Pekný večer.

betka007
11. aug 2007

musko : vďaka aj tebe pekný večer. Ja asi pomaly pôjdem do postele, lebo ma nejako popicháva zase tam dole a aj v krížoch - to sú bohužiaľ iba moji falošný poslíčkovia, ktorí sa objavujú už asi mesiac.

musko
11. aug 2007

Tak dobrú! 🙂

susik77
12. aug 2007

caute, androna: dik za tip, ak by to nevyslo v Podoli, pojdeme do Melnika, ak si budem moct vybrat 😉
este nie som v porodke 😎
betka: dik za blahozelanie 😉 aj manzelovi dakujem 😉 este nie som v porodnici, nejak sa to zastavilo 😀 za chvilu idem s Matom na kontrolu na monitor, mozno sa tam stretneme v stredu na kontrole 😉
vsetkym peknu nedelu 🙂

musko
12. aug 2007

Ahoj!
Možno si Ťa tam nechajú. 😉

betka007
12. aug 2007

susik : daj cedieť ako si dopadla na monitore.. snad nie fyziologicky nalez 😉

susik77
12. aug 2007

caute, betka: trefa do cierneho 😎 vsetko ok, kontrola v stredu 😎
ale aspon sme boli na Chodove na kave-bolo super 😉 a nakupit v Hypernove, teraz robime obed 😉

betka007
12. aug 2007

susuik : mna z toho asi klepne 😎 . Zase nič? No ja nedopadnem o nič lepšie zajtra na monitore. Idem tam poobede. My sme boli v Letňanoch nakúpiť doobedu a už je aj navarené a najedené 😀 . Pred chvíľou som sa zobudila. Nejako som vytuhla.

kate77
12. aug 2007

Ahojte,tak vyešte nič?Ale budte radi,že čakáte na prirodzený porod,mne ked to museli vyvolávat(vite prečo ☹ ☹ ☹ )tak to nemáte čas si oddýchnut,lebo tie kontrakcie su furt..bože a ani epidurál mi nezabral..Ach jo..Stále smútim,ale mala by som sa dat dokopy,aby sme to mohli skusit znovu i ked nič na svete nemože nahradit toto stratené miminko...

susik77
12. aug 2007

betka: no, uz to psychicky zvladam len s Matovou pomocou ☹
Hladam motivaciu, ako sa nezblaznit 😎
Mozno pojdeme vyvolavat, mam pocit, ze v piatok sme to dost posunuli...akurat je hrozne, ze uz mam kontrakcie skoro zakazdym, ked idem na WC 😎 Uz aby to bolo 😎
Kate: Drzim palce, to muselo byt hrozne...Keby si cokolvek potrebovala, tak sa ozvi 😉

betka007
13. aug 2007

dobre ranko vsetkym, ako? nezabrali vcerajsie padajuce hviezdicky?

susik : no o psychike mi ani nehovor 😖 . my by sme aj vyvolávali, ale tie moje kríže... nejako sa budem musiet donutit.. to ti je taka bolest,akoby som tam tu ihlu fakt mala a pri kazdim kroku alebo otoceni to fajne pichne 😒 . ale drzim sa statocne, lebo ozajstne bolesti este len pridu (snad).. dnes som popratala cely byt, horko tazko a letela som na pc precitat si, co je nove. o chvilu ma caka postel. trochu si oddychnem.

kate : my stale cakame a babätka si davaju nacas. dufam, ze sa coskoro z toho dostanes, tak ako aj psychicky, tak aj fyzicky, aby ste mohli planovat zase babätko 🙂 . drz sa

musko
13. aug 2007

Ahojte!
Tak ako, susi, že by? 😉 Betka, nemáš to ľahké, ale vydrž - veď iné Ti nezostáva, že? 😉

susik77
13. aug 2007

Ahojte, uz to mam za sebou. Veronika sa nam narodila o 11h. (3.69kg/52cm)

zuzulik
13. aug 2007

Susik 77: Gratulujeeeeeeeeeeeem!!!Hlavne nech ste obe zdrave... a teraz betka 007 🙂

zuzulik
13. aug 2007

betka,ved nech Ti ten porod vyvolaju...ono ked to takto pojde dalje,tak sa tam malej tak zapaci,ze tam bude chciet zostat aj na Vianoce 🙂

ao
13. aug 2007

susik: blahoželááááááááááááááááááám 😉 Sme to tu čítali neustále a držali ti palce! Až budeš mocť, napíš ako to prebiehalo...

androna
autor
13. aug 2007

susik super uz to mas za sebou.velka gratulacia............ 😎

ikka
13. aug 2007

susik gratulujem a nech sa vam obom dari... 😵

musko
13. aug 2007

susik!!!!
Som strašne rada, že ste na svete!!! Prajem zdravíčko a šťastíčko!!!! A veľa radosti!! 😉 🙂 😵
A kde ste nakoniec rodili?

mmem
13. aug 2007

Ahojte🙂
dakujem aj ja za gratulacie🙂 uz sme so Simonkom doma,tak sa pomaly adaptujeme,ale snad to pomaly zvladneme🙂

susik rodila v Podoli,mala aj epidural,ale ze ta druha cast porodu prebehla dost rychlo.Ma izbu sama s vyhladom n Vysehrad a Vltavu.

betka007
13. aug 2007

Susik : ahojky Zuzka, tak ešte raz veľmi gratulujeme s Martinom :o) a prajeme len to najlepšie 😉 . V stredu sa uvidíme.

zuzulik : ahoj, ja som dnes presne 40+5, bola som poobede na monitore, nic zvlastne sa nedeje, fyziologicky nalez. Ale utesujem sa tým, že Zuzka mala bábo staršie od toho môjho iba o dva dni, takže snáď čoskoro zakotvím pri nej v Podolí 😎 ...

musko : ja sa snažím, ale už mi to lezie dosť na city... furt nad tým rozmýšľam a čakám a čakám a ono nič 😠

Baby, prosím vás o radu, ak máte nejaké skúsenosti s maliníkom. Ja som dnes prvýkrát vypila šálku maliníku a strašne ma prehnalo. Malá sa odvtedy fest mrská. Nemôže jej to nejako uškodiť?

mmem
13. aug 2007

kate77: je mi to strasne luto 😒 drz sa a vela sil,aby si to co najskor prekonala

mmem
13. aug 2007

betka: na malinik je odbornik susik🙂 ja som ho tiez pila,ale mne to nic nespravilo 😨
a ty ako betka?

musko
13. aug 2007

mmem - aj Tebe gratulácia k synčekovi!!! Tiež veľa veľa zdravia!!! 🙂 Dúfam, že sta zdraví a máte sa k svetu!