Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

bianca
19. aug 2007

betka007 :ahoj.Stalo.Prisli sme o mimi ☹

ikka
19. aug 2007

Ahojte,
bianca: to mi je moc a moc luto...prajem vela sil, aby sa coskoro podarilo znova 🙂
betka: drzim zajtra palce, potom sa co najskor ozvi 😉

bianca
19. aug 2007

ikka :diky 😉

ao
19. aug 2007

ahoj Bianca, zdá sa mi, že už je to nejako dlho, že naposledy som ťa tu čítala v júli.. pracuješ v nemocnici, ak si dobre pamatám..? čo sa vlastne stalo? 😲 samozrejme ak sa ti bude chcieť o tom písať 😔

bianca
19. aug 2007

ao:ahoj.No podla doktora bezna vec.Mimco sa nevyvijalo,nevidel akciu srdiecka ,tak som musela na kyret.Ale tebe to vypisovat podrobne nebudem.
Ty sa musis radovat 🙂

ao
19. aug 2007

bianca: a v ktorom tt sa to stalo? ako sa citis a tak... bola si doma a aspon trochu odpocivala?

bianca
19. aug 2007

9tt.Este som doma.Ukecla som doktora nech ma este necha na PN.Kontrolu mam 21.8 a 25.8 ideme na dovolenku takze som sa dohdla so stanicnou,nech mi nepise ziadne sluzby na tie 4 dni,takze do prace idem az 10.9

ao
19. aug 2007

bianca: tak to mi je úprimne ľúto ☹ aspoň si teraz pekne odpočiň doma, potom načerpáš nový elán na dovolenke... a za nejakú dobu hurrááá na to 😅 ešte by ste stále mohli stihnúť rok 2008 ako termín porodu 😉

bianca
19. aug 2007

no to si pis ze stihneme 😀 pockame na jesen a ideme na to 😀 😀 😀

ao
19. aug 2007

ááá.. Betka sa tu neukázala od dopoludnia...že by sa maličké zľaklo plánovanej indukcie a predsa len skúsilo prirodzenú cestu? tfuj tfuj.. držím palce!

bianca
19. aug 2007

drzim palceky 🙂

betka007
19. aug 2007

ahojky baby, veľmi pekne vam ďakujem, že to prežívate so mnou. Boli sme dnes pri rodičoch na návšteve celý deň a len nedávno sme sa brátili domov. V Prahe strašne leje a ja stále dúfam, že mi to rozbehne prirodzený pôrod. Uvidíme 😉 . Ráno idem dosť skoro k dr, tak ak si ma tam nenechajú tak sa vám ozvem,ak by som tam náhodou ostala, tak sa snaď bude niečo diať. Tak zatím papa a vďaka všetkým 🙂

bianca : je mi ľúto, čo sa stalo,ale je fajn, že plánujete ďalšie bábo už na jeseň 😎 , držím palčeky

ao : tiež ti ďakujem 😎 za podporu

ikka : vďaka, určite sa ozvem hneď ako to bude možné

bianca
19. aug 2007

betka007:ahojky.A mi ze uz.Zajtra na teba budem mysliet.
Posli trosku dazda do Ostravy.Tu je neznesitelne dusno

androna
autor
20. aug 2007

ahoj
bianca drzime palceky aby sa vam to skoro podarilo.a je nam luto co sa stalo.
betka myslime na teba
u nas sa vcera blyskalo ostossest ale nezaprsalo.
dnes ideme zasa cvicit vojtovku s malym do Kladna. 😎

susik77
20. aug 2007

ahojte, zdravime z domu 😉 malinka prave zaspinkala, tak trochu tukam do pc 😀
nechali si nas v porodke dlhsie, veronika mala zltacku a ja od porodu teploty a vysoky tlak...ale sme hrozne happy, ze sme uz domka 😉
inak, porod sa celkom dal, manzel mi prvych par hodin ani neveril, ze rodim, hopsala som na balone a predychavala 😉 a zapisovali sme kontrakcie, v porodke som si dala epi-dali mi o 6.rano, o 8. mi doplnili a o pol desiatej som uz poctivo predychavala-uz mi to neucinkovalo + mi pridali oxytocin, ze som nejak moc v pohode 😎 . porod trval 13 hodin, nestihli ma ani nastrihnut, malu som velmi rychlo vytlacila ale mala som len par trhliniek, ze vraj mam len 4 povrch. stichy. teraz uz v poho sedim 😉
veronika je krasna, pridam fotky, ked bude cas 🙂
dnes som volala betke, uz bola v porodnici-dali jej tabletku na vyvolavanie a prave bola na monitore. ale ze vraj jej hovorili, ze dnes to na porod nevyzera 😎
bianca: to mi je velmi luto, viem, co si prezivas, aj mne sa to stalo v 8.tyzdni-tiez nebola ziadna akcia, tak som bola na kyretazi-pred 4.rokmi.
urcite sa skoro dockate dalsieho miminka 😉

kajacz
20. aug 2007

susik77- velmi gratulujem, tak už to máme za sebou alebo pred sebou...? 😉

susik77
20. aug 2007

kajacz: aj ja Ti gratulujem 😉 ako sa ma Simonko?

bianca
20. aug 2007

sa to tu pekne rozrasta 😀 len tak dalej

zittka
20. aug 2007

ahojte, som len na skok, dnes je Markétka nepokojná a málo spinká,snáď v noci to bude lepšie.
bianca - je to smutné, ale si statočná. nech sa vám čoskoro podarí znova otehotnieť 😉

zittka
20. aug 2007

susik - gratulujem, je super, že ste už doma.

musko
20. aug 2007

susik! SUPER!!!
Gratulujeme! Som rada, že ste už zdravé a doma aže si to v pohode zvládla!!! Tak si na seba pekne zvykajte a kojte sa a rastite! Si šikulka!
Keď bude š volať s betkou, tak ju pozdravuj a že jej držíme palce! 😉

bianca
20. aug 2007

caff. 😀

ao
20. aug 2007

hahmmmmmmmmmmmm hahmmmmmmmmmmmmmmmmmm... čáry máry fuk 😀
vysielam pozitívne vlny k Betke, aby už porodila 😎

androna
autor
20. aug 2007

susik gratulacia. 😎 😎

musko
20. aug 2007

ao 😀 😀 pripajam sa!

ikka
20. aug 2007

Ahojte,
susik gratulujemeeee 😵 😵 😵 a napis nam miery 🙂

susik77
21. aug 2007

ahojte, dakujem za gratulacie 😉
veronka mala 3690g a 52 cm. momentalne skusame babyvak a straasne sa jej to paci 🙂

musko
21. aug 2007

susik, ahoj!
To je fajn, my sme mali šatku, ale nebola pružná a nejako sa mi nedarili úvazy, takže sme sa vozievali v kočíku - boli sme stále von.
Veronika je teda pekné miminko 😉 😵

susik77
21. aug 2007

musko: my sme boli na obed na prvej prechadzke, poobede pojdeme zase, ak nebude prsat, celkom sa jej pacilo

susik77
21. aug 2007

ahojte, dnes o 15:16 sa Betke narodila Laura Anna, ma 3.34 kg a 52 cm. Obidve su v poriadku 😉