Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

zittka
26. jan 2008

ahoj maminy, máme zúbok vpravo dole 🙂

lullka30
26. jan 2008

gratulujem k malej zubatici, my máme dva dole od 6.mes, vyšli naraz

susik77
26. jan 2008

ahoj zittka: gratulujem 🙂
lullka: my sme dnes boli na Vysehrade a bolo super 🙂 tak mozno tam, keby bolo pekne...inak mozno na chodove, al. v nej.pizerke...

zittka
27. jan 2008

lullka - nám sa zdalo,že vylezú tiež spolu, ale ten druhý sa omeškal 😉
a dík za gratulácie 🙂

androna
autor
27. jan 2008

ahoj dievcata
my sme trosku ochoreli ale keby sme boli do stvrtka ok tak by sme sa docela radi k vam na to stretko pridali.pozeram ze este ste sa nerozhodli kde tak to zalezi na tom ci sa pridame.nam by vyhovoval zlicin,butovice.chodov je moc daleko.tak az budete rozhodnute dajte vediet.
zitka nam tiez vysiel jeden a druhy par dni po nom a presne tak i horne dva.

susik77
27. jan 2008

androna: to je fajn, ze sa pripojite 🙂 pre nas je zase zlicin a buttovice na opacnom konci mesta ☹ co tak nekde v centre-na Vaclavaku napr.?To by ste sli zo Zlicinu zltym metrom na Mustek... 😉

lullka30
27. jan 2008

k tomu centru sa pridávam, je to dobrý nápad

susik77
28. jan 2008

lullka: skus porozmyslat, kam by sme potom s malymi mohli ist si sadnut a nakrmit a prebalit...zatial ma napada len KFC pri Muzeu...

zittka
28. jan 2008

ahoj, zrazík závidím, ja to mám od ruky 😉
my sme dostali od Janky nádchu a kašel ☹ ale nejako to musíme zvládnuť. je to tým,že malá má oslabenú imunitu,keď jej lezú zúbky.
pekný dník všetkým

lullka30
28. jan 2008

Ja som práve nikdy malú v centre neprebalovala...možno v Paladiu je baby room, ale to by asi vedela Betka

lullka30
28. jan 2008

A o kolkej by sme sa asi stretli? Dopo alebo odpo? Tak ja navrhnem o 13.hod a vy sa k tomu vyjadrite, či Vám to vyhovuje a tú reštiku skúsim nájsť...

betka007
28. jan 2008

ahojky, tak centrum je uplne super, lebp ho mam 5 min-- do palladia mam este blizsie. celkom hore su restiky a hned aj wc s miestnostami na prebalenie. Tie restiky a zachody su iba na tom jednom poschodi v celom palladiu. restiky su v open space, takze mozeme zaparkovat kociare, ratolesti si sadnu na nasu stehoenka a mozeme popijat latečko 😎

betka007
28. jan 2008

inac sa mate ako? my sme boli cez vikend v Počo a makali sme. Aj ja. Ani fitnesko nepotrebujem 😀 . Ale vaha mi furt stoji a vobec nechudnem. Ach jej. Dnes mi blbne konik. V poslednim case casto. Ked si kliknem na nejaku diskusiu, tak to vobec neotvara...

lullka30
28. jan 2008

Tak PAlladium je pre mňa OK 🙂

androna
autor
28. jan 2008

dievcata tak bolo by to fajn ale este uvidime co bude do stvrtka,pretoze zatial stale sopli a kasle.dufam ze to uz bude ok.

susik77
28. jan 2008

cafte.
betka: tak to je super, ze sa tam vyznas 😎 Naposledy som tam bola s Vercou aj s manzelom cez vianoce a silene sme sa pohadali-nemohli sme tam najst ziadnu prebal. miestnost a vynadal mi, ze naco som ho tam tahala 😠 .
3 hodiny sme sa kvoli tomu nebavili 😀 😎
Potom sme nastastie objavili dole detsku kutik, tak sme malu nakrmili 😎
Tam sa tusim dostanem aj z hlav.nadrazi pesi, ze?
Uz sa tesim, ked vas vsetky uvidim, aj s detickami 🙂
My sme zatial zdravi, len placeme kvoli zubkom 😎 A zatial ani jeden vonku 😕
Inak, Verca je uz velka vymyselnicka,normalne ma prekvapuje 😎 uz ju nesmiem ani na chvilu spustit z oci 😔
Cez vikend som ju nechala v lehatku s hrazdickou a ja som si odskocila na WC, manzel bol s nou v kuchyni ale obrateny chrbtom od nej...A ona normalne prestrcila hlavicku cez tu hrazdicku 😕 To bol sok...ani raz to predtym neurobila...Esteze si to manzel vsimol...
A plazi sa dozadu a uz sa v poho otoci na hocijaku stranu...A zacala smejdit po krabiciach, co ma poruke a hrat s manzelom na gitare 😀

betka007
28. jan 2008

ok, vo stvrtok o 13tej pred Palladiom? Ja mam ruzovy kociar Inglesinu 😎 , aby ste ma spoznali a nesplietli si ma s inou mamcou. Zatial ideme Betka, Zuzka, Lulka a Androna

susik, my ked sme tam boli prvykrat, tak sme sa hned dole pytali na informaciach, ze kde sa da prebalit dieta. no celkom som tam bola s Laurou 3x. Palladium je fest velke. Ked vojdes cez hlavny vchod z Namestia Republiky do vnutra, tak po pravej strane sa ide k vytahom. Je tam obchod Orsay. Su tam 2 velke vytahy. Myslim, ze tie restiky su v 5. poschodi - celkom hore, to tam urcite bude napisane. tesim sa 😎 . takze Verci sa uz rysuju zubadla? 😉

Androna trafis?

androna
autor
28. jan 2008

tak ja moc nemam sajnu kde je to palladium.ale hlavne mi poradte vystupnu stanicu z metra kde nieje problem s kociarom pretoze po pohyblivych schodoch do tej vysky teda s kociarom nepojdem.ja mam z toho metra najvecsi strach.nema to rada.

betka007
28. jan 2008

androna s metrom ti poradi susik, ta sa v tom vyzna. inac palladium je na namesti republiky hned pri metre. Z vaclavaku to mas asi 5 min normalnej chodze s kociarom. Ak by si sla zhora z vacalavaku akoby od muzea dolu k mustku, tak sa das do prava. ulica na prikope, prejdes Prasnu Branu a si tam

betka007
28. jan 2008

androna poslem ti do IP odkaz na palladium a tam je mapa ako sa tam dostanes 🙂

susik77
28. jan 2008

Ja mam oranzovo sedu Inglesinu 😎 Ok, vo stvrtok 13.h.
Androna: www.dpp.cz
tam su vsetky bezbarierove vystupy z metra-je tam aj napis., ci tam je vytah, al. schody...

androna
autor
28. jan 2008

dievcata dakujem.ja som v meste s malym a kociarkom uz bola parkrat ale vzdy pekne peso az do centra.vzali sme to vzdy na hrad a z hradu do centra.ale bolo to v lete.metro nesklamalo bezbarierovy pristup v centru neni naco???takze musime po zlutej na florenc.a este neviem ktory kocar budeme mat ale urcite vas spoznam.este je otazka jak rychlo sa vyliecime.ale urobilo by nam to dobre vypadnut z domu.

lullka30
28. jan 2008

Jéé, baby super, tak sa moc teším na štvrtok o 13.hod tam budem, máme oranžovo čierny Jané

androna
autor
28. jan 2008

tak jeden ruzovy a dva oranzove kociarky sa prehliadnut nedaju ze 😀 😀

susik77
29. jan 2008

ahojte baby, nechcete niektora vlhcene obrusky pampers sensitive?predam lacnejsie-mam 2 cele bal. a 1 skoro cele.predam vsetky 3 za 120 kc. mala sa mi zacala z toho vyhadzovat...

susik77
29. jan 2008

ak by ste mali zaujem, pisnite mi do I 😉 P

androna
autor
30. jan 2008

dievcata tak vas asi sklamem ale my sa nepridame snad na buduce.dufam ze sa budeme v lete stretavat castejsie.vcera cely den mal maly hnacky a dnes zase sopli a sopli tak to radsej odlozime.nerada by som ho takeho tahala niekam do metra medzi ludi a dalsie bacily akurat teraz uz v chripkovom obdobi.pekne si to uzijte a my sa pridame nabuduce.ale velmi som sa tesila tak co uz. 😠 ☹

betka007
30. jan 2008

susik ja chcem 🙂, pouzivame ich 🙂

androna, nevadi, hlavne, nech je Dany rychlo zdravy, uvidime sa inokedy 😉

zittka
30. jan 2008

ahoj mamulienky, čo máte nové? my máme prvý zúbok, prerezal sa v sobotu. nádcha a kašeľ sa zlepšujú. len sme každú chvíľku pokakané.
androna - nech sa Danielovi čo najskor uľaví
susik - Veronika je šikulka

zittka
30. jan 2008

nech vám zrazík vyjde 😉