Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

lullka30
13. júl 2008

Katka, budeme s Natalkou na Teba myslieť 🙂

susik77
13. júl 2008

Ahojte,vcera sme sa vratili z Talianska,sme u nasich, do Prahy prideme v pondelok vecer. Pozeram, ze Katka sa uz chysta rodit 😉 Drzim palceky 🙂 Super, posli sms 😉
Inak, dovca bola fajn, krasne pieskove plaze, chodili sme bosi 🙂 Boli sme aj v Benatkach 😉
Verca si uzila hlavne hranie v piesku 😉 V pondelok hodim fotky 🙂

bianca
13. júl 2008

ahojte

Katus pohlavie nevieme a ani nebudeme vediet lebo my moj dr.oznamil ze som precerpala pocet UZG a ze uz my dalsi poistovna nepreplati 😠 Pripadalo my to ako keby som si sono robila sama vo volnom case.Ani o jedno som ho nezidala ale robil koli tym problemom co som mala

betka no mam resp.mame sa fajn.Len do oktobra strasne vela casu este a do kola stresujem

betka007
13. júl 2008

Ahojky baby 😎 , prajem cvam krasny dnik 😎

Bianca to je teda sila, ze si precerpala limit... csss. ved ked si mala predtym takle problemy, tak ta musi kontrolovat viac aj teraz a dalej, nie len na zaciatku tehotenstva, nie? Urcite ti este budu robit nejake sona, tak nech ti to oznami potom...

Katka, posli sms kedykolvek, sme vsetky s tebou a s vami 🙂 . My tiez makame v dome 🙂 cely vikend. Laura je najvycsi pomocnik 😀 . Hej, ked ta prijmu v pondelok, tak mozno zo zaciatku bude len na pozorovackua kontrolovanie, ved uvidis. Zober si vela casopisov, aby si sa nenudila 😀 a musis ich stihnut precitat do porodu, lebo potom vela casu nebude 😀 . Drzime ti palce moja, drzte sa 😉

Zuzka, vy uz po dovci? CO erca, pacilo sa jej, ze? Hod foto, nech vidime 🙂 a uzi si to este na slovaci

Lucka, vy sa ako mate? Co Naty? Beha?

katmi
13. júl 2008

ahojte kocky.. 🙂 mozem sa k vam pridat?
hladam nejake kocky,ktore ziju a byvaju v Brne.. ste tu niektora taka?? dakujem moc..

zittka
13. júl 2008

ahojte baby 😉

kate - držím palčeky na porod

my sa máme fajn, už sa blížia naše prvé narodeniny. Markétka chodí okolo nábytku a za ruky, krásne lozí, začína opakovať niektoré jednoduché slová a "pýta" sa na nočník - má také svoje bručanie a ja viem, že to je ono. a zubov máme 7 a 2 na ceste, takže je dosť protviná, zle spí, ale ani sa jej nečudujem.
dovču plánujeme až koncom augusta, ale už sa tešíme, máme ísť do Omišu do Chorvátska

betka007
13. júl 2008

katmi ahoj a vitaj 🙂

zittka ahojky, takze vy idete tiez do chorvatska? na ako dlho? Marketka je sikulka, ked uz chodi na nocnik, my sme to zatial neskusali.

lullka30
14. júl 2008

Ahoj baby, zajtra idem s Natalkou prvý krát zubárke, už má 12.zubov, teraz jej vyrastajú horne stoličky, tak niektoré noci sa často budí, ale inak je celkom OK.
NAtal tiež chodí okolo nábytku, za ruky, ale sama ešte nie, nemá takú stabilitu, aby sa udržala sama.
Ani my sme ešte neskúšali nočník, že vraj okolo 1,5 r stačí začať, no uvidím....
Takže keď sme po dovolené, tak by sme sa mohli stretnúť 😉
pa

betka007
14. júl 2008

lucka, hej, mohli, len pocasie vby sa mohlo umudrit 🙂

betka007
14. júl 2008

baby, dnes sla Katka do porodnice, ze? DRzime palce Katka 🙂

betka007
14. júl 2008

AKurat som pisala Katke sms, prave jej idu davat zatazovy test na oxytocin. boze ja to s nou tak prezivam

lullka30
14. júl 2008

Na Katku myslím, nech to má rýchle za sebou a nech má zdravé krásne bábo už u seba 🙂

katmi
14. júl 2008

betka dakujem za privitanie. 😉

bianca a nemas moznost dat si urobit 3D sono?? ja mam doma 2DVD z 3D.. poviem ti,je to nieco uzasne.. 😉 naozaj odporucam,ak mas moznost.. je to ako nadstandard,takze si to platis sama -teda aspon tu na slovensku to je tak.. ja som ho mala v 17tt a potom niekedy okolo 24-25tt,ale da sa aj v 28tt a je tam krasne vidiet, ci to je chlapcek alebo dievcatko 🙂 teda ak sa babatku chce a pekne sa vam ukaze 😉

kocky chcela by som sa spytat, ci ste tu niektora aj z Brna.. a ako ste to riesili? stahovanie z SK do Ciech?? zaujima ma to,lebo ja by som chcela odist do CZ aj s malickou,len si neviem predstavit sklbit stahovanie, najst byvanie a este aj pripadnu pracu.. aj ked zaklad je byvanie apraca sa najde si myslim hned..

betka007
15. júl 2008

Ahojky, vsetkym krasny dnik prajem :o)

katmi ja som tu prisla za pracou a az potom som sa zoznamila s manzelom. Takze ziadne velke stahovanie medzi Slovenskom a Ceskom nebolo. A co sa tyka prace, tak si myslim, ze v Brne najdes 😉

bianca
15. júl 2008

ahojte

katmi moznost je ale ja som jak sud tak som to ani neskusala

betka co Katuska?

betka007
15. júl 2008

ahoj bianca, neviem ako Katka, dnes sa neozvala, tak cakam, kedy poda spravu. Nechcem ju tam otravovat a vypisovat, lebo ma mozno nejake procedury, alebo tak..

betka007
15. júl 2008

Zuzka, kedy hodis nejake foto?

betka007
15. júl 2008

SMS od Katky 🙂 : Ahoj, volám sa Elen Jurkaninová, narodila som sa dnes o 11:30, meriam 55cm a vážim 5,57kg a všetkých váspozdravujem 🙂 .

Baby, Katka to už ma za sebou, chápete to 🙂 . Waw. Bože ja mam radost. Mala vobec nie je mala ale velka slecna. Nemozem uverit tym mieram 🙂 .

lullka30
15. júl 2008

Tak to mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratulujeme a prajeme vela zdravíčka pre Elen a aj maminku.Normálne mám husaciu kožu 🙂 Pozdravuj Katku od nás
Ty jo, to je ale poriadna holčička 😀

lullka30
15. júl 2008

možno sa Katka v tom chaose pomýlila a nejaké tie dkg pridala 🙂

betka007
15. júl 2008

Lucka, budem pozerat televizne noviny vecer, ze sa narodila taka velka slecna v CR 🙂 . POzdravim ju, jasne 🙂 . Idem si strelit sampanske 🙂

lullka30
15. júl 2008

ja som na to už myslela, že budú v správach 😀

Betka, máte krásne foto dovolenky

betka007
15. júl 2008

lucka dik, hodila som tam par, lebo som pisala Zuzkae, nech nieco hodi na sama som nic nedala 😉

susik77
15. júl 2008

Ahoojte 🙂 Gratulacia Katke 😵 To je ale velka slecna 🙂 Katka rodila cisarskym?
Inak, prave som pridala fotky z dovci 🙂 A idem pozret Betkine 🙂

betka007
15. júl 2008

Zuzka, krasne ste sa tam mali, ten piesok musel byt super 🙂

susik77
15. júl 2008

betka: ano, plaze boli uzasne 🙂 aj take drevene chodniky, co boli cez celu plaz-kocikovali sme bosi 🙂 aj vy mate super fotky 🙂

betka007
15. júl 2008

Zuzka, my sme ale mali kamienkove plaze.. Piesok je lepsi 🙂

susik77
15. júl 2008

jj 🙂

lullka30
15. júl 2008

Zuzi, tiež máte krásne fotky.
Verča má rovanké šatky ako Natalka 🙂 aj my sa boli kupať v Lido di Jesolo 🙂

zittka
15. júl 2008

jééé, Elen má krásne miery. velikááánska gratulka 😉

Betka - do Chorvátska ideme na 13 dní