Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

susik77
4. aug 2007

flow: na matrike

flow111
4. aug 2007

aha...som blba... 😀 😀 😀 😀 😀 a to mi viac netreba? som myslela, ze hej... 😕

susik77
4. aug 2007

uz ma nic nenapada...prip. mrkni na net

flow111
4. aug 2007

ved som sa pozerala, ale vsade chcu nieco ine tak neviem.... idem do podolia, takze som zvedava...

susik77
4. aug 2007

aha, aj ja rodim v Podoli...ale som vydata, takze to mam ine...tak mrkni na netovu stranku Podoli: http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-5-60#co-...

susik77
4. aug 2007

ked prides 1.krat na poradnu asi v 36.-37.tyzdni, dostanes v kartoteke par tlaciv, kt. vyplnis a potom odovzdas v prijim. kancelarii v Podoli v porodnici-inak na dverach v prenat. poradni to maju vypisane, ake doklady potrebujes, aj na kt. matrike Ti vydaju rodny list a pod. Prip. sa to mozes spytat aj na tej kartoteke, al. v prijim. kancelarii

flow111
4. aug 2007

diki veeelmi ti dakujem 😀

susik77
4. aug 2007

za malo 😉

ao
4. aug 2007

ahoj baby 😉
tak som sa vrátila z krátkej dovolenky v rodných Košiciach a som supeeer odpočinutá. bola som tam po 3 rokoch, ale mesto je stále rovnako krááásne 😅

ao
4. aug 2007

aha, pardón... vidím, že tu už riešite predporodné záležitosti 😉

musko
5. aug 2007

Ahojte!
Tak ako? Zittka to má za sebou, kto bude ďalší_
Ao, v pohode, dievčatá už toho majú plné zuby-ani sa im nedivím, tie posl. dni sú nekonečné... To je dobre, že si si odpočinula. Košice sú pekné mesto, bola som tam na predatestačnom kurze - ale už dávno 😉

ao
5. aug 2007

ahoj Musko, to im verím, že toho maujú na konci plné zuby... celú dobu sa človek vytešuje ako to pekne radstie, ale na konci to musí byť už otrava, hlavne keď sú horúčavy. Nám to našťastie vychádza na prelom január/február, tak sa zas budeme musieť poriadne naobliekať 😉

susik77
5. aug 2007

caute, ja este stale 2v1 😉 ale mali sme celkom fajn vikend 😉
tie horucavy su fakt des, ale na druhej strane som rada, ze mi staci par triciek a saty-v zime to musi byt dost blbe s tehot. oblecenim - nakupovat velke svetre a bundy 😎 a ked su v posl. mesiaci opuchnute nohy a nic sa neda obut-v lete stacia slapky 😉

ao
5. aug 2007

susik: no vidíš, na problém s topánkami som nepomyslela 😅

susik77
5. aug 2007

ao: nechcem strasit, mne zacali opuchat nohy az v 38.tyzdni-ale riadne 😎
takze momentalne jedine co obujem su slapky o 2 cisla vacsie 😀
ale prinajhorsom si v zime pozicias muzove topanky 😀 😀 😀

musko
5. aug 2007

No čaute baby!
Susuik, vydrž, ja to určo hroza, ale aspoň si to užite ešte s manželom o samote - s miminkom nebude čas 😉

susik77
5. aug 2007

musko: ved uz sa to snazim tak brat-ked uz nerodim 😀
boli sme v starom meste, tak sme si dnesok fajn uzili 😉
a co ste robili vy? 🙂

musko
5. aug 2007

My sme mali návštevu - popoludní prišli na kávu kamaráti so synom, teraz som poslala chlapov von, nech Petrík dobre spí a ja som vytrela kuchyňu a chodbu, naštudovala som si návod k novej žehličke - stará sa pokazila a MM mi včera v Rakúsku kúpil novú 😅 . A večer budem žehliť - mám tu naskladaný "gerlachovský štít" zo suchého prádla 😠 .

kajacz
5. aug 2007

ahojte- tak ja som tiež ešte celá, desia ma tie vysoké teploty, ktore majú byt až do stvrtku... 😝 snad to nejak udýchám
nastastie maju u nas v porodnici klimatizaciu 😎
tie posledné dni su strasnéééééé 😝

kajacz
5. aug 2007

jééé, už zmenili predpoved počasia, nevyzerá to až tak tropicky...

susik77
6. aug 2007

caute, ja este 2v1 😎 ale zatial v pohode...
su este nejake nove miminka? Odhadujem, ze betka aj Kate su uz v porodnici...

betka007
6. aug 2007

Ahojky všetkým, konečne sa hlásim po víkende aj ja. Včera som bola na monitor a dr povedala, že dnes mám prísť zase. No keď to tak pôjde ďalej, tak tam budem asi každý deň chodiť iba na monitor 😀 a pôrod furt nič.

susik : ja si tiež myslím, že Kate to už ma za sebou, dosť dlho sa neozvala na nete, že?

susik77
6. aug 2007

betka: ja tiez nic...a kontrola az v sttredu...a dohanam Ta s tym cislom ...uz 41 😎
Ozaj, nevies, ci je v Podoli v porodnici Wi-fi?

betka007
6. aug 2007

susik : to vobec neviem, či tam maju bezdrat,ale nejako musia byť pripojený, hm? a možno sa na niekoho v okolí napojíš 😀 , keď to nebude mať zabezpečené. Ale Zuzka, aj tak tam nebudeš mať čas riešiť dajaký notebook a net. Budeš sa radovať z malej a vonavať sa jej 🙂 a sebe.. No, som zvedava, čo bude zase na ctg. Malá furt spinká keď som tam- ako naschvál a začne kopkať , keď už sedím v aute a veziem sa preč z Podolí 😀 . Vybitá jak poistky už teraz 😀 . Dr. hovorila, že ma tie ,,akceleracie,, - no a to je v kľude. Dnes tam idem na 16tu hod, uvidím čo povie, že kedy mám zase prísť no a potom by sme podľa toho mohli naplánovať stretko, hm? Zajtra nemôžem, lebo príde kámoška k nám domov ma popozerať a v stredu máš ty poradňu, tak asi vo štvrtok, hm?? No uvidíme, čo nám povedia múdri doktori

zuzulik
6. aug 2007

ahojte bamnulky, ja Vas sice sledujem ale miesat sa Vam do diskusie nechcem (hoc rada) kedze my este cvrcka v brusku nemame...
Ja len ziram,ze tym Vasim chrobacikom sa akosi nechce von z bruska..Tak Vam drzim palce,aby ste ich uz coskoro mali v naruci a radovali sa z nich 😵.Vela sil!!!

susik77
6. aug 2007

betka: jasne, ja som len manzelovi povedala, aby potom oznamil na konikovi, ze uz mame malu pri sebe 😉 a on hovoril, ze ak tam je wifi, prinese notebook a mozem sama napisat 😉
inak, aj ja uz budem od stredy chodit asi kazde 2 dni do Podoli...
sestra mi teraz hovorila, ze vraj ju hospitalizovali uz na konci 41.tyzdna a ze vraj malej kontrolovali srdiecko kazdu polhodinu-to musi byt dost na nervy 😎
to by som radsej brala, aby to uz vyvolali 😎
zuzulik: kludne sem chodievaj... 😉 vsak toto nie je len tehot. diskusia 😎 aj ked sa nas tu teraz zislo-tolko augustoviek 😉

betka007
6. aug 2007

susik : ach ty ,,ajťaci,, 😀 .. no nápad to nie je zlý, že? no ja mám aspoň lepší pocit, že ma majú pod kontrolou, keď som tam tak často. Dnes som 39+5 😀 a ten koník už nestíha počítať 😀 . Zuzka, možno keď pôjdeš teraz v stredu do poradne, tak si ťa tam nechajú, predsa len prenášaš, hm??

susik77
6. aug 2007

betka: no, asi by som aj bola rada, ale ten doktor sa minule moc netvaril...a to este k tomu aj mam opuchy 😎

betka007
6. aug 2007

susik : minule sa tvariť nemusel,ale teraz sa uz mozno bude. co ty vies.. podla mna uz ti da nejaky rozsudok, lebo prenasas. bud si ta tam teraz nechaju alebo ti da nejaky termin. na tie opuchy hovoril co?

susik77
6. aug 2007

betka: no, mne brali v Podoli krv kvoli tym opuchom-ci to nie je tromboza, al. zapal zil-to sa nepotvrdilo, tak ma poslali na kozne a kozna hovorila, ze to je reakcia, co ma nieco postipalo do nohy-a este infekcia-dala mi na to mast, uz sa to davno zahojilo, ale ten opuch je tam a asi este horsi 😎
keby bola prilezitost, mohla by si sa dnes spytat, ako je to s kontrolami ked sa prenasa a ake vysetrenia robia? Ja som z toho nervozna...Dik 😉