Slovenské júlovky 2009

jablonka
20. nov 2008

Milé slovenske tehulky, kedze je jul 2009 mimoriadne plodnym mesiacom a je nas v uz zalozenych julovkach straaasne vela, verim ze sa potesite a pridate sa do novej temicky, kde verim ze bude lepsi prehlad a mozno aj viac priestoru na spoznanie sa 🙂 ...

sevzuz
21. nov 2008

tak ahoj som tu a ked budem mat potvrdene tehu tak sa prihalsim, mozno aj skor🙂))

jennna
22. nov 2008

tak už som vás našla. Zatiaľ sa to tu nehemží 😀 😀 😀 ale v pohode, uvidíme, ako sa chytia ďaľšie babenky, pa

adka12
22. nov 2008

Aj ja som už tu 😀

jablonka
autor
22. nov 2008

ahojte, sevzuz, a kedy sa chystas k lekarovi? 😕
jenna - ako sa citis? uz mas za sebou UZV? mne este len caka 29.11., teda o tyzden, a neviem sa dockat 🙂

jennna
22. nov 2008

ahojte!!!!!

Jablonka, ja už mám za sebou 2uzv. aj dve fotečky. Len ziťujem, že Modrý koník mi vyrátal, 9tt a podľa dokyho je to mínus 2t, to znamená 7tt.

Aďka, aj ty si tu, tak sa teším!!!

jablonka
autor
22. nov 2008

ja som bola skusit v pondelok UZV, MK mi ratal 6tt, nebolo este ale nic vidiet, len na jednej strane v maternici sa robil taky "ring" kde zrejme sa bambuliatko uhniezduje, a tam UZV vyratal 5tt plus 0 😕 ...nejako v tom nemam jasno 😅

jennna
22. nov 2008

Tak to nie si sama, ja v tom tiež mám riadny chaos, len viem že aj veľkoti v týchto prvých týždňoch máme každá iné..

Baby, mne sa sníval strašný sen, ani pomyslieť.. že som hrozne krvácala.. brrrrrrrrrrrr, hrozná predstava, keď som sa zobudila, len tak zo mňa kameň spadol

adka12
22. nov 2008

Už som tu 😀
Jablonka, v tých doktorských počtoch sa nikto nevyzná...
Mne tiež kalkulačka ukazuje o 5 dní viac. Ale vraj som podla doktorky neskor otehotnela. Takze je verím 😀

jablonka
autor
22. nov 2008

no nastastie to bol len sen 😅
ja neviem, ale fakt to vyzera u kazdej inak 😕 , zrejme su nase bambuliatka uz osobnosti a rastu si kazde podla svojho tempa 😀

nika251
22. nov 2008

Ahojte. UZV myslim pocita od ovulacie- teda len gestacny vek. Plus 2tt ´=7tt.

jennna
22. nov 2008

no to máš pravdu, ja tú moju malú osobnosť, čo nosím v sebe už teraz zbožňujem a milujem, je to také zvláštné, ešte si to poriadne neuvedomujem stále, ale je to krásny pociť, že?

jennna
22. nov 2008

ahoj, nika, myslíš? Mne doky povedal, keď som bola prvý raz, že som v 5tt a že zárokok má 3tt, tak ja už fakt neviem.

adka12
22. nov 2008

Jennna ja si to tiež ešte nejak neuvedomujem, možno keď mi trošku podrastie bruško. A inak vám už rastie? Lebo ja ho už mám trošku vypuklejšie a som samozrejme nafúknutá....

nika251
22. nov 2008

Jenna- ved to sedelo- zarodok mal 3tt a +2tt (standardna dlzka predovulacnej fazy je 14dni)- to si bola v piatom tt.
Moze tam byt rozdiel napriklad dva dni ( posunuta ovulacia) a uz ti to napriklad na MK rata inak ako podla UZV

jennna
22. nov 2008

ja som mala strašne nafúknuté brucho, keď mi prvý krát meškala menza, len mi tak pretekalo, cez rifle, potom sa stiahlo, tarz ho už také nemám ,ale hrozne ma omínajú nohavice, musím ich mať potajomky rozopnuté. Ja som už pribrala 1,2kg. Nejak to na sebe necítim, ani sa neprejedám, nie som pažravá, skôr mám nechuť, ale ani mi nebýva zle, nevraciam, som doma a veľmi sa nehýbem, mozno z toho..
Vy ste už dáke to deko pribrali, alebo schudli, či som sama, 😢 😢 😢

adka12
22. nov 2008

Jennna ja som začínala na 53,8kg a dnes som sa ráno vážila a mám 54,5kg. Inak ja si tiež už rozopínam nohavice 😀
Lebo ja si kupujem všetko úzke a teraz nie a nie zapnúť....
Von už chodím len v súpravách, kde mám gumu v páse 😀
A to sme v druhom mesiaci... Bože, čo ja budem nosiť??? 😀

jennna
22. nov 2008

ja som si minulá víkend v Prahe skúšala tehotenské oblečenie, a to mi tak plápolalo, to tak najskôr v 5tom mesiaci, ale tiež neviem, čo budem nosiť, tiež mám všetko oblečenie len tak tak, tak len tepláčiky, doma pri krbíku a čakať, kým sa napraceme do tehotenského oblečenia.. 😀

jennna
22. nov 2008

Adi, ako sa to ráta, podľa tej čínskej tabuľky, myslím pohlavie, k veku sa priráta mesiac oplodnenia, ale kalendárny alebo od narodenín..?

jablonka
autor
22. nov 2008

inak mohli by sme si spravit tabulku, a tam dat aj kolonku ze co citime ze to bude, a potom sa to porovna so skutocnostou 😀 ...bude to zaujimave 🙂
ja si myslim, ze budeme mat chlapceka 😉

adka12
22. nov 2008

No pozrieš si najprv mesiac splodenia, čiže u mna to bol október a potom tvoj vek, keď ste miminko splodili. Ja mám 23. Čiže mne vychádza podľa tej tabulky chlapček 🙂

jennna
22. nov 2008

ja už budem asi ovplyvnená, lebo včera som si robilatest z prsteňom a vyšlo mi dievčatko, a zatiaľ to všetkým kamoškám vyšlo, tak asi budem za dievku.

jennna
22. nov 2008

Aďka, aj tak nerozumiem, tak mi to prosím vyrátaj, mám 28 v júni narodky a tiež sme bejby splodili v októbri, takže, čo mi vychádza?

jablonka
autor
22. nov 2008

nika, dnes ma tusim Damianko 1 rok! tak prajem vsetko najlepsie, vela zdravia, stastia a slnecnych dni...a co dostane maly oslavenec od rodicov? 😵

jennna
22. nov 2008

Krásny 1vý rôčik!

adka12
22. nov 2008

Jennna no ak máš 28 a splodili ste v októbri, tak ti vychádza chlapček

jennna
22. nov 2008

Tak uvidíme, je mi to jedno, ale s tým prsteňom to mám overené, neskúsiš si to spraviť, by ma to zaujímalo:

adka12
22. nov 2008

No skúsiť môžem, ale až poobede, lebo idem na obed k rodičom.
Zatiaľ sa majte, pa pa 🙂

jennna
22. nov 2008

tak dobrú chuť, potom daj vedieť,pa

jablonka
autor
22. nov 2008

my ideme dnes na Katarinsku zabavu, taku kazdorocnu tradicnu, a uz sa aj pomaly chystam ako typicka zenska 😀

jennna
22. nov 2008

tak sa pekne zabav, len daj pozor na maličké!!!!