Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

lara1znk
29. júl 2008

soska a ako marco v skolke? uz lepsie? odkedy to nastupuje k susedke?

soska
29. júl 2008

lari, my letime az vo stvrtok, zajtra este fachcime do prace a do skolky😉
V skolke inac marco uz celkom fajn, aj ked asi tam nikdy nebude poriadne spat, tak ked prespi hodinu tak je vela. Potom bud spi este v aute alebo doma a je dost podrazdeny, ked sa zobudi, co inac nebyva.... 😒 ked je so mnou doma...ale uz to nejako neriesim....
k susedke ide od septembra, isto to bude fajn, ale aj tak sa trochu bojim...

vilkakatka
29. júl 2008

Ahojte Babulky, takze sa zase po 120 rokoch ozyvam, ze zijeme a mame sa fajn...len stale niekde behame, vybavujeme, staviame a pod ... tak nie je casu sediet pred PC ... nemam ani prehlad, co sa tu vsetko udialo, tak by mi niekto mohol spravit resume 😉
My mame kopec noviniek ... Adelinka uz stvornozkuje ako rychlik (a ja ju stale prekladam 😅 ) ... stale chce starkej presadzat kvietky 😝. Posledny tyzden sa uz chce aj stavat na nozky ... normalne si pristvornozkuje k nejakemu podstavcu a skriabe sa. Uz nam vysli dva spodne zubky, tak sme mali veselo ... sice neboli teplotky, ale asi tyzden som sa nevyspala 😔 . Konecne uz mame nastrelene nausnicky a uz sa nas nik nepyta, ci mame chlapceka (aj ked je oblecena v ruzovom 😅 ).
Teraz ma trosku trapi, ze sa mi vysypala a patram, ze po com ... asi som nemala jest melon ... ale snad to rychlo prejde 😉

A uz sa neuveritelne tesiiiiiiime na stretko...Kto to vlastne pride??? Musim napisat Bybi IP, nech viem podrobnosti.
Tak pekny vecerik ... a vsetky mi neuveritelne chybate (aj ked sa osobne nepozname) 😵

zuzula
29. júl 2008

caute kocky tak sa lucim, uz sme skoro uplne pobaleni a rano vyrazame 😵
Soni este raz stastnu cestu 🙂 , Bybi vy ste uz doma tak si uzivajte prazdniny aj my to mame v plane 😅
Lari tebe pekne nakupovanie a uzi si vasich 🙂
Katka ahoj, pekne ze si si na nas spomenula 😉 som rada ze sa mate dobre posielame Adelke boztek.

see you in 2 weeks 😵 😵 😵

lara1znk
30. júl 2008

ahoj katka, vitaj opat medzi nami 😉 , pridaj aj nejake fotky aby sme videli malu krasavicu

zuzi, stastny let a super dovolenku 😎 , sem tam sa nam ozvi ako sa mate

soska, tak vy az zajtra, krasne ste si to rozdelili vy tri aj s bybi, pekne po jednom odlietate 😀
nech ti to v praci rychlo zleti dnes 🙂

u nas dnes vyzera opat pekny den, po nakupo ch pojdeme do parku krmit kacicky a na hojdacky

soska
30. júl 2008

Caute kocky!

Opat krasne rano, ozaj nech dnesok uz rychlo uleti a mozem sa tesikovat na zajtra😉
Zuzka a spol uz asi letia😉

Kati, vitaj opat medzi nami😉 Adelinka je sikulka, blahozelame. Tie baby su fakt nejake aktivistky, ako tak pozorujem 😀 (plus Adamko samozrejme 😀 😀 😀 )

Lari, tak si uzite krasny den na nakupoch a v parku😉 Ak sa zastavis na pc, tak pis, ja som tu😉

ninuska
30. júl 2008

cavesko ranecko
tak unas tiez relativne pekne ale asi bude burka ....ale to nevadi aspom nemusime polievat chichci

takze uz to vsetko odlieta do "teplych"krajin no veru hned by som sla aj ja domenkov ale nechce sa mi vobec balit a nasi byvaju v panelaku a tam byva strasne teplo ani sapt sa neda tak pockam kym ta horuca vlna prejde

lari super kacicky by sa zisli aj nam ale neni nemame na dedine je to difne ale nie su este tak kone tak uvidime mozno sa vytrepem s kocikom na kopec a porozdelujeme konikom stary chleba 😀

lara1znk
30. júl 2008

ahojte tak ja som spat z nakupov, bohuzial prazdne tasky az na zopar nevyhnutnych veci do domacnosti 😠
stale mi neprisla vyplata na ucet a mam taky pocit z toho ze ma jednoducho zabudli nahlasit ze som spat v praci, takze som uz napisala email tak som zvedava

guy ma narodky tento vikend tak som sa chystala mu kupit darcek a tak, samozrejme aj sebe nieco ved tie vypredaje sa nedaju prehliadnut

idem rychlo varit malemu obed, zeleninovu polievocku, aj tak vela nepapa teraz tak bude stacit

ninus, tak nech pribehnu vasi k vam, ved to maju len na skok

soska, uz pobalena?

lovacka
30. júl 2008

lari to mi je luto ze ta na vyplate vynechali ja som mala tiez problem s vyplatou tak cakam tento mesiac dorovnavku inac im to ukazem 😀 😀 😀
lari este jedna otazka k tym muffinom.boli super ale nevyrastli vyoke ako muffiny.davas tam nejaky prasok do peciva este alebo sodu bicarbonu?chutovo su inac super

lara1znk
30. júl 2008

ahoj lovi, dala som aj trosku prasku do peciva, sorry zabudla som to napisat lebo v recepte to inak nebolo
som rada ze chutili

no to je fakt neprijemne ked na nas zabudnu s vyplatou 😒
pre mna zvlast kedze posledne 3 mes. som mala neplatenu matersku

lovacka
30. júl 2008

no hej clovek caka cely mesiac na vyplatu a potom ked som na nu pozrela malem som infart chytila 😠 tak som sla za sefom a on len pozeral a povedal ze nevie co sa stalo.ale Hr povedala ze tento mesiac dostanem dorovnavku za 2 mesiace plus normlne vyplatu za tento mesiac tak dufam ze to bude mastne 😀

soska
30. júl 2008

lari a tebe maju platit, aj ked si nenastupila do prace? si si ista,z e to tak ma byt. Lebo by som nebola prekvapena, keby zahlasili, ze ved tu nie si, tak nemas narok... 😖 Aj ked viem, ze je to ich chyba, ze nie si v praci....

vcera som skoro vsetko pobalila, tak uz len drobnosti 🙂

lara1znk
30. júl 2008

soska, ale ja som oficialne nastupila a teraz cerpam staru dovolenku, my sme este nevyriesili moj odchod z prace

no super ty si sikovna, tak dnes este si uzijete vecer s daddym a zajtra padate, na ako dlho idete?

ninuska
30. júl 2008

jasne lari ze pridu bud jedn alebo druhy ved zas nie sme na konci sveta.....takze zeleninova polievocka ta ide aj u nas na odbyt sice nie z nadsenim ale zopar trikov a je tam kde ma byt v brusku chichic

inak pocasie strasne teplo az sa cudujem ze sofia dokaze poobede zaspat 😝

lara1znk
30. júl 2008

no mne moj maly spal len 40 minut dnes, urcite zacne o chvilu vystrajat ale teraz ho uz neulozim ani na 10 minut, to uz musi vydrzat

na obed samozrejme nechcel papat, klasika, tak mal len jogurt a broskynu, aspon nieco

boli sme krmit kacky a Christian sa isiel zadusit tym starym chlebom 😀 , no musi byt hladny ale nedala som mu taky stary, no doma mu urobim chlebik so syrom a zase nechce,
divne chute 😅

ninus, nas maly tak krasne spaval v noci cez vikend a to boli hrozne teploty, teraz zase strajkuju ako sa ochladilo, ja uz neviem co to je

ako sa ma drobec v brusku? vy chcete prekvapko ninus, ci chlapcek ci baba?

ninuska
30. júl 2008

no lari ziadna novinka my kym prideme ktym konom tak budu stare rozky obzute ako keby nebolo nic lepsie na svete 😀
dokonca sa niekedy hada zo psom ked mu davame tvrdy rohlik tak reveeee a musime dat aj jej no je to na hruzu niekedy
mne je uplne jedno kedy dam sofiu spat aj tak nezaspi vecer skor ako o pol desiatej ale potom aspom spi ja simyslim ze ked nebudu uz take horucavy tak snad aj o 9 zalomi no aked sa zmeni cas na zimny tak to bude idealne 😀

prekvapko sme nechceli a bude to chlapcek len meno si este muzik nepovedal ake chce aby bolo

lara1znk
30. júl 2008

takze nechavas to na nom? moj tiez vybral christiana a dievcatko zase vyberiem ja

nejake novinky so zaspavanim? pokrocili ste k lepsiemu?

ninuska
30. júl 2008

no zaspavame stale tak isto - je pritisnuta ku mne ako maciatko v klbku no a tak nejako zaspi este sa tak 15 min vrti a potom spinka ja ju pelozim do postielky a vnoci ked sa prebudi bud ju necham a ona sa zase ulozi alebo ju musim dat ku nam - 🙄

lara1znk
31. júl 2008

soska, stastny let a krasnu dovolenku doma! 🙂

ninus, co dnes porabate? u nas ma prsat tak sme rychlo vybehli von, trosku po obchodoch a na prechadzku, aj som si nieco pokupila za vreckove od manzela 😀

to zaspavanie je u nas podobne, aj ked u nas hlavnu ulohu hra Guy a to iste ked sa zobudi tak ide k nam vacsinou a potom opat ho prelozime naspat.
Teraz strasne zle spava, neviem ci mu nahodou nejdu stolicky lebo fakt sa tak casto budi a cez den si strka prstekky do pusy tam dozadu tak asi.

ninuska
31. júl 2008

cavino
som myslela ze dnes asi nikto nenapise ked cela zostva slovenskuje

no unas je strasne teplooooo tak som malej napustila bazenik a tak si santila a ja som vytrcala pupok na okoloiducich lebo tu nemame ziadne stromy ale sak este to nieje take strasne ....no inak ani sa mi snou nechce nikde chodit lebo dlho nevydrzim koli teplu takze uz planujem len navsetvu susedov ktory maju bazen snad sa
vykupeme

no ja neviem ako je to stymi zubami ale moze byt ...niekoho to trapi menej niekoho viacej sofia tiez mala take umrncane obdobie ale je pravd ze ja som sa stym uz zmierila ako to je a je aj ona kludnejsia aj ja mozno take vyrovnane skore 😀 uz si ma vycvicila ale ja fakt nevladzem riesit teraz taketo veci a na druhej strane sa snou rada mojkam ved pojde aj dojasliciek a niekedy je na zozratie ked zaspava no ked pride drobec bude casu enej na vsetko ...ja som zvedava co tie jasle spravia lebo ona na mne hrozne vsi dufam ze sa nam to nepokazi 😒

lara1znk
31. júl 2008

jej ako vam je super, u nas poprchava ale stale je pekne teplo, no vonku sa velmi neda ist, je to on a off s tym dazdom

jaslicky to asi nepokazia, nepoznam take pripady ale narodenie babetka urcite prinesie nejake zmeny v jej spravani, tym si prejdu vsetci rodicia asi, potom budes davat rady co s tym 😉

lara1znk
1. aug 2008

ahojte, vidim ze kazdy dovolenkuje, dufam ze sa mate super a uzivate si krasne slnecne pocasie,
ani tu to nie je najhorsie, celkom prijemne sme dnes mali a minimum dazda aj ked hlasili horsie

pekny vikend a ozvite sa sem tam

🙂

ekira
1. aug 2008

ahojteeeeeeeeeeee dovolenkari 🙂
som skocila na chvilu opozriet vas
tak ako vidim skoro vsetky ste na dovce tak si to uzivajte
my sme neboli nikde boli sme doma mali sme pracovnu dovolenku aj ked este neni zdaleka vsetko hotovo...
boli sme s amonom v jednom pret parku.... a inak doma alebo na bicaku.amon ma novu ""vyhladovnu""ani neviem ako sa to vola po slovensky.zajtra odfotim a pridam foto.....mali sme tu najprv velmi uprsane dni stale kydalo a kydalo a teraz bolo par dni horuco,ale az tak moc pre mna nemusi tak do 25 st mi bohato staci....lari tak sme tu zostali asi iba my 3 aj s ninuskou

ekira
1. aug 2008

a musim pochvalit fotky zo stretnutia u sosky ako vidiet mali ste sa paradne 😵 😵 skoda ze som tak daleko ☹

ludik
2. aug 2008

Ahojte kocky 🙂

No tu sa fakt vo velkom dovolenkuje,ja som dnes nesla do prace ostala som doma,od rana ma boli zaludok a 3x som uz zvracala,neviem z coho 😕
ked ste pri tom spanku,tak nasa Viki spi poslednu dobu strasne,casto sa budi a place,najprv som si myslela,ze to je z tepla,ked boli take horucavy,ale uz nieje tak teplo,tak asi to budu zubky.drahy siel do tesca na nakup no a ja sa hodim pred telku,len cakam ze sa vrati,Viki sa stale na mna stvera a mna napina 😒 ☹

tak vam zelam krasny vikend 😵

lara1znk
2. aug 2008

ludka, skore uzdravenie, vela oddychuj a spi a snad ti to rychlo prejde

ahoj eki, teba som tu uz dlho nevidela,
veru kocky dovolenkuju a len zopar nas tu ostalo, tak sa sem tam ozvi
tesim sa na fotky, uz si dlho nic nepridala

uzite si vikend 🙂

bybi
autor
2. aug 2008

Caute kocky 😵 😵 😵

No pocasie je tu horuuuuce, ani by az tak nemuselo. No ale co uz. My sa mame o hodku a pol stretnus s Luckou, Katkou a Mimou, tak sa uz tesime. Uz mam aj fotak zbaleny, lebo ja ho zakazdym zabudnem 😅 Tak dnes sa mi to nestane 😝 Zarka je uz asi hodinu a pol s dedom vonku v kociku a stale spinka. Teda dufam, nemam ziadne spravy. 😅

Zajtra uz ideme do Trnavy.

Na SK je super, ale tato nam moooc chyba ☹

bybi
autor
2. aug 2008

Ludka tebe prajem skore uzdravenie. Ja som to mala tusim 2 tyzdne dozadu. Hlavne vela pi, to naozaj pomaha a snad ti to rychlo prejde 😔

jajaalf
2. aug 2008

ahojte 🙂

bybi ti ides do tt 😉 strcim sa ti do kufra 😀 😀 😀 😀

ako sa mate citala som len nieco mali ste stretko 😵 a ludka je chora 😕

pocula som ze deti narodene v noci spia zle 😒 ..vy co sa vam narodili deticky v noci ako vam spia?moc tomu neverim............ 😔

m2007
2. aug 2008

Ahojte baby, je tu niekto z Londyna NW1,3 alebo 6 (Camden, Swiss Cottage, Primrose Hill, Belsize Park, Hampstead, West Hampstead a pod )? 🙂