Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

ninuska
9. sep 2008

takze bybi vsetko naj - ja som si teda myslela ze si asi barborka 😀 ale sak ja ako sona mam co hovorit z ninou to moje meno nema nic spolocne veru 😀

no mlada boleslav je taka diera ze tu na tie odsavacky nemaju tak som zvedava vecer idem este nakupovat tam je aj lekaren tak som zvedava 🙄

zsuzsu
9. sep 2008

Ahojky.
Bybi všetko naj k meninam 😵 😵 😵

bybi
autor
9. sep 2008

Soska v pohodeeee 😀 Mna to pobavilo 😀

Ja uz ne vas teraz kukam s novymi brylami a veru, vidim rozdiel 😀 Drahy ma pochvalil, ze som si pekne vybrala a ze mi svedcia, tak som cela spokojna 😀

bybi
autor
9. sep 2008

a vsetkym dakujem za blahozelanie 🙂

zuzula
9. sep 2008

Bybuska aj ja gratulujem k meninkam, ja som vedela ze si Martinka ale nevedela som ze mas prave dnes meniny 🙂 Tak pekne oslav, dufam ze dcerenka s tatinkom ti uz gratulovali 🙂
Tak mas nove brylky, urcite si kocka, hod nejaku foto 🙂
Ja ako si davam tie antibiot. kvapky tiez musim mat okuliare namiesto sosoviek a Adamko sa mi len rehoce do tvare za sa mu to bohovsky smiesne 😅

Ja uz som dnes veselo zarezavala v robote, aj tak som tam toho mala pozehnane ani neviem ako den presiel. uz ma len trosku rezu oci, a Adamko vyzera uz celkom ok. v skolke sa mal dobre rano odomna veselo odisiel s ucitelkou za ruku, tak som odchadzala cela spokojna akeho mam velkeho skolkara 😉

Ninuska tak vy ste chorucki, prajeme Sofinke skore uzdravenie a nech coskoro zase moze medzi deticky. 🙂

lara1znk
9. sep 2008

ahojte kocky,

boze to bol den, esteze mam takeho dobreho chlapceka a pekne sa hrajkal aj spolu sme kadeco vymyslali, ako tak nam to zbehlo. Na poslednu chvilu pred kupkanim sme este vybehli do mesta trosku kupit zopar veci v M&S, no potrebovala som si trosku vyvetrat hlavu po celom dni doma.

Bybka, vsetko naj naj naj k meninkam. Ja som videla ze je dnes Martiny a tuho som rozmyslala ze ci nejaku poznam, no vobec si ma nenapadla a teraz ma napadlo ze tu mam este jednu kamosku ktoru som sice dlho nevidela, no uz aj idem pisat sms.
Tak ty uz zarezavas s novymi brilkami. Odfot sa, som zvedava aky ram si si vybrala. Urcite vyzeras super! 😵

Mne sa velmi pacia okuliare, ja som ked som bola taka 20ka tak som si dala predpisat polky a normalne som sem tam nosila brile, strasne sa mi to pacilo 😀
Zuzi, aj ty sa odfot, som zvedava aj na teba 😅
Nas maly hned vyskoci po okuliaroch, esteze ja nenosim a guy ma vacsinou sosovky.

Ninus, skore uzdravenie sofinke, tak mate prestavocku v skolke na chvilu.

Dnes asi nebude ordinacia, na SK je statny smutok kvoli tej havarke v Chorvatsku. 😔

diamand
9. sep 2008

ahojte,

bybi - vsetko najlepsie k meninam

este ze ste mi to pripomenuli ved moja najlepsia kamoska je Martina a to som s nou dneska uz niekolko krat hovorila 😅

dnes som uplne KO, rano som odviezla maleho do skoly a hned odtial auto na MOT, bolo tam cely den, tak som bola cely cas s malou v shopping centre a v soft play a normalne ma to znicilo, ale na stastie auticko preslo MOT

Ninus - prajeme skore uzdravenie

Lari - ja ordinaciu milujem, ale teraz davaju aj panelak, tak vzdy zacnem pozerat to a zabudnem na ordinaciu a tu mam radsej aj dnes som zabudla do kelu

pekny vecer

lufia
9. sep 2008

ahojky

ako sa mate zienky???
ani nestiham citat tak dufam,ze ste vsetci ok 😵

Bybus tebe prajem k dnesnym meninkam vsetko naj 😵 nech muzik a Zarka posluchaju 😀 (ja som si po stretku konecne natlkla do hlavy ,ze si Matka a nie Bybi 😀 )

ak budem stihat tak vam este napisem
idem kuk vase foto

a larine som uz videla a Lari si kocica 🙂 tie rifle a sveter by som ti hned vzala 😀 😀 krasne vecicky
a Christian je krasnucky a tiez paradne obleceny 🙂 ale to on vzdy 😉

ninuska
9. sep 2008

tak sa hlasim este takto vecer
takze vy takto ficite na serialoch 😀 ....tak to ja vuobec nestiham hoci DH by som si pozrela rada lenze ja to stiham len obcas a mam v tom chaos tak si dam dat asi pod stromcek nejaku ucelenu verziu dvd 😅

inak som bola autom v potravinach a za mnou isli cely cas policajti na takom transportery a sofinke hrala jej skvela hudba a ona sa tak natriasa a hadze o tu sedacku takze polisi mali urcite zabavku na semaforoch kym sa maminka pohla videli vsetky sofiine kreacie 😀

inak mne sa tiez okuliare hrozne pacia aj na muzoch aj ked muz fajci fajku teda bafka aj to mam rada ale ten moj nechce si kupit ani akoze by hu len nosil v ruke 😀

lara1znk
9. sep 2008

kocky, ani ja som dnes nic nestihla, cez den nebol cas a teraz som bola cvicit a este idem urobit grecky salat a k tomu ciabatu na neskoru vecer a hodim sa k muzovi na gauc

lucka, dakujeme za kompliment
no by pozerala kolko veci ma v skrini moj maly a moj satnik ako stagnuje 😀
a vy mate co noveho lu cka?

jajka ahoj, na teba som skoro zabudla, co sa neukazes castejsie?
viem si predstavit ako skaces od radosti ze uz mas po navsteve svokrovcov
mna to caka coskoro 🙄

dia, no super ze mate po MOT, aj moju suncicku to caka coskoro, minuly rok sme zacvakali straasne vela, tak dufam ze tohto roku uz to pojde hladko, inak sa ho hned zbavime

dobru noc

soska
10. sep 2008

Good morning girls! 🙂

Dnes nam aspon neprsi! 😅
Ako to vyzera u vas?
Ja sa celkom tesim, lebo uz je streda, zajtra, pozajtra som uz domka😉 Jupi!

Lufi, ze sa tu aj ukazes, ty potvorka, kde sa flakosis? 😀 Ako sa ma Christianko?

Ninus, nasli ste tu odsavacku?

lara1znk
10. sep 2008

ranko!

u nas to vyzera pekne dnes, slniecko uz vykuka, aj teploty maju byt prijemne

my ideme do playgroup o chvilku

takze tebe sa uz zvikednieva soska, co? 😅

pekny dnik

soska
10. sep 2008

lari, tak si uzite den!
🙂

ninuska
10. sep 2008

ranko ranecko slniecko 🙂
tu bude zase vypek - sofinke sa celkom polepsieva teda tn sirup zabera aspom to vykasliava - odsavacku mali v jednej lekarni ale co myslis soska ze som bola uspesna???? 😀 ved sa mi zachadzala od revu len ked som sa stym priblizila takze cakam na muzika a dnes to bude boj lebo to chrapcanie nemozem pocuvat

takze ja varim a ked dovarim tak idem zehlit a ked dozehlim tak uz bude slecna asi hore 🙄 a potom na tejtom planine zhorime musim cosi vymysliet

lufia
10. sep 2008

babyyy
ja som sem napisala prispevok ako roman a ono to tu nieje 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tak skusim este raz

soska no moc nemam cas sem chodit lebo si uzivame krasne pocasicko 🙂 normalne nechapem,ze je tu na SK tak horuco a slnecno a taku dlhu dobu ale tesim sa z toho veeelmi 😵 😵
a videla som foto ta kde je Marco v piesku je supeer 🙂 taky stastny tam je 😵
a ten piesko to je co zac???hmm??vyzera to dake cervene 😅

Ninus vam prajem skore uzdravenie a dufam,ze si tu odsavacku uz zohnala
ja by som ti hned kupila a poslala lenze pri dnesnej poste 😠 by ste aj zabudli ze Sofi mala sopliky,kym by dorazila 😀

Lari a ako robievas ten grecky salatik???

soska
10. sep 2008

ninus, chcela som navrhnut maly bazenicek na clapkanie sa, ale asi ked je slecna chorucka, to nie je dobry napad, co?

a verim ti, my uz neodsavame dost dlho, lebo Marco si tiz ani za svet nechce dat😢

sikulka si, kolko toho postihas, ked Fifi spi 🙂

lufia
10. sep 2008

no ninus aj si napisala kym som to ja odoslala 😀

ale chcem to radsej na viackrat poslat lebo ak by som znovu pisala a neodislo by to tak by ma uz trafilo 😀

takze pokracujem 😅

bybi tak ty si cela vynovena-super 🙂 aj ja ta chcem vidiet v okuliaroch tak nahod foto 😵
a auticko si si krasne vybrala to je aj moja predstava taka,ze chcem male auticko ktore sa vsade pichne 😀
len u mna je to trosku problem ja este ani ten vodicak nemam 😀 😀 som strasna ale stale si najdem nejaku vyhovorku 😠 neviem asi sa toho trosku bojim ci cooo

soska
10. sep 2008

lufi, asi ten vodicak ani tak nepotrebujes, ked to oddalujes 😉

ten piesok to bol v Kew Gardens a taky paradny, to by som chcela aj na doma, z takych malilinkych gumenych kuskov a straaasne sa Marcovi pacil 😉

U vas v Bystrici je to leto asi znesitelnejsie, ako napr pri Blave. Lebo nasi z Pezinka a vsetkych, co poznam sa na to stazuju....No isto lespie ako tieto lejaky a zima tu ☹

lufia
10. sep 2008

zuzi a videla som aj vase nove foto 🙂 a vy mate hafana 😵 nas Christian by ho teda riadne poprehanal 😀
a super,ze mas tolko robotky 🙂 konecne sa ti to poriadne rozbehlo

dia aj vase foto som kuk tie zo SK su super 🙂 mali ste krasne dovolenku
a z oslavy paradna ta kde Charly hryzie do torticky 😉 a tvoj muzik vyzera taky velky pohodak 😵

zuzi aj vase foto som kuk a Adamko ma paradne gumaky a vidno ,ze ich aj plne vyuziva 😀 😀
ja som na SK take male este nevidela tu su gumaky len pre vacsie deti ci co ☹

ozaj kocky kolko tak zhruba meraju vasi chlapi(myslim synov nie mangelov 😀 )a vazia??
ja len preto ,ze neviem ked kupujete v nexte tak aku velkost??chcela by som cosi z nextu ale neviem aku velkost zvolit lebo po spravnosti by bolo 18-24m.ale neviem ci by mu to nebolo prilis velke???tak poradte

lufia
10. sep 2008

soska no ja cim teplejsie tym lepsie 😀 ja ked je 40 v tieni tak to je pre mna raj 😀
a aj Chris dobre znasa horucavy v tomto je po mne takze my dvaja si to naozaj uzivame 😵
ale zas je ine ked clovek musi v tych teplach chodit do prace atd...

a stym vodicakom no on by sa aj zisiel ale ja neviem sa citim uz stara nato 😀 ale vazne kym som mala o par rokov menej tak som to brala tak ,ze ked niekde tresknem auto tak sa nic nedeje 😀 ale teraz sa dakosi viac bojiiim

a ten peisok-ze gumene kusky 😕 😕 to som este ani nepocula o takom
a to akoze aj niekde predavaju?ze si ho mozes kupit domov?ci len chodit na piseok a brat do vreciek 😀

lufia
10. sep 2008

ozik este ma napadlo zuzi uz milion krat som ti chcela napisat,ze tie cookies su super 😝 😝
a nemas nahodou receptik aj na muffiny?cokoladove?to by som si uz dala take ozaj fajnove

baby sorry ,ze si tu vypisujem sama 😀 ale konecne sa mi aspon trosicku da tak sa snazim pisat vsetko co sa da

inak nam idu posledne 4 stolicky a snad uz potom nastanu kludne noci
aj ked mam pocit ,ze tieto posledne zuby nam daju asi zabrat 🙄 🙄

soska
10. sep 2008

lufi, no vidis, dobiehas, co si zmeskala😉
drzim palce s poslednymi stolickami!
Ja si zaklopem, nas zatial nejako netrapia, ale to mame len nejake 3 ci 4, kolko ich je vlastne dokopy? 😅

este som taky piesok nevidela predavat 😒

Marco teraz nosi stale 12-18m(nikedy sa squeene aj do 9-12m 😀 ), tie 18-24 su mu este velke a to on je dost velky, ale ked uz kupujem veci na zimu, tak kupujem tie vacsie...no Marco ma vyse 80 cm (neviem presne kolko) a zhruba 12kil, to tiez len tipujem...

bybi
autor
10. sep 2008

Dobre ranko kocky... No uz ani nie tak ranko 🙂

V prvom rade Sofinke skore uzdravenie. Vzdy sa tolko toho snazim napisat a na polovicu zabudnem 😠

Ja zarezavam v praci, ale uz sa mi ta kopa co som mala pomalicky mina. Tak to nie je take strasne 🙂

Pekny den vsetkym, tu je celkom v poho pocasicko 🙂

bybi
autor
10. sep 2008

Kde ste dnes vsetky?

Ja tu nemam ani jedneho sefa, tak uz si vegetim. Uz toho nemam vela, este mozno tak na 3 hodky, ale nieco musim robit aj zajtra, tak si to asi necham na zajtra.

Moj drahy ide na vikend prec, predavame lietadlo. Ako sa narodila Zarka, tak na to nema vobec cas. Tak sa rozhodli aj s bratom, ze ho predaju a daju sa asi na paragliding 🙂 Tak ho vezu na SK, uz maju asi 4 zaujemcov, co ho chvu vidiet.

Takze ja budem az do pondelka sama a v pondelok ani nejdem do prace, lebo sa tam nemam ako dostat. Tak asi pojdem na shopping, tam mi ide aj bud. Nech som neni 3 dni doma zavreta. Najhorsie je, ze som bez auta a nikam sa nedostanem 😠 No ale na stastie su to len 3 dni, tak nejako vydrzime... Ak nemate niekto co robit, tak ste vitane 😉

soska
10. sep 2008

bybi, ja som ta akurat chcela pozvat k nam, ale ked nemas auto, tak skoda...
my mame zopar planov, plavanie a b-day party, takze aj keby som chcela, uz sa neda prist...

ja tu tiez len posedavam a rozmyslam, co vyparatit 😖

paragliding? a nebojis sa o nho? ja by som sa hej, ale lietadlo je asi podobne, co?

lufia
10. sep 2008

kocky ja som uz na nervyyyy
Christian este nespal od rana 😠 a to mam kopec roboty lebo v piatok odchadzame na vychod k prastarym rodicom
lenze nic nemozem robit-ani balit ani zehlit....no takze vecer budem zas do polnoci zehlit 🙄 🙄

bybi aj mojho bratrance robi paragliding a nahovaral aj Petra ale ja ze nieeeee ja sa toho bojim ako pise Soska
lenze ty uz nato musis byt pri lietani zvyknuta,ze?
ozik a to si lietavala aj ty ???

inak dikes sosak za miery 🙂 no a nas Chris tiez nosi teraz 12-18m.teda tie co mame s Uk lebo tu to zas inak znacia
len som chcela dake veci uz na zimu svetriky atd..z nextu tak neviem ci to risknut na tych 18-24.....

bybi
autor
10. sep 2008

Lufi ja som niekedy lietavala, ale uz straaasne davno 😉

Kocky aj ja sa o neho bojim, ale co mu to mam zakazat? 😔

bybi
autor
10. sep 2008

On uz robil paragliding pred tym, ako zacal lietat tusim, alebo aj pocas... no to uz neviem, ale uz to robil 😀

soska
10. sep 2008

bybi, nezakazes... 😒 moj tiez dost motorkoval a nemohla som nic povedat...teraz sa dal na golf 😀 😝 tak to je aspon pokojnejsie 😅

soska
10. sep 2008

lufi, skus dat Chrisovi mak, mozno zaspi 😀 ozaj, taketo deticky mozu mak? lebo tu v uk nie je, ale ja som mala zo sr a marco si tiez dal tasticky a chutili mu 😀