Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

soska
25. nov 2008

No dnes je Katky 🙂 mame tu nejaku?

bybi
autor
25. nov 2008

Dobre ranko, ja uz tiez zarezavam v praci a teda kosa je riadna, to je pravda.

Mame Katku (vilkakatku), ale ta na nas uz nejako kasle 😅 Ale aj tak jej prajem vsetko najlepsie 😵

bybi
autor
25. nov 2008
zuzana135
25. nov 2008

ahojte, SOSKA kde zijes v uk, taktiez mam chlapca, narodil sa 13.5.2008 a vola sa Marco, tak som sa potesila, ze som nasla Slovenku, ktorej syn ma rovnake meno a gratulujem k tehotenstvu 🙂

soska
26. nov 2008

Ranko babule!

Bybi, to je podarene, my sme to robili minuly rok, ohromna prca 😀 ale bola tam ina melodia a tema, ale inak to iste😉

Zuzi, ahoj, ja zijem v High Wycombe (buckinghamshire) a robim v Londyne a ty? Tak Tvoj Marco je presne o rok mladsi od nasho 😉 - pekne meno 😉 😉 😉

bybi
autor
26. nov 2008

Dobre ranko 🙂

Ja som uz v praci, ale som dnes totalne unavena, najradsej by som isla do postele...

zofa
26. nov 2008

Ahojte kocky,
asi bude nieco vo vzduchu lebo ja som tiez unavena a spala by som jedna radost keby som mohla. No este stale sa staram o toho znamej syna. Prave pozera Peppa Pig, tak mam trochu casu pobehat po MK 😅 Kriste kocky, to aj my ked sme boli male sme mali taketo hrozne rozpravky?
Malicka sa posunula o kusok, teraz mi tlaci na mechur a je to velmi neprijemne. Ale lepsie akoby mi mala tlacit na ten krcok 😒
Pekny dnik prajem.

ninuska
26. nov 2008

cavesko babuleeeeee
tak uz sme doma od nedele vecera 🙂
pisala som lare sms ale akosi to asi nepreslo vcera sa mi vratila 🙄

takze hugo planovane pisiel n svet 19.11.08 -ma 51cm a ked sa naridil vazil 3470 g .....no inak mi doktor povedal ze je rad ze sme robili sekciu a necakali na spontanny porod lebo som mala oslabenu maternicu a ta by bola praskla .....takze tentoraz to nebolo take adrenalinove ako minule.....inak personal v nemocnici na jednotku a to som nemala ziaden nadstandart dokonca som bola na stvorke izbe

ninuska
26. nov 2008

no idem nateraz koncit
este sofinka vobec neziarli len sme ju museli dat do samostnej izby lebo sa navzjom budili a ona nemohla potom spat takze trenuje svoju izbicku .....zatial teda pohoda lebo su tu moji rodicia co bude potom uvidime 😀

ninuska
26. nov 2008

a

ninuska
26. nov 2008

foto som pridala 😀

soska
26. nov 2008

ninus, Blahozelame! 😵 😵 😵 a Huginko je rozkosny! 😉 taky mini este 😵 uz aj kojis a tak? Zelam ti, nech sa rychlo zotavis a deturence ta posluchaju a robia ti radost. Super, ze tam mas Vasich, to je dobra pomoc😉

bybi
autor
26. nov 2008

Jeeej Ninuska, blahozelam 🙂

Maly je krasny, hned by som si take male babetko popestovala 😵 Ale potom aj vratila 😅 Som rada, ze je vsetko v poriadku, sme na teba mysleli 😉

ninuska
26. nov 2008

soska jasne kojime dokonca este lepsie ako pri sofii sama smatanka 😀 v porodnici som bola atrakcia lebo z mini narastli take maxi 😀 ze vsetci boli s toho v uzase a hrozne mi sesricky pomohli aby som nemala tvrde prsia a by to slo rychlo aj techniku sme vylepsili teraz leti styl "bageta"

bybi keby si byvala blizsie tak by som ti ho obcas ale len obcas pozicala 😀 zatial je to riadny spavec 😀

soska
26. nov 2008

styl 'bageta'??? 😀 to co je?

zuzana135
26. nov 2008

ahojte, soska- zijem vo Wales konktretne Swansea tak sme teda daleko od seba ☹ a odkial si zo Sk? Tvoj je Slovak? Privela otazok-sorry 🙂

soska
26. nov 2008

zuzi, ja som origos z Pezinka a muza mam juhoafricana 🙂 a ty?

zuzula
26. nov 2008

ola senoritas 😵 dnes uz aspon nie je taka kosa ako vcera, boli sme rano na group a teraz prave mlady muz zaspal tak ja idem upratovat lebo zajtra mi pridu svokrovci...pomooooooc 😲 😒
uz nech je pondelok. aj sefovi som vyhlasila ze v piatok ech ma zavola do prace ze mame nieco surne. no som zvedava ako tie 4 dni prezijem, drzte palce!

Ninus ahoooooooooj 😉 tak uz ste 4, som rada ze vsetko prebahlo v poriadku a ze sa pekne kojite, len tak dalej!!! 😵 pri Sofinke si sa potrapila, si pamatam kolko IP-ciek sme vymenili ohladom kojenia...a vidis uz si stara proficka 😉 Huginkovi prajeme vela zrdavicka sil a nech pekne spinka.

ahoj zuzi a vitaj 🙂 my sme boli raz v Swansea na vylete bolo tam velmi pekne...aj jedna Ceska sem pisavala co tam byvala ale uz pise len na ceskeho konika.

no idem pokukat maleho Hugina 😉

zuzula
26. nov 2008

bozinku aky kjasnucky malicky 😵 a Sofi aka velika popri nom vyzera! velka sestricka 🙂

kocky nedavali ste niekedy posielat kvety tak ze ste objednali cez net? moja babka bude mat 80-ku tak jej chcem dat dorucit nejaku kyticu ked uz zmeskam oslavu...ak mate tipy sem s nimi

soska
26. nov 2008

zuzi, raz som to urobila tusim tu z anglicka, ale na slovensku taky servis este nemam odskusany 😔 , ale ked si zadas do slovenskeho google, ze donaska kvetov, tak je tam dost vela linkov. tak kuk tam 😉

zuzi, myslim na teba, nech to vydrzis so svokrovcami 😅 , ak by prislo k total krize 😀 ste u nas vitani 😵 (ale peto by asi nebol rad, kebyze zdrhnes, co? 😀 )

zuzana135
26. nov 2008

Soska, na sk to mame k sebe blizsie, som z Holica okres Skalica 🙂 a moj je Walesan 🙂 7.12 letime na slovac na vianoce 😀 . Ako casto chodievas na slovac?

soska
26. nov 2008

chodime ako sa podari 😉 tento rok sme boli tusim 4krat 😉 , buduci to bude asi menej a na dlhsie s novym babetkom, uvidime 😉

ninuska
26. nov 2008

soska styl bageta 😀 je ze mas maleho po pazuchou takmer - ja striedam teraz dve polohy madonu chichic a bagetu
zuzi no pri sofinke som stale odsavala a stale bolo mlieko to bola ta chyba teraz skor sprchujem a mam taky olej od weledy pri ktorom zmaknu prsia a nerobia sa tie hrzdky teda daju sa stym rozmasirovat

no pridam aj dalsie foto len nemam kedy zmansovat ...sofinka je fakt velka popri nom len ma mrzi ze si ju nemozem zobrat na ruky este aspom dva tyzdne nesmiem dvihat nic tazke ☹ uz mi to velmi chyba inak to bude asi doby zahul ked tu nikto nebude

zuzi drzim palce nech mate v praci strasne fofry 😀 aby si to lepsie zvladala so svokrovcami

zuzana135
26. nov 2008

zuzula, dakujem, ako vidim byvas v readingu, moja sesternica,( tiez je tu 10km odo mna byva a je tehotna 😀 ) ma sesternicu v readingu 🙂 ako dlho si v uk?

zuzana135
26. nov 2008

Soska, uz mas vybrane mena pre babetko? 😉

soska
26. nov 2008

tak trochu, ale este neprezradzam 😉 zajtra mame druhy scan, tak snad nam babo ukaze, ci je boy or girl a potom mozme rozmyslat naplno 😀

zuzana135
26. nov 2008

soska drzim paste for tomorrow 😀 potom daj vediet 😅

zuzula
26. nov 2008

v UK sme vyse 4 t=roky, prisli sme po vyske na skusy a akosi sme sa usadili 😉 to mas teda supis ze tu mas sesterku a ste naraz tehotne!! apson mas spriaznenu dusu na vymenu pocitov.

soni tesim sa aj ja, daj mi hned vediet!! 😵 hlavne nech je vsetko v poriadku!

ninus ten olejcek znie dobre, o takom som este nepocula...boze ale ked si spomeniem na tie prsia tvrde ako kamene tak mam az slzy v ociach 😀 druhykrat je clovek mudrejsi prvyraz sme si to pretrpeli ked sme nevedeli co a ako 😅

ekira
26. nov 2008

hallo dames 🙂
takze v prvom rade gratulujem ninuske 😵 zelam vela vela mliecka a vela zdravicka obom a nech sa deti lubia 🙂 fotky som kukla nadherne taky malilinky zlatulinky zazrak este raz gratulujem !
zuzi vytaj naspatfotky som si kukla a je vidiet ze ste sa mali uprovsky na dovce a adamko si to tiez uzil
my sme trochen marodi ja s amonom sme nascipany ale pijeme cajiky a cibulovu stavicku s medikom tak hadam tu potvoru chorobu zazeneme
baby mne sa snivalo z prevcerajska na vcerajsok,ze som bola tehotna.bola som nejak v 7 mesiaci a pozerala som sa na brusko a vtom sa zacalo babo hybat takto sa jasilo strasne dlho vo sne som sa pozerala na hodinky a trvalo to skoro 2 a pol hodky no nadherny snicek to bol.sestra caka babo termin ma 10 decembra tak som jej v noci pisala sms ze ci su to neni nejaky ""poslickovia pre nu"" no a segra mi odpisala z apar minut(co som nechapala)ze nemoze spat ze sa citi zle ale ze este nerodi he tak ja vam vobec neviem co to malo znamenat ten sen .....co myslite? mala som tu minulu stredu nastevu 8 tyzdnove dievcatko a baby chudatko ona ma reflux bola tu cirka 3 hodiny a z aten cas ju mamina musela 4 krat komplet prezliect 😢 😢 😢 no chudatko tak mi jej je luto ale som sa pokochala a ponosila ju na rukach tak som bola zasa v 7 nebi 😵 amon ide na judo(uz ma zelene cipy) tak sa utekame prezliect
pekny vecer zelam

bludicka1
26. nov 2008

ahojte kocky, ja len tak na rychlo,
velmi sa ospravedlnujem ale nebola som na pc od kedy sa maly narodil 😒