Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

jajaalf
27. mar 2009

ahojte
tak dalsia tehu..len aby ste ma nenakazili 😀 😀 mne zatial jedno staci 😀

lari tak nove auto ..fiha urcite si stasna.

rano ked som viezla kika do jasiel plackal 😢 tak cely den cakam ci ma zase zavolaju....

ninuska
27. mar 2009

jajalf
neboj mne sofinka tiez plakavala som tu robila stersy koli tomu a teraz nam ledva zakyva ked ide dnu ...niekedy bezi popredu a kym sa rozpravam z ucitelkou tak je prec 😉 a revy to boli veru riadne vzdy ju museli vziat na ruky a utekali dovnutra ....a vraj ked videla deti tak sa ukludnila a bola v pohode ....ale trvalo to ...to co dodnes rada robi v jaslickach je "ham" a " haha". 😀 ..cize ked sa jej opytam co ste robili ? alebo co budete robit ? tak povie povacsine ze ham ako keby sme ju doma nekrmili a zevraj sa moc tesi ked im to nesu 🙄

jajaalf
27. mar 2009

ninus ja vies ze treba na to cas ale uz aj neplakaval pozdravil ma zakyval mi a siel a od vcera sa vsetko zmenilo 😔

jajaalf
28. mar 2009

ahojte
kdeze ste vsetky?
tak vcera z jasiel nevolali 😅 ked som sla pre kika bol trosku uplakaly..ale povedali,ze rano sa hned ukludnil a potom plackal ked mal ist spat...no uvidime v pondelok
rano sme sa boli prejst po plazi pekne pocasicko a teraz 😠 uz sa zamracilo tak to nam bude cely vykend prsat 😠 😠

bybi
autor
28. mar 2009

Caute kocky, ja len na skok. Ninaska, Soska, vsetko najlepsie k meninkam a pekny dnik. Aj ked pocasie je aspon u nas o nicom.

Boli sme v play centre, Zarka spinka, tak mam chvilku cas 🙂

bludicka1
29. mar 2009

Bybus DAnko playcentra zboznuje, a ja ties, dobre po nich spinka :N
My sme boli vcera v Snowdome a riadne sme sa vysankovali a vygulovali.... dnes planujeme ist krmit kacicky.

Vsetko naj k meninkam!

lovacka
29. mar 2009

ahojte
prisla som sa pochvalit uz nam dosiel kocik a aj autosedacka 😵 autosedacka je britax a je uplne super 😵 som rada ze sme kupili tuto sedacku a nie vajicko pretoze je taka krasna a vlastne ona je aj vajicko a potom aj normalna sedacka
inac sa mame fajn nic nerobime kedze ani nic robit nemozeme.buduci tyzden by sme mali ist na kontrolu do nemocnice a na prietoky asi
pocasie na sk mame take nijake takze zima a hnus a aj tak to vyzera ja mam 4 herpesy no proste des 😖

soska
29. mar 2009

diki babule!

😵

ninus, vsetko naj!

my stale 2v1, uz su tu nasi, tak si ich uzivame😉

ludik, blahozelam k dievcatku! 😵
a dia k tehu!!! 😵 😵 😵

diamand
29. mar 2009

ahojte,

jeeej aj my zelame vsetko naj. k meninam aj ked oneskorene

ja mam dnes upratovaci den - ved uz bolo aj na case

soska - diky, a pekne si uzivaj rodicov a uz konecne rozdvoj

Pekny zvysok vikendu zelam

jajaalf
29. mar 2009

ahojte
tak aj my mame pocasie na nic..prsi vetrisko 😠
soni ty este 2v1?aby vasi moc necakali a to skonci ako u bludi ked prisla mama a nakoniec aj odisla a maly sa nenarodil 😅 meno uz vybrate?bude to oliver?

ludik
30. mar 2009

Ahojte kocky 🙂

Soska - Dakujeme, no tak uz to mas za dverami 😀 len ak sa nieco pohne hned nam daj vediet 😉 ako sa citis?

My sme mali celkom pekny vikend,v sobotu som pracovala,vecer sme sli na nakup a vcera som bola doma,tak som navarila fajny obedik bravcove pecene,cervenu kapustu a knedlik,mnam mnam sme si fajne pochutnali,boli sme s Viki vonku, bolo krasne no a vecer sme mali akciu z roboty,pridam nejake fotecky
Dnes som este doma,tak ideme do polskeho obchodu na fajnu sunku a cerstve pecivo a mozno skocime na plavaren,idem pozriet ako maju otvorene.Pekny den vsetkym
🙂

soska
31. mar 2009

ahojte!
tak my stale tehotni😉 poslusne hlasim. Uz cakam cakam ako na spasenie, lebo noci su hrozne 😨
No, asi to stale bude Oliver, este sme hovorili, ze kebyze sa narodi zajtra na 1.4, tak by mohol byt Hugo- mne sa to dost paci 😵 ....uvidime, co nas osvieti😉

Marco sa tesi z babky a dedka, strasne je podareny, aj ked obcas vystrkuje rozky. Keca o dusu, je to mile. Akurat ho zobrali bicyklovat sa, tak ja si tu internetujem😉

Ako sa vsetky mavate?

zofa
31. mar 2009

Ahojte kocky,
som sa tu zasa stavila len na chvilu, ze Vas pocitam ale vela ste toho nenapisali 😝 My mame nekludne obdobie, babulky su chore uz tri tyz. a mam pocit, ze je to stale horsie. Tri dni len plackaju aj cez den aj v noci a ja som uz vystavena ako citron. Jedine stastie, ze dnes vecer pride mamina na mesiac. Dr. mi povedala, ze su chore lebo ich velmi obliekam. Skoro ma trafil slak 😠 ked som isla k nej, tak fukal taky vetrisko, ze hroza a ona mudra mi povedala, ze ich velmi obliekam. Co ich mam nechat zamrznut v kociku, ci co. Mali oblecene len body, take oblecko v celosti, svetrik a capicku a boli zababusene v deke. Vraj ten sveter im je naco 😠 😠 Asi ich budem nosit ako anglic. - bez ponoziek a capicky v najvacsej zime a potom bude spokojna 😠 🙄
Soni myslela som na teba, ze ci este nerodis a ty stale 2 v 1 😀 Drzim palce aby si to mala cim skor za sebou.

zofa
31. mar 2009

A este som chcela napisat, my sme tiez rozmyslali nad Hugom, mojmu muzovi sa to meno velmi paci 😉
Mne sa paci tolko mien pre chalanov ale ziadne pre babule 😖 Tiez sme menili mena v porodnici 😝 Ale teraz som spokojna ake muz vybral pre babule. Vsetci v rodine uz boli pripraveni na Zoju a Zinu a on im spravil skrt cez rozpocet 😀

soska
31. mar 2009

zofi, este si nam ani babulky neukazala! nemas nejake fotos? 😵 som strasne zvedava!
a je mi luto, ze su chore, zlaticka male😢...tu doktorku ignoruj, to je tu strasne 😠

ninuska
31. mar 2009

hoooojte
no vidim ze sa tu totho vela nepopisalo 😠
ale ani ja som tu nicim neprispela uz par dni....
unas sa krasne vycasilo dufam ze to vydrzi ...vcera sme boli v prazskej zoo velky uspech mali hlavne kacicky...

soska som si na teba spomenula lebo dve kacera a kacicku sme mali aj my v zahrade 😀 bolo velke krmenie a take iste aj v zoo....inak takto uuuuuplne oneskorene vsetko naj k meninam..... 😉
oliver je inak tiez super meno ale aj hugo no zajtra je 1 tak si zavtipkujeme aj s hugim 😀

zofa
31. mar 2009

Tak som pridala fotky na chvilku 😉

jajaalf
1. apr 2009

ahojte

zofi malicke su nadherne 😵 😵 😵 😵

dnes ma meniny hugo tak vsetko naj naj 🙂

zase hnusne pocasie..kiko rano sa tesil do jasli ale ako som zavrela dvere sa rozplakal..trosku som pocuvala a veru nechcelo sa mi ich ani prec 😢 ten plac to je hrozne.........

jajaalf
2. apr 2009

nikde nikoho?

zuzi ty asi stahujes..
soska ze by uz rodila?

dnes sme zacali zle maly nechcel ani do auta nasadnut a v jaslach mi nechcel dovolit dat bundu a boty do skrinky..plakal strasne moc 😢 😢

ninuska
2. apr 2009

dobre ranko den 😀 babule

ahoj jaji to je blbe ze kikovi sa takto znepacilo v jaslickach ...a preco?? ved si pisala ze uz bolo chvilku dobre...mozno sa mu nieco prihodilo....a co hovoria ucitelky??? place aj ked odides??? alebo v pohode sa hr z detmi ???....mne sofia plakavala ale vraj ked som odisla bol klud hrala sa

soska ako?? bude to ten hugo??? ci oliverko??? ...dufam ze sa to uz narodi aby si to mamina uzila

jajaalf
2. apr 2009

ninus ja sama neviem ....vcera mi povedala ze plakal asi hodinku 😖 ale potom je ok...uvidim dneska co povedia ale rano to bolo zleeeeeee 😢

livia1378
2. apr 2009

ahojte...
je tu niekto co byva v Anglicku v okoli Croydon/Bromley??? som akurat na materskej hladam kamosky....ozvite sa.dik

soska
2. apr 2009

ahojte kocky!
my stale nic 😖 ...uz robim vsetko mozne a zatial nic nezabera...tak cakame 😨

jaji, na zaciatku si to mozno kiko neuvedomil, ze ho tam nechavas, teraz mu to viacej dochadza a asi preto viacej placka...urcite sa to zlepsi, neboj!

jajaalf
2. apr 2009

soni este nic a ja ze uz nam oznamis nejaku peknu spravicku 🙂
s kikom ono aj doma je to dost komplikovane nejak sa zmenil place za kazdu malickost........... 😖

marika82
2. apr 2009

Ahojte kocky!
Je tu niekto z Manchestra,presnejsie blizko city centra,(North Manchester)?Ozvite sa 🙂

bludicka1
2. apr 2009

soni daj tomu 10dni a pride to 🙂 mne obaja cakali 10 dni po termine asi chce mat podobny datum Marcovi ;)
Myslime na teba, nech to mas cim skor za sebou.
A hlavne nech ta to neprekvapi ako mna a drhay to stihne.... ten druhy porod je o mnoho rychlejsi ;)

ja som mala den upratovania dnes a zajtra ideme s detmi do Dudley zoo, tak sa tesime.
Som utahana z basketu, tak sup do postielky, pekny vecer

ludik
3. apr 2009

ahojky 🙂

Tak my sme dnes boli na fotenie v jednom studiu,mala som este taky voucher co som dostala ked sa Viki narodila.Bolo super,Viki zaujimali len take schody,ale ta fotografka bola super a urobila perfektne zabery.Bolo ich asi 30.No ale voucher mi platil na 1 fotku a dalsie som si musela zaplatit, no a to by nebolo take zle az na tie ceny.Vybrali sme si okolo 27 fotiek a chceli sme ich na cd a taktiez album a vypocital nam cenu uz aj so zlavou okolo 1000 libier a ponukli nam to aj na splatky.No tak sme album zrusili,ze len cd tak to bolo podobne,tak sme zredukovali pocet fotiek na 12 cena okolo 600 libier 😅 moj drahy bol len ticho,tak sme tomu mlademu panovi vysvetlili,ze to je moc a ze na to nemame.No tak nakoniec nam spravil cenu 4 fotiek velkost A4 za 130 libier a to mame uz aj s nejakou zlavou.Tak som to vzala,drahy nechal rozhodnutie na mna.Tie fotky boli uzasne a ja by som chcela najradsej vsetky,ale cena brutal akurat som pozerala na nete kolko to stoji na SK a ceny su uplne v poho.Mam este 3 vouchery,ale neviem ci tam este pojdeme,mozno len kvoli tej jedne fotke a ked sa vratime na sk tak si dame urobit dalsie aj s Cd.Chceli sme fotku vsetci traja,ja este s velkym bruskom ale neviem neviem.Strasne je to drahe ☹

Soska - drzime palce ak by to na teba prislo.A ty si Marca prenasala?A kedy mas vlastne termin?lebo v pase mas 8 aprila.

Bludi - aj my sa chystame do tej zoo,hadam sa nam podari niekedy buduci tyzden a ze bude uzasne pocasie ako dnes,lebo momentale sme obaja very busy ☹ 😒 ozaj dani a nechces jeden z tych voucherov?Das odfotit Danka s Ejkom 😉 Buduci stvrtok mam off tak mozme skocit s detmi do centra pri nas co povies,musim vyfotit ten fotak.

Zofi - ja som sa tesila na princezne a ty tam uz tie fotky nemas? 😕

Jaji - to mi je lutom s Kikom,aj nasa Viki sa meni.Drzime palce aby sa to zlepsilo 😵

Ozaj baby ja som vam ani nepisala,ze nasa mala kocka uz nespinka v postielke.Rado je znizil matrac na uplne spodnu hranicu,ale ona vam potvorka vylezie von aj tak.Nechapem to cipana,lebo to je dost vysoko,ale radsej ju tam nedavam aby si neublizila a tak spi momentalne so mnou na posteli.

bybi
autor
3. apr 2009

Caute kocky 🙂

Ja vas v poslednej dobre strasne zanedbavam, viem ☹

Mame sa dobre, stale v jednom kole. Dost busy, ale tak snad sa to uz coskoro ustali.

Z prace uz nechodim na net, zacali to kontrolovat, tak nechcem provokovat. Tak si to vsetko nechavam na doma, ale nie vzdy je cas...

Dufam ze sa mate vsetky dobre a Soni daj vediet, ked to na teba pride.

Ozaj, Zuzka ma strasne vela roboty v praci, tak nema na net cas a doma este nemaju zapojeny net. tak len aby ste vedeli, ze su ok, len tiez busy 🙂

zanulienka
3. apr 2009

soni-ja som uz tiez uplne zufala,tiez skusam vsetko mozne na vyvolanie porodu a niiic.

bludicka1
3. apr 2009

zoo bolo super, ale viacej odporucam Hatton Farm Village, to je uplne dokonale pre deti, a treba tam ist aspon na 5-6 hodin, inak vam deti odtial pojdu s placom. ;)
Babenky sexovat sexovat a sexovat.... ako by ste pracovali na dalsom a do 10dni to mate :N