Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

lara1znk
16. máj 2008

bybi, tak vy to doma mate pestre 😀

na dovcu ideme cela rodina, teda nasa rodinka s mojimi rodicmi, takze babysiterov mame, mozeme si vyrazit aj vecer, ideme na ostrov Brac

soska, aj ja by som povedala ze kasli na to, jednak nie je dobre pre dieta tak rychlo menit skolku, ved to si akurat zvykne a zase zmena, ked sa ti nebude pozdavat tak potom po nejakom case sa obzri po inej a uvidis, ale nejaky cas v tejto by som ho nechala

inak aj my sme dost taki holohlavucki alebo ako to mam napisat, Christianko ma velmi jemne vlasocky, take paperie, som zvedava kedy sa mi budeme prvykrat strihat, tak skoro to nevidim 😀

vilkakatka
16. máj 2008

Cafte 🙂
Nejak ste sa ku veceru rozklebetili 😀 ... tak sa pridavam 🙂

Lufi, Christianko je teda podareny s novym harom ... a ako pozeram ... ostavate verni orange 😉
A dakujeme za pochvalu ... a tiez sa tesim na stretko 🙂

Bybus ... aj nasa Adelka bola dnes poobede ako sto certov 😖 len na rucickach ... akonahle som ju polozila, tak pustila taky krik ... neviem, ci to u nas mozu byt zubky alebo sa len chcela laskat 😅 A Zarka musi byt poriadna betarka ... asi jej davate malo papkat, ked si musi brat od havina 😀

Soska, to s tpou skolkou 😠 ... asi by som ich zbila. Ale urcite bude Marco spokojnucky aj v druhej ... ved on je take usmiate slniecko (po maminke 😉 ) 🙂

Mima aj Bybus ... snad sa nam podari cez leto stretnut ... ja vas v Martine vynucham 🙂

lara1znk
16. máj 2008

boze aka hrubka, ze mi 🤐

hirondelle
16. máj 2008

Lufi.urcite dame vediet.Tento x sa nam uz vari podari stretko 🙂 😉

My sme boli pozriet v jednej skolke uz davnejsie a tam nam povedali,ze sa musime vyzut.Bola som prekvapena,ale zaroven aj rada.Len potom,ked som to videla,priestory sa mi zdali velmi male a neprestranne a vsetko bolo na jeden kope.
No Lufi,my zeny sme ovela komplikovanejsie povahy ako ti nasi muzi 😀

lufia
16. máj 2008

presne tak soska ved uvidis mozno o daky cas nam napises ,ze skolka je supeeer 😵
boze fakt mate nadhernu zahradu 🙂 to co ja poznam z UK zahrady tak to asi 10 by sa zmestilo do vasej 😀 teda podla foto v skutocnosti mozno este viac 😀
a pocasicko bolo do dnes nadherne 😵 ale dnes asi dva krat taka burka,ze som sa aj ja bala 😀
ale akonahle bude krajsie posielam aj ku vam 😵 nech si uzijete slniecka 😵

bybi
autor
16. máj 2008

no keby ste ich minule videli, Leon ma taku gumenu fosforovu kosticku a on ju drzal z jednej strany, Zarka z druhej a kazdy tahal... No som sa na nich kosila 😀 Ja jej nedovolim sa hrat s jeho hrackami a tie ju najviac lakaju. Za nimi tak rychlo lezie, mala formula to je 😀

lara1znk
16. máj 2008

no asi ma dobry priklad doma a kopiruje Leona 🙂

baby, vy ste uz papali? ja este len teraz varim veceru, nejako sme pozadu dnes

vilkakatka
16. máj 2008

Lari ... tak ta rodinna dovolenka sa mi pozdava ... ja sa velmi tesim, ze sa cez leto konecne stretneme vsetci domka. Pride sestricka z Ameriky, ocino z Norska a my sa dovalime z UK ... uz len to more nam bude chybat 😵

Bybus ... musis ich odfotit 😀

lufia
16. máj 2008

lari na brac?no super ja mam Chorvatsko veeelmi rada boli sme tam uz viackrat vzdy na inom mieste ale som spokojna zakazdym 😵 a super,ze idu aj vasi ako pises mozte si aj s muzikom trosku vyrazit

nas Chris mal vlasov viac nez dost tak sme ho uz museli ostrihat ale sa my to paci
mimi strihali sme my doma strojcekom

kati-no orange je nasa farba 🙂 ani si to nikdy neuvedomym asi podvedome kupujem vsetko oranzove 😀 😀

bybi myslim ze nebude problem prist za vami len ak to bude vikend 😉

mimi zeny su na gulomet komplikovanejsie 😀

lufia
16. máj 2008

kocky aj vam tak dlho trva kym odosle prispevok?

lari veceru? 😅 ja uz mam tretiu v sebe 😀 nastastie mam maminu ktora kuchti aj za mna 😀

jeej kati tak vy ste roztarany 😕 a to maminka je doma sama?

hirondelle
16. máj 2008

Bybi... 😀 😀 My mame tiez hafana,Zoë je k nemu mila aj velmi spolocenska,ale neviem 😒 on si ju nejako nevsima,ma respekt,alebo ziarli...nevieme...ja som max.puntickarka co sa tyka poriadku a hygieny,tak hracky,kt. ma pes, Zoë nesmie chytat a on ich ma schovane tam,kde ona nechodi.

Katka,do MT nemate daleko.Urcite sa stretneme.Uz sa tesim na Adelku 🙂

Dievcata,tie chyby...to uz je piatok a neskory vecer 😉 😀

lara1znk
16. máj 2008

hiro, aj ja to ospravedlnujem tym, tie moje hrubky a tiez hladom 😀

inak v tom poriadku si mozeme podat ruky, ja som taka ista, my domace zviera ani nemozeme mat lebo ja by som len drhla a dezinfikovala vsetko asi

lufi, vsimla som si tiez ze vy ste taki oranzovi 😉

katus, tak to bude super ze sa vsetci stretnete doma, iste sa mamina velmi tesi ze sa jej vraciate na stalo aj s vnuckou 🙂

lufia
16. máj 2008

mimi tak puntickarka?no to si ako ja ibaze s nasim Christianom sa to uz neda 😒 on je rychlejsi ako ja a da do ust vsetko mozne aj nemozne 😠 😀 a potom len pride za mnou spravy,ze aaaaaaaaaaaaaaaaa a ja mu to vyberam

lara1znk
16. máj 2008

dobru kocky, ja idem servirovat konecne, uz ani nevidim od hladu

lufia
16. máj 2008

dobru chut lari 😉

hirondelle
16. máj 2008

Lari,mu uz mame veceru za sebou 😉 Tak dobru chut 😉 🙂 A co dobre kuchtis?

Lufi, kym sa jeden prispevok odosle, trva to teda dlho 😠 Alebo my tak pomaly piseme? 😀

Dievcata,lucim sa s Vami,idem sa venovat polovicke 🙂

Pekny vecer a dobru noc 🙂

soska
16. máj 2008

lari, tak dobru chut a nieze sa zcemeris, ked si taka hladna! 😀

lufia
16. máj 2008

dobru mimi idem aj ja 😵

bybi
autor
16. máj 2008

ja mam rada poriadok, ale pntickarka nie som ani zdaleka 😅 Zarka jeho hracky chyta, teda ja sa snazim aby nechytala, ale vacsinou ich aj tak chyti. Ale rucky jej potom umyjem, to je jasne.

Este jedna prihoda z dnes a idem uz spat. Moj sa mi za to stale smeje, mozno to aj vas pobavi 😉 Volala som na rezervacie na sky europe a neviem co to zo mna vyslo, ale miesto letenky som povedala, ze si chcem kupit listok z Londyna do Bratislavy. Ja som si to ani neuvedomila, no moj skoro pukol od smiechu 😅

Tak idem, dobru nocku vsetkym a som rada, ze sme sa tu po dlhej dobe taktp vsetky stretli 😉

soska
16. máj 2008

papa mima, ja mam este zehlenie ale nechce sa mi zase do toho ☹

soska
16. máj 2008

bybi, aj ja hocikedy zavalim taku blbost po slovensky, ani si to neuvedomim, az neskor a zniem ako hotentot 😀

vilkakatka
16. máj 2008

Mamina byva domka este s braskom (ak neratam, ze je na vyske v Kosiciach) a teraz ma vzdy nejakeho zahranicneho studenta (mala Brazilcanku, Americana a teraz Mexicana) ... ale uz sa tesi, ze nas bude doma aspon v lete cela kopa 😉 😉 😉
Babulky, aj ja sa lucim ... uz ma boli trtac a este mi treba umyt riady 😕

Dobru nocku 😎

jajaalf
16. máj 2008

baby vy ste este u dnes ste sa teda dobre rozpisali konecne to tu ozilo 🙂

mne dnes kiko padol z gaucu tak plakal chudatko nedal sa utisit ale nakoniec zaspaldufam,ze bude ok ☹

soska
16. máj 2008

jej, jaji, to je mi luto 😔 a uderl si aj hlavicku?

moj drahy dnes prisiel po case domov a tiez chcel Marca davat hrat sa na gauc, tak som mu pripomenula, ze pokial ho tam nebude zubami nechtami drzat, nech ho tam uz nedava 😔

jajaalf
17. máj 2008

ahojte

vcera som vas nemohla docitat a dnes tu nik nieje 😀 😀 😀

nam prsalo ale uz preslo 🙂

budu nam davat hracky pre deticky pred barak je tu kusok zemi 😵 😵

jajaalf
17. máj 2008

padol na hlavicku a telo mal hore az som to dobre napisala..bala som sa koli krku ☹ nastastie pod gaucom mame koberec inac v celom byte podlahu kachlicky

bybi
autor
17. máj 2008

Jaji to mi je luto, dufam ze je Kiko v poriadku 🙂

My sme dnes same, tatik nam robi cely den. Zarka uz nevydrzi sekundu na mieste a ja uz nemam sil. Ale je to lepsie ako vcera. Teraz konecne spinka 🙂 Tiez si dnes uz 2 krat buchla poriadne hlavicku, ale je nemozne ju ustrazit 😔

Cely den tu prsi, tak trcime doma. Mala som ist ku kamoske, ale pojdem zajtra 🙂

Kde ste vsetky?

lara1znk
17. máj 2008

ahojte kocky,
u nas prsi tiez, tak sme doma sami s malym cely den. nas daddy isiel do londyna na FA Cup finale a sme vyhrali tak vecer oslava, vraj bude striekat u nas doma sampus 😀 , to som zvedava

jajka, dufam ze kiko je uz v pohodicke, chudatko male, vy asi mate dost okolo vasich drobcov, ja zatial leharo, aj ked najzivsi je Christian na posteli, to vobec nechapem, tam vystraja, pretaca sa o dusu, raz je na jednom konci, raz na druhej, raz sedi, raz lezi, raz sa snazi lozit, ale ked je na zemi na podlozke tak sa celkom drzi. 😀 uvidime ako dlho

rano som si bola zaplavat, konecne som sa zacala chodit do fitka, zaplatila som si 12 mesiacov tak dufam ze mi to vydrzi

jajaalf
17. máj 2008

tak cely den doma 😠 to pocasie nastastie bol kiko dobry tak sa to dalo,uz som hovorila ak nebude posluchat pojdem von aj v tom dazdi 😀 😀 uz aj spinka a to sa malokedy stane ze tak skoro,uvidim zajtra rano kedy bude budicek 😅
cim dalej to je horsie ustriehnut tie dety a to ked som povedala muzovy ze spadol tak hned ze kde som bola ked som ho neustriehla,ale to bol moment 😖 vsak by si mal aj on skusit,rano skusil ked som umyvala zem 😀 😀 😀 a to bol s nim len polhodinky 😀 😀 😀

larka do fitka 😉 co pracujes na kondicke 🙂

lufia
17. máj 2008

ahojky

no my sme tu mali super pocko tak Christian bol cely den vonku 🙂 doobeda so mno a tatinom a poobede s babkou
a my s muzikom sme zatial tepovali takze som ustata ako kon 😝 😅

jaji to my je luto ze Kiko spadol ☹ ale zrejme plakal len preto ze sa zlakol ved s gauca to nieje az taka vyska...?
inak nas Christian vzdy isiel dole hlavou a bolo mu jedno ci drisne 😒
a tak som ho naucila schadzat pekne dole ritulkou 🙂 🙂
teraz ked sa hrabe dole z gauca tak mu len poviem,ze ritulou 😅 a on sa uz pekne nasmeruje 😀

lari tak fitko? 😵 no to ti teda drzim palce aby si to vydrzala mna by tam teda nedostal nik 😀
no a uzivaj leharo 😀 lebo ani sa nenazdas a Christian bude lietat po dome 😵