Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

zofa
29. sep 2008

Skusila som Paralen, ale pomohol mi len na chvilku a potom ma bolela hlava este viac 😠
Mozno to mam ale z tlaku, lebo raz ho mam vysoky a raz nizky, no ja neviem. Musim pockat do stvrtku, ze co mi na to dr. povie. Inak vsetky vysledky mam dobre, niektore vraj podla tabulky, tak aspon to ma tesi 🙂

soska
29. sep 2008

Dobry vecer!

Marco ma pre vas prekvapko v albume! 😀

ekira
29. sep 2008

soniiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 to je krasne prekvapko od marca 😵 😵
tak nech prebieha vsetko tak ako...ako sa inak citis?inak sa roztrhlo vrece s tehuskami....moja suseda a dalsia vedla cakaju v aprili druhe babetko.....no ja kukam ako buk.....
tak este raz gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

ekira
29. sep 2008

inak sa mame fajnovo vcera bolo posledny den krasne tak sme to vyuzili a boli sme v jednom nadhernom parku v nemecku sadli na kavicku dali capucinko a aj strudlu zo slahackou suseda zjedla 2 ks tak som sa len tak opytala ze ci nam nechce nieco povedat hihi ona kuka na mna ako puk reku moja zlata vzdy si dbala na liniu 😀 tak ma to len tak napadlo takze som mala pravdu hehe
mam tu svokrovcov svokra mi stoji akurat za chrbatom a snazi sa citat co pisem aj tak jej to nepoviem 😀 😀 😀

zuzula
29. sep 2008

Soni mas uz ozaj poriadne brusino!!! 😵 A ako krasne babatko vidno, super. Moc moc drzim palceky nech vsetko dobre prebieha a tesim na dalsie deculo do partie 😉

Zofa, aj tebe gratulujem k dvojickam, wow, to bude zaberacka...ale dvojnasobna radost! 😵 Zelam prijemne tehulkovanie...ja s bolenim hlavy nemam skusenosti, tam ma boli aj pocas tehu sem tam bolela ale nie az tak ako ty pises.

Eki mas pravdu, aj okolo mna sa zacina rozbiehat druhe kolo...ale ja sa na pocudovanie este na to necitim, stale plati povodny plan - 3 rocny rozdiel 🙂

lovacka
29. sep 2008

soska gratulujem 😵
inac ako sa mate?my sa uz stahujeme na sk 🙂

ekira
29. sep 2008

ahoj zuzi no mna to akosi chytilo ja by som chcela este jedno babo 😔 😔 😔 ale proste to nejde situacia nie je momentalne taka ako byvala ☹ 😢 a hlavne ako by mala byt ☹ zo soboty na nedelu som strazila malu susedku 14 mesacnu strasne dobre dieta ona prespi v pohode 14 hodin spala u nas dala som ju o pol 7 do postielky a buvala az do 9 rana no paradicka

soska
29. sep 2008

eki, lovi, zuzi dakujeme 🙂 !
Citim sa uz lepsie, byvalo mi zle, teraz som hlavne stale unavena😉

eki, mozno sa tvoja situacia opat zlepsi a na babeno bude zase spravny cas 😔 chcela by som povedat, ze nikdy nie je neskoro, ale pri tomto to asi nie je spravne... 😔 ale mozno raz a mozno coskoro 😉

lovi, fakt? a preco? uz toho mate plne zuby?

lovacka
29. sep 2008

soska no presne uz nas to nebavi a chceme skusit ze co a ako na sk a ked nic pojdeme niekam inam
manzel neznasa anglicko takze nebudeme to silit
soska ako si to dokazala utajit?

soska
29. sep 2008

chapem...aj my vzdy hovorime, ze tu nie sme navzdy...

bolo to namahave, zuzke som sa to vykecla pred 2 tyzdnami, uz som nevladala. 😀 ..ale kedze konika cita vselikto a tiez sme mali prve tehu nevydarene, tak som to nechcela zakriknut 😔

fracle
29. sep 2008

Lara, Zuzula, dakujem za rady. Snazim sa pozistovat co najviac teraz, aby som mala cim menej starosti, kym do UK dorazime.

Soska, sice sa este nepozname, ale aj tak blahozelam 😉

Zofa a tebe blahozelam k dvojickam! Veru, dvojnasobna starost ale aj dvojnasobna radost... ja by som tie svoje nevymenila za nic na svete. Mna hrozne bolievala hlava v rovnakom obdobi ako teba. Jeden cas som dokonca mala migrenu 13 dni bez prestavky 😝. Ale preslo to a cely zvysok tehu som si uzivala bez problemov. To su este tie hormonalne zmeny.

lovacka
29. sep 2008

soska to ti verim ale musi to byt krasne zase vediet ze mas novy zivot pod srdieckom
velmi sa tesim tolko tehuliek je naokolo 🙂

soska
29. sep 2008

lovi,hej, velmi sa tesime 😵
a uz aby to aj Vam vyslo!!! 🙂 snazite poctivo? 😉

lovacka
29. sep 2008

soska tak poctivo no snazime sa ked sa da manzel je teraz v nocnej a ja som doma ked on je doma tak ja so v praci a tak dookola
no uvidime mozno ho este znasilnim rano ked pride z nocnej 😀

lovacka
29. sep 2008

ale aj tak dakujem soska hadam sa len dockame i ked nie tak mame plan ze sa naucime snowbordovat takze budeme si uzivat 😀

hirondelle
29. sep 2008

Dobre vecer kocky 🙂
Uz som tu davno nebola...nejako nestiham 😉

Soni,Blahozelam 😵 To je krasna novinka 😵 Drzim palce nech tehulkovanie dobre prebieha 🙂

soska
30. sep 2008

Dobre ranko!

Dnes je hrozne pocasie, bbrrr ☹

Hiro, dakujem! krasne fotky, kde ste boli na dovolenke? Zoeinka je velmi podarena! 😵

My sme kupili Marcovi spacacik na spanie, lebo sa stale odkopava a zda sa, ze je mu zimka a preto sa budi a dnes ho oskusal prvy krat a spal vkuse celu noc 🙂 Hadam mu to vydrzi 😉

Lovi, snowboardovanie je skvela vec aj sranda, odporucam 😅

bybi
autor
30. sep 2008

Jeeeej Sonii, takato skvela spravicka 😵 😵 Moc moc moc gratulujem 😵

No vidite, ked tu zrovna nie som, tak sa nieco udeje... Ako naschval 😅 😝 😀

zofa
30. sep 2008

Soni blahozelam.
To je super, ze tu bude niekto tehulkovat so mnou 😀 A su len necele 2 tyz. medzi nasimi drobcami, nakoniec sa este stretneme v porodnici 😀
Drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo.

soska
30. sep 2008

bybi, diki, neboj, spravicka nikam neutecie😉

zofi, no, ved minule som rodila o 3 tyzdne skorej😉

zofa
30. sep 2008

Mne uz dr. oznamil, ze mozem ratat s cisarskym a to koncom feb. alebo zaciatkom marca, ak vraj do vtedy neporodim 😠 Vedia tu cloveka povzbudit 😒

lovacka
30. sep 2008

soska a ako sa citis ako rehulka?

hirondelle
30. sep 2008

Soni,mas take iste pocity a horm.stavy ako v prvom tehu?Len ma to zaujima 🙂 Myslim,ze druhe tehu je viac pohodove,alebo si to vedia maminy lepsie uzit ako to prve 😵 ,teda ak nie su ranne nevolnosti ☹ Drzim palce,nech je vsetko v poriadku.Davaj si pozor a hlavne,ked sa da co najviac relax.

Zofa,aj Tebe blahozelam 😵 . Prispievala si aj do na temu Londyn,ak ano, tak si Ta pamatam 😉 🙂

Dievcata,uz ste vybrali aj mena ci stale len rozmyslate?

Soni,my sme mali booknutu dovolenku do Spanielska,ale nakoniec sme to museli zrusit,pretoze Paulovi nechceli dat v tom termine off.Toto bola maximalne neplanovana dovolenka 😀 Paul prisiel domov v piatok a zacal vytahovat kufre,tasky,ze nech balim,ze zajtra odchadzame na dovolenku 🙂 Tusila som predtym,ze ma nieco na plane,ale dovolenku urcite nie.Takto nas pekne prekvapil 😵 Bol sme v Mumbles,je to pri Swansea.Je tam nadherne 😵 Najprv nam pocasie moc nevychadzalo,ale nejako nam to specialne nevadilo,pretoze mame radi turistiku,tak sme cele pobrezie presli krizom-krazom 🙂 😵 a posledne dni bolo nadherne 🙂

hirondelle
30. sep 2008

Lovacka,vy ste uz dlho v UK?Chcete sa nastalo vratit na SK ci uvazujete,ze este niekedy pridete?

Soni,Marco si zvykol u susedy?

lovacka
30. sep 2008

no manzel sa do uk uz nechce vratit ze radsej skusit nieco ine tak neviem.skusime sk a ak nic tak pojdeme do severnych krajin

hirondelle
30. sep 2008

jeej,tam je dobre 😵 velmi dobra zivotna uroven 🙂

zofa
30. sep 2008

Hori dakujem, ano prispievala som tam.

soska
30. sep 2008

babule, byvalo mi zle asi podobne ako v prvom tehu, teraz je to uz lepsie....stale som velmi unavena, tak spinkam kedy sa da s marcom a vecer do 9 zalomim😉
a hormony? zatial som mala len jeden placlivy den, docela uspech, nie? 😀 celkom pohoda....
Inac omnoho skorej mi je vidno brusko. Pri Marcovi som do 4-5 mesiaca nemala skoro nic a teraz uz od zaciatku je dost velke....a ked sa napapam, som ako slonica! 😀

ja uz mam nejake mena, ale este stale spekulujeme, alebo cakame na to, co to bude😉

mima, super, hlavne sa mi paci, ze tam nebolo milion ludi okolo vas na plazi 🙂

zofi, ty sa ako citis?

lovacka
30. sep 2008

noo uvidime kde zakotvime 😀

zofa
30. sep 2008

Soni teraz je to uz lepsie, ale este stale mam dni ked mi je hrozne a hlavne to bolenie hlavy ma rozculuje. 2 mesiace som mala klud na lozku a uz mi z toho sibalo. Som rada, ze konecne mozem vybehnut von. Bolo mi zle 24/7. Nemohla som spavat, stale som zvracala, bolesti hlavy, no ale to asi vsetky poznate 😉 Som rada, ze to ustupuje 😉
My sa na menach jednoducho nevieme dohodnut 😠 Nevedeli sme sa dohodnut pre jedno babo a teraz pre dve je to katastrofa 😖 Mena co sa pacia muzovi sa nepacia mne a co sa pacia mne sa nepacia muzovi 🙄