Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

jajaalf
9. máj 2008

soska aj my sam pridavame k blahozelaniu vsetko naj naj k 1rocku 🙂

janka07
10. máj 2008

ahojte baby...poradte mi prosim, maly mi od vcera uplne odmieta mlieko, ani prikrmy nechce, len kasicku.....ani vecer po okupkani nechcel mlieko....ale v kuse place ze je hladny, ale akonahle mu dam mliecko, odmieta ho....nechce ani na flasu, ani z pohara, skusala som aj na lyzicku, nijak....v noci pekne vypil mlieko, aj rano, ale uz na desiatu odmieta.....co mam robit?

janka07
10. máj 2008

uz sme to poriesili.....bol to biely povlak na jazyku (tzv. zaba).... 😒
chcem sa vas opytat, chceme ist prvykrat s Tobiasom na plavaren a chcela by som vediet ake plavky alebo co sa pouziva pre babatka do vody....dakujem

jajaalf
10. máj 2008

ahojte

kde ste vsetky?

kiko je nachladnuty a v noci kaslal..dnes vecer idem do prace..

janka07 su plienky na kupanie huggies 🙂

janka07
10. máj 2008

dik jajaalf 😉

jajaalf
11. máj 2008

ahojte

kocky asi vykendujete ked tu neni nikoho 😀

ja mam teraz volno ale vecr idem do prace..mame tu prasny dnik.. 🙂 chcela som ist na plaz ale kiko zaspal

prajem vam prijemy zvysok dna 😵

bybi
autor
12. máj 2008

Dobre ranko 🙂

My sme mali super vikend, ani sme doma neboli. Bolo krasne pocasie, tak sme si ho uzivali, kedze sa ma od stredy uz ochladit 😒

Pekny den vsetkym 🙂

bybi
autor
12. máj 2008

Dohodla som dnes dalsie 2 domy, ktore ideme vidiet, tak drzte palce, nech uz nieco najdeme. Lebo ma to fakt uz nebavi 😅

jajaalf
12. máj 2008

ahojte...

bybi drzime palce nech uz nieco najdete 🙂

zuzula
12. máj 2008

ahojte kocky!! 😵 my mame za sebou skvely vikend, v stvrtok prisiel moj tatino a boli sme 3 dni v Dorsete, je tam nadherne no a v takomto skvelom pocasi sme sa na plazi citili ozaj ako na dovolenke 😵 Adamko si uzival hlavne kamienkove plaze, mohol dosytosti zbierat a hadzat kamienky to je momentalne najoblubenejsia cinnost, hned za behanim a utekanim. 😅 stale sme sa chodili niekam najest tak som si to aj ja uzila a oddychla od varenia a upratovania - prijemna zmena 🙂 teraz som v robote tak vecer hadam pridam nejake fotos.

Soni zelam pekny prvy pracovny den 🙂 dufam ze ti to rychlo ubehne! a aka bola party? 🙂 foto please!!! pocasie vam vyslo tak ste urcite boli cely cas v zahrade a deti sa mohli vysantit.

Kati to ma moc mrzi ze sa vam pokazilo auto hlavna vec ze ste v poriadku a nic sa vam nestalo!! Tak Adelka poctivo odmieta flasku? 😔 Nas Adam na treti den povolil a odvtedy je flaska kamoska 😉 A vodicku ti z flasky vypije ci ani to nie?

Jaji Kikovi zelame skore uzdravenie! 🙂

Bybi drzim palce aj ja! Posli mi please do IP link na Zarkine fotky lebo tu v praci to nemam ulozene a chcem vidiet ako vam rastie 🙂

Liska ahoj, tak ste mali kopu navstev, to je super hoci aj namahave hlavne ked odidu a si zrazu na maleho sama a on si uz zvykol na neustalu pozornost co? 😉

bybi
autor
12. máj 2008

Kocky neuverite, ale konecne sa nam podarilo najst dom 😵 😵 😵 Tak uz len dufat, ze sa nic nevysomari a mozme sa stahovat 😵 😵 😵 Napisem neskor, len som mailovala este nejake papiere do agentury, tak som sa tu zastavila 🙂 Teraz ideme von s havom, kym je este pekne 🙂

zuzula
13. máj 2008

no kde sa flakame??? 😀 my so Sonickou pekne zarezavame v praci ale vy ostatne by ste mali pisat o 106 😀

popozerala som fotecky, krasne deticky su vsetky 🙂
Bybi to je super ze ste nasli domcek, aky je? daj link 😉

soska
13. máj 2008

ahojte, ja sa narychlo hlasim z prace, mame sa ok, vcera som mala stresy, ale uz som v pohode 😉
Marco nam ochorel, strasne v noci kaslal a zle dychal, takze som vobec nespala.
ocino nam pride v piatok, hura.
tu su fotos z party:
http://share.shutterfly.com/action/welcome?sid=...
bolo super

bybi
autor
13. máj 2008

Zuzi link asi nepomoze, nie su tam fotky domu 😅 Iba jedna zpredu a ani tam nie je vela vidiet. Je pekny, ma velku kuchynu spojenu s dining areou. 3 izby, velka obyvka a aj velka zahrada, ale nie je tam trava 😒 Ale to nejako vymyslime. Hned za domom je malicke detske ihrisko s hupackami a aj vedla domu hned mame taku luku alebo co to je. Je to v tichej casti, v slepej ulicke, budeme mat aj garaz, tak sme celkom spokojni. A moj to bude mat do prace asi 7km 🙂

Soska fotky su super, aj torta vyzera mnamky 😵

My sme mali dnes stretko z group, Zarka sa vysantila a teraz uz robim obed. Hladna som ako vlk 🙂

ninuska
13. máj 2008

cavesko
soska fotky su skveleee marco je uplne slniecko a ta trojkolka chichic je podareny 😀

bybi super ze ste si uz nasli domcek my sme tiez uz radi prestahovani aj ked v kartonoch este scasti lebo nabytok nam treba este kupit

ink tu mame babku tak sa vytesujeme lebo maminka vsetko stiha a sofia ma kamosku na hovadinky chichic 😀

jajaalf
14. máj 2008

ahojte

tak uz mame po navsteve 😀 muz siel odviest svokrovcou na stanicu.....

zachvilku my pride sestricka tak sa tesime a mama zacne letnu sezonnu....

soska krasne foto 🙂

lara1znk
14. máj 2008

ahojte babky,

gratulujeme s christiankom vsetkym oslavencom, Marcovi aj Christiankovi k rociku.
krasne fotky soska, super oslava.
aj nas to coskoro caka. ja som sa rozhodla ze urobim oslavu spolocnu pre drobca aj pre daddyho, ma 40-ku tohto roku takze az v auguste to cele oslavime.

soska, uz si v robote aj ty? ako to zvladas?
zuzi, ako adamko v skolke?
ja idem naspat presne o 2 mesiace 14. jula. uz som si zacala nakupovat novu garderobu

jajjka, tak to je stale super pocit ked svokrovci odidu, to poznam. my sme mali akurat vikend u nich.
pekny dnik kocky

soska
14. máj 2008

ahojte,

diki za pochvaly, babule! 🙂

no ja umrem, lari, ze ty sa tu aj objavis!!!! 😀

Ja som v robote 3.den a zatial to ide, aj ked mam trochu nervy, lebo Marco ochorel a dnes je u susedov, skolku zacina az v juni, tak hadam to u susedov prezije 🙂
Ja robim len do 3.30, tak to je paradicka a zajtra pozajtra doobeda z domu😉

A co ty? Este si uzivaj matersku, kym sa da!

jajai, tak konecne mas pokoj, co!

bybi
autor
14. máj 2008

Kocky, musim vam napisat, ze uz nam prisiel mail, ze vetko je s refereniami v poriadku, tak 29.5. si ideme po kluce a mozme sa stahovat 😵 😵 😵 tesim sa jak mala 🙂

soska
14. máj 2008

bybi, supiiiiis!!!!

bybi
autor
14. máj 2008

jaji super ze uz su svokrovci prec a pride ti sestricka 🙂 Aj mne pride moja, ale neviem kedy. Rozisla sa s priatelom, tak jej to trosku pomenilo plany ☹

lara1znk
14. máj 2008

soska, takze si spat full time, 3 dni v office a 2 dni robis z domu?
tak to si viem predstavit tie nervy ked je maly chory a ty musis byt v robote, to ja by som ho nemala kde nechat takze pekne doma by som ostala s nim

neboj, ja sa objavim aj castejsie 🙂

bybi, vy sa co tolko stahujete? uz do vlastneho?

soska
14. máj 2008

lari, robim part time, v office 3 dni len do 3.30 a doma 2 dni do 12.30 🙂 idem kuknut, ci si prihodila nejake fotos.

tak ja mam za sebou celkom uspesny den a tak mi odlahlo, ked som prisla domov a spokojnucky Marco sa hral u susedov. A tak sa aj pekne so mnou privital (nie ako vcera, to si ma ledva vsimol 😀 ), smejkal sa a lezkal mi na kolench hodnu chvilu a priadol ako macicka- no srdce sa mi islo roztopit. 😵 😵
A susedia, ze ake happy baby, ze ziaden problem at all- aj si pospal, pohral sa s detmi aj vraj ukazal, ze je full of character. Tak som bola rada 😵

Isli sme rychlo nieco nakupit, potom si dali spolu veceru, zahrali sa a bol cas kupkania 🙂 a teraz mi uz pokojne chrni 😵

a vy co mate noveho?

lara1znk
14. máj 2008

super soska, tak to pekne zvladate obidvaja, to je dobre 🙂

ja dufam ze christianko si zvykne pekne na skolku, ani nebude mat velmi cas kedze budem robit len 2 dni takze stale budeme vela casu travit spolu,
ja by som chcela robit od 8ej do 4ej pondelky a utorky

inak nic noveho nemame, teda ani ma nic nenapada, po tolkom case 😀
kedy pridete zase do birminghamu ku svagrinej?

soska
14. máj 2008

lari, super fotky! a maly ako narastol? co uz vsetko vyvadza?
a aky ste pekny parik na tej fotke na svadbu😉

no, tak ked ti to vyjde na 2 dni robit, to budes mat uplnu pohodu😉
uz si sa dohodla v praci?

teraz tu boli obe svagrine a bolo fajn, ale netusim, kedy zamierime zase do Birmaca. So zuzkou sme hovorili, ze snad v juni by sme konecne mohli urobit to stretko u nas. Stretavas sa s Bludickou a Ludkou?

lara1znk
14. máj 2008

s bludi by sme sa mali zajtra stretnut, chystame sa k malym k nim
s ludkou nie, bola na SK dost dlho teraz, ale ak je uz spat tak snad aj ona sa prida

super by bolo to stretko

sefka s mojim navrhom suhlasila, este to nemam pisomne ale snad aj to bude coskoro a v skolke uz to mam takto vybavene takze ina moznost nie je 😀
a muza som tiez ukecala ze takto je to pre vsetkych najlepsie

soska
14. máj 2008

tak to mas super. ja som chcela 3 dni, ale ma pritlacili v praci az na 5 😒

lara1znk
14. máj 2008

aspon ze mas skratene dni, a v skolke to bude v pohode?
ta nasa skolka, ktoru mame rezerovanu pre maleho, nerobi sessions takze ja musim ist len na cele dni do roboty a som aj rada, aspon si to odrobim a potom uz sa mozem malemu naplno venovat a planovat si den

kolko vas stoji den v skolke?

soska
14. máj 2008

nas stoji den £45- to je full day, ja kym maleho vyzdvihnem, tak je 4.30. bude tam 3 dni a ked robim doma, tak bude tu, tak snad to dako zvladneme. Cliff robi na smeny, takze vypomoze aj on...

bybi
autor
15. máj 2008

Caute babulky 🙂

Zarka mi spinka a ja konecne ranajkujem 😅 Rano som si poupratovala, tak mam aj chvilku cas, ale asi tu nikto nie je 😒

U nas je zamracene, aj sa dost ochladilo 😒

Lari, no super ze si sa ukazala, dufam ze uz budes castejsie chodit 😉