Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

jajaalf
30. dec 2008

vlozila som aj foto chcela by som vediet vas nazor nato ☹ pre mna to vyzera strasne 😢

lufia
30. dec 2008

Jaji mas IP 😉

bybi
autor
31. dec 2008

Caute kocky.

Jaji, podla mna to nazoaj vyzera hrozne, chuda Christian 😔 Ale vobec neviem poradit, ze co robit. Okrem toho zubara, ale to uz aj tak planujes. Dufam, ze vam aspon on nieco poradi 😉

Vcera sme boli zobrat auticko, je uplne krasne, ma naaadherny interier a budiky. Normalne mojmu zavidim, ake ma auto. Teda mame obaja, ale on bude ten hlavny sofer. Ja mam moje mini aygo 😀 Co mi teda uplne staci 😀 A ako sme ho uz prebrali, tak ten salesman mi priniesol taaaaku velku kyticu, ze dakuje za business. Som nechapala. taka je krasna a velka skoro ako ja 😀 Ale ozaj iba skoro 😀 (teda skor do sirky ako do vysky 😀 ) Tak ma to zaskocilo a prijemne prekvapilo. Musela som ju dat mojmu do kufra, lebo mne by sa tam asi ani nezmestila 😀

Zarka mi teraz zaspala, tak idem balit. Ideme dnes zase k svagrovcom, kde oslavime silvestra. Tak aj vam vsetkym prajem krasneho silvestra a strasne stastny novy rok 2009 😉 Nech sa nam vsetkym dari tak, ako si prajeme a predstavujeme 😉

Krasny dnik vsetkym, ja idem nieco spravit, kym spi 😉 😀

soska
31. dec 2008

Ahojte kocky!

Dufam, ze posledny den v roku prezijete v pohode a podla vasich predstav a rok 2009 vam prinesie este viacej stastia a lasky 😵 😵 😵

Jaji, Christianka mi je strasne luto ☹ uz viete nieco viacej? ci s tym budu nieco robit?

Bybi, superrr! aj auticko aj kytica!!! 😀 Tesim sa s Vami 😵 A dnes to pekne oslavte 😵

Aj k nam pride dnes kamoska s priatelom- dlho sme sa nevideli, ona je tehu, tak si aspon pokecame 🙂

Zuzi, diki za super navstevu aj dary😉 🙂 Marco, teraz ked vidi tu Adamkovu pohladnicu, tak vykrikujde 'Adaaa Adaa' 😀 😀
Tiez stale ukazuje na obrazok z tej vasej knizky vzadu- co je Bob the builder a chce aby sme spievali, on spieva len Booooo 😀

soska
31. dec 2008

a dakujem Vam za blahozelania k narodkam 😵 , velmi potesili 🙂

jajaalf
31. dec 2008

ahojte

kiko je uplne mimo v noci nespi ☹ a este je aj nachladnuty nostek ma upchaty ledva dycha,nic neje..uz aby to bolo za nami...dakujem vam...

prajem vam krasny silvestrovsky vecer 🙂
my budeme doma sami..muz pracuje 😒

lufia
31. dec 2008

Ahojte

prajeme Vam krasneho Silvestra a stastny novy rok 😵 😵

a dakosi som pozabudla tak dodatocne Soska vsetko naj k narodkam 🙂 ,vela vela zdravicka tebe aj babatku 😵

a aj Adelka oslavovala 1 narodeninky 😵 😵 tak prajeme vsetko len to najlepsie nech je zdravucka a stastnaaaa 😵 😵 Christian jej posiela pusinku 😉

pekny vecer kocky 😵

bludicka1
31. dec 2008

jaji poslala som ti IP

vsetkym kockam/ kocurom......maciatkam...... prajeme Stastny Novy Rok!!!
mne uz Ejko zaspinkal a o polhodinku snad aj Danko, tak si spravyme romantiku pri vinku 😵

vsetkym oslavencom len to naj naj naj!!!

Ninka moc na teba myslim ako to zvladas s fifi a hugom. Nam to zatial celkom dobre ide, ale to bude asi aj tym, ze ma drahy stale dovolenku do 7.1. a v dvojici to ide lahsie. Dnes som spala do 14.00 😅 ranajky do postele... no keby to platilo ze ako na novy rok tak po cely rok.... nestazovala by som si.
Ties sa bojim ako to zvladnem ked sa vrati Riseno do prace... ale ved nejako bolo nejako bude.

jajaalf
1. jan 2009

ahojte
ako na na novy rok?my sme prespali 😀

bludi nic mi nedoslo ..teda nesvieti mi ip ale idem kuknut...teda tak sa risko o teba pekne stara 😉 treba......

jajaalf
1. jan 2009

bludi nic ☹

zsuzsu
1. jan 2009

Stastny Novy rok vam aj vašim rodinam prajeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzula
1. jan 2009

tak kocky ako ste silvestrovali?? my pekne doma v papuckach so sampusom v ruke, Adamko sa o polnoci zobudil pozeral ohnostroje tak sme si vsetci 3 ppripilia isli spat 🙂
zelame vsetkym vsetko dobre v Novom roku, hlavne zdravicko stasticko a kopec lasky a nech sa kazdemu splni co si zela 😵 😵
Happy New Year!!!

bybi
autor
3. jan 2009

Caute kocky, neako je tu ticho.

My sme sa dnes vratili domov, som uz aj rada, ze sme doma. ved sme skoro cele sviatky stravili mimo.

Vsetkym vam prajem stastnu novy rok, nech sa vam vsetko co si len zelate vydari 😵

soska
3. jan 2009

ahojte!
ja tiez len na rychlo, mame sa fajn, len marco ma nejaku infekciu- zapalenu kozicku trochu na tvari, nosteku, a ruckach- dostali sme taku masticku, snad to prejde, lebo to nevyzera najlepsie 😔

mame na na vsteve kamosku- tak zle spime- klasika ☹

V stredu uz letime na SR, tak sa tesime, dovtedy sa este urcite ozvem 😉 svokrovci nakoniec nejdu s nami, lebo svokra na tom nie je moc dobre- chudatko 😔

bludicka1
4. jan 2009

zuzka my sme silvestrovali pri vinku a hre baggamonu ci ako sa to pise a po ohnostroji sme si isli lahnut bo mna este cakalo nocne kojenie.... 🙄
Vianoce boli krasne no Danko tomu este nerozumel, otvoril 1 darcek a viac uz nechcel, chcel sa len hrat s novym autickom.

soni prajeme marcovi skore vyliecenie, a ak by som tu do stredy nebola vam vsetkym stastny let a prijemny pobyt na SR

jajka ako kiko?

vilkakatka
5. jan 2009

Ahojte babulky 😉

Aj my vam s celou rodinkou zelame krasny Novy rok 😵

Pridala som fotocky nejake fotocky, aby ste videli, ako pekne rastieme 😎

Vsetkym chodobkam zelame skore uzdravenie 😉

soska
5. jan 2009

kati, karsne fotky! malinka je podarenucka!!!! 😵 😵 a vsetko dobre Vam prajeme 😅

bybi
autor
5. jan 2009

Caute kocky 🙂

No Kati ze sa tu aj ukazes 😀 Ja som uz tiez popozerala fotecky, veru narastla odkedy som ju videla naposledy 😵 A este pridaj aj z roka, ak budes mat cas. Som zvedava 😅

My sme sa dnes zobudili do bieleho rana 😵 😵 Ja som mojho o 3-tej rano zobudila, nech sa pozrie z okna, ze snezi 😀 😝 Sice cesta do prace uz nebola taka exciting, hlavne na letnych gumach, ale zvladla som to.

Dneska mame ockovanie, som zvedava, ako to Zarka zvladne. Ale konecne to budeme mat za sebou. Kvoli chorobam sme to stale odkladali, ale zatial je celkom zdrava, tak to treba vyuzit 🙂

Ja uz som dneska v praci a je to teda dost tazke po tych 2 tyzdnoch, dostat sa zase do pracovneho tempa 🙂

vilkakatka
5. jan 2009

Ahojko 🙂

Neskor pridam aj fotocky z Vianoc a oslavy narodenin 😀 ... len ich ma sestricka ulozne vo velkom formate a ja sa nejak v tomto jej pocitaci nevyznam a neviem ich zmensit 😅

jajaalf
5. jan 2009

ahojte

katka ze sa aj ozves idem hned kuknut foto... 😉

s kikom uz lepise 🙂 uz dve noci aj prespal v postielke..akurat cez den stale len mama a mama ..ideme von n aprechadzku a po chvilke uz nechce chodit ani v kocari pyta sa na ruky pritom ho vobec nenosim na rukach 😔

jajaalf
5. jan 2009

katka mala teda rastie krasne foto 😵

zuzula
5. jan 2009

cafte kocky, tak mame sviatky za sebou zajtra su 3 krale treba dat pomaly stromcek dolu. ani sa mi nechce verit ako ten cas ryzhlo leti len teraz som dumala kam ho postavime a uz je to mesiac...

Katka a ako zijete, co porabate ved trosku pokecaj ked uz si nas prisla kuknut. pekne fotecky 🙂 tak uz pracujete na druhom, nech sa coskoro zadari 🙂

jaji drzim palce nech sa Kikovi coskoro polepsi a zubky ho uz netrapia 🙂

soska
6. jan 2009

Dobre ranko!

Dnes je poriadna kosa, ze? 😔 V aute mi ukazalo rano -6 😵 ....Tak sa uz tesim na Slovensko, tam bude este zimsie- konecne si uzijeme poriadnu zimu, uz na to nie som ani zvyknuta.
Vcera som si vo vypredaji kupila taky super dlhy, teply strikovany svetrisko, tak sa mi urcite na dovolenke zide 😵

Pekny dnik vsetkym! 😉

bybi
autor
6. jan 2009

Cauko 🙂

Soni a kedy vlastne idete... Nech to zase neprehliadnem a zbadam sa, az ked uz budete spat 😀 A na kolko idete?

My sme akurat v nedelu bookli dovolenku na leto, pojdeme na 10 noci do Egypta 😵 Uz teraz sa tesim... Len je to este daleko, ale ono to rychlo zbehne 🙂

V nedelu som Zarke strihala ofinu, uz mala dlhu... Taka je zlata 😵 Aj ked mamina ked ju videla na kamere povedala, ze co som jej to pre boha spravila 😀 Ale podla mna je to zlate 😅

soska
6. jan 2009

bybi, zajtra rano letime a na 2 tyzdne😉

a nehodis nam fotku zarky???

Wow, Egypt, to znie fantasticky! 😅 zavidim😉 ale snad sa aj my niekam vyberieme, nejake plany tam su, ale uvidime, ako to bude s malym babulkom 😨

liska
6. jan 2009

baby,aj u vas snezi,ci je len kosa? tu cely den sype husto a krasne,uplna nadhera, na SK sme sneh vobec nemali za cely mesiac,co sme tam boli, tak sa teraz vytesujem 😵 ja sice zimu az tak velmi nemusim,ale par takychto krasnych zasnezenych dni padne dobre...a maly,ten je na snehu uplne bez seba,dnes sme sa z vonku vratili s cervenymi lickami,spapal teplu polievocku a odpadol na vyse 2 hodiny 😀
soska,my budeme mat v lete rovnaky problem, tento rok asi dovolenka bude musiet vydrzat,da sa ist s jednym malinkym babom,ale s dvoma si to viem predstavit uz trochu tazsie... nemate este meno? u nas ak to bude zase chlapcek,tak bude asi bez mena 😅

bybi
autor
7. jan 2009

Caute kocky 🙂

Soni, prajeme aj so Zarkou dobry let a krasnu dovolenku. Poriadne si uzite zimy a davaj pozor na brusko 😉

Ja som uz v praci, totalne sa mi chce spat. Som skoro zaspala na ceste sem 😅

vilkakatka
7. jan 2009

Ahojte babulky 😉

Tak u nas je poriadna kosa ... v noci bolo -19 a este teraz naobed je -9 ... naozaj prava zima ako ma byt 😕 ... snad uz zimsie nebude. Priroda je nadherna ... tie krasne biele stromy ... kraaaasa 🙂

Zatial sa s Adelinkou drzime a sme zdravucke ... pekne sa otuzujeme ... stale chodime plavat a do saunicky ... teda teraz sme mali prestavku, ale zajtra uz opat rezeme.
Stale staviame domcurik ... teda tu chalupku, ktoru budeme prenajimat ... ale v jednej casti budeme asi byvat, tak sa tesim zase na sukromie. Snad to do leta bude hotove.
S Adelinkou tiez chodime na anglictinu a ja vediem u nas v skole a v skolke anglicke kruzky a taktiez vo vedlajsej dedine, tak niekedy enmam casu ani sa zastavit, tak to vsetko rychlo plynie.

Zelame vsetkym krasny dnicek 🙂

jajaalf
7. jan 2009

kati tak mate peknu zimu,ze -19 brrrrrrrr 😅
my tu mame asi 0c.v telke nehovoria o nicom inom ako o snehu kde kolko napadlo uplne su z toho mimo 😀

zuzula
7. jan 2009

Aj u nas je poriadne zimne pocasie, na anglicke pomery je -5 velka zima a dnes aj po troske snezi 🙂 za dv tyzdne ideme aj my na SK sice len na par dni ale aspon si Adamko uzije par dni zimneho blaznenia 😉
len dufam ze sa mi podari od niekoho pozicat kombinezu a snehule lebo kvoli 5 dnom to kupovat nebudeme.

Kati no zda sa ze ste ozaj busy, fiha ty aj ucis, sikulka. dufam ze deturence posluchaju 😉

Bybus tak sa uz tesite na dovolenku, je to prijemne mat nieco take vo vyhlade cloveku tieto studene zimne dni lepsie utekaju ked ma predstavu mora a plaze 🙂
my ideme zaciatkom marca na tyzden na Kanare trosku sa zohriat 😉

Liska myslim ze mas uplnu pravdu s dvomi detickami to uz vsetko bude o dost problematickejsie, teda este ked su obaja rodicia tak v pohode ale sama mamina s 2 detmi to si zatial neviem predstavit...hlavne ked uz aj to druhe zacne lozit, chodit, utekat.... 😀
Ides si dat zistit pohlavie ci budete mat prekvapko? 🙂

My sme boli doobeda na playgroup prisla kamoska co ma tak stareho syna ako je Adam a novu 2-tyzdnovu dcerku, len som zizala ake je to malicke krehucke uz som zabudla ake su novorodeniatka mini...ale cloveka to hned navnadi na myslienku na druhe dietatko 😅 ...ale potom Adamko hodi zachvat zurivosti alebo protestuje pri obliekani vyzliekani a hned ma to prejde 😀